22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • salsoul
    #21587
    Nos a hóhért fölakasztották.
    Vég lett a kapcsolatomnak majd két év után, most lett volna október végén az évfordulónk.

    A barátnő szerint állítólag egy párkapcsolat egymás lelki sebeinek nyaldosásáról és orvoslásáról kellett volna szólni. Szerintem meg nem, de mindenesetre engem kicsinált. Igyekeztem, ahogy tőlem csak telt támogatni segíteni, de ez mind egyre ment mert valahogy nem is akarta a gyógyulást. Azt mondta neki csak szeretet kell. Én ebben kimerültem.

    Óvakodjatok a lelkileg sérült, a sorssal szemben mindenféle neheztelésekkel teli nőktől.

    És magatokat is óvjátok a lelki sérülésektől, és a sorssal szembeni neheztelésektől. És kinek kinek sérülése az ő magánügye, ne terheljétek vele a másikat. Nem a lelki orvosod ő.
  • clio1616v
    #21586
    Ritka, rendes lányt találni - így lenne helyes
  • pett3rson
    #21585
    Hulk nem lenni mérges, Hulk csak lenni zöld...
  • salsoul
    #21584
    Ez a legutóbbi (reakciód) két hozzászólásod szintén elég gyerekes.

    Érett hozzáállás:
    upsz, ez tényleg nem volt a legérettebb megnyilvánulásom
    megis' nézem mit tehetek, hogy a jövőben...
  • Mondeo19
    #21583
    Tudod az vesse rám az első követ aki tökéletes és sose hibázott.
  • Mondeo19
    #21582
    Soha nem voltál még indulatos? És sosem rontottál el semmit?
  • salsoul
    #21581
    Szóval ez nem gyerekes, és érett felnőtt emberre vall:

    "hirtelen dühből aztmondtam neki hogy kitudja kihurcolta a te segged pesten.. arra már rögtön válaszolt ez az kurvázz le kiforgatta minden szavam.. kikapcsoltam a kamerát a telefont másnap reggel mentem rokonokkal pestre mondtam neki gyere velem beszéljünk.. nem megyek én veled sehova....
    Jövünk hazafelé a pályán hív h leszel mégegyszer velem ilyen durva mint kamerán? Mondom ezért hívtál? Kinyomtam majd beérünk nyíregyre irok neki max egy félóra otthol vagyok beszéljünk..."
  • Mondeo19
    #21580
    Pesti... És hidd el az én felfogásom nem gyerekes... Én mindig mindenhez úgy álltam, és úgy állok hozzá hogy oldjuk meg..
  • clio1616v
    #21579
    ez most pesti vagy pisti?
  • Mondeo19
    #21578
    20.án felment és úgy volt h 24.én megyek a rokonhoz és együtt leszünk még a suliig vagy 3-4 napot és vagy 2-3 napra az egyetem kezdete előtt hazaviszem és majd mondhatja azt hogy gólyatáborban volt... Este 10 kor csörög a telefon gyere kamera elé... Megyek, kérdem hol vagy? Itthon, nekem ez a pesti vita sok volt ennek semmi értelme elkezdett sírni hisztizni, én meg rányomtam a kamerát h akkor reggel beszélünk, mert most nem vagy magadnál... és itt jött képbe a pesti mert engem akkor este kivett kapcsolatból de én nem tudtam h a pestivel már együtt voltak pesten... csak aznap estére tudtam meg..
  • clio1616v
    #21577
    pláne, 22-nél nem idősebbek
  • clio1616v
    #21576
    borzasztó gyerekek vagytok még, majd olyan 10 év múlva térjetek vissza, az érettségit meg nem kell szó szerint érteni a 18as karikát meg pláne nem
  • chhaya #21575
    Jah.

    Meg a gyerekek is ezt mondják.
  • clio1616v
    #21574
    ezt akkor mondják, amikor látszik , hogy nekik már nem hisznek és így egy 3. felet vonnak bele, hogy ő is ugyanezen a véleményen van

    ez egy meggyőzési eszköz
  • Mondeo19
    #21573
    Jó rendben nem beszéltünk egy napig mert aztmondtam az anyjára hogy régi módi fafejű és emberére talált, és vártam még megnyugszik mert nem akartam vitázni ezért nem is kerestem.. Másnap kerestem reggel hogy gyere velem pestre megyek fel rokonokkal elviszlek ide oda beszéljük meg ezt az egészet... és jött a válasz hogy nem megyek én veled sehova... ez volt reggel 7 kor és délután 4 re már a pestivel írkált.... Kérdem mi ez?? Peti megkérdezte hogy leszek e barátnője, mert ő megbecsülne jobban mint te és nem bunkó mint te, ezért dühből igent mondtam neki...

    Ez volt augusztus végén... és szeptemberben elköszöntünk egymástól légy boldog, köszi te is neked is....

    És akárhogy nézzük bármilyen mérges voltam én is rá, de soha a büdös életbe nem csináltam volna meg vele ilyesmit, és nem aláztam volna így meg, mint ő engem...
    Arra jövök haza hogy 3 közös kép sehol, és a Pesti írkál neki a falra hogy jó volt veled a hétvége pesten? Egyből leesett hogy későn fogtam fel hogy miért vitázott annyit mikor augusztus 20.án lelépett pestre. hát ezért..

  • salsoul
    #21572
    ez igaz
    de miután a lékfoltozás nincs benne a nemzeti alaptantervben... ebben analfabéták maradnak az emberek
  • chhaya #21571
    Menekülj az olyanoktól, akik azzal indokolnak, hogy "és anya is azt mondta és igaza van" ... messzire ...
  • Mondeo19
    #21570
    Ez pontosan így van hogy exemet idézzem: " Mérges voltam rád hogy egy teljes napig nem beszéltél velem, és Peti megvigasztalt, ezért úgy gondoltam hogy adok neki egy esélyt, és anya is aztmondta hogy jobb lesz nekem így...."

    Mondta ezt egy 20 éves nő...
  • Mondeo19
    #21569
    Persze, próbáltam,és láttam hasonlót, és azt kell hogy mondjam hogy akik a közelemben ilyenek mint én azoknak már 2-3 éves kapcsolatuk van..
  • IXEMGabeo
    #21568
    Ez igaz, csak, ha kisebb léket kap a hajó akkor nem kéne azonnal bepánikolva elhagyni a fedélzetet (azaz jelen esetben a másik félt), hanem megoldást keresni a problémákra, ha még van rá esély. Itt ezzel van gond, hogy nem képesek kitartani egymás mellett az emberek, ha máris baj van.
  • Mondeo19
    #21567
    Igen emlékszem, sőt sikerült is beszélnem vele annó... 2 gyerekkori barátom van az óvodából akik tényleg mindig mellettem vannak.
    A 3. legnagyobb barátomat most temették el pénteken 18 évesen megfolytotta az asztma 13.án hajnalba..

    Gimi után a rádiózáson, vagy a szinkronhangon gondolkozom, de ez még az akkori ismeretségeimtől fog függni..
  • salsoul
    #21566
    a haszon és kellem a világ kormányzója, mindenkit ez vonz oda ahova
  • clio1616v
    #21565
    próbáltál már magadhoz hasonlóakkal ismerkedni?

    ez csak akkor működik, ha tisztában vagy azzal ki is vagy valójában, helyes énképpel és önértékeléssel hozzád hasonlót fogsz tudni szeretni és viszont
  • Mondeo19
    #21564
    És a tisztán látás végett engedjétek meg nekem h beszúrjak 1-2 képet...

    2011 augusztus...

    2012 Április

    2013 Április...

    Nem vagyok egy tükör előtt pózoló hobbit vagy 5-6 fotóm van, de az épp elég :)
  • IXEMGabeo
    #21563
    Nem tudom emlékszel e a Veres Róbertre (MC DC). Amikor ő sikeres lett, mert ügyesen rappelt és egy ország ismerte meg akkor hirtelen mindenki szerette, de gyorsan feledésbe merült. Viszont az ismertségnek köszönhetően ő, mint egy mozgássérült ember mégis megtalálta a boldogságot azaz volt nem is 1 barátnője utána és nem is csúnyák ráadásul. Nyilván ezek a nők azért nem biztos h összejöttek volna vele, ha nem ennyire ismert, de ez mind1. Ilyenek az emberek sajnos, amig fut a szekér addig puszipajtások és a bajban mutatkozik meg kik azok, akik igazán melletted álltak mindvégig és még akkor is. Nos annyit akarok ezzel mondani, hogy talán, ha lesz olyan dolog amiben igazán ügyes, akár sikeres leszel akkor biztos, hogy melléd szegődik a szerencse a nők terén. Nos lehet ebben valami, csak a sikerhez vezető útat kéne megtalálni:S az talán a legnehezebb.
  • salsoul
    #21562
    óóóó te csűrő-csavaró hajszálhasogató!
  • Mondeo19
    #21561
    És hogy mennyire számít az h én mozgássérült vagyok,és picit furán megyek erről a délutáni sorok is tanúskodnak..


    Köszi hogy őszintén írtál magadról, sajnos megtorpantotta lelkesedésemet a leveled első sora. Fő most fejem, hogy meg ne bántsalak, de így nem szeretnék belekezdeni egy kapcsolatba.
    Sorry.
    Mariann

    Még ez hagyján de volt aki élőbe vágta a képembe.
    Mondjuk egyik sem jó, de én elfogadom, hisz nem tehetek mást.... És ha tudnátok hány ilyenen vagyok már túl... És csoda ha falnak megy az ember?! :))
  • Mondeo19
    #21560
    Legyen boldog én is azt mondom.
    Van még egy évem a gimiből, utána ha minden jól megy akkor Nyíregyre költözöm, remélem sikerül, utána már lesz esélye a Dunántúlinak is, addig nem... Az ország másik sarka még is csak az ország másik sarka.... És nincs arra sem ismeretségem sem rokonom.
  • clio1616v
    #21559
    senki sem önálló, mindenkinek vannak függőségei
  • salsoul
    #21558
    - Kár azt elemezni, hogy csaj miért fog ráfaragni azzal, hogy nem téged választott. Lehet, hogy így is befog jönni neki az élet. Legyen boldog.

    - Ezért jó ha az ember párkapcsolatba önálló emberként önálló emberrel kezd bele. /ezen a ponton vérzek én el jelenleg/

    - A csajt is meg lehet érteni. És a szüleit is. De téged is.
    Mindenkinek egyaránt nehéz szitu.

    - Oldd meg a dunántúli mozgást is.
  • Mondeo19
    #21557
    Én sem, de Szabolcsiak akkor nem is nagyon voltak ott az én korosztályomból mikor én ott jártam, kb egy éve.

    Én is rengeteget kipróbáltam párom.hu onlyyou, de valahogy egyik sem nyerte el a tetszésemet és egyikre sem fizettem elő, és töröltem is magam a párom.hu-ról, és az összes többiről. Lehet hogy jók, és sok sikeres történet áll a hátuk mögött, de nem valami aktív sok társkeresőnél a Szabolcsi részleg.

    A Love.hu-nál és a Páratlan.hu-nál ilyen probléma hálistennek nincsen.

    És igen a Randivonal a legszélesebb körben ismert, hiszen a Gyalogló chaten is több éve regisztrált szobája van, ahol mindennap ott vagyok.
  • salsoul
    #21556
    Nos, én nem azoknak írtam, akik ezer éve nem jártak bent, és akiknek rengeteg olvasatlan levele van ;)

    Én is kipróbáltam több társkeresőt, és a Párom.hu volt az ami még legjobban tetszett. És most jut eszembe, hogy az ő garanciájuk adta meg a végső lökést a sörétes módszerhez. olvasd itt

    Mégis a Randivonal talán a legszélesebb körben ismert oldal, és A Társkereső.
  • Mondeo19
    #21555
    Nekem is volt nem egy nem két olyan esetem hogy beszélgettem velük ideig óráig,de semmi haszna nem lett egyiknek sem.
  • Mondeo19
    #21554
    Visszatérve egy picit... Nekem sincs ideállom.... Ha az arca és a szeme megtetszik akkor nyert ügye van, ha viszont nem tetszik meg akkor fejre is állhat akkor se fog tetszeni. De nekem is teljesen mindegy hogy milyen színű a szeme és a haja, stb, stb. Nekem is csak annyi kikötésem van h ne dohányozzon, kész.
  • Mondeo19
    #21553
    Én a Randivonalról töröltem magam mert olyan regisztrációk is vannak még bent akik ezer éve be sem léptek, csak ott vannak létszámnak, úgyhogy én ott elő sem fizettem.

    A Love.hu-n vagyok bent 2011 decembere óta onnan volt tavaly nyáron egy 3 hónapos kapcsolatom,aminek szeptemberre vége is lett, de ezt korábban már említettem itt.

    Ezt követően szeptemberben felregisztráltam még a páratlan.hu oldalra is.

    Ezen a 2 társkeresőn vagyok csak de ezeken Prénium és VIP tagsággal én is, és nyitott szemmel járok, bár legtöbbször a levelek 95 %-ra nem is érkezik válasz.

    Szép történet...

    Az enyém úgy volt h egy májusi délután 3 körül hazajöttem a gimiből lepakoltam a cuccot és gondoltam benézek Love.hu-ra.. Bevan állítva 18 tól 24 ig biztos ami biztos jó nagy legyen a szórás :)) Láttam hogy van 3 új regisztrált 1 délután alatt. Kettőjüknél nem volt kép... Viszont a 3.nál mikor megláttam a profilképét, amit kitett, leesett az állam, pedig csak egy tabllókép volt.... És vmi olyasmit írtam h eszméletlenül gyönyörű vagy cuki a mosolyod... bementem enni meg tanulni majd 5 után jövök ki ott van h Erika rád mosolygott szeretne megismerni.. Felvettem msnre, majd skypra, és elkezdtünk beszélgetni, majd két hét múlva 1-2 nappal nyári szünet előtt találkoztunk nyíregyen egy szép kis helyen, és hát szerelem volt első látásra, és mire elmondta idővel h milyen piszkok a szülei én már bele is zúgtam, és nem érdekelt,így az egész nyarat végig títkolóztuk. :) A Többit pedig már írtam korábban :)

    Nektek pedig Gratulálok :)
  • salsoul
    #21552
    A Randivonal volt az, Platina tagsággal.

    Már kezdett elegem lenni az egészből. Végső elkeseredésemben minden elvárásomat és prekoncepciómat félredobtam. Csak annyi igényem maradt, hogy ne dohányozzon, és legyen legalább x cm magas - úgy gondoltam a többi tényezővel lélektani és filozófiai ismereteimre építve elboldogulok majd . Aztán belementem a keresésbe, mindenkit, aki egy ici-picit is szóba jöhetett megnyitottam egy új lapon, hogy azoknak sörétes puska mód mind írni fogok – nem nagy dumát, hanem csak azt ami különösebb erőfeszítés nélkül jön. Mire írtam volna, valaki, aki e találatok között volt, látta, hogy megnéztem az adatlapját, és egy ilyen kulcs a szívhez marhaságot (tesztet) küldött. Én azt kitöltöttem, és írtam mellé neki egy levelet, hogy szerintem a teszt baromság, és ezt és azt gondolom a teszt kérdéseiről, és érdeklődtem felőle. Aztán még pár levél, aztán skype, aztán találkozás és lassan két éve együtt vagyunk.
    Megjegyzem őt mielőtt elegem nem lett a kizárt/határeset kategóriába tettem volna a képei alapján.

    Rajta kívül korábban volt két csaj, akikkel elakadt a beszélgetés.
    Egy csaj, aki szakdolgozat írás miatt csak később tudott válaszolni.
    És még egy csaj aki nem volt hajlandó elköltözésre, és akinek a lakhelyére én sem voltam hajlandó elköltözni.
    És sok-sok csaj aki nem válaszolt semmit.
  • chhaya #21551
    Nekem nem csak majdnem.
  • Fresh Duke
    #21550
    SG.hu-val nekem egyszer majdnem volt szerencsém...
  • Mondeo19
    #21549
    Nekem 2 Nokiám van 5-6 éve

    Nokia 6300



    Nokia 6230




    És az utóbbival annó 5 napig voltam kórházban és éjjel nappal szólt rajta a rádió,és játszottam rajta, mégsem merült le....

    Nekem ez a 2 Nokia nagyon sokat ér és az okos telefonok a nyomukba sem érnek. Püfölheted, de a Nokia az Nokia marad.
  • Mondeo19
    #21548
    Melyik az a netes társkereső ahol neked bejött? :) Gratulálok, és megnézném én is.