1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Shep
    #1080
    Akkor minek veszed meg?
  • Prince23
    #1079
    Huha most vittük végig a coop sztorit, a vége valami DÖBBENET!!!!!!!!!!!!!

    PADLÓN MARADTUNK! azta
  • Shep
    #1078
    Jó tehát oda jutottunk ,hogy ugyanott vagy mintha dobozost veszel 1 hónap múlva 5-ért.
  • grebber
    #1077
    Isot kiihatod 350Ft-os DL DVD-re!Az ugyanúgy nem megy arról sehova mint eredeti lemezről!
    5 év.Kb 3 hónap coop után elő nem veszem majd soha!
  • Fehercsoki
    #1076
    A játékot bárhonnan be lehet szerezni azért.Ha meg ennyire kell 5 év múlva is akkor szépen kiírod dvdre és elrakod valahova.
  • Shep
    #1075
    Na ja csak a kulccsal mit érsz ha évek múlva nem tudod letölteni, vagy a dobozból elővenni a lemezt. Tudom én is, hogy az a kulcs az egész játék, de ha a tok nem kell akkor is legalább letölteni tudjam majd tutira (steam). Szóval egy szar kulcsért biztos nem adnék ki 5e-t.
  • grebber
    #1074
    8000Ft dobozosért mitől jobb? Számomra semmivel.
    5000Ft-ot még ki is adok cd kulcsért ha tudom megbízható az oldal.
    DVD-s verziót amúgy is csak 2 percig látnám azt eltűnne a süllyesztőben kb.
  • Fehercsoki
    #1073
    Az a kulcs az egész játék.
  • Shep
    #1072
    Egy szaros kulcsért 5e-t, jó vicc.
  • grebber
    #1071
    Ennyit megér azért! Vajon ez az oldal megbízható, ki ismeri vélemények?
    5000FT CD KEY!
  • Jobboka
    #1070
    WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!..... ott van a banner fölött
  • Jobboka
    #1069
    ennek kb semmi értelme -.-
  • CroftManor
    #1068
    egy kis coop vidi :)
    haverral összehoztuk...
  • grebber
    #1067
    Többet kell benne gyilkolni mint egy erre szakosodott FPS-ben.
    5/10-et azért megérdemel!
  • dApRo
    #1066
    sikerült már vkinek törttel összehozni egy coop modet?
    am a single nevetségesen rövid (kb 4óra volt)
  • HeadHunter86
    #1065
    NEkem semmi bajom a co-op-pal. még egyszer sem dobott le és tudok csatizni. Hozzá kell tenni hogy eredetim van.
  • Jobboka
    #1064
    portokat nem kell nyitogatni?
  • Fehercsoki
    #1063
    Sehogy,mivel bugos,és egy csomó ember egyszerűen nem tud egymáshoz csatalkozni,nekem is eddig 1x sikerült csak coopozni...(mondjuk én nem hamachin toltam)
  • CalebJoe
    #1062
    azt vágom én csak a mozgás animációjáról beszélek:)
  • Helomas
    #1061
    Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül hogyan lehet játszani ezt hamachin keresztül? Válaszotokat előre is köszönöm :)
  • DarkSector
    #1060
    ezzel tudnék vitatkozni, szerintem ponthogy végre visszatérnek a gyökerekhez, a fasszópó Princ of Perzsia : Progagyi után
  • Fehercsoki
    #1059
    Szintén,általában jól fut,csak néha valami oknál fogva belassul,coopban egyébként 1x sem volt belassulás,csak single player pályákon.
  • grebber
    #1058
    Hm nem gondoltam volna hogy "Splinter Cell" is megfekteti a gépen de hát ez van :(

    Elég sokszor a 1x fpseket bámulom. (1280-ba minden maxon)
  • proway
    #1057
    Vlki nem találkozott képernyő-illesztési gonddal? mert nekem emiatt kilépett belőle.
  • Prince23
    #1056
    Pontosan ÍGY kell kezelni. :)
  • CroftManor
    #1055
    akinek boxon van meg a játék és coopozna, írjon!
  • Malleus
    #1054
    Kipróbáltam én is a játékot, és arra jutottam, hogy ha blokkolom az agyamban az összes korábbi rész emlékeit, akkor a Conviction egész kellemes cucc. :)

    Szal sztem nem rossz, csak nem SC. Nagyon nem.
  • Shep
    #1053
    Ubi úgy tűnik előtte szinte az összes puskaporát az AC2-vel (legalábbis erre az évre)
  • Novotsik
    #1052
    Láttam van fennt tört vezrió működőképes?
  • CalebJoe
    #1051
    És a poén hogy a PoP ennél még rosszabb lesz legalábbis a videókból ez jött le, nagyon bénán mozognak benne a karakterek.
  • Dante73
    #1050
    A DRM miatt nem modolható, 1általán a játék, így se magyarítás, se egyéb nem lesz egyetlen DRM-es játékhoz sem.
  • grebber
    #1049
    Na Strangleholdot ne szégyenítsed meg hogy ehhez a foshoz hasonlítod abban legalább volt fizika!
  • sniperelite
    #1048
    hát reménykedjünk hogy a patch majd javírja ezt a kis problémát :)
  • Fehercsoki
    #1047
    Nekem is mindig ez van,amikor csatlakozni próbálok egy játékhoz.(1x sikerült csak)
  • sniperelite
    #1046
    valaki felvett barátnak a játékba de mikor invitál és én csatlakoznék akkor hibát ír mindig ez miért van??? (eredeti nekem)
  • Neoncsoves
    #1045
    normalon elég sovány a játék... 5 óra kb...
  • DarkSector
    #1044
    hát nem az év játéka, röviden a képlet:
    =Sranglehold+Bourne
    (a Bourne a konzolosoknak lehet inkább ismerős)
  • grebber
    #1043
    Nem fog nem magyarítható elvileg a mostani ubis game-ekkel karöltve!
    Fuck ubi
  • samsung123
    #1042
    attol tarok én is....de hátha, legalább magyarosítás készüljön hozzá
  • Rage47
    #1041
    sztem nem lehet moddolni