22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • Steve Q
    #21627
    Hm, akkor én már meg se kérdezem, Szolnok felé lakik-e innen valaki. :)
  • Mondeo19
    #21626
    Sziasztok! Van itt köztetek Gyömrői vagy aki ismert Gyömrőn?
    Ha igen, akkor a többit privátban.
  • chhaya #21625
  • salsoul
    #21624
    hova gondol méltóságod?!
  • clio1616v
    #21623
    békülős szex volt?
  • salsoul
    #21622
    Mi sikeresen rendbe raktuk ügyeinket, s most minden jó.
  • IXEMGabeo
    #21621
    na mi a helyzet? ki, hogy áll női fronton?:D
  • Pluskast
    #21620
    Mondjuk azt nem értem, hogy egy ilyen nő egyáltalában minek rak fel egy ilyen hirdetést egy társkereső oldalra? Nem csoda, hogy nincsen pasija. Ilyen embert sem rövid sem hosszú távon nem lehet elviselni.
  • clio1616v
    #21619
    a többségnek nincsenek önértékelési zavarai
  • lamyal
    #21618
    nagyon ricskán taslálok rendes lányt
  • gergely1991
    #21617
    A szélsőség eddig is betegebb dolgokat művelnek.
  • IXEMGabeo
    #21616
    Pesten ez a helyzet:DDD
  • salsoul
    #21615
    Majd elhasználódik, kiöregedik aztán eldobják mint a műanyag poharat, fáradt étolajat
  • chhaya #21614
    Ezt fejtsd ki.
  • clio1616v
    #21613
    akiknek önértékelési zavara van azok ezt valják
  • chhaya #21612
    Azért ti is tudjátok, hogy ez a szélsőség, nem az átlag és nem a többség... Ugye?
  • IXEMGabeo
    #21611
    komolyan nem hiszem el, hogy ez egy egészséges gondolkodás, amit ez a lány kiírt az hagyján, hogy az elvárásai mesébe illők, de ilyen mértékű szennyet nem egyszerű elolvasni. Na ilyenek mászkálnak köztünk...A slepp. Nem szabad velük kezdeni, dehát folyton ilyenbe akadunk bele, ha kell, ha nem.
  • IXEMGabeo
    #21610
    ha lennének szmájlik betenném a lefele nyúló ujjat

    és még én voltam lehurrogva évekkel ezelőtt, hogy velem van a baj nem pedig a csajokkal:DDD
  • Mondeo19
    #21609
    ""Lovagolni tudjon,(vagy legyen lova ) és szeresse a szépirodalmat, leginkább a verseket. Táncoljon argentin tangót, de legalább rumbát. Ha motorozik,az mindenképp előny,de valamit vezessen, és az ne elektromos bicikli legyen. Mindenképp legyen magas.
    Beszeljen angolul,spanyolul-olaszul én is szívesen megtanulnék. Többit majd itt...""
  • Mondeo19
    #21608
    Női adatlapon egyik társkeresőn..

    miért sokkal jobb nőnek lenni? 3 féle orgazmusod lehet. nem áll fel akkor, amikor nem kéne, és nem kell felállnia, amikor kell. bármidet megműttetheted, ami nem tetszik, de ha a férfi farka kicsi, azzal nem lehet mit tenni. ha csúnya vagy, kisminkelheted magad. a szemöldököd lehet akármilyen vékony, nemleszel buzi. a gyereked tuti hogy a tiéd. egy csini dekoltázzsal mindent elérhetsz. ha dugni akarsz, legalább 50 jelentkező akad percenként. általában ingyen mehetsz be bárhová, ahol további kiadásaid sincsenek, mert úgyis 20an meghívnak. a gyorshajtás azt sem tudod mi, mert te megteheted. a bírságot csak hírből ismered. egy kis hisztivel mindent elérhetsz, csak hogy befejezd végre. bármikor sírhatsz anélkül hogy puhapöcs lennél. ha nincs kedved dolgozni, keresel egy gazdag férjet, az majd úgyis eltart. ha nincs kedved szexelni, csak megmondod hogy menstruálsz, garantáltan nemfogják erőltetni.lehet egyszerre 2 pasid ANÉLKÜL hogy az átlátszó módszereid miatt lebuknál, mert sokkal ravaszabb vagy. és.. jézusom, még sorolnom kéne ezek után??
  • Narxis
    #21607
    *rendbe
  • Narxis
    #21606
    Szívesen máskor is! Remélem rendebe jönnek a dolgok.
  • salsoul
    #21605
    lehet igazad lesz öreg ;)
    eleinte nem igazán tudtam összerakni a kirakót, de valahogy a fejemben maradt amit írtál, és valami elkezdett összeállni

    egyébiránt úgy döntöttünk, hogy megpróbálunk tiszta vizet önteni a pohárba

    köszönöm soraidat
  • Mondeo19
    #21604
    Igen tudják, ha megvan az a bizonyos közös hang meg a szimpátia akkor elmondom persze.
    Még neten keresztül ismeretlenül is elítélnek sokan nem hogy mikor meglátnak, pedig sokan azt sem tudják h mit takar ez az egész.

  • bajgunar
    #21603
    PFf. Nah igen. Ezek az sms-ek. Szóban nem tudta elmondani? (felhívva téged), vagy személyesen? Szánalmas. Nc. Ilyen szóra sem érdemes. Ne bánd egy percig se. Ilyenkor így utólag belegondolva, csak az bántott engem pl, hogy elfecsérelt idő volt, felesleges beszélgetés, tali, stb... Aztán arra nem képes, hogy elédállva közölje a tényeket, h bocsi, de nem.

    Azt tudatod velük, hogy (nem megbántani akarlak), mivel szembesüljenek, ha személyesen találkoznak veled? Ez sok embernek hátrány, vagy félnek ettől az állapottól, meg elítélik az ilyen embereket. Na ezeket is kerülni kell nagy ívben. Beteg agyúak. Nekem is van egy ismerősöm, nagyon csinos, helyes kiscsaj. Neki is mozgáskoordinációs problémái vannak a lábával. De hihetetlen mértékű szíve van, kedves, aranyos és őszinte. Neki sem volt egyszerű. Vele is így bántak. Sok bántó levelet kapott, meg megsértették. De mára már van egy pasija, és nagyon boldogok.

    Küldhetsz képet. De én már egy ilyen társkeresős oldalon sem vagyok fennt. Elég volt. S ha netán úgy alakul, hogy megint szingli sorsra jutok. Tuti nem regizek be mégegyszer. Elő meg végképp nem fizetek 1 petákot sem.
  • Mondeo19
    #21602
    Én is utasítottam már vissza 2 nőt :)) Annó még tavalyi exem előtt.
    De egyébként itt áprilisban elkezdtem elég jól írogatni, ha van kedved, és időd olvass vissza bátran.
    Én Randivonalon És Love.hu-n vagyok most újévig VIP Tag.
    3-4 éve chatelek szinte napi szinten feljárok hülyéskedni. (chat.hu, gyalogló). Annó én elmentem úgy debrecenbe meg 1-2 helyre szalkáról h apám tankolt és elvitt. de mikor 3 at buktam, meg az egyik úgy végződött h mire hazaértem el sem értem, akkor azt mondtam h max nyíregyig felmegyek ami tőlem 70 km ha jó jó ha nem nem, sajnálom... Aztán volt olyan is h mondta nekem az egyik Július. 9. én h ő nem jön le mert ő nem fut pasi után, neki ez az elve... aztán csak lejött..
    Meghívtam egy jégkrémre és egy kólára, leültünk beszélgetni egy kv-zóban... Majd mikor köszöntünk elfelé kérdeztem hogy hogyan tovább? Majd ha hazamegyek megírom... Mondom jó...

    Hazaértem ez fogadott. Drága istván ! kegyes hazugságot kérsz vagy őszintét ? Úgygondolom kialakult egy olyan baráti viszony biztos köztünk, mikor joggal gondolhatom, hogy az irántad irányuló szimpátián alapulhat az hogy őszinte leszek. egy nagyon rendes kedves, a jót nagyon megérdemlő embert ismertem meg személyedben.Viszont úgy gondolom, hogy én nem vagyok felkészülve arra ,hogy társas kapcsolatot alakitsak ki. S kérlek ne fájjon neked nem a testi kordinációk miatt elsősorban. nem akarok hazudni az is a szempontok egyike. Nagyon értékes embert ismertem meg benned. de kérlek ne add fel. mindenki számára van egy társ, minden csak idő és kitartás kérdése. kérlek igérd meg nekem hogy soha nem adod fel.Jóbarátként bármikor a tiéd vagyok. S a mai nap volt életem legtanulságosabb napja. puszi.......

    És akkor este keresett meg a Pesti ő is Love.hu-ról..
    Volt több levelem a nyáron 5-6 kb és mindnek ez volt a lényege, csak mindenki máshogy fogalmazott. És töröltem is szinte minden levelet, meg azokat embereket akik ezeket írták.

    Van egy nyíregyi csaj aki mióta májusban meglátott a kórházban belém van bolondulva, én nem egyszer a tudtára adtam h boccs de nem tetszel, ennek ellenére mindig másoktól érdeklődik élek még, és mi van velem, mert engem nem ér el :)
    A Pestit meg azért gondoltam komolynak mert annak mutatta magát és én azt hittem tudod hogy na jön meglát elbeszélgetünk másnap már megy is haza... Erre fel jön leszáll a vonatról, gurulós bőrönddel h maradhat 3-4 napot? :D Mutatta h segítőkész életvidám,áhh hát mondom szuper...
    Majd időközben kiderült h félévig járt dráma tagozatra szinészkedni Pesten :) Nálam tudod az van h a hangom is jajj de jó az arcom jajj de cuki meg de aranyos, de helyes vagy, de a lábammal egyikük sem igazán bír megbarátkozni. Rengeteget azért buktam mert vagy a lány közölte h hogy néznének így rá?? Vagy a szülei közölték h el ne mélyüljön, mert gondok lesznek..

    Ha kiváncsi vagy a kiscsajra privibe küldhetek linket :)


  • bajgunar
    #21601
    Köszönöm jókívánságod. Sok sikert neked is! Jól teszed, h nem csöggedsz, nem szabad. Majd lesz valahogy.
    Igen társkeresőn akadtunk egymásra, pontosabban Ő rám. a twoo-n. :P
    Megnéztem, felnyitotta a szemem, s Ő írt először. Én már úgy voltam vele, hiába is írok vissza, úgyse lesz több, csak egy | . Erre ez lett. Ápr. 17 óta együtt vagyunk. Azóta szinte ide is költöztem hozzá.
    Elején nekem is ment ezerrel a chatelés, stb. A végére beleuntam. Volt amelyik ~3 hétig, húú de boldog volt, meg szerelmes, majd egyik napról a másikra kitalálta, h mégse, és inkább szakítsunk, majd letiltott mindenhonnan. És mellette kamuzott, hazudott akkorát, pofám leszakadt volna. Volt amelyik azt se tudta mit akar, volt amelyik pasifaló volt, s hetente cserélgette a pasikat, meg próbálta kihaasználni kénye kedve szerint mind. Na ezeket pattintottam is azonnal. Volt amelyik képes volt miattam feljönni, meg feljárni békéscsabáról, vagy szeghalomról, Ok, felőlem jöjjön, de én tuti egy métert nem teszek egyikért se. A végén ő adta elő h halálos beteg, és inkább kilép a kapcsolatból, stb.. Volt amelyik dumált végig, keresett, hívott, írt, ~ fél óránként felhívott. (nemtom mennyi, de tuti nem ~50k volt a telszámlája :D ). Ez ment ~2 hétig (én egyszer se hívtam), tali nem volt, aztán egyszercsak hopp, szőrén szálán eltűnt, nem kapcsolható, nem elérhető, tiltott mindenhonnan, stb... Pécs mellett lakott. Én mondtam, h ne számítson rá, lehet tőlem angelina joli vagy ki, meg pamela anderson is, de tuti nem megyek le, még csak 1 randira sem. Ő jön, meg így meg úgy, majd lelécelt. :P De volt amelyik eljött a világ végéről, s nekem nem jött be élőben, s a tudtára adtam. :P Dehát, most hiába a hetekig tartó chat, duma, ha élőbe nincs meg a vonzalom. Olyan is volt, h meghallotta a hangom, s a csajnak nem jtt be (ez volt a kifogás), s lepattintott. (persze nem szoprán hangom van, mint warnun xavérnak), deáhát. Valahogy le kellett hogy rázzon.
    Elején amennyit idegeskedtem a végére sírva röhögtem a sok idiótán, meg a próbálkozásaikon.
    Idővel ki lehet szűrni. De mint mondtam, a sok "barát" is, akivel annyit dumáztunk, tényleg baráti szinten, így netről megismerkedve, szép lassan mind lelécel fb-ról is, minap is törölte magát az egyik ilyen "hölgyemény". PFf. Nagy kunszt, ha neki így jó?! Legyen boldog.
  • Mondeo19
    #21600
    Hidd el h a normális nők ritka h felregisztrálnak oda, vagy ha fel is regisztrál, megijed a sok lyuk vadásztól, és pár óra alatt törli is magát. De nem egy olyat látok akik már többször felregisztráltak, és visszatérők. Nem is éltem bele magam hálistennek :)Lapozok tovább ahogy eddig is, olyan még nem volt hogy ne legyen sehogy. :)
    Nekem 1 dunántúli lány van igy :) Tavaly ősszel ismertem meg, azóta mikor azzal jönnek h legyünk barátok azt mondom h nekem van elég, és lépek tovább :)
    Hol találtad meg a párod? Társkeresőn? nem keresem görcsösen, csupán csak nyitott szemmel járok. Nyáron volt 6 találkám, meg ez a pesti, és mind úgy végződött h fújj, Te mozgássérült vagy, csak ki hogy adta elő.
    Gratulálok nektek, sok boldogságot! :)

    Ha már tudod mit akarsz egy nőtől és tudod ki az aki illik hozzád külsőre és intellektusban, akkor kifejezetten igényes és tartalmas randikat össze lehet vadászni. Van, amelyikből nagyon jó kapcsolat is kialakul. Szerintem sokkal jobb 3-4 napig levelezni, beszélgetni valakivel találkozás előtt. Tudod mire számíts. Persze jó emberismeret kell hozzá és kellő érzelmi intelligencia, hogy önmagad tudd adni még így a neten keresztül is.
    jól lehet interneten ismerkedni. történjen egy társkeresőn, valami csetoldalon, vagy akár egy fórumon. én nem tudom miért van ilyen negatív felhang hozzácsatolva. a legtöbben még csak nem is úgy ismerkednek,hanem közös barátokon keresztül, stb.ahogy ha bemész egy diszkóba, se azt látod hogy a srácok odamennek a nőkhöz, hanem isznak falkában mint a majmok és hangoskodnak. van akinek jobban bejön neten írni valakinek. kényelmesebb, gyorsabb, ingyen van, hatalmas a választék.
    A net kézen fekvő, lehetőségek tárházát nyitja meg az ember előtt és leszűkített keresési feltételek mellett találhat magának olyas valakit, aki nyilván ugyanabból a célból van fent az oldalon (mi másért). És ha csalódás a személyes találkozás akár 5-ből 5-ször? A csalódáshoz nem kell internet, az magától is kibukna, de egy esélynek megfelelő.
    Neten valóban könnyebben lepattintanak. Neten viszont annyi az egész, hogy ne bízz senkiben, lehet dumálgatni, de első találkozásig semmi, ne gondolj tovább soha... Bár a legjobb soha se tovább gondolni, az maradjon csak a nőkre azoknak úgyis ez a hobbijuk...
    Itt is pont ugyanúgy ki lehet szűrni az embereket, mint a valóságban, azt ne mondja senki, hogy élőben nem lehet hantázni.
  • bajgunar
    #21599
    Na igen, azért lehet megismerni tényleg korrekt és rendes embereket (lányokat). Igaz, azok közül is mára már 1-1, ha megmaradt fb-on is. Szépen lassan mind törli magát, s idővel "kimerül" a társalgási téma is, megszűnik a kapcsolat, megtalálják párjukat, és megnyomják a "delete" gombot. Felesleges annyira belefolyni. Ha nem jön össze, hát nem. Tovább kell lépni, s nem beleélni magad. Majd ha eltelik ~2-3 hónap vita nélkül, és látod, hogy ez tényleg AZ lesz, amit szeretnél, majd akkor elég ha mélyebb érzelmeket táőlálsz bele. Addig felesleges, mert csak pofára esel, meg felmossák veled a padlót. Akivel meg már elejétől fogva úgy beszélgetsz, hogy "nem lesz belőle semmi, csak dumáltok", azzal meg tényleg kialakulhat egy rendes, őszinte barátság. Nekem is lett 1-2 ilyen, akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, mint barátság.
    De én is ~2 év után megtaláltam azt, amire vágytam, vágyok. És most nagyon jól érzem/érezzük magunkat. Boldogok vagyunk. És senki véleménye nem számít.
    Eddig meg jó sok idióta, agyhalott csajjal sikerült megismerkednem. Nem csak agyfaszossal meg kamugéppel vagy ócska ribanccal, hanem olyannal is, akit aztán viszontlátam napiszaron, más reakciója után. :P (annak is elhúzta az orra előtt a mézesmadzagot, így aztán kib@szott vele). Szal megjártam párszor én is. De ne éld bele magad, és ne keresd görcsösen. Halál lazán, nyugodtan. S meglátod, akkor botlik beléd, mikor totál nem arra figyelsz, vagy arra számítasz. Én is így voltam vele. Addig meg nem hittem el senkinek, hogy éljem az életem és ne a csajokat hajtsam, mert görcsösen nem fogom megtalálni az igazit. Hát így is lett. Elején még a beszélgetést, válaszolást is "hanyagoltam" vele, mert már úgy voltam vele, hogy Ő is csak átver, hülyére vesz, stb... (persze csak azt lehet hülyére venni, aki hagyja magát, tudom..) Erre tessék. ~5 hónapja hihetetlenül boldogok vagyunk és szeretjük egymást. Mintha már 5 éve ismernénk egymást.
    Fel a fejjel! Ne keseregj. Majd eljön az igazi.
  • Mondeo19
    #21598
    Le van tiltva nem is keresem. Meg is írtam neki utolsó levélbe h semmi másra nem lesz jó csak hogy húzgálják ott Pesten. Meg kitértem arra is neki h 20 éves és 110 kiló. Tudom h nekem a lábam a bélyegem, de neki meg a súlya. Oroszlán, és ki is mutatta :)) Mikor leírtam neki e is tiltott skypról, én meg mindenhonnan.. Továbbra is nyitott szemmel járok :)) Ajjajj nekem is tele van a társkereső hülyébbnél hülyébb levelekkel régről h ő nem akar kapcsolatot semmilyen beteg emberrel, de attól beszélgethetünk stb stb.. Beszélgessen vele a húzat :D
    Csodálkoztam is h 20 évesen miért szed fogamzásgátlót.. Hát ezért :D
    Teljes mértékben igazad van bajgunar..

    Amúgy is aki neked jó, annak te nem vagy elég jó és nem ír vissza. Akinek te vagy elég jó, az meg neked nem elég jó és te nem írsz vissza.

    Az összes ilyen arról szól hogy lehetőséged legyen azt is megismerni akivel egyébként a büdös kurva életben soha össze nem futnál sehol.
  • bajgunar
    #21597
    Egészségére! Felejtsd el. Szó szerint. Plátói, fellángolt szerelem volt.
    De még csak ne is keresd, ne írj neki, ne hívd! Ha fontos leszel neki, majd keres. Ha nem, lapozz tovább. De ne éld bele magad egyből, s ne törj le. Tudod mennyi hülyével találkoztam, mire megtaláltam a másik felem? Könyvet írhatnék a sok "gyökér", idióta, agyfaszos, elmebeteg picsáról. (lehet meg is teszem, s kiadom egyszer, majdnem mint a Szepesi Niki)
    1. ha ilyen könnyűvérű, s egy levél után lefekszik bárkivel, akkor feküdjön csak le mással, de NE veled. S kapjon szuperécet, meg szifiliszt!
    2. ha így befojásolható, akkor az nem is szeretett igazán, mert ha tényleg TÉGED szeretne, lesz@rná (nemhogy a rokonok), de az édesannya véleményét is!
    3. ha ~1. héten így összevesztek (legyen az bármi), gondolj bele, mi lenne később, komolyabb nézeteltérés, vagy esetleges vitából.
    Lapát...
  • Mondeo19
    #21596
    Múlt hónap elején megismertem egy pesti lányt kb 3 hétig írkáltunk, és kameráztunk aztán találkoztunk nyíregyen 3 napig voltunk együtt most hónap elején és hazament otthon mesélt rólam... és az apja rokonsága azt mondta neki hogy hallani sem akarnak arról h ők mozgássérülttel bármilyen kapcsolatba kerüljenek. Ezen összevesztünk,és közölte velem hogy akkor ő megy és lefekszik egy 28 éves pesti rokker sráccal aki társkeresőn írt neki levelet, utánam...
    Szép történet ugye?
  • gergely1991
    #21595
    Murphy törvénye erre is vonatkozik.
  • salsoul
    #21594
    hát nem

    ezek olyan dolgok amit mindenkinek magának kell megoldania, ebben más semmit nem tud segíteni, semmit

    egy kis együttérzést tud adni legfeljebb, de az nem old még meg semmit
  • IXEMGabeo
    #21593
    még, ha akarnád akkor se tudsz mindent megjavítani...
  • salsoul
    #21592
    ezt tudom én is
  • clio1616v
    #21591
    kevés voltál neki
  • salsoul
    #21590
    ???
  • Narxis
    #21589
    Észrevette, hogy nyomja valami lelked és, hogy nem tárod ki teljesen a szíved neki. Sajnos ez csak idő kérdése volt.
  • gergely1991
    #21588
    Ilyenkor kifogást keresnek arra hogy, te már csak egy "kidobott rongy" vagy a számára.