772
Szcientológia - a káros \"egyház\" (inkább szekta)
  • Freeda Krueger
    #690
    Tegnap volt a Freewind nevü hajójuk vizrebocsátási évfordulós ünnepségük 2. része.
    4! részes rendezvény,rendezvényenként 3000Ft.Nagyon sok pénz lehet benne,mert hát kell az ideális org ra.
    Már 6000m2 ről beszélnek.
    És félelmetesen komolyan gondolják,hogy Magyarország lessz az első clear ország.
  • AnonHun
    #689
    A 3. magyar Anonymous tüntetésről:
    Képek + beszámoló
    Fórum beszámolóval
  • degenerator
    #688
    egy rohadtnagy épület.
  • Jungbluth
    #687
    Sziasztok!

    Nem vagyok egy nagy szakértő, de én is remélem, hogy eltűnik a föld színéről ez a vallás. Engem egyszer az utcán behívtak egy ilyen sátorba, hogy a húszezeroldalas dianetikát reklámozzák az agyamba. Végighallgattam az úriembert (pápaszemes, dagadt kriplit), majd a végén az egyetlen információmorzsámat bevetve érdeklődtem:
    -A szientológia nem az vallás, amiben azok a földönkívüliek vannak?
    Erre a gyépés mondott valami olyasmit, hogy "nem, nem, ez nem így van". Meg végig olyan ostobán mosolygott, tudjátok, a hülyék magabiztosságával. Ijesztő volt.
  • AnonHun
    #686
    3. Anonymous tüntetés

    2008. július 12-én szombaton 13 órától 15 óráig az Erzsébet krt. 2-6 szám között (a bp.org-al szemben) lesz a tüntetés. A legutóbbi is nagyon jól sikerült, 136 városban közel 3200 Anon tüntetett! A helyszínen gyertyát gyújtunk a szcientológia áldozatainak emlékére.
  • sz4bolcs
    #685
    Azt hitte, hogy fallosz.
  • Hmuda
    #684
    Még van mit tanulnia. Általában beállnak a kamerába és rinyálnak, hogy "fasznakállszelém"...
  • HUmanEmber41st
    #683
    "De hát ki mondja meg hogy mi a normális? :D"
    Szerencsére fentmaradtak még az ókorból is erkölcsi tanítások.

    A kis nyomi meg hogy fogdosta azt a mikrofont :D :D
  • AnonHun
    #682
    Köszi a linkelést!

    A fickónak elég lett volna annyit mondania, hogy "Sajnálom, utánanézek." Ebből is az látszik, hogy a társadalomtól szociológiailag elrugaszkodott énképet és hozzáállást tanítanak nekik. De hát ki mondja meg hogy mi a normális? :D
  • ThisZip
    #681
    rossz reklám is reklám....
  • jefferson83
    #680
    Ütnivaló.
  • koryne
    #679
    Nem semmi. Ráadásul kicsinyes is, mert nem milliókról van szó, hanem 720 dolcsiról. Főleg, ha minőségi kifogást nem emeltek. Mintha szánt szándékkal akarnák tovább rontani a "hírnevüket"...
  • Hmuda
    #678
    :-)

    Kicsit durva, hogy már ilyen helyzetekben is ennyire pofátlanul agresszíven lépnek fel...

  • AnonHun
    #677
    Hát ez nem jött össze... :):) Na majd most...

  • AnonHun
    #676
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VOeLrXZPmUE&hl=en"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VOeLrXZPmUE&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>
  • Marki
    #675
    Az online nézés pénzbe kerül, de 1 órás késéssel meg lehet tekinteni ingyen.

    De ahogy ismerem a csatornát, fent lesz, letölthető formában.
  • dronkZero
    #674
    Van a hírtévének onlájn műsormegnézős cucca? Nem érek rá ma 21:30kor...
  • AnonHun
    #673
    Aki tudja nézze ma este 21:30-kor a HírTV-t. Egy leleplező riportot készítettek az osztrák OSA korábbi vezetőjével, aki halálos betegsége miatt hagyta ott az egyházat.

    Szci-knek is ajánlott, hogy kicsit kondícionálják a személyes integritásukat, HA MERIK!

    http://www.port.hu/pls/w/tv.prog?i_date=2008-06-06&i_ch=10&i_ch_nr=4
  • Kaszi46
    #672
  • ThisZip
    #671
    és mi volt máj 25-én?
  • AnonHun
    #670


    Az Anonymous közleménye:

    A 2. Magyar Anonymous tüntetés 2008. 06. 14. szombat 13-15 óra között! Erzsébet körút 4. a Budapest Org-al szemben!

    Innen fél 3 körül átsétálunk a VIII. Leonardo u. 8-14 elé (a magyar Sea Org szervezet helye).

    További infó:
    Objektív Szcientológia
    Anonymous Fórum
  • Marki
    #669
    Gondolom, egy nagy társasház egyik lakásában.

    Mindig úgy szokták, hogy ne lehessen megtámadni őket.
  • degenerator
    #668
    a moszkva téren van a központjuk, a rébusz irodától 20 méterre, a szilágyi fasor elején, egy nagy fehér épület a sarkon.
  • Gnome
    #667
    és tiis ilyen anime meg vendetta jelmezben lesztek?..mert amugy tökjó amit csináltok csak emiatt a jelmezbál miatt ami a külföldi anonymousra jellemző nem tűnik komolynak...Jah meg vigyázzatok nehogy kossuth-térinek nézzenek:P
  • AnonHun
    #666
    FIGYELEM!

    A tüntetés helyszíne megváltozott, hogy egybeessen az egyház által szervezett "szcientológus majálissal."

    Tehát 2008. május 25-én 13 órától 20 óráig Budapest, XIV. ker. Ajtósy Dürer sor 19-21. szám előtt demonstrációt kívánunk tartani a Szcientológia Egyház tevékenysége ellen.

    A rendezvény neve: Anonymous Hungary.

    Ezen rendezvény csatlakozik a nemzetközi Anonymous csoport
    (http://en.wikipedia.org/wiki/Anonymous) külföldi demonstrációihoz.

    További információk:
    http://wiki.costruth.com/trans/index.php/Facts_About_Scientology_Hungarian
    http://www.freeforum.hu/anonymous
    http://wearelegion.blog.hu/
  • Marki
    #665
    Hát jó, bár nem állt szándékomban megnézni a postaládámat :)

    Bár úgysem olvastam volna el a válaszukat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kedves E****!

    Való igaz, 2005-ben tényleg végeztem egy tanfolyamot a Szcientológia Egyháznál. Életzem legnagyobb hibája volt. Nem véletlen, hogy az oklevelemet sem vettem át, és az sem, hogy azóta nem keresten fel az érintett bűnöző szektát.

    Történt ugyanis, hogy az első pillanattól kezdve éreztem, hogy a felekezetnek semmi más lényege nincsen, mint a gyenge embereket kihasználni, megfosztani a vagyonuktól, és félrenevelni.

    Erre sajnos túl későn jöttem rá, így az én zsebemből is kihúztak 20.000 forintot. A saját bajomból tanultam.

    Később elmélyedtem a szcientológia fegyház történelmében. Megtudtam, hány haláleset, emberrablás, gyilkosság, és vagyon elleni bűncselekmény kapcsolódik a gyülekezethez, és azt is, hogy a politikán keresztül milyen gaztetteket vittek véghez.

    Azóta (2005 óta) folyamatos cikkeket publikálok különböző oldalakon a szcientológia egyház veszélyeiről, csapdáiról. Egyszóval: feketekalapos elnyomó vagyok.
    A drága felekezet évek óta zaklat engem, és a családomat, holott az elnyomókkal minden kapcsolatot meg kellene szüntetniük.

    Tedd ezt te is, és amíg nem késő, hagyd ott a Xenufób gyüleketetet!

    ui.: Amennyiben mégegyszer levelet, vagy telefont kapok akár én, akár bármely családtagom, feljelentést teszek! Emellett továbbra is folytatom célomat, mégpedig, hogy (mint ahogyan sok országban) elősegítsem a szcientológia (agymosó, rabló) fegyház betiltását!

    Választ nem várok, nem fogom elolvasni a leveleket, de amennyiben mégegyszer küldeményt, vagy hívást kapok, jogi lépésekhez folyamodom, beleértve a médiával való együttműködést!
  • Xenu
    #664
    igazán beírhatnád ide a válaszodat!:D
  • gotchaaa
    #663
    Muha:))
    Muha:)))
  • Marki
    #662
    Kaptem nemrég egy levelet, hogy levélben osszam meg a "tapasztalataimat" velük kapcsolatban. Nos, én vissza is írtam, de ebből per lesz, úgy érzem :)
  • AnonHun
    #661
    Tüntetés a szcientológus szekta ellen

    2008. május 25-én vasárnap (tehát egy hét múlva) 14 órától 20 óráig a VII. Budapest, Erzsébet Krt 5. szám elé szervezünk egy bejelentett demonstrációt a Szcientológiai szekta kártékony tevékenysége ellen.

    Várunk mindenkit!

    Magyarországi Anonymous Csoport

    Anonymous fórum
    Magyar Anonymous
    Szcientológia objektíven
    A rémálom okozója: a szcientológia

  • Hmuda
    #660
    Gondolom akit érdekelt az már úgyis megoldotta, hogy megnézhesse, de aki esetleg még nem tette meg, annak szólok, hogy a hírhedt South Park epizód mindenkinek elérhető.

    LINK
  • Marki
    #659
    Itt sosem lesz sajnos :(

    Legalábbis a jelen körülmények között elképzelhetetlen.
  • atlagember
    #658
    Egyébként normálisabb országokban be van tiltva, remélem előbb utóbb az egész eu-ban be lesz, bár túl nagy a hatalmuk.
  • atlagember
    #657
    Csak annyit, - bár gondolom mindeki tudja - hogy az apeh adóellenőröket a szientológiai egyház képzi ki.
  • AnonHun
    #656
    Aki többre kíváncsi a magyarországi Anonymous szerveződésről, az klikk ide:
    www.freeforum.hu/anonymous

    Nem bocsátunk.
    Nem feledünk.
  • Xenu
    #655
    Biztos kategorizálják az adatokat az elnyomókról!:P
  • dronkZero
    #654
    Ja, Objektív blog ismét megy.

    A szci-k meg azért nincsenek sehol, mert a Bp.-i orgban rakják rendbe a nyilvántartásaikat, napi 16+ órában. Nem érnek rá fórumozni.
    Állítólag.
  • Marki
    #653
    Ja, és ez az MLM rendszer a jóakaratú cégek módszere...

    Ne legyünk már ennyire naivak, plz!
  • [NST]Cifu
    #652
    Bocsi, de egy olyan cégről (nem egyház!) beszélünk, amely károsan befolyásolja az embereket, egy alapvetően piramisszerűen felépülő auditori rendszert állapít meg, amely pénzbe kerül. Ha feljebb akarsz kerülni, akkor fizess. Hogy teheted meg, ha nincs elég pénzed? Terjeszd az igét, adj el minél többet a Szci könyvekből. Ez nem csak Mo.-n, de mindenhol így működik.
  • Balumann
    #651
    Rosszul építették ki a rendszert (nem tudom, hogy csak itthon ilyen-e, mert máshol úgytudom nem). Akkor kapnak fizetést, ha minél több embert beszerveznek, és mivel nem fizetnek nekik eleget kénytelenek ilyen módon toborozni. Dr Lenkei azért nem csak pszichologiáról beszélt.
    Anyukámnak nem volt állása, és ő is belépett (nem tartott sokáig). És reggel be kellett ovlna mennie, egészen este 9-ig tanulnia és közben dolgoznia kellett volna, majd utána még bemehet a könyvtárba és tanulhat... Szerencsére ki tudott szállni, nem is kezdett el tanulni.Ja fizetés eleinte olyan kevés, hogy még neki kellett volna ráfizetnie a tanulás miatt.
    Nemtudom, akinek családja van az ilyenkor mit csinál, és végülis ilyenkor tényleg teljesen elveszik a másik ember életét. De akinek nincs se állása, se családja és otthon is csak szenved annak meg jó! Tanulhat, jó társaságba van (én úgy éreztem nagyon jó hangulat van ott, mindenki szereti csinálni aki bennevan, és ezt nem teljesen csak külsőleg láttam a rokonom által :) ). A rendszerüket kellene átalakítani. De támogatni nem fogják valószínűleg, és így erre kényszerülnek. Én nem tartom jónak a támadásukat, és igazából szerintem felesleges, külföldi támogatottságuk van, és aki ott dolgozik nagyon elszántak. Negatív kritikákat nem is veszik figyelembe... Csak rosszabb lesz azoktól.