193
Jonh Rambo (2008)
  • ForzaInter
    #193
    vagy 2 hete néztem meg, geci jó film volt, csak rövid:c
  • Broafka
    #192
    hali, most láttam a filmet, hát valami siralmasan rövid lett.
    olyan volt, mintha elkezdték volna csinálni, aztán megunták volna...
    pl, lehetett volna beletenni olyasmit hogy megpróbálnak kijutni az erdőből, jön még valami főmufti, kicsit részletesebben találkozunk a felkelőkkel, de egyszer csak PUKK vége lett a filmnek, filmnézés közben még poénkodok magamban hogy "höh, és most vége a filmnek" megnézem az idő sávot, b*ssza meg, tényleg vége a filmnek...

    és a vér foltok, könyörgöm, egy akció játékban jobb a vér!

    a régi rambo-khoz képest, nekem ez elég nagy csalódás volt
  • bertino
    #191
    jaja, ez a legnagyobb baja.
  • Rage47
    #190
    kár hogy ilyen rövid volt a film, én még néztem volna...:/
  • Szolnokboy1
    #189
    jó, olyan mint szokott
  • zaki
    #188
    Jah, 4 hónappal a mozipremier után... Amúgy szinkron milyen lett? Gáti Oszkár nagy kedvenc... :)
  • Tetsuo
    #187
    Ilyen gyorsan DVDn, otthon, foleg occsoert?? Ez ritkasag, nem?
  • Szolnokboy1
    #186
    nah megvettem. Hang jó, az eredeti remekül szól, a magyar is bár néha a szinkron erőtlen, de az effektek zúznak. Kicsit néha sok a basszus, de az lehet az én házimozim :) Külön tetszett a szinkronban, hogy mikor az elején a neveket sorolják és megy az "Its a long road", ugyanúgy mondja ugyanaz a hang, mint az első részben, hogy "Sylvester Stallone, Gáti Oszkár" :D Jó kis nosztalgia feeling volt. A kép is nagyon rendben van, a képarány cinemascope (ugyanaz mint a moziban), ha jól láttam. Extra nem sok van, de sebaj. 1990-et mindenképpen megér.
  • Szolnokboy1
    #185
    xpress,dvdfutar mar rendelhető, de boltokban még nem láttam :/
  • ricsa008
    #184
    ezt hol hallotad? mer engem is érdekelne
  • Szolnokboy1
    #183
    látta már valaki a JR DVD-t valamelyik hieprszupermarketben? Néztem Tesco-ban, Auchanban de sehol semmi...Pedig már megjelent
  • Szolnokboy1
    #182
    cliffhanger 2-t (függőjátszma) is rebesgetik :)
  • Danny1987
    #181
    Kurva jó a film nekem az tetszik amikor a katonának a nyakát kitépi puszta kézzel hát az beszarás.
    Sly az utobbi időben belehuzott:
    -Rocky Balboa
    -John Rambo
    Tőlem jöhetne a túl a csúcson 2 de ez sly-al már soha nem lesz meg:(
  • zaki
    #180
    Ja, Best adja ki... PÁr hónap múlva 1000 ft lesz :D
  • kék
    #179
    Elég olcsó lesz, csak 2000-Ft.
  • Szolnokboy1
    #178
    dvdn, ugye :P
  • Szolnokboy1
    #177
    Magyarországi megjelenés: május 20! :DDD Éljen!
  • bertino
    #176
    filmzene
  • II Rocky II
    #175
    miazaz OST ?
  • Csaba007
    #174
    De arra értettem ,hogy ha kivan írva akkor csak lesz:D Nekem mindeggy mikor lesz csak legyen és király legyen:)
    Szedte már valaki a film ost-jét?? Nagyon király!!!
  • Seten
    #173

    Az imdb-n jegyezték a "Wolverine"-t is 2008-ra, aztán nem lesz belőle semmi. Legalábbis az idén.

  • Szolnokboy1
    #172
    az imdb-t bárki szerkesztheti, tehát ez nem jelent semmit
  • Csaba007
    #171
    imdb-n már jegyzik 2009-re! Nemtudom de azért az imdb megbízható szokott lenni
  • Szolnokboy1
    #170
    szerintem is :) hogy miért? ezidáig szó sem volt arról hogy lenne 5ik rész, mi több Sly kijelentette, hogy nem kíván több Rambo filmet forgatni. Ez volt tavaly november-decemberben. Azóta volt egy frankó írósztrájk, aminek alig egy hónapja lett vége és erre azt jelentik be most, hogy a forgatást tervezgetik. Kérdem én: mikor írták meg a szkriptet? Ne mondják h 3 hét alatt valaki kiszarta magából ezt a bűnrossz sztorit, és még jóvá is hagyták. Amugy meg, ezen a híren kívül sehol sem lehetett hallani, hogy lesz 5ik rész.

    "A hírt Stallone nem erősítette meg - de nem is cáfolta -"

    Ezt utálom a legjobban. Magyarul nem mondott semmit.
  • NeoMaN
    #169
    Úristen mekkora kacsa...
    adasdasdsad
    :DDDDDDDDD
  • Szolnokboy1
    #168
    torrent
  • rvn
    #167
    Nem tudja valki hnnan lehet letölteni az 1-2-3. rész? de na rapidos pls köszi
  • Csaba007
    #166
    Még a Rambo 4 premeirje előtt nyilatkoztak vami ilyesmit hogy egy városban fog játszódni!! Szerintem nem kacsa! De vagy rohadt jó lesz vagy rohadt gáz:D
  • Szolnokboy1
    #165
    KACSA! remélem...
  • Kaslerka #164
    Rambo 5 -
    A Rambo 4 lezárása után sokak szemében hiba lenne folytatni a sorozatot. Ám a jelek szerint Stallone tovább nyomja a veterán kalandját, aki a pletykák szerint az ötödik részben eddig nem látott lányát kell, hogy megmentse.
    A hírek szerint ezúttal azonban nem háborús helyszíneken játszódna a film, hanem egy átlagos kisvárosban. A gonoszok szerepét egy titokzatos sátánista szekta kapta, akik Rambo eddig nem ismert lányát ejtik fogjul és akarják feláldozni istenüknek. Ezt természetesen a papa sem hagyhatja annyiban.
    A forgatás Bulgáriában zajlik majd, ahonnan egyébként a hír is kikerült. Sly és csapata ugyanis 10 termet bérelt ki és alakíttatott át a sztorinak megfelelően. A hírt Stallone nem erősítette meg - de nem is cáfolta - így sem a premier, sem pedig a forgatás kezdetének dátumát nem ismerjük.
  • DanielT
    #163
    Ugyanmár..
  • II Rocky II
    #162
    sose fog lezárulni semmi.gondoljatok bele mi lessz itt 15 év mulva?? ujra lefogják adni,most kérdés hogy ujradolgozzák vagypedig folytatás lessz.
  • DanielT
    #161
    Én igen. :)
  • bertino
    #160
    én nem jelenteném ki, hogy lezárult.
  • PrisonMan
    #159
    A filmnek (és a történetnek) lett lezárása vagy elvileg lehetne még egy 5. rész is? Mármint úgy értem, hogy olyan szintű, mint a Rocky Balboa, hogy lezárja a történetet vagy csak egy folytatás, és nem igazi lezárás?
    Lécci csak spoiler-mentesen
  • saw123
    #158
    Komolyan mondom 2*ra nézem meg a filmet és egyre jobban tetszik! tényleg iszonyu brutális, főleg a vége, de nem öncélúan hanem ez a valóság. hiányzott már a jó öreg John. viszont 2 dolog ami zavart: nagyon rövid és hiányzik belőle az az igazi Rambo filing ami szerintem eddig csak a 2. részben volt meg igazán amikor sárbatapasztotta az arcát és úgy mészárolt.
    erre gondoltam
    de azért ez is klasszikus: bepipulás

  • zoliapu
    #157
    Minden elismerésem a film és a 4 részes sorozatért. Igazából az első tetszett számomra a legjobban, de második is frankó. Jó is így van lezárása a történetnek.

    Szolnokboy1

    Igazából tényleg nem hallani nagyon a Rambo nevet meg a kitüntetéseiről, amiről volt több utalás is főleg az első és másofdik részben. Talán már nem olyan büszke ezekre (vagy vegyes érzelmei vannak)?
  • bertino
    #156
    tegnap meglestem moziba az arénában a colgate teremben.

    valamit olyan jol befűztek vagy megoldottak, hogy a hang folyton elhalkult.
    aztán mikor már kissé lázongva 2en dörömböltek a vetítő ablakon a legfelső sorból, akkor végre észhez tértek, hogy miujság

    mondjuk nem véletlenül nem járok már én se annyit moziba :D

    a film:
    fuh gyerekek, ekkora mészárlást.
    szerintem hihetetlen élethű volt a végtagok szakadása, Rambo hozzállása, maga a szerep, amit játszott... sztem jobban nem is játszhatta volna.
    eszméletlen brutális és valami hihetetlen feeling volt a csata, sztem el fogok menni még egyszer megnézni mert ezt muszáj :D

    tuti megveszem az eredeti DVD-t
  • Seten
    #155

    Ez mégis hogy?
    Mert ha "mix" helyett "méltó befejezés"-t írtál volna akkor érteném. :)

  • Risu Führer
    #154
    sztem ez a rész az mind a három rész "mixje".