1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • ibrik
    #1562
    Ezt nem értem...
    Nem tűnnek el az így lecserélt fegyvereid. Vissza lehet őket venni.
  • kirol
    #1561
    Pl. ha kezemben van a hangtompítós és a földről felveszek egy másikat, akkor azt én kifejezetten díjaznám, ha vissza feltudnám venni a hangtompítósat s nem pedig eltűnne a semmibe az, amit leraktam.
  • ibrik
    #1560
    Miért kellett volna jobban megoldani?
    Csak oda kell figyelni.
  • kirol
    #1559
    Okés, köszi. Bár ez hülye megoldás, hogy újra kell kezdeni. Megoldhatták volna rendesen.
  • ibrik
    #1558
    Én is amikor erre először rájöttem, mindig kerültem az ellenség fegyvereit - kivéve, amikor a feladat elvégzéséhez szükség volt valamilyen spéci fegyverre.

    Egyébként a megoldás: újrakezdés az előző automata mentéstől - ha jól emlékszem, mindig fegyverraktárnál végződtek/kezdődtek a pályák. (Vagy ez csak a Deniable Ops-ban van így...? Olyan rég játszottam vele...)
  • kirol
    #1557
    Menet közben felvettem egy ellenfél pisztolyát és már az enyémet nem tudtam visszavenni. Így gáz volt, mert a lövéseket hallották. :(
  • ibrik
    #1556
    Több fegyvert is lehet fejleszteni, de az egyiken végzett fejlesztés nincs hatással a többire.
    Lehet, hogy most nem ugyanaz a pisztoly van nálad, amelyhez "megvásároltad" a hangtompító fejlesztést.
    A legközelebbi fegyverraktárnál cseréld vissza a pisztolyt.
  • kirol
    #1555
    A fegyvert fejlesztettem, a hangtompítósat. 3 opció volt, mindet megvettem, aztán eltűnt a hangtompító.

    Hogyhogy?
  • vzajcev
    #1554
    és tényleg
  • gregtom6
    #1553
    Hát ez az, most mondhatnám azt, h szar a kereső, meg h ide miért nincs belinkelve a bannerba az a topik.
    Mégis miért nincs odaírva? Rontja a banner összképét, v mi?
  • rumkola
    #1552
    el van baxva a topik neve
  • vzajcev
    #1551
    Khmmm :)
  • gregtom6
    #1550
    A LINK -ben szereplő oldalt kéretik kirakni a bannerba.
    Kösz.
  • grebber
    #1549
    Splinter Cell 6: Erste Feature-Pläne für den Splinter Cell: Conviction-Nachfolger
  • Játékkedvelő
    #1548
    Köszi szépen!
    De időközben visszaírt a support és ugyanezt írta illetve a reinstallt javasolták és megy.
  • ibrik
    #1547
    És magát a játékot frissítetted már?
    (ha jól tudom, már 1.04-es verziónál jár)
  • Játékkedvelő
    #1546
    Hellosztok ma megvette as Splinter Cell Convictont és megy is normálisan a vidámparkig ott különböző időközönkét a játék kilép a gép újraindul ...
    Tudnátok segíteni írtam a supportnak de semmi azt mondják frissítsek drivert de ezt mr előtte is meg csináltam lécci segítsetek nagyon szeretnék vele játszani Gépigény megvan csak azért egy HD 5850 és egy amd Phenom II 925 csak elviszi :)
  • Rage47
    #1545
    gondolom tudod hogy értettem, ennyire hülye nem vagyok
  • MerlinW
    #1544
    Teamspeak letölt, kommunikál:) Vagy ott az Xfire. Mikrofon meg 500ft:)
  • Rage47
    #1543
    nem csodálkoznék, mintha direkt elkúrta volna a multis részét a készítő
    engem nagyon zavar, hogy 0 a kommunikáció lehetősége a társaddal
  • Prince23
    #1542
    Nekem nem műxik:( A kereső beszar mindig :( mintha kifagyna. lehet kevesen tolják online?
  • MerlinW
    #1541
    uhum
  • Prince23
    #1540
    Nektek működik az online?
  • simonl #1539
    Köszönöm a segítő szándékot, de nekem nincs olyan menüpontom.
    Igazából már a Steam topicban elmondták, hogy buktam a dlc -t mert az csak a Steam -ről letöltött alapjátékhoz jó.
    Buktam 10 EUR -t.
    Vagy reménykedem, hogy egyszer csak a Steam felteszi a játékot arra a listára amit CD kulccsal regisztrálhatok a rendszerükben.
  • MerlinW
    #1538
    A DLC-t tudtommal tartalmazza az alapjáték, csak feloldva lett. Nézd meg a Downloadable Content menüben a cuccokat.
  • simonl #1537
    Sziasztok,

    Beigazolódott tegnapi félelmem: Az alapjátékot nem a Steam -en vettem, hanem DVD -n, szép dobozban, kis szatyorban, üzletben.
    A DLC -t ajándékként kaptam a Steam -en, az e-mail -t aktiváltam, mégsem találtam a Steam fiókomban semmit ami arra utalna, hogy letöltött vagy letölthetek valamit.
    Segítséget kérek, hol keressem....

    Köszi srácok
  • V43 1105
    #1536
    + lopakodva kell leütni ellenfeleket, hogy kitudd őket jelölni executionhöz ;D
  • ibrik
    #1535
    Az a helyzetedtől függ.
    "Flank"-elned kell őket - jobbára ezt úgy lehetne fordítani: oldalba támadni, megkerülni...
  • peppino3
    #1534
    bocs az első kérdésnél
    csak mikor lesz piros mert sokszor csak fehér a nyíl
  • nimfas
    #1533
    1, Nem tudom mit értesz azon, hogy mitől függ az ember kijelölése....
    de ha az segít, ki tudsz jelölni 2 vagy több embert, attól függ milyen szinten vagy a játékban, és azokat egy gombbal automatice ki tudod iktatni.
    2, Élőpajzsot úgy tudsz... hogy miután a delikvens mögé osonsz, akkor nem csak megnyomod a "kinyírás" gombot, hanem nyomva tartod és akkor "túszul" ejted a fószert... majd cipeled... aztán utána is ki tudod iktatni.

    Üdv.
  • peppino3
    #1532
    1 mitől függ az ember kijelölése ?
    2 hogyan tudok élőpajzsot használni ?
  • ibrik
    #1531
    Szerintem az emailben benne kellene lenni minden instrukciónak, de a lényeg, ha steam-es dologról van szó, akkor be kell lépni a steam fiókodba és úgy telepíteni vagy megvásárolni, esetleg az emailben kapott kóddal, vagy valami hasonló a teendőd.
    Bevallom, sosem vásároltam még játékot. A Portal is csak azért van meg hivatalosan, mert nemrég ingyen le lehetett tölteni a steam-en és az ingyenessége örökre szól.
  • simonl #1530
    Nem értem mit értesz az alatt, hogy okosított, ha arra célzol mindkét játék eredeti.

    Kérdésem az volt, ha e-mail -ben kapok értesítést a conviction Pack -ról, akkor elfogadás után tudja e hol a "helye" vagy át kell másolnom A pontból a B pontba?
  • ibrik
    #1529
    Ami "létrejött" az létrejött, az már egy steam fiók.
    Most mi is a problémád?
    Talán a COD:MW2 "okosított" volt és ez zavar?
  • simonl #1528
    Sziasztok

    A következő a kérdésem: ha a játékhoz ajándékként kapom a Steam -ről az Insurgency Pack -ot ( e-mailban kapok értesítést) és nekem nincs külön Steam mappám, hanem az van ami a COD MW2 telepítésekor "létrejött", akkor hogyan kerül a Pack a Conviction mappájába?
    Vagy hülyeséget kérdezek és automatikusan online aktiválódik?

    Köszi srácok a hozzáértő válaszokat
  • Benyaman987
    #1527
    na feltettem a játékot és már be tudok jelenkezni a u play rendszerbe de ahogy inditanám a játékot kiirja hogy:connection failed
    és hogy tudsz segiteni?
  • Benyaman987
    #1526
    Köszi a segitséget
    most újra felteszem a játékot de nem fogom crackelni és remélem már menni fog
  • MerlinW
    #1525
    Telepítsd újra az ubilauncher-t, rajta van a DVD-n.
  • repvez
    #1524
    valaki fel tudja rakni a UBIORBITAPI_R2.DLL fájlt, mert a virusirto fogta és letörölte és igy nem indul a játék.Azért kiváncsi lennék hogy ezt mi okbol csinálta és miért nem kérdezett rá hogy törölheti e egyáltalán.
  • ibrik
    #1523
    Olvastam az eredeti problémádat (arra nem tudom a megoldást), de te egy crack-et használtál, hogy működjön.
    Na ezzel az a probléma, hogy a tört verzióval ahogy nem megy a multi, úgy az UPLAY sem - ha jól tudom, valahol oda kellene a kód.

    De ha nem jól tudom, akkor aki tudja, írja meg.