170
  • Torzonborz
    #170
    köszi akkor minden ok :)
  • kiskami
    #169
    Kicsy hivatalos álláspontja szerint emeli a művészeti hatást. (Nem jutott rá idő, de pótoljuk.) :D
  • Nuki
    #168
    Szerintem direkt...
  • Torzonborz
    #167
    most próbáltam ki. nem rossz :D de direkte nincs pár modellen textura ? pl házakon vagy nálam van bibi mert ha igen akkor riportolom :D
  • kiskami
    #166
    Kiadtuk az első techdemót, amiben az egyik leendő helyszínen lehet futkosni kicsit.
  • Bocy
    #165
    jól megy! :)

    halad halad egyépként a játék!
  • kiskami
    #164
    ACsi blogja.
  • Bocy
    #163
    na ez már Valami!
  • kiskami
    #162
    Interjú
  • Bocy
    #161
    de én csináltam :D
  • Nuki
    #160
    hát akkor a hírszerzésen fejleszteni kell bezony :D
  • kicsy
    #159
    A hírszerzésünk most találta meg a topikot :)
  • Nuki
    #158
    Titeket miért csak most látni itt, és úgy amúgy? Milyen topikokban mászkáltok? :D
  • kicsy
    #157
    Hát kollega, ez van, ez egy ilyen játék lesz ;) Nem kötelező vele játszani, van választék. Aki tápolni akar, az nem fogja élvezni a játékok, ami már csak azért is jó, mert egy irracionálisan viselkedő karakter a többiek játékát rontja el. Bármennyire is szeretnéd, nem fogsz napi 23 óra grindeléssel félisten karaktert felhúzni, meg csillogó AA-s szettekben rohangálni. Alapból, a "jobb item" fogalom sem helyénvaló, alapjában véve nem lesznek nagy különbségek a felszerelések között.
  • kiskami
    #156
    Hm. Erre is ráakadtam. Érdekes látni, hogy milyen új helyeken bukkan fel a Solarah, és érdekes olvasni, hogy mit gondoltok róla. :)


    kiskami@silentvertigo
  • Nuki
    #155
    oké oké igaz, bocsánat uram ^^
  • Shiwo
    #154
    nah, baszogassátok 1mást élőbe vagy privibe, de itt fejezzétek abba plz
  • Nuki
    #153
    aszittem megszoktad már a kölcsönös seggnyalás korát, nagyember. :D
  • Lammer
    #152
    ok, elnezest (JOGOS!)!

    tobbit privatban intezzuk...
  • light00
    #151
    ááááá, élöben veszekedtünk már jobbat is^^
    mondjuk néha leveheted a kezed a shift-röl anélkül is érthetö a mondanivalo, hamár a tiszteletröl van szo.(tudod, ami kölcsönös szokott lenni). én 3 frontot számoltam, dehát itt vesztett Németország háborut :DDDDDDD
    amugy szavak elé célszerü névelöt tenni ezért érthetö a mondat, ha mindenesetre UGY értettem volna, akkor énis ezerrel shiftelve irtam volna, mint ugye te csinálod. Ebböl látszik, hogy nem az a mondanivalo, hogy AZ RPG-knek, hanem csak szimplán kijelentve, hogy hát az rpgknek. És nem irtam, hogy milyen rpg, tehát az arpg is szoba jöhet, és itt nem tudtok belekötni. :DDDD Az hogy hát a diablo-klonokat ki mennyire tartja arpgnek, egyéni kérdés. És nem a "játékokrol" vitázunk, meg mittudoménmiröl amiket még belekeversz.

    Sokáig mehet még a folytonos kisarkitásod, de vedd észre, ez meddö vita, már nem is a diablorol szol, hanem hogy megvédd a forumos respectedet. meg hát méjbi én az enyémet (azt a kicsit:DD)
    diplomácia képzettég igen magas szintü, áldoztam rá elég pontot, politikailag korrekt megfogalmazás ez a kis "szösszenetem" XD
  • Noodlee
    #150
    Szerintem már jó lenne, ha a sok offolásnak vége lenne...

    A koma másnap a #114 kommentben pont az ellenkezőjét állította, mondhatni visszavonta a véleményét.
    Személyes problémákat inkább privátban, vagy inkább RL intézzétek el.
    UFF
  • Lammer
    #149
    jo ok menjunk sorba:
    -kb van kozottunk majdnem vastag 12 ev... erdekes eloben fuled-farkad behuzod... itt meg okadsz ram, pedig mind2 fronton megy az oltas... jeee hatigen gep mogul nagyobb a melleny... nc... -.-

    -meg mindig felhivom a figyelmedet a kovetkezo SZOSSZENETEDRE amit te fogalmaztal meg:
    "A diablo az rpg játékok szülöatyja, lehet a mostani viszonyok között nem rpg-nek minösül, de az ö korában ö volt az egyetlen és igaz rpg-isten..."

    EZ KB AKKORA BAROMSAG mint ide Nagykata(jo messze vagyok tole)... milyen rpgknek volt a szuloatyaja? lol el vagy tevedve... eleve ami jatekok raepulnek es utanozzak mar nem rpgk, hanem hekenszless rpg(nek sem nevezheto valamik)... felhivom tovabba a figyelmedet az "AZ" szora... tehat mondanivalod lenyege, hogy AZ RPGknek... ne is haragudj de ez mar tulmegy a nevetseg hatarmesgyejen...
    de EN kerek elnezest, mr. 5 eves kora ota RPGzo pro urasag(verylol)...
    te olyan szinten FOGALOMZAVARBAN vagy, es olyan szinten FINGOD sincs a jatekokrol, hogy az faj... ne allj le vitatkozni egy 20 eve gamer (c64-amiga-pc-nes-snes-dc-ps1-ps2-xbox-gc fronton, vazmeg lefogadom fele azt sem tudod miaz!) ven rokaval... mert porul jarsz...
    tessek kicsit informalodni es utana nem hulyesegeket irogatni a forumokba...

    JONAPOT, a viszon'latasra! -.-
  • Shiwo
    #148
    lehet pont azért :P
  • light00
    #147
    Én csak olyan stilust használok amit velem szemben használnak, kedves barátom, ezen felül mindenki csak azon tud igazán besértödni, ha a szemükbe (johát forumon...) mondják az igazságot. És még mindig nem irtam azt hogy a diablo crpg lenne. Ez teljesen más, ti (khm...Lammer) pedig irkáljátok hogy a diablo igy meg ugy nem crpg. Ki a bánat irt ilyeneket???:DDDDD
    Nekem8 amugy hogy meddig folytatjuk ezt, egyszerüen nem érted meg, hogy...na mindegy. És lentebb leirtam azt is, hogy mely rpg-k atyja, mielött megint jönnétek a crpg-s szöveggel.Persze tisztelet a kivételnek, Shiwo még csak nem is ismer (remélem:DDDDD) és ezerszer emberibb hangot használ...
  • Lammer
    #146
    nem kell szolidaritasbol bevedeni a cimbit... nagy marhasagokat irt es raadas meg tiszteletlen is(ezjuzsoöl)
  • Lammer
    #145
    ott a pont...
    dehat -pR0- Light aki 5 eves kora rpgzik ezt jobban tudja
  • Shiwo
    #144
    Diablo nem az rpg-k atyja, csak rpg elemeket tartalmazó hack&slash, és így nem csoda, ha a Morrowind inkább rpg..lásd Wiki
    valamint egy kis szösszenet:
    "Many games commonly referred to as CRPGs, such as Diablo II or Dungeon Siege, are often described more specifically as Action RPGs. This subgenre tends to be faster-paced, more skill intensive and focused on combat, while lacking developed plot and dialogue. Sometimes Action RPGs are also referred to as hack and slashers."
    Forrás: szintén Wiki
    ezzel vita lezárva, flém off..ha valaki nem tudna angolul, szóljon, szívesen lefordítjuk ezt a pár sort..
  • Nuki
    #143
    | bagoly mondja verébnek. |
  • Lammer
    #142
    jo morrot felreolvastam... tortent mar nagyobb felreertes is a tortenelem folyaman... nabumm... latod ensem vagyok robot(hibazhatok!)...
    viszont ezt a suletsenseget amit osszehordtal a diabloval kapcsolatosan meg mindig nem tudom feldolgozni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
    (utanad sem viccbol szuletetett az a par LOL komment :P)

    (jah es a stilusbol vegyel vissza kisember(etalon, te agyoniskolazott stb)... ha ezt eletben nyomod el elottem, lehet mar kaptal volna egy laza gyomrost... szerencsed van...) -.-
  • Nuki
    #141
    amint látod e két idegen nem ma ismerte meg egymást (minthogy én sem:)
  • Bocy
    #140
    :D:D:D:d
  • Nuki
    #139
    ha jól emlékszem a vita onnan indult hogy a Diablo RPG-e vagy sem. Ahhoz képest egymás életkoraival dobálózunk(tok, szorri).
    Mmmm...
  • light00
    #138
    Persze, nyugodtan, mr. mindenttudo. Csak veled annyi a baj, hogy amit gondolsz, az ugy is van, mintha valami kibaszott nagy etalon lennél a világban. És ezt a 12 évet sem elöször hallod tölem, jol tudod az egész sztorit, nem kell itt a nép elött megjátszanod magad, ezzel csak a saját barátaid elött járatod le magad.
    És még sikerült lejáratnod magad másodizben is, hogy nem tudsz olvasni, mivel ÉN azt irtam, hogy a morrowind rpgsebb a diablonál, és nem forditva, te agyoniskolázott. Talán most lenne valami haszna a nagy vip tagságodnak.
  • Lammer
    #137
    uristen te egyre hulyebb vagy...
    hanyan kell, hogy kirohogjenek a baromsagaidert???? :DDDDDDDDDDDDD

    (lol 12 eve... jah meg 18 sem vagy LOL)
    najo en kiszalltam... te menthetetlen vagy :DDDDDDDDDDDDDDDdd

    .
    .
    .

    [hatterbol irtozatos rohogesek zaja szurodik ki... "diablo rpgsebb mint a morrowind" LOLLOLOL]

    (hint: de segitek a diablo meg mindig hekkendszless rpg, barmit is ir a balkani parpeldanyszamos gagyi ujsagod :DDDDDDDD de ha kell segitek leirok par igazi CRPGt neked... A "C" betut is ha kell elmagyarazom mert latom ez sem megy neked :DDDDDDDDDD persze, hogy nincs real rpg szamitogepen csak CRPG ami egy halvany utanzata az igazi ELO rpghez kepest... de a diablo meg ennel is halvanyabb a CRPGk kozott mint RPG... de azert okoskodj... tisztelt 5 eves kora ota rpgzo, jajjj birom a nagyotmondo embereket... olyan jo rohogni rajtuk :DDDDDDDDDDDD)
  • Nuki
    #136
    gondolj bele, sokan vannak viszont akik igen. :)
  • Bocy
    #135
    amugy tényleg marha szép
  • Bocy
    #134
    ja de ha 1 mmoval akarom tölteni az időmet akkor nem 1 szimulátorral akarom nyomniamugy megeléggé morrowind meg oblivion alapu a game rendszere ami ugye ha jóltom meg a magushoz hasonlit vagy mihez tehát ahoz a szerepjáték könyvhöz de fölösleges oda irnom bármit mert arra válaszolnak amire gondolnak nem arra amit leirtam, mindegy.
  • CattiBrie
    #133
    Viszont most hallom, hogy zene van a szájton.. nagyon gáz. :(
  • CattiBrie
    #132
    Ez tök jól néz ki! :)


  • Nuki
    #131
    csak mert ha farmolni meg tárgyakat szerezni szeretnél, akkor menny vissza wowozni, vagy mittudomén