1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Malleus
    #1200
    Szerintem még jobb is mint a sztori mód. Itt csak 10-en vannak ellened egy körben és azok sem egyszerre, szal kellemesen le lehet őket vadászni lopakodva, viszont a sztori módban meg néha hadseregeket kell lelőni, amibe egy idő után belefáradtam...
  • NeBby
    #1199
    Nem
  • Jobboka
    #1198
    csak a törtösöknek kell portot nyitni?
  • MerlinW
    #1197
    van
  • TaRka0107
    #1196
    Warez topik van még? Mert bannerba nincs linkelve...
  • NeBby
    #1195
    Router mögül megy valakinek a hostolás?
    Nekem port forward + static IP kombóval sem sikerül hostolnom , de csatlakozni tudok
  • TaRka0107
    #1194
    Kipróbáltam ezt a deniable ops-ot. Szerintem fasza lett az a játékmód.
  • TaRka0107
    #1193
    Értem. Köszönöm a segítséget.
  • Seth
    #1192
    Tartsd nyomva a gombot
  • [Rush]
    #1191
    ha simán c-t nyomsz akkor kill, ha hosszan nyomod akkor pajzsként használja...
  • TaRka0107
    #1190
    Human Shield-ként hogy lehet használni az embert? Írja a controlsba hogy C=Attack/Human Shield, de bárhogy nyomom nekem nem jó...
  • NeBby
    #1189
    valakinek működik most a csatlakozás?
  • MerlinW
    #1188
    Vissza illik olvasni kérdés előtt...: #1158
  • MerlinW
    #1187
    Routereseknek:

    Port forwarding beállítások:
    TCP: 3081,3105,22350-22380
    UDP: 9103,9100,10196,26000,46000,49201
  • simonl #1186
    Sziasztok srácok,

    ATI VGA -val nekem is akadozik, lassan fut pedig a gépigény bőven megvan.
    Visszaolvastam 1-2 oldalt mégis megkérdezem:
    Létezi egy hotfix a játékhoz vagy a 10.4 es catalyst maga a javítás?

    köszi
  • NeBby
    #1185
    Nekem is ki szokta írni , de másodszorra mindig jó....
  • sniperelite
    #1184
    tegnapse ment? mer tegnap se volt jó...
  • Tatyla
    #1183
    mert nem megy a ubi szerver...
  • sniperelite
    #1182
    Nekem is lenne egy hatalmas gondom! Amikor invitál valaki egy játékra és elfogadom akkor hibát ír ki ez mér van? :(
  • Johnny 19
    #1181
    Sziasztok. Lenne egy hatalmas gondom! Az irányitásom meg adta magát, ha előre, ha oldalra megyek, az egérrel nem tudok fordulni. Ha viszont megállok, akkor az egérrel tudok forogni. Ilyen hibával találkozott már valaki? Mit tegyek? Most ott tartok hogy a számitógépet kell megvédenem. 7. pálya azt hiszem. Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Rage47
    #1180
    http://uplay.uk.ubi.com/win/actions-rewards/splinter-cell-5
    vagy játékon belül E betü
  • Prince23
    #1179
    De azt hogy kell kiváltani, és főleg hol? :D
  • Rage47
    #1178
    Nekem van infiltrator mod, vettem Uplay pontokkal.
  • Prince23
    #1177
    Állítólag, aki végigviszi a scc--t a normál kiadásban, akkor feltörik a limited edition Infiltration módját. Hát végigvittem normálon, és nem érhető el ez a mód. Most realisticen viszem, hátha, de sztem idővel elérhető lesz az infil mod a normal kiadásoknál is, csak várni kell türelemmel. legyen vmi exkluzív CE-n addig is :)
  • hykao #1176
    Tolja valaki a gyüjtői kiadással? Milyen az a beszivárgás mód és az álca? Lehet, hogy a gyüjtői kiadással már (majdnem) megvalósítható a régi lopakodós játékmenet?

    Belekukkantottam én is amúgy...első blikkre ami nagyon zavar, az a szinte "kötött sínpályás" mozgástér. Hihetetlen, hogy ebben már ugrani sem lehet egyet akárhol, vagy felmászni valamire, kicsit elbóklászni, körülnézni, mert egyből vált a kamera, és jön az ember pofájába a feladatra figyelmeztető valamelyik tereptárgyra vetülő bazi nagy felirat...a futás-ugrás-mászás mozdulatai tényleg kicsit olyanok, mint egy hiperaktív, speedet felszippantott "mérgezett egér" mozgáskultúrája...Sam a vén róka, kissé izgágára sikeredett ebben az új részben...persze értem én, hogy újítani kellett, és itt most más a koncepció, de szerintem megoldható lett volna, hogy meghagyják a régi, jól bevált - kevésbé pörgős - játékmenetet is, azoknak, akik az első rész óta ehhez szoktak hozzá, és ezt szerették volna viszontlátni...

    Grafika egyébként megfelelő, és a gépigény sem tűnik túlzottnak.
  • Prince23
    #1175
    Szabotőrködés sunyizva Sammel



  • Shep
    #1174
    Az általános elbutulás nem városi legenda :)
  • TaRka0107
    #1173
    Én egy szóval se mondtam hogy rossz lett, csak nem erre vártam...
  • Rage47
    #1172
    látod, ezért lett ilyen a splinter cell, még ez is nehéz a játékosok többségének.
  • TaRka0107
    #1171
    Azt tudom hogy E-vel kell lelőni utána...
    Ezt a feltöltődést nem tudtam csak:D:D
  • Jobboka
    #1170
    + nem a q kell nyomni a lövéshez, mert az csak a jelölés... e a lövés
    ez már olyan, mint vmi fail/2xfail/3xfail kép :D
  • Prince23
    #1169
    Vagy nem elérhető neki a MCE :DD
    mivel ugyebár előtte közelharcozni kell, hogy feltöltődjön :DD
  • Jobboka
    #1168
    az a vicces, options---> audio ----> 5.1 beállítod és utána visszarakja magától :D
  • NeBby
    #1167
    Közelebb kell menni , hogy piros legyen a nyíl :)
  • TaRka0107
    #1166
    A lóf.... megnyomom a Q-t és csak kijelöli szürke nyilacskával, nem lehet lelőni....
  • TaRka0107
    #1165
    Én feltettem ezt a hotfixet és más játéknál meg tiszta rece a tárgyak szélei:D:D
  • NeBby
    #1164
    Nekem is ez volt a gondom , észrevettem , hogy minden töltés után átáll a játék 1 magra (nálam a 4 ből) és csak azt használja , úgy pedig lefagy. Megoldás a következő: Indítsd el a feladatkezelőt (ctrl-alt-del) majd utánna a játékot és ha észreveszed hogy szaggatna tedd le tálcára és a feladatkezelőben a játék priorítását tedd valós idejűre és az affinitásnál jelöld be , hogy minden mag használata!
  • Prince23
    #1163
    Conviction szavazás
  • Prince23
    #1162
    De az, ATI kártyáknál instabil a játék. ez a dobozon is fel van tüntetve, h töltsék le a hotfixet.
  • felegyi
    #1161
    Nekem NVidia van.. de sztem nem kártyagond.