566
  • maffia79
    #366
    szevasztok a templomban hogy lehet megnézni hogy mi a helyes kod?mert hiába forgatom a tányérokat mindig csak világitanak és annyi.valaki please
  • wesker24
    #365
    Azért mert nem mindegy hogy milyen sorrendben rakod össze !!

    A papiron levan irva hogy kell milyen sorrendben hozzáaadni !!

    De amugy hiányzik még 2 összetevő mert összesen 5 van !!

    Hiányzik még az aszkorbin sav meg a Bleach !!

    Ha ez is megvan akkor a papiron lévő sorrendben összerakod és kész is !
  • priluki
    #364
    hi,tudna valaki segiteni annál a résznél mikor a korházba kotyvasztani kell, levan irva a pairra mi kell hozzá.. jég,glicerin meg szoda,összedobom és nem történik semmi...
  • strebacom
    #363
    Aha,örök hála!!!
  • wesker24
    #362
    Nem abba az irányba kell menni hanem a másik irányba ott oda kell menni ahol a sziklák vannak kiütöd a tartó fákat vigyázz rád ne omoljon és ott felmész !!
  • strebacom
    #361
    Köszi, értem sikerült, én nem láttam a lépcsöt elöször lehet hogy a szemem rossz, az alagsorban hogyan lehet kiirtani azt a fát az ajtó elöl, mert dinamitom nincs???
  • dante3
    #360
    Na végigtoltam, jó kis game volt, jöhet a 3. rész! :)
  • wesker24
    #359
    EWz igy van a fotó az ajtó felöl lett lefényképezve lépcső van a háttérben ahol lejöttél a szobrokat ugy rakd hogy az ajtó felöl nézed !!
  • dante3
    #358
    Vigyázz, mert fordítva mutatja a kép, a háttérben a lépcső amin lejössz!
  • strebacom
    #357
    A kép megvan, de sehogy nem sikerül, hiába helyezem el a kép szerint nem történik semmi, fontos a sorrend, vagy nem egyformák a szobrok, én a két fickóval csinálom, nem megy....help....
  • strebacom
    #356
  • Shep
    #355
    a szobában van egy kép azon van rajta, hogyan kell elhelyezni őket.
  • strebacom
    #354
    A kézszobrokkal, amikbe beletettem a kereszteket, meg az emelövel mit kell csinálni hogyan kell elhelyezni a szobrokat???
  • weky
    #353
    Nekem is pont azon a pontot fagy le és látom Te is Vistát használsz... :))
  • dante3
    #352
    Akkor segíts!
  • wesker24
    #351
    Hát jah valamit akkor nagyon nem vettél észre !!
  • dante3
    #350
    Viszont nekem is lenne egy kérdésem! Hogy a bánatos fenébe kell forgatni a két talizmánt az ajtón? Valamit nem veszek észre?
  • dante3
    #349
    Nem kell minden vízsugárnak eltűnnie /szerimtem nem is lehet eltűntetni mindet/, elég ha úgy csinálod, hogy azutolsó még folyik odamész a másik karakterrel, visszaváltasz a csap kezelőre és a még meglévő vízsugarat elzárod! utána már tudni fogod a továbbiakat!
  • GodGamer
    #348
  • GodGamer
    #347
    Amikor a játék elején megszerzem a széfből a pisztolyt, kinyírom vele az első szörnyet és próbálnék a folyosó végi ajtón bemenni, akkor egyszerűen kilép a játék ezzel a hibaüzivel.
  • gematta
    #346
    Hali!
    mit kell csinálni a csapos résznél ,mert már mindent próbáltam de nem jön össze mert a vizsugarak megmaradnak
    a skeleton kulcsos ajtó mőgőt
    köcce
  • dante3
    #345
    A csíon van egy sötétebb folt ami mozog, mindig arra kell irányítani a kis kockát!
  • strebacom
    #344
    Köszi, de nekem piros csik van fenn és abba szaladgál egy kocka ugy ahogy nyomom a gombot és néha felvillan fényesen a kocka, de semmi hiába nyomom nem szivja a csaj....
  • wesker24
    #343
    Egyszerű Shanonnak új képessége van az a fekete aura elszivás !!

    Ott azt kell csinálni hogy a fekete csikot követve kell nyomogatni az adott billenytűt !!
  • strebacom
    #342
    Mégegy Shanonnal mit kell csinálni mikor ott hókusz-pókuszol az ajtó elött neked meg a "F"-et kell nyomkodni????

    Köszi!!
  • adammmmmmm
    #341
    Nem tudom ki hányszor játszota végig nekem kedvem tamádtam újra végigjátszani. Csak most vettem észre hogy amikor Corey meg Mei beszívta az elején azt a virágot, a halucináció végén Amy van és mivel már végigjátszotam egyszer már értem mit magyaráz közben Amy és azt is értem mért néz ki így a holtest.
  • strebacom
    #340
  • dante3
    #339
    Hát mind a négynél a szemben lévő színeknek egyeznie kell!
  • dante3
    #338
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vissza a hallba, ahol a társaid vannak, balra fordulsz, ott van egy fal, ahol látszanak a téglák! dobd oda a dinamitot!
  • strebacom
    #337
    Én is segitségre szorulok, én már elkészitettem a dinamitot utánna hová kell menjek mit csináljak???

    Köszi!!!
  • k3nGu
    #336
    hy all! egykis segítség kéne.ott tartok h a kórházból menekülnék a liften keresztül, közbe meg jön a fekete szörny,(a volt haverunk) és a lift paneljén forgatni kell "gömböket", szín szerint, nem tudja vki h h kéne állnia?thx
  • wesker24
    #335
    Amugy a ház alagsorában ahol vannak az oszlopok azt egy fotó alapján kell majd kirakni !!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott azt kell csinálni hogy Stannel kinyitod a lépcsó feletti jobb oldali ajtót ott van egy üveges ajtó betöröd bemész van egy fotó amit csak a csaj tud megnézni és ott a megoldás !
  • sagjoz
    #334
    Szőke csaj másik szoba... asztal...környéke..lám a kód..
  • MimaSKATE
    #333
    ja tudom,eddig találtam 2 kulcsot de nem tudom őket felhasználni..1ik szobába meg játékgépet kell huzkodni...:\ esetleg a kódot?:)
  • sagjoz
    #332
    Amikor a pincébe kell rakodni a 3 kis oszlopot mi helyes kód, mert nem találtam semmi mozaikos dolgot:-(
  • wesker24
    #331
    Azt nem tudom hol lehet átállitani a felbontást de nekem nem is kellett nagyon áttállitani nekem 21-es CRT monitorom van tehát már eleve adott volt hogy milyen felbontáson lesz !!

    Amugy a menün kivül szerintem máshol nem tudod állitani mert nincs olyan fájl a játék mappájában amit szerkeszteni lehetne !!
  • priluki
    #330
    hi,áttudom valahol állitani a felbontást? Nem a menübe hanem cfg be vagy valahol mert nekem 1360*768 kéne a tv miatt.. elöre is kösz
  • wesker24
    #329
    Itt a lényeg az hogy ahogy az ajtóban lévő kiscsaj mondja szükséged van egy fegyverre de a fegyver meg egy széfben van a széfhez meg kód kell a szöke csajjal Amy-vel keresgélj mindenhol és elöbb utóbb meg lesz az a kód !! De mivel ez még csak az eleje lesznek még ennél is nehezebb feladványok is !! Ja meg nem árt hozzá egy csöppnyi angol tudás sem hogy most miről is van szó !
  • MimaSKATE
    #328
    köszi megvolt!most másokkal kell mennem és megint elakadtam..
    merre?1-2-t ajto van csak nyitva meg van olyan ajtó amihez vmi card kell...:S
  • wesker24
    #327
    Mikor felkelsz a WC-ben a rámálmodból el kell jutni Mei szobájáig !! De ott a WC-ben szinte semmit nem kell csinálni neked csak a megfelelő ajtókat kell kinyitni hogy tovább juss útközben találsz egy energiaitalt attól máris jobban lesz !!