1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • DarkSector
    #1362
    miért nincs még ps3-ra?
    nem kijöttmár arra mikor x360-ra?
  • vlalla
    #1361
    Hali. Nem tudjátok véletlenül hogy meg fog e jelenni PS3-ra? Nemihen találtam erről infót még a hivatalos oldalon sem. Előre is kössz.
  • MerlinW
    #1360

    Router/Tűzfal portforward:
    TCP: 3081,3105,22350-22380
    UDP: 9103,9100,10196,26000,46000,49201
  • Tsaba01
    #1359
    Sziasztok.
    Olyan problémám van, hogy Hamachin keresztül szeretnék játszani egy haverral, és a hamachi elvileg megy, a jaték működik, friends be felvettem látom h fentvan, játékra invitál és nem tudok rácsatlakozni. Illetve ha LAN szervert csinál, csinálok nem látjuk egymásét.
    Win7 em van, elvileg mindennek mennie kéne.
  • Atikah
    #1358
    sziasztok! akarnék egyik haverommal coopba nyomulni.. de nemlátjuk egymás szerverét, ha meg invitálom akkor meg unable to connect stb..
    valaki nemtudja mi a gond?
    előre is köszi (K)
  • Rage47
    #1357
    nektek működik a matchmaking? nekem nem talál senkit soha
  • Jobboka
    #1356
    az infiltration az az amikor ugy kell kinyírni az embereket, h nem vesznek észre... lézerek, kamerák + az őrök....
    a vr zvezda az meg egy ruha ami úgy néz ki, mint az orosz katonák ruhája... semmi extra
    inkább infiltration
  • 4850 hd
    #1355
    hello all ez a infitration mode és a vr zvezda mi lenne ,melyikbe érdemes beruházni?
  • HeadHunter86
    #1354
    Már írtam régebben: A videók valószínű azért akadnak, mert a játék akkor tölt. Szóval közben olvasnia kell a winyóról a videót is, plussz még tölt is és nem elég erős konfigon ez akadozást jelenthet.
  • ibrik
    #1353
    A legújabb van fent (197.45).
    De ismétlem, nálam csak a videóknál van gond (a kép és a hang is akad), a játékon belül nincs - igaz, én nem multizok/coopozok/stb.
  • grebber
    #1352
    Mégsem jó :( Csak single playerben multiban akad mint a bün :(
  • grebber
    #1351
    1.02-es olyan szinten elkurta a játékot!
    Kb nem is tudtam coopozni haverral mert szarrá akadt a game 10-20 másodpercekre megállt a gép már reset gombnál kotorásztam azt visszajött az élet bele.Nagyon elcseszte.Feltettem legújabb nv drivert és már nincs gond!
  • ibrik
    #1349
    Nekem is GF8800-am van. Magával a játékkal nálam sincs semmi probléma max grafikai beállítással, viszont bárhogyan is butítom a megjelenítést, a videók akadoznak, még az új v1.02-es patch-el is.
  • MerlinW
    #1348
    Igen.
  • Jobboka
    #1347
    a patchet magától leszedi a launcher??
  • Prince23
    #1346
    Hungamer teszt 8.9/10
  • MerlinW
    #1345
    Deniable Ops-tól.
  • tiburon26
    #1344
    vegigvittem a jatekot.a maradek fegyver mitöl unlockolodik?
  • MerlinW
    #1343
    Nincs sajna. A játék legnagyobb hibája.. nem tudom hogy gondolták..:)
  • 4850 hd
    #1342
    hello all miért nincs chat vagy voice a játékban vagy csak én nem találom
  • Jobboka
    #1341
    hát öcsém, ezt nagyon elkúrtad :D:D
  • HeadHunter86
    #1340
    Látom nem vitted végig a Co-op sztori-t. ÉS az se tűnt fel hogy játék közben ARCHER-t és KERSTEL-t emlegetnek. Nem ő nem Sam!
  • The Protector
    #1339
    Pontosan mi a probléma vele?
  • Inferno
    #1338
    Valaki próbálta már PC-n X360 gamepaddal nyomni? Mert nálam nem megy tökéletesen,Fel van rakva az 1.02 update is,de így is szar.
  • xido
    #1337
    ööö..az Sam bácsi,nem?:)...vettél már neki más ruhákat?..mert akkor láthatod,hogy Sam bácsi:)
  • HeadHunter86
    #1336
    Free for All-t hülyeségnek tartom egy ilyen játékban, meg amúgy is, semmi értelme céltalan öldöklés. A Versus jó ötlet lenne, és akkor nem csak 2 ember játszhatna, hanem többen is. Bár ez szerintem nem lesz kivitelezve. Nekem tetszik a mostani co-op is. Még pár játékmod majd jöhetne későbbiekben. Gondolom az elkövetkezendő időben, fegyverek, ruhák, pályák fognak jönni.
  • The Protector
    #1335
    Én nagyon örülnék egy olyan multi modnak mint a 3ban.őrök vs agentek.És az őrök is emberek.VAgy egy mindenki mindenki ellen.Mert én így hamar megunom a multit.
  • HeadHunter86
    #1334
    Várjál, még csak az első hétnél járunk. Kíváncsi vok 2 hónap múlva csütörtökön is jön-e valami hozzá.

    Amúgy én tök sajnálom hogy nem lehet a Deniable Ops-ot Sam bácsival tolni :S Remélem ezt is beleteszik majd.
  • Jobboka
    #1333
    Egyetértek az úrral :D mint minden játékban, ebben is vannak bugok, de már dolgoznak, h egyre zökkenő mentesebb legyen a game. + -ba hozzátenném, h az ígért " minden csütörtökön 1. plusz tartalom " dolgot betartották :) hálelujá
  • HeadHunter86
    #1332
    Nem!
  • MerlinW
    #1331
    Ha valakinek van kedve lövölödözni egyet, online vagyok (Wariant2010 néven)
  • grebber
    #1330
    Warez topik azért van és már van crack igen!
  • Forcee
    #1329
    ati 3850 es em van és egyfolytában újraindítja a kártyámat és kapom a jó kis üzenetet h a vpu recovery visszaállította alaphelyzetbe a gyorsítót(és azt is szarul szal mehet az újraindítás a gépnek). amúgy meg simán elfut és a hotfix is rajta van a legújabb driverel. más atisnak nincs ien problémája?
  • snake200
    #1328
    :O Great!

    krekk yó hozzá?
  • Shep
    #1327
    Én nem bántam meg, hogy nem vettem meg, helyette inkább Alone in the Dark gyűjtőit vettem a maradék meg jó lesz majd az Alpha Protocolra.
  • simonl #1326
    Megérkezett az első "tapasz" a játékhoz....nekem a gyengécske HD2600 512 -n medium beállításokkal remekül működik már.
  • Lunki88
    #1325
    Ha egy különálló játékként nézem, akkor valóban egyedi és hangulatos game, de SC-hez nem szabad hasonlítani, főleg nem a Chaos Theory-hoz mert ott azonnal elvérezne lopakodás terén. Viszont a story itt nem olyan sablonos mint a többi részben, és egyfajta filmszerű hangulatot kölcsönöz a játéknak ami pozitívum. Más kérdés hogy kinek mi a fontosabb, a játékélmény vagy a jó story. :)

    Ha már Ubisoft, részemről inkább beruházok majd az új PoP részre, hacsak nem okoznak azzal is csalódást. Off: aki szokott még Chaos Theory coopozni az szóljon, szivesen lenyomnék pár mapot. :)
  • lacinkacinka89
    #1324
    Na kitoltam én is! Háát meg kell mondanom, hogy ez egy kiba* nagy game! Bár a sztori lényegében érthető, néhol mégis ködös kissé. Remélem, hogy lessz folytatás (ahogy ez végződött, kéne lennie:D).
  • wedge31
    #1323
    Én nagyon ,ugyhogy négyezerért már tovább is adtam...

    Ha SC akkor az elsö három rész föleg a legelsö de ez már nem az ,persze az elözetesek alapján sajnos erre lehetett számitani.
  • Prince23
    #1322
    Nem, főleg úgy hogy standalone játékként kezeljük, és nem viszonyítjuk markánsan az előző részekhez.
    CT powa 4ever :D amúgy