1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Lunki88
    #1321
    Most hogy már pc-n is kint van a játék megkérdezném. Aki megvette nem bánta meg a vételt?
  • screener
    #1320
    Co-op módban nyomom sokat, aki szeretne velem játszani, vegyen fel barátnak: screener1990
  • HeadHunter86
    #1319
    Úgy kell pedig. Közben a közelbe kell maradni a géphez. NEm túl nehéz. Nekünk elsőre sikerült normálon.
  • tpeterka
    #1318
    hali, haverommal coopban toljuk a játékot, csak az a baj hogy elakadtunk. Ott járunk hogy megkell hackelni egy teremben 4 gépet időre, ahol van egy csomó őr. Próbáltuk lopakodva, de mikor hackelni kezdünk észrevesznek, akkor próbáltuk úgy is hogy kinyírunk mindenkit, de végtelen számban termelődnek újra... Ezt a helyzetet csak ilyen full gyilkolászással lehet megoldani? Mert úgy nem sokáig birjuk és meghalunk hamar...
  • kevingold
    #1317
    Vki más esetleg????
  • V43 1105
    #1316
    Nekem nincs ilyen error :o
  • kevingold
    #1315
    Nemtudjátok azt hogy esetleg miért szokott leni az hogy a win7 alatt a game néhánypercen belül mindig kidobb???
  • DarkSector
    #1314
    ha letöltöd automatikussan bent kéne lennie, ha ujrainditod a gémet.
    de ennél a pc-s cuccnál soha nem tudni.
  • rz
    #1313
    Hello, az miért van hogy az Uplay-en bármire váltom be a pontokat egyszerűen nem kapom meg. Vagyis a játékban nem lesz ott. Azt még le kell tölteni miután beváltottad rá a pontokat?
  • V43 1105
    #1312
    #1311,1310 : Sikerült megoldanom, de köszi a segitséget ! :) Egyébként a vidámparkos küldiről volt szó, amikor a három téged követő fekete öltönyös pacákot kell elkapni :-)
  • Seth
    #1311
    Váltogasd a kamerákat.Mindíg a képben kell lennie a két beszélgető fickónak
  • Shep
    #1310
    Akkor lehet nem ugyanarról beszélünk. Tegyél már be egy képet.
  • V43 1105
    #1309
    Melyik kettőét ? Csakmert 3 kapom a három fickót, de aztán semmi nem lesz, nem kapok parancsot sem, semmi :S
  • Shep
    #1308
    Ki kell a 2 tag beszélgetését hallgatni, zoomolj rájuk!
  • V43 1105
    #1307
    Srááácok Washington Monument küldin elakadtam, megvan a 3 pacák de utána semmi nem történik, micsináljak?:(
  • HeadHunter86
    #1306
    Nékem is. De volt pár pálya ahol a sok effektet fényt már nem bírta.
  • Rehom
    #1305
    xD
  • Prince23
    #1303
    Na ja.
  • Neoncsoves
    #1302
    nekem is 8800am van és elég jól megy a játék magas grafon :)
  • Shep
    #1301
    Ja és van ahol nem lehet lopakodni Harr-Harr-Harr.
  • Shep
    #1300
    Azért, hogy ide beírhassam és a hozzád hasonló h*lyegyerek így reagáljanak, na azért.
  • HeadHunter86
    #1299
    Remélem a pályával együtt jön az 1.01-es patch is. Mert low karikra optimalizálást igérnek, és szerintem az én 8800-am már az, és várok egy kis javulást tőle. A warez-osokat meg remélem tiltják UPlay-ről.
  • lacinkacinka89
    #1298
    ÁÁá ez a Fischer egy kannibál állat! Naggyon jól küldi! (Y):D
  • Jobboka
    #1297
    mellesleg, ha nem tudsz játszani vele-----> uninstall és vége a gondjaidnak
    UI.:mi a faxomért játszol vele, ha ennyire nem jön be?
  • Jobboka
    #1296
    stealth game.... sunnyogj és akkor nem dobnak fejbe gránáttal -.-
  • Shep
    #1295
    Annyira gáz ez a játék ezzel az akciósdival, és nem azért mert akciós (erre váltottak ,hát na) hanem azért mert szarul van kivitelezve az egész. pl. ha gránátot dobnak 5-ből 4x tuti meg is halok, mert mire megnyomkodom azt a 3-4 gombot, mert ugye először fel kell engedni a falhoz lapulást, atán célszerű felállni és végül ugye a futást sem árt bekapcsolni aztán meg nyomva tartani az egyik iránygombot, ettől macerásabb már nem nagyon lehetne. Aztán ott van a fedezékből lövés a hülye miután lőttem és elengedem a tűz gombot jó ideig még fél mellkasát az ellennek mutatva vigyorog kifele a fedezékből, hagy lőjék szarrá. A sok kütyü amit használni lehet(ne) igazából tök felesleges, mert mire kikeresed, hogy melyik gránátot akarod dobni meg el is dobod addigra 3x lelősz mindenkit, akkor meg minek szarakodni vele? Ja meg a gránát dobás, hát az is olyan, hogy oda dobja ahova ő akarja. Füttyölés meg miért nincs?
  • digo82
    #1294
    Sziasztok!Szerintetek mi lehet a baj ha játék közben beszaggat és utánna meg csak felhőket látok?!

    A gépigényem simán megfelel az ajánlottnak is!
    Előre is THX!
  • Prince23
    #1293
    Hamarosan jön egy új pálya
  • Hans von Luck
    #1292
    * Supported list of video cards

    - NVIDIA GeForce 7800/7900/7950, GeForce 8 Series, GeForce 9 Series, GeForce GT Series
    - ATI Radeon X1800/X1900/X1950 Series, Radeon HD 2000 Series, Radeon HD 3000 Series
    Radeon HD 4000 Series, Radeon HD 5000 Series

    Laptop models of these cards may work but are not supported.

    Nálam ez van a játék ReadMe file-ában...
    Nem hagyták ki a Radeon 3xxx szériát...
  • Rage47
    #1291
    spoiler
  • Prince23
    #1290
    Lopakodva a Third Echelonnál

    saját vidik :)
  • morphologu
    #1289
    rendben
  • vzajcev
    #1288
    Sztem vegyél vissza minden videó beállítást az alapra,aztán ha így megjavul,utánna adagold a grafikus orgiát /apránként/. Igy kiderülhet melyik effect fogja le a gépet
  • morphologu
    #1287
    Sziasztok. Nekem olyan dolog történik a játékkal hogy megáll a kép baromi csúnya lesz becsíkosodik, és ennyi. kinyomom a játékot és az alap monitor beállítást is elállítja a játék beállításra, ebben az esetben 1280x900. Hotfix segít rajta vagy hallót ügy.
  • tmisi
    #1286
    Ez nálam is szokott néha lenni, de nem csak ebben a játékban. Itt még csak 2x fordult elő, de pl. a Lost tényleg játszhatatlan lett tőle, persze mondanom sem kell, amikor nvidiá-m volt, ilyen nem fordult elő. :) Ennyit az ATI mániáról. Amúgy ez a VPU Recover hibája, csakhogy a köcsög AMD kivette a Catalystból és betette a Vista/Win7 oprendszer irányítása alá. És az az érdekes, hogy pont a jól futó játékoknál csinálja, mert ha 20 fps-sel szenvedne, megérteném...
    Egyébként nagyon meglep ez hogy nem támogatott (hol olvastátok??), mert ilyet nem szoktak csinálni, hogy kihagynak egy pár kártyát, aminél gyengébbeken és erősebbeken is fut jól, csak pont azon nem. Ez is egy stratégia hogy vegyél új VGA-t, még ha nem is kell. Egyébként ez a játék annyira ratyi, hogy nem éri meg. De ez az én véleményem.
  • kr1szmester
    #1285
    hát szerintem én vagyok a hülye de nem igazán találtam meg.
  • MerlinW
    #1284
    10.04a hotfix driver-t (google) telepítsd, az még segíthet.
  • kr1szmester
    #1283
    akkor basszák sziven magukat :D komolyan mondom pofátlanság csúcsa.
  • MerlinW
    #1282
    Nem támogatott a HD3000-es sorozat.

    "*Supported Video Cards at Time of Release:
    NVIDIA GeForce 7800 / 7900 / 8 / 9 / GTX series
    ATI RADEON X1800 / X1900 / HD 2000 / HD 4000 / HD 5000 series
    ATI HD 3000 NOT supported at time of release.
    Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game."
  • Kongy
    #1281
    új vga