1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • samsung123
    #1040
    az mi hogy csak futás meg séta van? senkinek nics átmenet? na remélem a modderek megoldák ez is és kiveszik a fekte-fehér dolgot mag a feliratokat. ja és néha nemkanyarodik a karakterem egérmmozgatásra, csak wasd vel. másnak is?
  • Rage47
    #1039
    http://www.sg.hu/cikkek/74122/splinter_cell_conviction
  • Rage47
    #1038
    hát gondolom nem 7végén:p
  • Shep
    #1037
    Ez csupa olyan égbekiáltó hiba amikkel együtt nem lett volna szabad kiadni a játékot. Úgy tűnik 4-5 év fejlesztési idő nem volt elegendő.
  • Fehercsoki
    #1036
    Fixed many disconnection problems in coop modes
    Ez a rész kell nekem pont!Van róla valami info hogy mikor jön ki?
  • Rage47
    #1035
    még nem jött ki:

    Splinter Cell Conviction v1.01 Update
    ================================================== ============================
    * Voice chat
    * Added DLC support
    * Added multi-GPU support (Crossfire/SLI)
    * Added ATI Eyefinity support
    * Fixed graphic glitches when running in low visual quality
    * Fixed Microsoft Wireless X360 controller not being detected properly with some drivers
    * Fixed many disconnection problems in coop modes
    * Fixed interaction buttons overlapping in certain resolutions/aspect ratios
    * Low-end video card optimizations
    * Various minor fixes
  • Prince23
    #1034
    2 koop vidi
  • sniperelite
    #1033
    Üdv!
    Akinek eredeti a játék és szeretne coopozni az vegyen fel xfire-re vagy a játékba barátnak!
    Xfire: uscghost
    Játékban: kissmartin95
  • Tatyla
    #1032
    jó kis játék amúgy viszont néha egy két helyen érthetetlenül lelassul,beszaggat,viszont a fekete-fehér ötlet szerintem találó,a valóságban is ha sötétben vagy nem minden szín kivehető és felismerhető,így legalább tudod hogy nem látnak
  • Shep
    #1031
    Hát te rohadtul nem tudom miről beszélsz.
  • Kindred Blades
    #1030
    A hsz első feléből világosan látszik, hogy az életbe' nem fogtál a kezedben SC játékot.

    Egyébként szerintem is túlzásba estek.
  • Shep
    #1029
    Na belenéztem én is a játékba és ez a túlzott árkádosodás nagyon gáz szerintem. Mi az már ,hogy csak parancsra ugorhatok, nem pedig ott ahol nekem jól esik, nincs sebesség szabályozás csak futás meg séta, ez a fekete-fehér baromság is melyik marhának jutott eszébe? Ez a gomb+akció kiírása mindenhova nagyon illúzió romboló. A játék amúgy nem rossz (bár sokat nem játszottam még vele), de ezek a dolgok nagyon csökkentik az élvezeti értékét.
  • Fehercsoki
    #1028
    Nagyon jó játék,viszont próbáltunk coopozni,rendes lan,nem hamachi meg semmi ilyesmi,hanem össze van kötve rendesen a 2 gép,és először nem sikerült,aztán újraindítottuk a játékot mindketten,akkor sikerült,viszont valamiért lefagyott a játék még az első pályán,és most megint nem működik,ezt írja ki:Unable to Join.Connection not responding.Mi lehet a baj?
  • Kandurex
    #1027
    Elvettétek tőle a kedvem :(
  • Prince23
    #1026
    Jah, nekem origi a scc, akivel toltam coopot, annak is.
  • Rage47
    #1025
    1 napja jelent meg...
    amúgy sztem nem lesz, mint ahogy az ac2-höz sincs
  • garfield5001
    #1024
    van már magyarosítás?
  • Rage47
    #1023
    multiban (coop) nagyon élvezetes, és sztem singleben is. annyi a gond, hogy az emberek nagy része nem tud játszani neten -nem müködik a matchmaking- (én sem, kivéve ha invitelnek), mert a router blokkolja; ez az UE engine hibája sajnos, reméljük patchelnek vmit, bár a ubisoft eddig nem reagált.
  • DarkSector
    #1022
    jah és mifaszomnak nem működik az x360 kontroller a játékban?
    felismeri, de a gombok nem ugy müködnek ahhogy a töltőképernyő mutatja.
  • DarkSector
    #1021
    és boxon se leng...remélem ugyanazon a helyen nézted meg.
  • DarkSector
    #1020
    lejjeb 1-el.
  • DarkSector
    #1019
    hamachi.
  • Akranor
    #1018
    Na megnéztem (pc vs box). PCn se kötél,lepedő,szőnyeg stb. nem mozog.GZ nekik!
  • Prince23
    #1017
    Ja, főleg ha nem vagy SC fan, akkor meg pláne :D
  • adikakk
    #1016
    Jó napot.
    Jó a játék érdemes megvenni?
  • Solid Snake
    #1015
    Előszoba wft
  • Prince23
    #1014
    Mi? nem értelek:)
  • Akranor
    #1013
    A piactéren azok a szürkés-fehér lepedők minimálisan,de lengedeznek..nem állnak úgy mint a beton :) vagy most melyikre gondolsz? :P
  • DarkSector
    #1012
    szoba jelszó?
  • Prince23
    #1011
    Gyerekek, cooperativat játszodjatok:))) az magasba emeli a játékot, d emég hogy:)

  • DarkSector
    #1010
    nah nem csak nekem unszinpatikus ez a fekete fehér?
    szerintem ultragáz.
  • CroftManor
    #1009
    nem tom én így is elég jól látok sötétben az 1920x1080as felbontású monitoromon xD
  • DarkSector
    #1008
    jah full így van ahogy irtad, és mindennel ez van.
    Had ne soroljunk nagyobbnál nagyobb címeket amiket lefokoztak..
  • The Protector
    #1007
    Ez kurvára nem splinter cell.Ez a feketefehéresdi úgy fail ahogy van.Én nem tudom használni.Nem látom h hova mehetek tőle ahol nincs fény és szépen kisétálok tőle a fényre.
  • totti10
    #1006
    hahó legalább vmit irjatok rá
  • DarkSector
    #1005
    :)
  • Rowlend
    #1004
    Na játszogattam ezzel a játékkal és azt kell mondjam hogy ez nagyon kevés. Ez már nem az a Splinter cell amit megszokhattunk hanem egy teljesen új TPS játék. Vannak benne ötletes dolgok de ennek ellenére nulla a többi részhez képest és remélem nem folytatják a sorozatot mer ebből már csak rosszabb lehet.
  • Seth
    #1003
    Na ja, tényleg meg sem mozdulnak azok a nagy szőnyegek. De azok a fóliák az ajtókon(mondjuk konkrétan csak 1 ilyenre emlékszem:) ),meg a falon a zászlók azok igen.
  • Sil3nt
    #1002
    persze, annyi embert kellett leloni mint az egesz sp sorozat alatt sem:D
    rohadt idegesito a fekete-feher atvaltas. nem lenne rossz otlet, de annyit megtehettek volna, hogy a beallitasoknal ki lehessen kapcsolni.

    valoban csak a pontbol b pontra valo eljutas (egy lehetoseggel) es kozben 10 ember legyakasa a jatekmenet. amivel baj nem lenne, ha nem sam lenne a fohos:)
  • totti10
    #1001
    1.01 patchet honnan lehet leszedni?