1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • MerlinW
    #1240
    4870 mondjuk nem is 1920-ra való. Az az 5000-es széria privilégiuma a mai játékok esetén:) Én is 1680-ban játszom 30-40fps-el.
  • Blacksheep333
    #1239
    "Ati hotfix se segített."
  • Jobboka
    #1238
    de ha már megvannak a mentések és azokat akarom eltüntetni, mert a fegyó unlockokat át akartom állítani
  • MerlinW
    #1237
    Nyomd be Launcher-ben az offline mentést (kis fogaskerék bejelentkezés után), és máris nem lesznek mentéseid.
  • MerlinW
    #1236
    Dobd fel a 10.4a hotfixet. Splinternek csinálták szeretettel:)
  • Jobboka
    #1235
    hogy tudnám kitörölni a mentéseket? srác mondta ubi fórumon, h ki lehet
  • Blacksheep333
    #1234
    Ez tényleg ilyen szarul van optimalizálva vagy csak Atira baszták normálisan megcsinálni?!

    E8400 @ 3,6 GHZ
    4870 GS
    4 giga ram.

    1360*768-ban tökéletesen fut, de ha felteszem 1920*1080-ra 10 alatt van az FPS. Azért is érdekes, mert a BC2 meg a többi simán fut 1080p -ben, ez meg sehogy sem akar, pedig az nem UT3 engine....
    Ati hotfix se segített.
    Esetleg valami ötlet?

    (vegyek nvidia "hozzászólók" kíméljenek)
  • DarkSector
    #1233
    gondolom rádiós joy van hozzá....:D
  • Jossua
    #1232
    valaki felrakna mentést mert elhagytam öket :) odáig kéne mikor megkapom a zöld szemüveget :)
  • MerlinW
    #1231
    Program files/Ubisoft Launcher/storage/krixkrax/2
  • Jossua
    #1230
    hova ment a játék ?
    valaki tud küldeni mentéseket?:)
  • sniperelite
    #1229
    összedobtam egy kis videót :D (nézzétek meg nem olyan jó mer movie makerrel készült)
  • Shep
    #1228
    TV-n keresztüli móka még nem működik az csak "hamarosan" státuszban van.
    PC-re és MAC-re indul amcsiknál júni közepén.
  • grebber
    #1227
    Pc alapú abból a szempontból hogy pc-n futnak a géped de neked elég egy TV.
    Az hogy mennyibe kerül az a kütyü azt nem tudom!
  • DarkSector
    #1226
    Vagyis egy PC alapú Konzol erről már beszéltek csak nem tudtam, hogy már meg is csinálták.
    sirály mennyibe fáj egy ien?
  • Shep
    #1225
    Hát igen, vagy nagyot kaszálnak, vagy nagyot buknak, más variáció itt nem nagyon van.
  • TaRka0107
    #1224
    Szerintem is jobb. Most vagyok ott a story modeban hogy lezuhantunk helikopterrel. Azt hittem hogy mindjárt vége a játéknak aztán egyszer csak lezuhanunk. Mondom.... ANYÁD:D:D Megint keződik előlről a "jönnekrám25enegyszerremindenhonnan"
  • MerlinW
    #1223
    A havi minimum 15millió dolcsi viszont nem rossz. Szerverpark ügyben pedig csak pénz kell. Pár száz (hasraütök) 16 processzoros 192GB memoriával ellátott gépállat elég kezdetnek. Google fő szerverparkja pl egy komplett toronyház.

    Sok energia, meg hogyan, stb. Itt általában milliárdos befektetőkről van szó. Ha jó az ötlet, van benne biznisz, akkor a pénz nem számít. Ha pedig van pénz, van minden.
  • Shep
    #1222
    Hát ok, csak azért ehhez kicsit jobb szerverpark kell, meg sok energiát zabál, most ezek vagy kitaláltak valami kurva nagy csodát, vagy nem tudom, mert az a havi 15 dolcsi azért nem egy hatalmas összeg, igaz ha sokan lesznek akkor jó pénz, de hát egy ilyen szerverpark fenntartása sem 2 fillér.

    Mondjuk azt nem tudom ,hogy a játékok hogy vannak, amit megvettél azzal játszhatsz, vagy náluk meg lehet venni külön. Mindenesetre van benne fantázia, de sok cég lesz akinek nem fog ez tetszeni. Meg amúgy is ha nem lesznek PC-s játékok csak 1-2 akkor ki akar majd ezen játszani? :9
  • MerlinW
    #1221
    Az legyen a hardvergyártók problémája. Az 5MB-os net reális, te csak egy 720p/60fps/videostream-et töltesz.
  • Shep
    #1220
    Ja a másik meg ha jól tudom minimum 5 megás net kell neki és hát ennek is folyamatosan. A hardware gyártóknak meg szerintem nem nagyon fog ez tetszeni, mert a kapukat be is zárhatják.
  • MerlinW
    #1219
    Soksok szerverrel. Ahogy Youtube is percenként százezer+ videót küld, miközben százerezneknek+ kódolja a videót:)

    Párszáz milliós befektetéssel összerakható a "béta", ha beidnul akkor pedig folyamatosan bővülhet a hálózat.
  • Shep
    #1218
    Júniusban kezdik az amcsiknál, most még csak előregisztáció van Mindenesetre érdekes az egész, mert, hogy a frászban látnak el majd teszem azt több százezer esetleg millió játékost megfelelő mennyiségű erőforrással?
  • MerlinW
    #1217
    Ezt hívják Cloud system-nek.
  • Rage47
    #1216
    teljesen a netről lehet játszani
  • grebber
    #1215
    Nem.Van egy kütyü rátolod a netre másik kábelt meg a TV-re vagy monitorra és játszol az általad kiválasztott/megvásárolt játákkal.
    Mindent fullmaxba tolhatsz hiszen nem a te gépeden (nem is kell gép hozzá) hanem egy távoli bivaly szerveren fut a game!
    Neten van erről bőven infó és video is.Amcsiknál már megy a teszt régóta!
  • DarkSector
    #1214
    az meg mi a rákom? mint steam?
  • grebber
    #1213
    Arra nagyon kíváncsi leszek hogy terjed el mennyire lesz népszerű/sikeres hazánkban is elérhető lesz-e majd és milyen áron!
  • Rage47
    #1212
    onLive szolgáltatás is hasonló akar lenni
  • DarkSector
    #1211
    jah nah én is ezt mondtam már legalább 1 éve, hogy nah igen ezt kéne csinálni, lehet olvasták valahol a kommentemet... :D
    ez az egyetlen 1 lehetőség, ha a fájlok online tárolódnak, bár én az egész játékra gondoltam, de legalább jó irányba gondoltam én is, bár az megint más kérdés hogy sokan valszeg elesnek a vásárlástól, ha nincs netük vagy lassú a net, akkor az SZOPÁS LESZ!....nemcsak a vevőknek.
  • grebber
    #1210
    Szerveren futó játékok, bedurvul az Ubisoft védelme?
  • MerlinW
    #1209
    Akkor nem biztonságosan van beállítva:)
  • Jobboka
    #1208
    mivel a game drm es, a mentéseken a központi szerverükön tárolják, ha minden igaz :S
  • JohnnyG
    #1207
    Sziasztok!

    Tud valaki segíteni. Az a problémám, hogy a telepítő elindul, de 1%-nyi telepítési állapotnál megáll, és nem csinál semmit. A Mégse gombra sem reagál, csak kilőni lehet. Mi lehet a gond?

    Köszi.
  • mac83
    #1206
    sziasztok!olyan gondom lenne, hogy egy idő után elkezd szaggatni a játék, kilépek alt-tabbal winbe, vissza a játékba megint tükörsimán fut, eltelik pár perc és belassul mint az állat megint
    nem atim van, hanem 260gtx-em, ezért is ne értem a dolgot...
    procim i5-750, win76bit.Valakinek valami ötlete?
    (dolgozik mind a 4mag, azt néztem feladatkezelőben, affinitást meg magasra tudom tenni, valós idejűt nem engedi valamiért)
  • priluki
    #1205
    hi,megtudná valaki mondani hová rakja a játék a mentést? vistam van, thx
  • Jobboka
    #1204
    nekem ez jó port nyitás nélkül is.... van routerem
  • Prince23
    #1203
    Most próbáltuk az Infiltration módot, ez már sokkal jobb, csak egy a bökkenő, hogy itt is kötelező gyilkolni. Kár, hogy nincs olyan mod, ahol nesztelenül kell elhaladnunk A-ból B-be. 0 killel.
  • Malleus
    #1202
    De az a Coop sztori mód, nem a Deniable Ops, nem?
  • MerlinW
    #1201
    Ne aggódj, Coop-ban is van nem egy küldetés, ahol 20-30 ellent küld rátok a játék:) Pl a 3. fejezet utolsó küldetése, vagy a 2. vége.