1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Shep
    #920
    Na de miért vennék a jó kis 17 colos Benkő-m helyett újat, mikor tökéletesen megfelel?
  • Akranor
    #919
    Igen én arra értettem,hogy 16:10-es monitoron 16:9be jeleníti meg. mint AC esetében is.
  • Prince23
    #918
    Már itt tartol? :D

    akkor még 1.5 óra és kész :XD
  • MerlinW
    #917
    Unreal 3 motor, tehát sima ügy. 16:9/16:10-es monitorok pedig ma már alapok, ~30k-tól lehet kapni 22"-os darabokat.
  • HeadHunter86
    #916
    Engem a CE edition képek érdekelnének nagyon, meg a simáról is jöhet. Mondjuk azért most megyek 15:00-kor. Gondolkodtam a CE-n is, de 15k mégiscsak 15k. Nekem annyit nem ér meg. Még ezt a 9k-t is sajnálom, rá. De nagyon bejön a játék szóval kiadom érte. Szeretem SAM bácsit :)
  • zzeN
    #915
    Szinte akadás mentesen megy, inkább a cutscenek amik kicsit akadnak. Jó lett a game, csak sajnos ez már nem a jó öreg SC:(.

    még pár shot:


  • Rehom
    #914
    köszönöm szépen
  • Akranor
    #913
    Én tapasztalatról kérdeznék :) a sablonszöveg sosem érdekelt
  • grimm13
    #912
    google ?
  • Akranor
    #911
    Gépigény? :) ,de látom a 16:9 megint jelen van :D
  • Prince23
    #910
    További videók
  • Prince23
    #909
    1 (kép).3, 6, 8 a te verzióid.
  • grimm13
    #908
    warez
  • Rehom
    #907
    van már rendes warez topikja ennek? mert nem találom :| előre is köszi ha valaki beírja :)
  • grebber
    #906
    Most itt ezek közül honnan tudjam melyik a jó/megbízható stb?
    Az egyik miért dupla annyi mint a másik?
  • Prince23
    #905
    Gramkos kihallgatása.

    már ezerszer volt, de nem baj :D
  • Prince23
    #904
    Na én is megkaptam :D
  • zzeN
    #903
    Pár kép:







  • zzeN
    #902
    Most hozta meg a futár a CE és a sima verziót. A sima kiadás eléggé igénytelen lett. Szar fehér tok, dupla dvd hely, mellébaszva a kézikönyv, ez még hagyján, de a game papírtokba van!! Nagyon kispórolta a ANTEC(a forgalmazó).
    A CE az viszont igényes, jó lett Sami bácsi figurája:). Majd rakok be képeket.
  • goso
    #901
    jajj hát benne van a legjobb része a játéknak a 2 ik vidiben :D
  • DarkSector
    #900
    ha nekem akartad, az nem jó ötlet hogy fekete-fehérre vált, elég unszinpatikus, ez nem egy ww2-es lopakodós cucc.
  • TaRka0107
    #899
    Tényleg, nem olvastam el az utánit...
  • Shep
    #898
    DarkSector-nak akarta ő, szerintem.
  • TaRka0107
    #897
    Nem értem a kérdésed! A bannerba kellene betenni a warez topik linkjét. Ezt mondtam...
  • Jobboka
    #896
    mi szar benne??
  • DarkSector
    #895
    azért hozzá kell tennem kibaszottul szar ez a fekete fehér effect....S:
  • TaRka0107
    #894
    Akkor bannerba kéne betenni...
  • Prince23
    #893
    PC gameplay a fehér háznál

    az utolsó x360-os felvétel kicsit spoiler.
  • HRaVeN1
    #892
    shopto.net-en van ilyen akció
  • Prince23
    #891
    A pólót hogy adják hozzá?
  • HRaVeN1
    #890


  • MerlinW
    #889
    van
  • The Protector
    #888
    off warez topikja van?
  • Prince23
    #887
    Hoztam nektek egy tesztet, egy új gamer portálról, tessék csal olvasgatni :D

    CONVICTION TESZT
  • goso
    #886
    póló meg füzet nekem is jöhetne :D kíváncsi vagyok hogy lehet e majd valahol vásárolni a közeljövőben ilyen cuccokat
  • DarkSector
    #885
    jah tudom csak vicc volt. :)
  • Prince23
    #884
    de ezek avatárok
  • DarkSector
    #883
    igzlájv márketpaca....nem drága....:D
    kite-katt
  • Prince23
    #882
    Valahol olvastam, hogy a kereskedők Sam Fisher ruhatárt árusítanak, ami a Convictionben szerepel. Kéne nekem is ez a felszerelés. a nadrág simán civiles". de a polo is kéne a cipővel együtt :D
  • DarkSector
    #881
    jah de ellennékén a story moddla ha haver is jelen van, akkor nem figyelsz arra hogy ez ismétlés...:D
    de részben igazad van.