1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Lunki88
    #1000
    Hát igen, igazi "shoot them up" lett a játékból.
  • DarkSector
    #999
    OKS tisztázzuk ezt, splinter cell nem ua?
    naná hogy nem, a menüje tiszta STRANGLEHOLD-os, akkor már tudtam hogy futás és lövés lesz a játék 90%
    Ti észrevettétek? :P
  • DarkSector
    #998
    azért hogy tudjátok ha van fent egy assassin cred 2 és mellé tesztek egy sc conviction-t, csak akkor fog menni mindkettő ha mindkettő eredeti!
    különben sc-nél pl az elején fekete képernyő és kibaszhat a játékból.
    eddig haveroktól kaptam infokat, tapasztalatuk alapján.
  • Sil3nt
    #997
    2-3ora jatek utan kicsit csalodva erzem magam, de a sok teszt olvasasa felkeszitett erre. annyi biztos, hogy tenyleg semmi koze a splinter cell sorozathoz, gondolom a nev kellett, hogy el tudjak adni. hitman, thief es az osszes sp-t imadtam es tobbszor vegigjatszottam, de mar most latom, hogy ezt nem fogom.
    valoban a fizika egy nulla, mar-mar vicces is. lopakodni, arnyekot keresenki es alternativ utvonalakon megoldani a dolgokat nem lehet, teljesen linearis jatekmenet. realistic modban jatszom, de az AI egy nagy nulla.
    grafika jo, de nem tobb. nem emelekedik ki semmivel, meg azzal sem, hogy alacsony lenne a gepigenye.
    hangok jok, ezzel az egyel vagyok teljesen megelegedve.

    reszemrol splinter cell sorozatkent 3/10, ha egy teljesen mas neve lenne akkor 6/10. az utobbikent kezelem a jatekot.
  • DarkSector
    #996
    nézzétek meg szerintem PHYSX licens!!!!!! :P
  • Maxtreme
    #995
    hát pl mindjárt az elsőn a piactér szerű valami, ahol vannak szőnyegek.
  • Seth
    #994
    Mondjátok meg melyik pályán vannak, most nincs kedvem csak azért végigjárni az összeset. Aztán megnézem jól emlékszem e.
  • Maxtreme
    #993
    Eddig egy helyen jártam ahol az ajtó előtti ruha szerű izé mutatott valami fizika szerűt. De az is úgy hogy félig átment Samu bácsin.
  • DarkSector
    #992
    ....FIGHT!!! :)
  • CroftManor
    #991
    bezzeg enyéim közül egyet se tettél be :P szép... :)
  • DarkSector
    #990
    ezt könnyű kideríteni.
    már elég érdekes dolog ez, valaki akinek megvan konzolra megnézné gyors hogy igaz-e? mert ez kurvagáz lenne ha pc-n nem lenne fizika a szaros lepedőknél.
  • Seth
    #989
    "Már az első részben is megvolt az a feature hogy a rongyok és a fólia ajtók "elhajlottak" mikor nekimentünk, vagy átmentünk rajtuk illetve alattuk. Hát itt nem, itt a függesztett szőnyeg betonfalként viselkedik. Nem érvágás, csak azért erre figyelhettek volna.
    "

    Hm, ez fura, 360 verzióban tisztán emlékszem, hogy hajlottak a fóliák,szőnyegek a falon
  • DarkSector
    #988
    jah értem, csak asszontad nem fizetsz live-ot, azért nem vettem meg :S
    de pöckön majd nyomhatjuk.
  • NeBby
    #987
    Nálam állandóan lefagy és akad a játék , pedig legfrissebb driver és dx is van. Leggyengébb grafikai beállításon is ugyanezt csinálja. System validation közben lefagyott mindig , azt már megoldottam a .dll törlésével és az Ubisoft launcher sem indul missing line parameter-re hivatkozva!
  • Prince23
    #986
    Exkluzív vieók tőlünk


    Van benne sonar gameplay, coop gameplay is!
  • CroftManor
    #985
    de csak 1 hónapra fizettem elő :P sztem annyi idő alatt meg is unom a coopot. ha a társad vagy Te elbénázol vmit, akkor egyből mission failed... :S
  • CroftManor
    #984
    igen
  • DarkSector
    #983
    jah aszittem pöckön akarsz, akkor vettél goldost? mégis???? :D
  • CroftManor
    #982
    jah, nekem boxon van meg. de már pár amcsi társammal kipróbáltuk :D
  • DarkSector
    #981
    pc-re dehogynem ez az első amire gondoltam, csak a másik totyikba irtam, mert nem, eredeti....:S
  • CroftManor
    #980
    neked nincs meg a játék? nem akarsz coopozni?
  • Solid Snake
    #979
    Splinter Cell vs. Bourne Identity music :)
  • DarkSector
    #978
    netről van.
  • Kandurex
    #977
    Hangulatra milyen? Régi videókat nézegetve tökre ilyen Bourne rejtély -re hajazó volt..
  • Rodman6
    #976
    Nem is az irányítás hanem maga a mozgás zavar. Túl gyorsan reagál vagy mittomén főleg jobbra-balra strafe-nél. Túl merev. Lehet hogy nagyon hozzászoktam a Hitman, Gta, Mafia mozgáshoz, de valahogy nem életszerű akkorsem.
  • grebber
    #975
    Hehe jó kis hent game lett ez. De ez van ez kell a népnek!
    Irányítással nincsen semmi baj!
  • CroftManor
    #974
    kis gameplay tőlem :)
    part1
    part2
    ja és a coopot is kipróbáltuk már, naon király :)
  • Fehercsoki
    #973
    Írhatnál valami konkrétumot,mert így ez elég semmitmondó.Mi a baj az ATIkkal?
  • Rodman6
    #972
    Ilyen bugos fossal régen találkoztam. Akinek ATI-ja van, meg se vegye, vannak fasza crackek. A képeid mellé odarakhatnád a fos irányítást is. Majdnem olyan az irányítása mint a Resident Evil 1-nek. De nem is az irányítással van a gond hanem az egész mozgással.
  • Maxtreme
    #971
    Az előzetes bemutatók alapján azt hittem csúnyább lesz ez a játék, de hálisten kellemeset csalódtam.

    Pár kép tőlem:














    Maga a gameplay nem tűnik rossznak, ám sajnos ennek már sok köze nincs a SC szériához (aki a Double Agentet azért [is] fikázta anno mert túl szájbarágós és vérpistis volt, hát ez még inkább az.)
    Ez inkább az akcióra összpontosít mintsem a lopakodásra. (többek között Eel lehet felejteni a hullák cipelését is. )
    A látvány mint azt fentebb is említettem rendben an, a hangok és a zenék ismét zseniálisra sikeredtek.
    Amitől viszont nem estem hasra az a fizika. Ez az ami még bizonyos értelemben visszafejlődött. Már az első részben is megvolt az a feature hogy a rongyok és a fólia ajtók "elhajlottak" mikor nekimentünk, vagy átmentünk rajtuk illetve alattuk. Hát itt nem, itt a függesztett szőnyeg betonfalként viselkedik. Nem érvágás, csak azért erre figyelhettek volna.

    Egy szó mint 100, az első benyomások alapján ez egy korrektül összerakott filmszerű akciójáték némi lopakodással, de semmiképp nem SC.
  • Rage47
    #970
    szuper
  • gagyi67
    #969
    Az X6-n nekem az o betü beszart most már másodszorra holnap szedem szét a drágát mert valószinuleg megint begyürödött a gumi billentyű alatt
    Egy ipari hulladék már ez is.
    Elötte G15 volt arról meg lekoptak a betük főleg a WASD billentyűk :-)
    Bocs az offért
    A játék szerintem hibátlan
  • Fpocok
    #968
    Nem vagyok pór PS-os... meg egyperc alatt dobtam össze.
  • DarkSector
    #967
  • Fpocok
    #966
    Na srácok, milyen a játék coopban?

    SPECIAL EDITION-t láttátok?
  • Prince23
    #965


    természetesen spoiler tartalmú,a vége
  • DarkSector
    #964
    nah majdnem jól tippeltem de az egérpad razer...meg az egeredis szerintem...:D
  • HeadHunter86
    #963
    Közbe látom kijött törtbe. Ez se sokáig húzta. Vagy nem volt benne trigger, vagy már ilyen könnyen törik a DRM-et.

    Microsoft Sidewinder X6. Perifériáim már jók, most már csak a gépen kéne fejleszteni, de az meg sok lééé :)
  • DarkSector
    #962
    razer az már biztos
  • RETROB0Y
    #961
    Ez milyen tipusu bill? Melyik márka? Elegge teccetős


    Nekem G11 van