193
Jonh Rambo (2008)
  • Csaba007
    #73
    pg 13-as trailer
  • Kojiro
    #72
    "killing as easy as breathing"

    MÁSTHEEEEEEEEV
  • Csaba007
    #71
    jaja!! Azé!
  • zaki
    #70
    Rambo visszakapta a nevét

    azééééé xd
  • zaki
    #69
    Rambo 4: Vissza a pokolból/pokolba. Így jól hangzana. Még ha nem is ezt jelenti teljesen... :P
  • Csaba007
    #68
    Rombo to Hell and back! Kíváncsi leszek a magyar címre"Rambo 4:A Pokolba és vissza" Talán?
  • zaki
    #67
    Xsak az az idétlen új cím nem kéne... :c
  • II Rocky II
    #66
    ez tuti???kira afilm várom nagyon. :D
  • Csaba007
    #65
    Január 25 Világpremier!!
  • Csaba007
    #64
    Az imdb szerint Decemberben lesz USÁ-ban a premier! Tök jó lenne ha nállunk is leadnák még az idén! Mert akkor 2007 legjobb filje lenne!!
  • Kmarha
    #63
    ha kivágás meg is történik az eladások miatt, a rendezői változat ugyis megmarad.
  • mark oh
    #62
    kemény
    igy kell leadni moziban is,semmi kivágás.
  • Kmarha
    #61
    wháááááááááááááá!!!!!!!! Lefagyasztom magam a film premierjéig! :)
  • zaki
    #60
    thx
  • Challanger
    #59
    Itt egy jó
  • zaki
    #58
    nem jó a link... :(
  • Csaba007
    #57
    Új nagyon véres videó!!
    itt
  • Winz
    #56
    Rambó János kicsit bepöccent-e
  • Japep
    #55
    Előre hozták a John Rambo premierjét


    Egy ideig 2007 telét emlegették kezdődátumként, majd fél évvel későbbre tolták az időpontot, de a legutóbb, magától Sylvester Stallonétól származó információk szerint már egy évet sem kell várni a Rambo negyedik részére.

    Stallone a CelebTv-nek adott nyilatkozatában lebbentette fel a fátylat arról, hogy a John Rambo premierje 2008 februárját vette célba, ami azt jelenti, hogy valamikor Valentin nap környékén kerül moziba a film. Mintegy ellenprogramul szolgálva a szerelmesek napja környékén szinte csak romantikus filmeket vetítő filmszínházakat messze elkerülők számára.

    Emellett Stallone sietett megjegyezni, hogy a John Rambo roppant naturalisztikus film lesz, amire amár az előzetes is rávilágított, de természetszerűleg, hogy ne kerüljön a film az alkotásokat anyagilag kinyíró NC17-es korhatárba, ezért várhatóan szelidíteni kell a bemutatott tartalmon( ), hogy esetleg a DVD-t megvásárlók részesülhessenek az erőszak tobzódásában. (A netes hype és várakozás megteremtésére azonban tökéletes célt szolgált a trailer.)

    Egyébként az eddigi legsikeresebb "szuperkorhatáros", NC17-es film a Showgirls volt a maga 20 milliós amerikai bevételével, míg legutoljára a Mély torok mélyén című dokumentumfilmet sorolták ebbe a kategóriába.
  • mark oh
    #54
    kösz. fasza lesz a film
  • PrisonMan
    #53
    Ezt naggggggyon várom
  • Csaba007
    #52
    itt van
  • mark oh
    #51
    nem tudom megnézni az elözetest,nincs meg valakinek?
  • Daniel19
    #50
  • Daniel19
    #49
    Az előzetes láttán kicsit csalódott vagyok. A jó öreg sztori: megkeresnek, nem vállalom el a megbízást.. nem, nem és nem... aztán a végén mégis. Tipikus hollywoodi sablon. A másik dolog amit így elsőre nem tudok mire vélni, az a hatalmas nagy brutalitás.
    Mindenesetre az biztos, hogy ha látjuk a teljes filmet, akkor egy más képet kapunk róla, ugye az előzeteseket mindig úgy pakolják tele látványos dolgokkal, hogy a közönség rákapjon. Ráadásul ezt az előzetest gyorsba dobták össze a Cannesi Filmfesztiválra, hogy levetítésével találjanak forgalmazót.

    Biztos vagyok benne, hogy a film sokkal többet mondó lesz az előzetesnél, erre nekem Stallone neve a garancia. Ő nem vállal el egy rendezést hobbiból. Ha ő valamibe belefog, akkor mindig a maximumot nyújtja. Itt pedig ismét nagy terhet vett a nyakába, hisz egyszerre főszereplő, rendező és egyben a film egyik írója is. Biztosra veszem, hogy az akción kívül a filmnek lesz drámai oldala és mondanivalója is.
  • jodamester
    #48
    “When you're pushed... Killing's as easy as breathing."

  • bertino
    #47
    hát elég kegyetlennek tűnik
  • REALista
    #46
    Annak örülök hogy nem valami korhatáros fost csináltak belőle de ettől függetlenül nem vagyok benne biztos hogy ez jó film lesz...
  • báttyó02
    #45
    nagyon durvás lesz,ez a trailer nagyon üt O-:
  • zaki
    #44
    Bazz, kemény lesz, úgy néz ki, hogy Sly megcsinálja azt, amit a Rocky Balboával... Képek láttán kicsit húztam a számat, de ez a "trailer" üt rendesen... :D
  • viizo
    #43
    a hentelések egy kissé horroros beütésűek :)
  • Challanger
    #42
    Hát ez enyhén korhatáros lesz
    Spriccol a vér, hullanak a fejek...ez kell ide
  • JonDavis
    #41
    WOW ez odabas..
    Tisztára mint egy Grindhouse 2
  • shaba23 #40
    jólesz az:) kellemesen véres:)
  • Magoo
    #39
    Az már tuti!
    Máshol is írtam már de ide is írom....kb ilyen szintet várok az AVP2-től is! :)
    Stallone marhára beindult basszus!
  • Csaba007
    #38
    3 és fél perc a filmből!!!
    Nagyon odavág kurva nagy film lesz!!!
  • mark oh
    #37
    az elözetes biztos hogy kamu.de ettöl függetlenül kiváncsi vagyok a filmre
  • Csaba007
    #36


    filmbeli képek!!
  • Csaba007
    #35
    Teaser
    Vagy igazi vagy nem! :D
  • Csaba007
    #34
    Jaja!!!