1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • kr1szmester
    #1280
    másnak is van olyan hogy (egyébként Ati kártyám van H3850) játék közben megáll a kép, villan egy csúnyát a monitor, kb 5 mp-ig utána fekete képernyő aztán újra a játékban vagyok, de van hogy ez egymás után megismétlődik, ergó játszhatatlan lesz tőle. esetleg megoldást tud valaki?
  • snake200
    #1279
    megtörtént már:)
  • MerlinW
    #1278
    Strebacom megtalálta, köszönd meg neki:)

    User\neved\AppData\Local\storage\SKIDROW\2\
  • MerlinW
    #1277
    Az új multiplayer töréssel éles Ubi accountot kell használni, ahhoz hogy játszhass, UPlay-es tartalmakat tölthess le stb. A jelenlegi warez állapota egyezik a bolti kiadással. Törttel ugyanúgy megkapod az extra tartalmakat, a reward-okat, az UPlay pontokat, levásárolhatod őket stb.
  • HeadHunter86
    #1276
    UBI szerverre kizárt. Mivel kamu pass-t kell megadni, szóval nehezen tudna csatizni. Lakótársam törttel tolja, onnan tudom.
  • MerlinW
    #1275
    Sima töréssel oda kerül. Multi töréssel szerintem Ubiszerverre menti az adatokat. Ha visszamásolod az offline crack-et akkor az említett útvonalon levőt használja.
  • cracky86
    #1274
    Ez örök talány marad.
  • snake200
    #1273
    és ha olyan sincs és warez de nem skidrow féle csak a krekk???
  • snake200
    #1272
    van a büdös lóf@szt ott a mentés ( legalábis nálam) az ac2-é igen ott van de csak az???
  • MerlinW
    #1271
    Ha warez akkor krixkrax helyett skidrow.
  • gematta
    #1270
    köszönöm
  • Jobboka
    #1269
    c)program files)ubisoft)ubisoft game launcher)storage)krixkrax)2)és a mentéseid :D
  • gematta
    #1268
    látom magyar mentalitás megint felvillant
  • HeadHunter86
    #1267
    Hova ment a játék kérdésekkel menjetek a warezba :DDD
  • gematta
    #1266
    halli all
    tudjátok hava ment a game mert szeretném ujrahuzni a gépem?
    köcce
  • xido
    #1265
    Hogy késve,de leírjam a saját élményemet én is..amennyire féltem a rövid játékidőtől és a kevesebb osonkodástól..annyira..nem is haladok a játékban egy centit sem,mert ez a Denied ops rész totál leköt..nagyon visszaadja az élményt,iszonyat jó egyenként levadászni őket és a fedezék-rendszer megoldás is nagyon tetszik,olyan gyönyörűen be lehet őket cserkészni....éjjel kidobált folyton,véletlen szerűen..de ma láttam,hogy csak a márciusi driver volt fent...majd hosszabb tesztelésnek vetem alá a 4est...
  • Tatyla
    #1264
    ja már co-op-oztam az is jó
  • MerlinW
    #1263
    Minden csütörtökön jönnek az ingyenes tartalmak, az Extra Contents menüből elérhetők.
  • HeadHunter86
    #1262
    Próbáld ki a co-op-ot haveroddal. AZ még ami aztán tényleg jó. Utánna meg jöhet a .... szóval ahol nem szabad hogy észrevegyenek. NEm jut eszembe a neve :D Ott is van még pár új pálya.

    DLC mikor jön? Vagy valami update, amit ígértek?
  • MerlinW
    #1261
    Ne piszkáld a Custom grafikai beállításokat, és nem lesz ilyen.
  • samsung123
    #1260
    köszönöm a tippeket, kipróbálom majd
  • VampireKain
    #1259
    Köszi.., ezekkel a monitor beállításokkal már megy..:)
  • Tatyla
    #1258
    végére értem a játéknak ,igaz tényleg más volt mint az eddig SC-k de nagyon tetszett és a filmes hatás tényleg nagyon jó volt,én csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • oneal1
    #1257
    nekem egy olyan problémám volna, hogy megáll a kép, majd elsötétül, közben hallom a hangokat aj átékból majd kb 5-8 mp és visszajön a kép, majd újra ez, de nem mindig ugyanolyan időközönként.

    ami furcsa, hogy tegnap nem csinálta ezt.
  • MerlinW
    #1256
    "Lehetséges megoldás indításnál fekete képernyőre vagy esetleg olyan helyzetekre mikor monitor nem támogatott jelet ír:

    /ProgramData/Ubisoft/Conviction/ConvictionUserPC.ini

    [DefaultVideoOptions]
    FullscreenViewportX=1024
    FullscreenViewportY=768
    MaxRefreshRate=60

    Illetve szerepel az egész mégegyszer így:

    [UserVideoOptions.SKIDROW]
    FullscreenViewportX=1024
    FullscreenViewportY=768
    MaxRefreshRate=60"
  • VampireKain
    #1255
    Hello, valakinek volt olyan hibája, hogy elindítás után nem lépét be, hanem csak egy "fekete villanás" volt és tovább semmi....!?
    ez mitől lehet?
  • MerlinW
    #1254
    Konkrétan SCC miatt adták ki:
    "Resolves stability issues in the game when using a Windows 7 / Windows Vista / Windows XP "

    Letölt, kattint, nex, next, nem zavar be, használd egészséggel.

    Az elején csak egy ideiglenes könyvtárat kell megadnod, ahova kitömöríti a telepítőt (pl: C:\Amd) aztán ha nem indulna magától, a setup.exe-vel telepíteni.

  • simonl #1253
    Egyáltalán hova kell telepíteni? Ahol a Catalyst van?
    Más játékokba nem zavar be? Nem akad össze semmivel?

    köszönöm a türelmes és hozzáértő válaszokat...
  • Evin
    #1252
    Ha billentyűzetről játszol, húzd le az egyéb vezérlőket, ha meg nem, akkor próbáld meg billentyűzeten.
  • simonl #1251
    Sziasztok,

    Bocsi ha hülyeséget kérdezek: ha nekem fent van a 10.4 es Catalyst akkor is fel kell tennem a jobb "futás" reményében a 10.4a számú hotfixet??

    Köszönöm
  • elitehun
    #1250
    Nekem is tört van és semmi baja. sztem vhol nálad lesz a hiba
  • zorrobomber
    #1249
    Valami hasonló van nálam is. betöltés után 5 percig megy rendesen, majd elkezd az egér "folyós" lenni. Eléggé unom már, nem az első game ami ezt csinálja. Vsync ki/be akárhogy van nem segít. c2d 2.2ghz 4gb ram 8800gtx
  • samsung123
    #1248
    na figyuzzatok, nem tudom normálisan irányítani Samat, mert pl néha azt csinálja hogy megyomom az előrét és megy magátol mikor már nem nyomom, ráadásul az egérmozgatásokra se reagál random. tört játékom van és azért kérdezem ha csak a törtel fordul elő, akkor megveszm a játékot, de ah amugy is ilyen nem. help pls
  • Jobboka
    #1247
    sikerült, köszi szépen :)
  • Jobboka
    #1246
    a fegyver upgradekről el akarom tüntetni a 2x scope ot, mert igy szar
  • MerlinW
    #1245
    Nem szivatlak, ez fórum nem chat...
    Egyébként nem tudom, nem csináltam még.. #1231-ben leírtam hol lehetnek a mentések. Ha ott van akkor törlöd a tartalmát. Ha ubi szerveren vannak, akkor sehogy. Vagy megkérdezed az ubi supportot. Mondjuk nem is értem minek törölni.
  • Jobboka
    #1244
    merliiin most ne szopass, mond már hogy kell :D
  • Jobboka
    #1243
    jó az új "avatarod" vagy hogy a tökömbe mondják itt sg -n :D
  • DarkSector
    #1242
    vegyél nvidát....:D
    amugy ati-val mindig csak a baszás van, tudod te is szerintem hogy megy ez, nvidia lepénzel mindent magának, azt ati supportot meg leszarják sok-sok esetben.
  • Jobboka
    #1241
    hállod merlin, hogy töröljem ki azokat?