19
  • Jrex
    #19
    a gagyimamiban nem is Eddie van...
    én most néztem meg és nekem tetszett...de ki olyan állat h a pincébe is rak telefont?XD
  • stargatelost
    #18
    a beszélő mopsz azért vitte a pálmát
  • sgaba
    #17
    juharfalvi! Nézd meg újra a történet elejét, az esküvős részt, és rájössz...
  • juharfalvi
    #16
    A Norbit rettenetesen gyenge film, a Gagyi-mami vagy a Bölcsek kövére egy klasszissal jobb volt...

    A film nincs rendesen megírva, nincs története. Miután rájön, hogy nem akar ezzel a nővel élni, miért nem költözik el? Nincs semmi oka rá, hogy maradjon. Vagy az pl. jó lett volna, ha különféle módszerekkel megpróbálta volna eltenni a nőt láb alól, és nem sikerült volna neki... de semmi ilyesmi nincs a filmben.
    Norbit egy együgyű lúzer, és ez önmagában nem elég egy vígjátékhoz...
  • Davidus
    #15
    azt hittem hogy ez ilyen magyarosított cím a norbi miatt. közbe meg nem:D
  • winnie
    #14
    szerintem már látta.
  • aRoma
    #13
    nézd meg a nemzetbiztonság bt. -t
  • floatr
    #12
    Eddig a Martin Lawrence filmekből egyedül a Nekem 8-at tudtam megnézni, a többi eszelősen erőltetett volt.
  • archkoven
    #11
    Szerintem a gagyimami egy nagyon rossz film volt, nekem legalábbis nagyon nem jött be. A bölcsek kövére szerintem viszont egy nagyon jó film volt. Az sem volt ki dolog szerintem, hogy a szereplők jelentős részét ugyan az az ember játszotta. Szerintem az kurva jól meg volt csinálva. Ezt viszont valószínűleg már nem fogom megnézni, kizárt, hogy ugyan arra témára ennyi rész után is jusson poén, bár a gagyimaminál csak jobb lehet.
  • Griphons
    #10
    Én röhögtem, szerintem nem rossz film, persze nem az a kategória, amiért másodszor is beülnék a moziba érte, de egyszer meg lehet nézni.

    Csak azt nem értem, hogy az ilyen néger-filmekben, a nagyon szimpatikus szerethető intelligens, de rosszsorsú néger főszereplő miért nem egy fehér lányt kap jutalmul a film végén? Vagy ez túl extrém - neadjisten rasszista - gondolat? Ez utóbbi esetben elnézést...
  • Randal
    #9
    Vagy talán az a baj, hogy már ennyit jelent a poén egyeseknek.
  • Loverman
    #8
    talán mert kövér vagy és sokat szellentesz:) így szokott lenni
  • Tetsuo
    #7
    "sok kövér- és négerviccel operáló, altáji és szellentős poénokat halmozó vígjátékra" :D :)
    Az ilyen filmeket rühellem legjobban.
  • Tetsuo
    #6
    LOL
  • kukacos
    #5
    Nem tehetek róla, de nekem folyton az ugrik be a film plakátjáról, hogy ha még nem követtél el igazán nagy hibát, menj el és nézd meg ezt...
  • Devvo
    #4
    Gagyi Mami2 szar volT:)
    Ez jo volt:)
  • Picizöldfül
    #3
    "de akik kiéheztek egy sok kövér- és négerviccel operáló, altáji és szellentős poénokat halmozó vígjátékra, azok Martin Lawrence távollétében beadhatják maguknak intrapupillárisan az idei adagot." Tetszik :-)
  • Ronny
    #2
    az amcsik ilyen vicces szeretnivaló, vicces negrókat akarnak látni
  • Loverman
    #1
    újabb SZV cikk... omg >_>