678
NBA Live sorozat
  • ágybanalvó
    #558
    hát ha most ebben a részben nem rontják el hogy ennyire csal a gép télleg a legjobb lenne. de mondjuk így vehetjük nehezítésnek :D mondjuk nekem még mindig a 05 volt a legjobb kár hogy annakidején letöröltem mert így már nem hiszem hogy megszerzem valahonnan.
  • Fókameister
    #557
    szerintem eddig ez a legjobb live
  • rushman
    #556
    szerintem sem, a 07-hez képest mindenképp jobb
  • Fókameister
    #555
    hát szerintem nem
  • genory
    #554
    Az oldal jó!! De a játék meg egy fos! Sajnos!
  • ágybanalvó
    #553
    jaja ez tényleg jó oldal, látom még a 2003-hoz is vannak kiegészítők :D
    amúgy valaki nem tudja hogy honnan tudnám megszerezni a 05-öt? :D
  • genory
    #552
    http://nbalive08.nba-live.com/
    Innen!Sok jó dolog van!
  • ágybanalvó
    #551
    és az a roster honnan tölthető le?
  • genory
    #550
    Van Roster!!Végre....:)
  • Dunkmashine
    #549
    Ez az új rész egy nagy rakás SZAR! A legrosszabb a live sorozatból...
    2K* a király!!!!!!
  • ágybanalvó
    #548
    van esély arra hogy az nba 2k nemtommenyit lássuk valaha pc-n? :D elég jónak néz ki, csakhát én nem tudom hogy miért nincs pc-re. vagy valahogy át lehet hozni gépre? :D
  • FrezeR
    #547
    ez is mekkora :D komolyan mondom jó ideje játszok már a sorozattal de ennyi bugot még nem láttam. egyébként úgy tünik az egészet csak összecsapták gyorsan...szánalmas! remélem,hogy nem veszik meg nagyon sokan idén és végre észhez térnek, hogy ez igy nagyon nem lesz jó.
  • Royce
    #546
    Az a csávó a kispadról már nagyon bejönne...
    Összeségében az eddigi legszarabb nba amivel találkoztam


  • Dexantreal
    #545
    Lol, Fernando Alonso a Forma-1 mellett kosár edzőként is ténykedik(vagy mi ez a trainer :S)?

  • lololol
    #544
    Gamepadot hogy lehet működésre bírni a 08ban? A beállításoknál még külön választható is a logitech chillstream, de semmire se reagál se a menükben, se játékban :/
  • KeKKSZike
    #543
    Persze, hogy lehet vele...
  • liverpool123
    #542
    lehet multizni?
  • báttyó02
    #541
    hát éppen hogy a 05ben volt először slam dunk
  • bdani92
    #540
    Szerintem akárki akármit mond az NBA 05 volt a legjobb eddig... Igaz h hiányoltam belőle a slam-dunk-ot de akkor is jó volt :)
  • ágybanalvó
    #539
    hoppsz most látom hogy van patch, akkor tárgytalan.
  • ágybanalvó
    #538
    én most néztem meg a serials.ws-t és egyből kettőt találtam szal nemtom te hogy kerested.

    amúgy én is keresném arra a megoldást amire Joker Hun mert így télleg nehéz cserélgetni. :D
  • genory
    #537
    És ezt a patchot hova kell másolni? Meg mé van az ha büntető van, nem lehet leszedni a lepatanó labdát?
  • liverpool123
    #536
    Hali!!

    Lehet multiban nyomni Hamacival?Mert ha igen akkor nyomjunk má!
    MSN:[email protected]
  • FrezeR
    #535
    erre már van patch ITT
  • grebber
    #534
    NBA_Live_08_CRACKFIX-HATRED na végre ma látom már ilyen is van ezzel nem dobál ki!
  • Joker Hun
    #533
    na jó ez legalja ez a játék nem elég h ami jó kivették de 90es all star csapat kezdő small forward Chris Mullin 94es tudás... és minden rookie jobb mint a liga 1-2 sztárja... McRoberts is 89... pff ááá
  • Joker Hun
    #532
    Én azt nem értem trade playersnél mért nem lehet váltani h lássam ki mennyibe kerül? vagy ez nekem nem jön össze... de kurva nehéz cserélni ha nem tudom mennyibe kerül...
  • báttyó02
    #531
    szeva,én kiprobálom szivesen
    adj egy msn cimet,és 9körül tolhatjuk
  • Vinsanity15
    #530
    szasztok.vki nemprobálja ki a gamet multin ? direct ip ? csak az a baj h én routeres vaok szal nemtudnék hostolni
  • grizzly21
    #529
    nah, elegge elmentetek a kerdes mellett;) milyen a jatek pc-n? nehany screenshot johetne konfiggal
  • Attlen2
    #528
    Ezt imádom nem tudnád beirni, szted ezekre nem jöttem rá? nincs a hatred mappába megnéztem, a serialson meg nem találja ennyi..
  • Vinsanity15
    #527
    csak tudod. nekem kb mindegyik mecsen van legalább egy olyan amber a csapatban aki tuti h 40 fölött dob.
  • FrezeR
    #526
    ha megnézed amit belinkeltem korábban képet dynasty módban készült. Ott ennek az újoncnak volt ekkora bazi nagy pont és egyéb átlaga. Nem tudom, hogy ez miféle bug de lehet,hogy nem is véletlen ez a bő ponttermés egy egy meccsen egyes játékosoknál :S
  • sz4bee
    #525
    A roster patch a már elkezdett dynasty mondba is kicseréli a játékosokat?Nemakarom ujrakezdeni dynasty-t csak azé kérdezem.
  • grizzly21
    #524
    hm...tenyleg baromi szar a jatek?
    gondolkozok egy xboxon vagy egy ps3mon...
  • Prince23
    #523
    Nash ellenem 41 p, 17 ast.
    Mondjuk Véddel dobtam 61 pontot:D 95% zsákolásból jött össze.
  • Vinsanity15
    #522
    most is mentem egyet denver vs. greece és avmi papaloukas vagy ki halftime 34 pont. 7 perces negyedekkel jáccok all staron. már a cpu subtitutions t is felpakoltam 100 ra de le nem vennék
  • Fókameister
    #521
    én semmit nem állitottam nemtom lehet lesz majd nekem is de eddig max 6-7 meccset játszottam le végig:P
  • Vinsanity15
    #520
    hát nemtom. all staron jáccok. esetleg vmi slidereket nem állitottál át ?
  • Fókameister
    #519
    passz én ilyen kiugró teljesitménnyel nem találkoztam legtöbbet ellenem Wade szerezte 34 pontot