22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • Mondeo19
    #21347
    De amíg pofára elítélnek bízonyos szülők valakit, addig ne várjunk semmi jót.. És a lányos szülők valljuk be bátran elég kibírhatatlanok... Mert édes kicsi lányom.... Oké hogy félti szó sem róla, de ami túlzás, az túlzás.

    Én személy szerint mozgássérült vagyok, és olyan ember is van aki ezt megtudva rögtön látatlanban elkezd lejárni, még a virtuális világban is.
    Persze az már az ő szegénységi bízonyítványa mert én már ezeket e lejárásokat meg fenyegetéseket fel sem veszem.

    Az élet mindig ad új lehetőséget, amit úgy hívnak hogy holnap.
    Mindenkinek van valahol úgymond egy gyöngyszeme, csak meg kell találnia.

    Ha törődnék a sok jóakarómmal akik előszeretettel lehordanak és szídnak akkor már rég nem lenne semmi életedvem és nem lennék sehol. Ehelyett oltom őket úgy az életben mint a neten, és nem törődöm a negatív emberekkel.
    Neten is 3-4 éve chatelek nap mint nap ha ugy van hülyéskedek poénkodok, vagy éppen komoly dolgokról folytatok eszmecserét másokkal.

    Egy a lényeg: Ez is csak egy nap, de mindig jön a következő!
    Úgyanúgy mint az emberi kapcsolatok, vagy akár egy busz.

    És soha semmit nm szabad feladni! )
    Valamiért ide születtünk,hát menjünk végig a saját útunkon. ))
  • Mondeo19
    #21346
    Okkal menekült pestre egy másik hapsi karjaiba.. Nem bírta a szülői nyomást, szét szakadni meg nem bírt. Szépen elköszöntünk sok sikert kívántunk egymásnak, és mindenki él ahogy tud
  • Mondeo19
    #21345
    Petterson: Mint mondani szokták, aki elfeledteti veled a múltat az lesz a jövőd... Csak hogy eddig még nekem kilátásban sincsen senki, és még nem jön egy rendes kedves aranyos lány addig nem is fogom igazán elfelejteni hiába kitöröltem a gépről a régi cuccainkat...
  • Mondeo19
    #21344
    Nem volt semmiféle sötét múltam, csupán csak mozgássérült vagyok, ezért picit furán megyek, és ennek hallatán a drágalátos anyuka anélkül elkönyvelt hogy megismert volna. A lány meg összevissza hazudozott h plázázok a barátnőmmel, most itt vagyok, most ott vagyok... Egy héten 2 szer láttam max pedig nyár volt, és mindig háztól házig vittem volt mikor nappal is, és a szülei be sem hívtak.... Egyszer vettem egy üveg bort az apjának és egy bonbont az anyjának hogy bemutatkozok hogy én vagyok az a hülye gyerek. Erre Erika vissza tol a kocsiba hogy menjünk elfelé még anyám, ki nem jön és az anyja kiszaladt az utcára h Erika gyere vissza.... Na mondom szép..... 11 re hazavittem az anyja már a kisajtóba várta... Aha Istvánnal voltál, nem lesz laptop nem lesz kamerázás.... Ha nem a Pesti egyetemre mész akkor nem fizetünk neked semmit stb stb......

    Úgyhogy a drága mama volt a megtestesült sárkány aki magát Lucifert látta bennem.....
    Mindkettőjüket hibáztatom, de főleg a szülőket... Az apja meg hát a 2 gyerek miatt a feleségét védte... Ennek az egésznek főleg azért lett vége mert hát a szülei befolyásolták, és mivel még nem önálló, így tőlük függ...
    Hiába emlékeztettem volna már bármire is, mikor eltervezte az egészet... Utána már jött a sóder rám olvasott mindent... anya megmondta, meg így meg úgy, meg amúgy.

    Ezt a túl sok büntetést hogy érted Gergely?
  • pett3rson
    #21343
    Szép történet, csak baromi nehéz olvasni, annyira összehánytad..

    Láttunk már ilyet és fogunk is még bőven, szerintem nem egyedi eset, persze jobban fáj, ha Veled történik, Én elhiszem Neked.
  • gergely1991
    #21342
    "Lesz szebb, és jobb neked mint ő. És nem társkeresőn fogod megtalálni, hanem az életben, mikor nem is számítasz rá. "
    Apád bölcs ember,fogadd meg tanácsát. :)

    Igen,érdekes dolog.Én úgy tartom jónak ha 8-10 éve ismerik egymást és utána jöhetne a házasság.
    A jó kapcsolat alapja ha szülők mégis másként döntsenek akkor ilyenkor az illetőnek ellent kell mondania,hiszen már döntésképes(kivételt képez ha a szerelmének volt-e "sötét" múltja, mert akkor megfontolandó).
    Én azt mondom nem lekrvázni kell a lányt ilyenkor,hanem emlékeztetni a viselkedésére(bűntudat uralkodjon rajta).

    U.I:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt anyósodék azért örülhettek, mert túl sok volt a büntetésük...

  • Narxis
    #21341
    Túl hosszú ezért nem akarja elolvasni. Én elolvasom azért. :D
  • Mondeo19
    #21340
    ?
  • qetuol
    #21339
    tldr
  • Mondeo19
    #21338
    Sziasztok! Szép napot! Én még új vagyok itt, és nekem is van egy történetem, így hát elmesélem.
    Mivel már korábban leírtam valahol, ezért be copyzom...

    Apám egy 120 ezres tévét adott el hogy én tudjak barátnőzni nyáron ráment egy 30 ezres előfizetés aztán felment pestre egyetemre és már akkor társkeresőn össze is jött azzal a pesti sráccal az anyja persze örömtánccot járt...
    December óta levan tíltva mindenhonnan kivan törölve a száma azt sem tudom mi történik vele... Társkeresőn ismerkedtem meg vele és már úgy ment fel pestre hogy ismerte a hapsit előre eltervezte az egészet csinált egy hülye vitát meg jött azzal hogy belőle elmúltak az érzések.....

    2011 decembere óta vagyok Love.hu-n ott ismetkedtem meg Erikával aki az anyja miatt regisztrált fel hogy úgymond kiszabaduljon abból a környezetből mert lelkiterrorba tartotta szinte, ennek tudható be az is hogy elmenekült pestre hogy új életet kezdjen mert az anyja nem hagyta élni..

    Szeptemberben regisztráltam a Páratla.hu-ra is, és mivel mozgássérüt vagyok, és nem vagyok egy nagy partiállat félévente max egyszer így nyitott szemmel járok.
    Erika előtt 2 évig kergettem egy viszonzatlan szerelmet 2011 májusban fáradtam bele.
    Erikával pedig májusban ismerkedtem meg, és az egyetem kezdéskor pedig átlépett rajtam...
    tíltottak titkolóztunk stb stb.. Felment pestre 20.án augusztusba és nem vette fel a telefont vagy 5 perc alatt lerendezett úgy volt h 24.én nyíregyen együtt leszünk a suli előtt egy hetet de ő hazament és akkor este elkezdett nekem a kamerába sírni hisztizni h neki ez sok volt és egy hétr alatt elmúltak az érzések stb stb stb....
    hirtelen dühből aztmondtam neki hogy kitudja kihurcolta a te segged pesten.. arra már rögtön válaszolt ez az kurvázz le kiforgatta minden szavam.. kikapcsoltam a kamerát a telefont másnap reggel mentem rokonokkal pestre mondtam neki gyere velem beszéljünk.. nem megyek én veled sehova....
    Jövünk hazafelé a pályán hív h leszel mégegyszer velem ilyen durva mint kamerán? Mondom ezért hívtál? Kinyomtam majd beérünk nyíregyre irok neki max egy félóra otthol vagyok beszéljünk...
    Hazajövök leszedte a 3 közös képünk és a pestivel volt kapcsolatba...
    Kérdem mi ez? Hát amig te nem törődtél velem peti megvigasztalt ősszel elakar jegyezni nyáron esküvő és mivel mérges voltam rád gondoltam adok neki egy esélyt...

    Majd szeptemberbe belépek társkeresőre és ez fogadott.....


    Ez a felhasználó már megszűnt a rendszerben!
    Erika20
    Sajnos ez a felhasználó már megszűnt a rendszerben.

    A törlés dátuma: aug. 23. 20:42
    A törlést végezte: saját maga
    A törlés oka: megtalálta a párját
    A törlés indoka: (ismeretlen)

    Tehát előre kitervelte.....

    Elköszöntünk további sok sikert az életben szia szia...

    de azt megjegyeztem neki hogy akármilyen mérges vagyok rád sosem aláztalak volna meg igy....

    Szalkán lakom de sokat vagyok nyíregyen mivel rokonaim vannak ott aztmondtam neki augusztusba költözzünk oda együtt menj nyugodtan pestre egyetemre csak szeress és költözz össze velem...
    Jött az hogy félek anyától megtudná hazarángatna stb stb.

    Úgy hogy ki sem próbálta velem....

    A lényeg annyi hogy régimódi és fafejűek voltak a szülei azt akarták h vén lány maradjon... könnyebbnek látta ja elmenekül pestre.... Rosszkor jött az egyetem a peti gyerek meg jókor volt jó helyen...

    Az meg h mozgássérült vagyok eleve hátrányal indulok szinte minden lánynál aki a megyében van és akarok tőlük vmit...(Mikor születtem nem kaptam elég oxigént, ezért picit furán megyek)
    Exemn ráfogta barátnőjére h aztmondta barátnőm igy is túl sokat beszélünk, később esett le hogy már a pasival nézte a tűzijátékot és megcsal vele Pesten... Aztán hogy le se szarta a fejem hirtelen haragú vagyok meg fejjel megyek a falnak és ha nem is csunyán de beolvastam neki de még akkor is én kértem bocsánatot mikor nem én voltam a hibás..... A pesti meg már 2-3 hét után megkérte a kezét, méghozzá a mutertól....az meg egy nyaligép.

    Nemtudom mivan vele megszakítottam vele minden kapcsolatot szeptemberbe kiirtam egy dvd lemezt amin a nyári zenéink meg a képeink vannak rajta Erika és a legszebb nyaram 2012 és eltettem a tablóképek mellé... úgyhogyha más már nem is maradt, de egy örök emlék hogy ő volt az első nagy szerelmem...

    A lényeg itt csak annyi h elítéltek a szülei megsem akartak ismerni. És rosszkor jött pest és a hátam mögött társkeresősözött a peti gyerek pedig jókor volt jó helyen.....
    Én aztmondtam neki hogy amig nem lesz senkim akármikor visszaköhetsz mert szeretlek de ha lesz egy normális komoly és tartós kapcsolatom és ha akkor keresel nem dobom el érted sose!

    Tudod mit mondott?? Ha petivel elmúlik a nagy szerelem, majd kereslek.....

    Mondom neki csak el ne késs...
    Azért nem voltam a szülőknek szimpatikus mert mozgássérült vagyok. És mindent elkövettek h szétmenjünk. Tíltották a lányt zsarolták az egyetemmel úgy h sikerült is.. Szeptemberbe felment pestre egyetemre, és felhívott h itt a vége új életet kezdek mással, mert így könnyebb lesz. (20 éves) a pasi 23 pesten parkolóőr és már fent várta pesten mert a hátam mögött társkeresőzött.... Az anyja mondta is hogy ugye megmondtam.. tapsikoltak.. a csávó 2 hét után megkérte a kezét auguszusba pedig esküvő....
    Májusban jöttünk össze társkeresőn... Én voltam neki az első és ő is nekem 2 hét után csókolhattam meg mert neki korai.... Utána olyan szövegekkwl jött az anyja h ne legyél a fiőval sokat mert rád un... Tíltottak minket hetente 2 szer maximum 3 szor tudtunk találkozni úgy hogy hoztam vittem 60 kilóméter volt köztünk

    Jegyesek 2012. augusztus 21. óta
    Ő meg majd gondolni fog rám mikor 2-3 év múlva gyereke lesz és átlesz verve akkor fog ő gondolkozni h lehet tényleg igazán szeretett az a bicebóca Csak akkor már neki nem leszek sehol.
    És ha ő nem, akkor majd más megbecsül.
    Jön nekem azzalh 1 hét után elmúltak az érzések meg a bizalom mert annyit mondtam neki dühből h kitudja kihurcolta a segged pesten.. jujj de nagy kamu.... és persze mert eltaláltam, egyből támadott
    nem hiába chatelek 3-4 éve meg apámtól örököltem a stílust ) Sokan már egy kép alapján is nagyképűnek tartanak, pedig nem vagyok az csak ha szükség van rá.
    Lenne nekem nem is egy nem is 2 a net egy csoda, csak a távolságot nem tudja áthídalni.... 2 dunántúli lány is megvan értem veszve, de én csak szabolcs megyében mozgok. Az én szüleim meg olyanok hogy boldog vagy fiam szerelmes vagy? Igen. Na akkor támogatunk titeket mindenben, és mindenkivel szemben..
    Egy fiatal lánynak nagy csáberő a főváros, meg a pezsgés, meg egy "érett" pasi. 20 évesen férjhez menni baromság, előre megmondhatom, hogy abból nem lesz semmi jó. Egyébként... egy 23 éves parkolóőr nem egy távlat, nem jópartis pasi, nem egy szellemi kihívás. Persze Pest, meg valami öreg verda...de aztán jönnek a szürke hétköznapok megélhetési gondokkal..egy 20 éves lánynak még nem való a háztartást vezetni, ingeket vasalni. Kell még pár év szórakozás, lányos, pasis bulik, mozi, séta. Ráadásul a pasinak saját lakása van (nem együtt küzdik össze), az első komoly vitánál úgy dobja ki a kislányt bőröndöstül, hogy ihaj.

    Ez a szerény véleményem... Majd 3-4 év múlva az egyetem befejezésével hajthat Pesten a gyerekének apa után...


    Pedig én megmondtam neki hogy népszerű és boldog nővé teszlek ha velem maradsz csak várd meg még a gimi után elkezdek önállósodni.. De ha nem kell hát nem kell....
    Az meg hogy 20 évesen férjhez megy,még régen is korán volt.Olyan emberek mentek olyankor férjhez akik már szültek.20 éves lánynak még élnie kell,hogy milyen is a világ,megtapasztalni ezt-azt.
    Szerintem,ha mégis összeházasodnak,jó ha max 5 évig kibírják egymás mellett.A lány nem fog magával bírni biztos.A srác lehet,de nem hinném azt sem.
    Szerintem egyik fiú sem csinálta volna végig,és hogy apámat idézzem: "Örülj fiam hogy megszabadultál tőle, és a sárkány anyjától" "Lesz szebb, és jobb neked mint ő. És nem társkeresőn fogod megtalálni, hanem az életben, mikor nem is számítasz rá.
    Mostmár csak azt remélem hogy az idei nyaram legalább olyan szép lesz mit a tavalyi :) Vagy mégszebb :)
    Van itt köztetek Szabolcs megyei, vagy esetleg olyan aki a BGF-re jár??
    Ha valaki kíváncsi az álompárra akkor annak küldök 1-2 képet...

    Üdvözlettel: Mondeo19
  • pett3rson
    #21337
    Amúgy meg csak beszélgetni kell, először lehet nehezen megy, de ha megvan az az 1-két közös téma arról napokat lehet dumcsizni és jól kell tudni hallgatni is, nem belevágni a szavába, végig szemkontakt - még ha jó a dekoltázs akkor is -, mert Téged az a másik lélek érdekel aki a szép szemek mögött bújkál, nemdebár? :)))
    Nem olyan ördöngős és sosem egyforma, ezért szerettem flörtölni mindig, sosem tudhattam mit reagál a csaj :)
  • pett3rson
    #21336
    Pedig ez egyértelmű most :) A többit neked - vagyis annak akiről szó van - kell tudni vagy sejteni, hogy mit szeret az a bizonyos másik egyén és ezáltal felfigyel Rád is.
  • kocsisambrus
    #21335
  • IXEMGabeo
    #21334
    mindig ezzel a se füle, se farka szöveggel jössz...
  • clio1616v
    #21333
    tedd vonzóvá magad
  • Narxis
    #21332
    Oda kell menni és a szemébe mondani, hogy mit érzel.
  • Retsu
    #21331
    Nekem meg az(is) bajom, h volt osztálytársnőm- mellesleg nemcsak általánosban, de gimiben is 2 évig az volt-nem hagy nyugodni. Sose volt köztünk semmi, 1-2X úgy éreztem elég jó köztünk a "kémia". Úgy 1,5 éve jót beszélgettünk, semmi több. Tavaly is összefutottunk 1 fesztiválon, de ott mégcsak köszönés se volt... Totál úgy tett mintha észre se venne. Mégse tudok túllépni rajta, mert úgy érzem előbb-utóbb ennek meg kell lennie. A visszautasításától hagyományos értelemben nem félek, csak attól h mit hozna ki belőlem...
  • clio1616v
    #21330
    anyám borogass
  • IXEMGabeo
    #21329
    milyen macskás képed van:D cicc
  • chhaya #21328
  • IXEMGabeo
    #21327
    na tessék úgy néz ki, hogy találtam egy olyan nőt, aki aztán végképp rendesnek mondható:D

    Exem se volt az a mai tipikus hazudozó (bár voltak dolgok amikben nem volt őszinte), viszont normális értékrendű ember volt, akivel nem volt rossz az együtt töltött pár hónap.

    Mostani eset még nem mondható biztosra, de jó úton járok, hogy elkapjam minden szempontból:D
  • clio1616v
    #21326
    teára?

    hívd fel magadra a figyelmét, de ne direkt kommunikációval, hanem metakommunikációval - testbeszéd

    tedd magad vonzóvá, ő is ezt tette veled :D
  • chhaya #21325
    nám
  • Narxis
    #21324
    hahahaha :P
  • Narxis
    #21323
    thx, akkor a tanulás lesz a fedősztori
  • gergely1991
    #21322
    Áhá szóval, neked így volt fiúd a tanulási időszakodban.
  • gergely1991
    #21321
    Vágja földhöz a telefonját menjen oda és kérdezze meg hogy : "Szia,tudod mennyi az idő?"

    Egyébként meg beszélgessenek a hétköznapokról(ha jól tud kérdezni sok mindent meg tudhat róla úgy hogy ő nem is veszi észre).
  • chhaya #21320
    Jegyzetkérés vagy bármi sulival kapcsolatos dolog jó ürügy, onnan már egy tea- vagy kávémeghívás sem tűnik letámadásnak
  • Narxis
    #21319
    Szasztok. Haveromnak tetszik egy lány akivel egy szemináriumra jár egyetemen. Hogyan szólíthatná le óra után a legmenőbb módon? Én azt tanácsoltam neki, hogy mondjuk vége az órának, mennek ki és menjen oda ezzel a szöveggel: Hello, meghívhatlak egy teára?

    Szerintetek ez jó tanács volt? Vagy tudtok jobbat?
  • Pretorian
    #21318
    Úgy tűnik ez egyfajta átmeneti elmezavar volt, azóta újra találkoztunk, és teljesen normálisan viselkedtem. Persze attól még érdekel a lány.

    #21311

    Próbálom nem komolyan venni a dolgot, és úgy néz ki ez segít. :)
  • Pretorian
    #21317
    Semmi, unatkoztam, és bohóckodtunk egyet a bohóccal :D
    Nem volt legós sztori.

    #21313

    A gumi pont erre van, kb. sejtheted milyen magasról szarok rá hogy ki mit ír ott rólam, legyen az bárki :)
    Néha én is ott vezetem le a mindennapos akármilyen valamit.
  • IXEMGabeo
    #21316
    Pretorian: Mi az a legos sztori, amit chaten említettél?
  • IXEMGabeo
    #21315
    elnéztem a logódat...tomsolo írta. Most értem haza és nem látok kb. Tényleg bocs...
  • gergely1991
    #21314
    Mi csoda?
  • IXEMGabeo
    #21313
    elég nagy álszent gané vagy, hogy a Best of SG-be lenyomorékozod, itt pedig úgy teszel, mintha segítenél. Inkább hallgattál volna faszfej...
  • gergely1991
    #21312
    Te értesz ahhoz amihez a csaj nem,viszont te nem értesz ahhoz amihez a csaj igen.Szép dolog majd egymásnak segíteni(kiegészítek egymást,mélyülhet a dolog).
    Unknown command vagy BsOD? :D
    Vedd lazán az adott momentumot, próbáld az általános viselkedésed betartani,vedd úgy mintha nem is úgy lenne ahogyan te gondolod(gondolj arra mintha ha már lenne valakije vagy éppen nem tetszik),így könnyebben tudsz vele kommunikálni.
  • pett3rson
    #21311
    Mindig van új a nap alatt :D

    azért sok sikert a rendszer hiba után :)
  • pett3rson
    #21310
    Van igazság abban amit mondasz, mármint Önértékelésben, de szerintem szülésben Ők azért jobban teljesítenek :) meg fájdalom elviselésében és még sok minden másban is - általában értve. Egyszerűen másak, de egyikünk sem jobb vagy rosszabb, ezt azért erős túlzás lenne kijelenteni. Ez is egyfajta önértékelési hiba, hogy Te jobb vagy egy Nőnél...egyszerűen Férfi vagy, ezt kell helyén kezelni és kész.
  • Retsu
    #21309
    Régebben volt ilyen. És igen, már én is belátom h a rohadt önértékelési zavar volt a bibi. Röhögtem magamon, milyen hülye voltam mennyi potenciális lehetőséget hagyam ki emiatt. Ma már nem úgy állok senkihez h jobb lehet nálam, a francokat. Ha belegondolunk, végülis mi vagyunk a jobbak, a többek nem a nők. Lehet h ilyen hozzáállás nem fog ugrásszerű növekedést hozni a partnerekben, de jó érzés ezt tudni, így venni a dolgot.
  • clio1616v
    #21308
    jobbnak gondolod, magadnál
    ez jó mert fogod tudni tisztelni, viszont kezdésnek rossz mert azt hiszi hülye vagy :D

    újraönértékeld magad és lehet menni fog, nálam is volt ilyen