22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • norbre
    #22347
    szerintem véleményeket megosztani nem felesleges, mindenből lehet tanulni.. ízlésről felesleges vitázni, abban egyetértek
  • IXEMGabeo
    #22346
    olvass vissza évekre visszamenőleg:D érdekes dolgokat fogsz itt találni
  • Derek Morba
    #22345
    Nem. vannak dolgok amikről érdemes beszélgetni, viszont vannak olyan dolgok amik egyénileg adódnak automatikusan nem? :)
    Ha te szereted a paprikás krumplit, minek megkérdezni, hogy miért jó a paprikás krumpli?
    Mert neked jó, más meg nem szereti..
    Vannak témák amikre érdemes időt szentelni, és van amire felesleges.
    De nem rontom el a beszélgetést, véletlenül keveredtem ide erre a részre és beleolvasgattam :)
  • norbre
    #22344
    ennyi erővel szinte minden beszélgetés felesleges :)
  • Derek Morba
    #22343
    Nem a diszkókban kell keresni a normális lányokat, lehet ezt nem mondták még a mai fiataloknak XD
    Viccet félretéve...
    Az élet majd odasodor egy olyan elé, aki tökéletesen megfelel számodra, lehet más szemében nem lesz normális az az illető csaj, de kit érdekel, ha számodra éppen megfelelő?
    Felesleges, apróságokon lovagolnak sokan, maga ez a téma is felesleges, sőt, egyáltalán mi értelme van?
    Majd mások mondják meg nekem hogy számomra ki a normális lány?
    Ugyan :)
    Majd én azt eldöntöm :)
    És kb mindenki eldönti önmagában, hogy neki mi a normális lány.
  • videobaby
    #22342
    sejtettem, hogy hamar megjelensz és lesz valami védőbeszéded, de senki nem piszkálta chhaya-t :)nyugi
  • Fresh Duke
    #22341
    Teljesen igazuk van, ezt a színvonalat nem lehet emelni. (#22215-#22245) (Nah, puffogjatok csak. ^/_\^)
  • videobaby
    #22340
    a színvonalat meg nem tudod egy semmitmondó kép beszúrásával emelni. nem igazán érdemi megnyilvánulás.
  • videobaby
    #22339
    nyugi már, nem bántott senki. nem kell megsértődni, írj nyugodtan, ha van mit közölnöd. mondjuk, elérted a célodat, feléledt a topik. viszont, tényleg nem volt idevaló az a kép. humorosba elment volna a többi között.
  • IXEMGabeo
    #22338
    ;) Nem mondtam, hogy ne írj sose...
  • chhaya #22337
    Igazad van, tényleg akkor van a topon a színvonal, ha nem ír a topikba senki. :)
    Na de többet egy betűt se.
  • IXEMGabeo
    #22336
    te is látom FB függő vagy.) gyűjtsed csak a "bölcsességeket", amik akkora poénnal rendelkeznek és tegyed be ide:D

    úgysincs itt már senki:D kimerült a téma, de azért a színvonalat ne csökkentsük kérem:D
  • Fresh Duke
    #22335
    Igen, ezeket megkapja a másiktól.
  • clio1616v
    #22334
    az ember egy olyan rendszer, ami igényli a visszajelzéseket, szeret hatni másokra akármilyen visszajelzés is jön csak jöjjön :)

    mindenkiben kialakul az értékítélet és ez alapján várja a visszajelzéseket jónak vagy rossznak, de várja, ha nincs senki körülötte, "csak" a természet, akkor pedig magától várja az érzetekre adott válaszát, naplemente, telihold, szél simogató napsugarak, csípős hideg, finom eső illata, hogy a porba hullva megillatosítja a levegőt stb.
  • IXEMGabeo
    #22333
    +1 telibeszarnám is mit gondolna Jóskapistamadamepompadour a kapcsolatomról...azt is telibeszarnám, ha valamely baráti társaság beleavatkozna...semmiféle külső befolyást, véleményt nem szabad beengedni 2 ember életébe...mindenki kurvára okos kívülről
  • Fresh Duke
    #22332
    És mi van, ha csak a másiknak akar megfelelni? Engem például nem érdekel, hogy XY mit szól a kapcsolatomhoz. Ha jó ismerősöm/rokonom, akkor úgy is elfogadja, ha meg nem az, akkor meg úgy sem érdekel véleménye.
  • videobaby
    #22331
    oksi, bocsi :) nevettem a kedvedért.
  • clio1616v
    #22330
    rendes lányt találni annyi, mint egy olyan lánnyal együtt lenni, akit mindeni elfogad, akik körül vesznek, még a cirmos cica is :)
  • clio1616v
    #22329
    mindenki meg akar felelni, na nem éppen másnak akkor saját magának, de sajnos ez utóbbi a ritkább, kell a visszajelzés másoktól kell az elismerés másoktól, bár azt hihetjük, hogy magunktól könnyen megkaphatjuk az elismerést, de sokaknak ez is nehézséget okoz, és ha valaki saját magának nem tud megfelelni az másnak sem hiszi el, hogy minden oké vele :)

    a párkapcsolatra ez hatványozottan igaz, mert ott két ember megfelelőségéről van szó, hogy jól van-e az, hogy ők együtt vannak úgy ahogy...
  • Fresh Duke
    #22328
    Hát ez egy faszság.

    #22326: Ez egy véresen komoly téma. Itt nincs helye a humornak.
  • clio1616v
    #22327
    jól tették, hogy megváltoztak mindketten, mert így a harmadik fél a magfigyelő már el tudja fogadni őket - és soha nem az a lények, hogy egy párkapcsolatban a szereplők elfogadják egymást és jól érezzék magukat a kapcsolatban, hanem az ő kapcsolatuk másoknak megfeleljen és el tudják fogadni őket párként
  • chhaya #22326
    Hát, gondoltam némi témába vágó humorral megdobom a topikot, hátha lesz egy kis élet, de ha nem hát nem... :)
  • videobaby
    #22325
    tök szerencse, hogy az ember nem lesz ketchup, meg sült krumpli.
    ezt nem a humorosba akartad?
  • chhaya #22324
    Haha :D
  • videobaby
    #22323
    aláírom, hogy egyikben tuti felmerül. a másik viszont helyre is teheti az agyát ilyenkor. megmarad a barátság, ha tényleg fontos mindkettőjüknek. tudom, mert van 2 olyan ffi barátom, akik valóban csak barátok. nem több, nem is lesz más.
    a legtöbben természetellenesnek mondják, pedig nem az szerintem. inkább csak a megszokottól eltérő :)
  • Wolwerine
    #22322
    Tapasztalataim szerint van barátság fiú és lány között (bár ez természetellenes D), csakhogy addig tart, amíg fel nem merül valamelyiküknél hogy esetleg több is lehet közöttük, onnantól pedig ugrott az egész. Lehet évekbe telik, de fel fog.
  • Wolwerine
    #22321
    Az elején ír pár dolgot amiben van valami:

    "Eloiteletesseg. Ha valaki igenyes onmagara es a kornyezetere, az mar biztos, hogy ribanc. Tevedtek! Anyukam arra tanitott, hogy egy lanynak mindig szepnek kell lennie, es erre idot es energiat kell szanni. Es emellett meg okos is lehetek..." (ebben pl. igaza van)
    "Felszinesseg. 'De en most csinalom a masodik diplomam'... Ami ertekelendo, de az meg nem jelenti azt, hogy az eletben is helyt allsz. A konyveket be lehet magolni, de az nem minden esetben megoldas a felmerulo problemakra." (detto)
    "Szerintem mindenkinek jar egy alapveto tisztelet". (még ez is igaz, bár az utána következőkkel agyonüti :) )

    A többi halálos, üvölt róla hogy királylány, isten mentsen tőle. El van kapatva, látszik róla hogy kinyalják a seggét. Ebben viszont MI (férfiak) vagyunk a hibásak. Tuti hogy napi 50 levelet kap, leszólítják buszon, bepróbálkoznak nála munkahelyen, discoban, iskolában, bármerre jár D. Az önértékelése mitől lenne a helyén? Gondoljatok bele a helyzetébe, ha rajtatok csüngenének a csajok tucatszám, mekkora egótok lenne:))) ?
  • gergely1991
    #22320
    Sikerült ilyen emberkéket összekaparnia,és ezek után kiveri a hisztit?
    Ezért nem kellene válogatnia.
  • clio1616v
    #22319
    nem csoda, hogy a mai fogyasztói életmód és társadalmi elvárás ilyen korcsok kialakulását eredményezi

    amikor azt mondod egy ilyennek, hogy fejlődnöd kellene, fogja magát és vesz egy új ruhát magának; eszében sem jut önvizsgálatot tartani és helyretenni az önértékelését
  • videobaby
    #22318
    a végére csak elfáradt a helyesírásban szegénykém. tévedett, a bemutatkozást sem hagyta ki.
  • mester1987
    #22317
    A legkomolyabb, amit olvastam az utóbbi fél vagy lehet 1 évben, spoiler alatt. Ja és 22 éves, tipikus felfújt mell, szőke és proteinzabált külső.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nehany dolog ami zavar! (Itt tapasztaltam)
    Eloiteletesseg. Ha valaki igenyes onmagara es a kornyezetere, az mar biztos, hogy ribanc. Tevedtek! Anyukam arra tanitott, hogy egy lanynak mindig szepnek kell lennie, es erre idot es energiat kell szanni. Es emellett meg okos is lehetek...
    Felszinesseg. 'De en most csinalom a masodik diplomam'... Ami ertekelendo, de az meg nem jelenti azt, hogy az eletben is helyt allsz. A konyveket be lehet magolni, de az nem minden esetben megoldas a felmerulo problemakra.
    Tiszteletlenseg. Szerintetek a lanyoknak ki kell vivni, hogy tiszteljetek minket. De mitol erzitek magatokat tobbnek, mint barki. Szerintem mindenkinek jar egy alapveto tisztelet.
    Gyerekesseg. Nem anyuci pici fiat akarom tanitgatni arra ami kimaradt. Konyorgom ferfinak szulettetek, tudjatok mar ugy is viselkedni.
    Es hianyzik beloletek a tartas. Onbizalomhianyosak vagytok mind. Velemeny? 1 szerintetek jol sikerult kep utan amit ide feltoltotok mondjak nektek velemenyt? De mire? Vagy hogy megfogalmaztatok egy par mondatos 'szia. Tetszel! Ha erdekellek irj.' vagy a 'meselj magadrol' levelet! Szurkek vagytok mind, nincs bennetek egyediseg. Jah es meg orulhetek, ha nem a helyesirasi hibak kozul kell kibogarasznom, hogy valojaban mit irtatok. Es lehet azzal jonni, hogy en miert nem hasznalok ekezetet! Nem magyar a laptopom, nincs rajta ekezet!
    Rohanas. Azt hiszitek annyira unatkozom, hogy egy level utan barkivel randizgatok. Meg atmegyek hozzatok? Alljon mar meg a menet.
    Higgyetek nyugodtan a 'rogton szemelyes talalkozo'-ban, en meg majd valogatok:) Megprobalom kiszurni azt, aki legalabb kommunikalni kepes.
    Tulsagosan remenykedo. Jo tanacs. Ha egy lany az elso levelre nem valaszol, a masodikra es a harmadikra sem fog... Valoszinuleg nem vagy szimpatikus.
    Felhivnam figyelmeteket, hogy szexpartner, kisero stb. igenyeitekre a megfelelo oldalakon keresgeljetek, de ha ez nem jut el az agyatokig, akkor csak engem kimeljetek az ajanlataitoktol. Elore is koszi.
    Jah es apakomplexusom sincs! Remelem megertitek:)
    Es ez csak nehany dolog. Lehet en elek alomvilagban, de az eddigi kapcsolatomban kiralylanykent kezeltek, es en is szivesen tettem barmit. Szivesen leptem meg a baratomat barmikor, vartam haza, fozocskeztem neki minden nap. Segitettem neki ha kellett. Es oda vissza mukodott. De mara ezeket csak ugy elvarnatok, de ti mit tesztek?
    En a mercet biztos nem adom lejjebb. Es a ferre ertesek elkerulese vegett, -akiknek esetleg szovegertelmezesi problemaik vannak- en nem vagyok eloiteletes, csak bizonyos szintet meg kell utni nalam. Kerlek, csak akkor irjatok, ha az itt leirtak kozt egyik sem illik ratok. Nem szeretem az idomet pazarolni.
    A bemutatkozast most kihagynam.
    Puszika
  • norbre
    #22316
    értem ;)
  • norbre
    #22315
    ezt részben igaznak tartom és gyakorlom is..
  • videobaby
    #22314
    neked meg a maradék eszed is elment.
  • Fresh Duke
    #22313
    #22305 Látom megjött.
  • videobaby
    #22312
    szerintem chhaya nélküled is le tudja szűrni, vagy elég nagylány ahhoz, hogy megvédje magát.
    muszáj folyton a hősszerelmest játszanod, ha róla van szó?
  • Fresh Duke
    #22311
    Szóval minden, látszólag általánosító megjegyzésed, és látszólag teljesen objektív, szinte már törvényszerű nézeted pusztán személyes vélemény, és nem az általánosságra érted, csak magadra?
  • videobaby
    #22310
    nézd, mindenki reagál valahogy. ha a nőrke vonatkozó általános dolgok rád nem jellemzők, ez a te személyes beállítottságod. ne bosszankodj, nem céloztam semmire, főleg nem indulatból. lehet, hogy benned nincsenek meg ezek, vagy nem annyira jellemzőek. nem kell egyformának lennünk :)
    az alapvetőleg igenis hozzá érnek c, gondolatmenetem valóban személyes vleményem, nem általánosítás. nincs az ismerettségi körömben senki, aki nőnemű és hidegrázást kapna az érintéstől. jelzem, ez nem jelenti, hogy az ellentettje gond lenne. egyéni beállítottság, ki milyen. én ilyen vagyok, te meg nem, nincs gond semmi :)itt most nem csak nő-ffi beszélgetés, hanem nő-nő beszélgetés közben is.
    (az érintést mégegyszer hangsúlyoznám, nem taperolásra értettem beszélgetés közben :) )
  • chhaya #22309
    Hát, nem szántam ennyire ellenségesnek, mint ahogy visszakaptam, de ahogy érzed.

    Mindenesetre csak az általánosításra akartam reagálni, mert az "alapvetőleg a nők igenis hozzáérnek a beszélgetőpartnerükhöz" kijelentés erősen annak tűnik, nem személyes véleménynek. :D (Mondjuk tényleg nem kéne ezen fennakadnom, olyan 5-6 éve követem a topikot és sokszor mást sem olvastam, mint nőkre vonatkozó általánosításokat, amik rám nem igazak... Csak még jobban bosszant, ha nő írja)
  • videobaby
    #22308
    nem tervezem :) ahogy kaptam, úgy adtam.