566
  • maffia79
    #406
    igen felmész Olivier honlapjára és ott van az album csak kár hogy nem lehet letőlteni
  • gematta
    #405
    köcce a segitséget
    wesker
  • Project Zero
    #404
    Ezek a kórusos zenék az ObsCure-ban nagyon királyak. Van már ennek soundtrack-je?
  • dante3
    #403
    Nekem is!Bár a harmadikat nem volt alkalmam kipróbálni, mert beszart a ps2-m!
  • Project Zero
    #402
    Nekem a horrorstílusban a Fatal Frame/Project Zero sorozatok jöttek be a legjobban.
  • wesker24
    #401
    ott azt kell csinálni hogy szerezni kell egy vágó eszközt amivel el lehet végni a láncot !! A hátsó kert kapun kell bemenni !! Corey-t mindenképp vidd magaddal !!
  • sagjoz
    #400
    Ki tud nekem segíteni? Annál a résznél vagyok amikor a szőke csaj rosszul lesz...
  • wesker24
    #399
    A cold Fear is egy nagyon jó horror játék !! De nekem az Obscure jobban tetszik !!
  • maffia79
    #398
    Cold Fear az tetszeni fog még ennél is durvább
  • Project Zero
    #397
    Néztem Torrenten, hogy Playstation 2-n az ISO fájl is csak 1,9 giga, még PC-re több mint 4 giga a játék terjedelme. Remélem ez a PS2-es verzió nem valami töredék, mert volt már dolgom ilyesmivel. Anno a Rogue Galaxy nevezetű játékkal jól megszívtam, mert amit feltettek róla először az 2,6 giga volt, azután később kiderült, hogy ez csak a játék fele, mert később felrakták a kb 4,8 giga körüli verzióját, ami már a teljes játék volt. Torrenten az ObScure 2-t azóta sem rakták fel nagyobb terjedelemben, úgyhogy még reménykedem benne, hogy a teljes játék és csak másképpen van tömörítve vagy valami ilyesmi.
  • maffia79
    #396
    ja és Dante thx:
  • gematta
    #395
    köcce megnézem
    az első rész is istennnn tölsd!!!!!!
  • maffia79
    #394
    na végitoltam.nem hittem volna hogy ilyet mondok valaha de ez a rész jobb volt mint a Silent Hill bármelyike a Resiről nem is beszélve.méltó folytatás és hatalmas élmény ez a game a zene meg kuriozum érdemes ellátogatni a szerző honlapjára ott fent van az album is és meg lehet hallgatni őket
  • wesker24
    #393
    Igen csak azokat a köveket kell lesüllyeszteni ami felesleges ami nincs rajta a sirkövön !! Kezd az első sirtól és süllyesd el azokat ami nincs rajta a sirkövön és igy elöbb utóbb kinyilik !!
  • priluki
    #392
    kösz megvan:) Had kérdezzek még valamit.. az elsö rész is jo? Mert akkor aztis letöltöm,sött ha tudtok még ilyen játékot,mondjatok még pls
  • gematta
    #391
    csak a fölös köveket kell lesülyeszteni?
  • sagjoz
    #390
    Ott tartok hogy a szőke csajnak "fáj" a hasa, be mentem az udvar szerű részre és kinyírtam minden szörnyet de utána nem tudom hogy most merre hogyan...
  • Kratos86
    #389
    Biztos nem süllyesztetted el az összes felesleges sírkövet!
  • gematta
    #388
    hy
    kiraktam a temetőbe a képet
    és a lukon keresztül kirakom
    de nem történik semmi
    mi a tehendö?
  • Project Zero
    #387
    Sziasztok! A YOUTUBE-on fennt van egy jó kis walkthrough. Igaz, hogy csak a chapter 10-ig, de szerintem idővel az egész játék videója fennt lesz. Ugyhogy aki még nem jár túl messze a játékban annak nagy segítség lesz, ha nem tud továbbjutni. CÍM:http://www.youtube.com/results?search_query=obscure+2++chapter&search=Search
  • Kratos86
    #386
  • strebacom
    #385
    Oké tesó, akkor majd rájövök, de azért te is gondolkozz hátha eszedbe jut valami....
  • Kratos86
    #384
    Hát a tányér hátoldala jelzi, hogy melyik oszlopon levő szám tartozik a megfelelő jelhez és beállítod a falon levő számzáron!
  • maffia79
    #383
    addig oké de mit is kell csinálni?mert semmi nem történik
  • Kratos86
    #382
    Most megfogtál, ha jól emlékszem ott fel lhet mászni valahová az akrobata gyerekkel, de ez nem tuti, nem emlékszem pontosan!Úgyhogy lehet karaktert kell cserélned.
    Amúgy dante3 vagyok, csak az öcsémnél vagyok és onnan írok!:D
  • Kratos86
    #381
    A falkidöntést nem neked írtam! :D
  • strebacom
    #380
    Ja a falat már ki...söt már shanonnal is bementem abba a szobába ami elvolt zárva, a prof is gagyogott valami bombáról, de ennyi megakadtam....
  • gematta
    #379
    a képet kiraktam
    akkor belenézek a lukba és ugy megpróbálom kirakani
    a falat még nem azt hol kell?
  • Kratos86
    #378
    Falat kidöntötted már a bontógéppel?
  • Kratos86
    #377
    A temetőnél a csajjal ki kell rakni a kőtáblát, ha ez megvan, akkor az egyik karakterrel a jobboldali nagy oszlopnál bele kell nézni a nyílásba, a másik karakterrel pedig le kell sűlyeszteni a sírköveket úgy, hogy kijöjjön a kőtábla képe!
  • gematta
    #376
    hy
    a temetőben mit kell csinálni?
  • strebacom
    #375
    Most egy könyvtáras résznél vagyok a többiek egy téren várnak, van mellettük egy csatorna nyilás, már végigjártam mindent de nem tudom mit kell csinálni???
  • wesker24
    #374
    Ja nekem is nagy kedvenc volt kár hogy meghalt !! De késöbb történnek még sokkal szomorubb dolgok is !!
  • csgj
    #373
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fenébe :(, miért kellett megölni Mei-t?? :( Ő volt a kedvencem, erre kinyírja az a hülye f*sz..
  • dante3
    #372
    Tuti!
  • wesker24
    #371
    A papiron is 5 összetevő van !! Lehet valamit akkor elnéztél !!
  • priluki
    #370
    igen?? de én amit a számitogépböl nyomtattam ki azon 3-at irt,vagy én vagyok hülye?! amugy nagyon jo a game,ezelött nemigen játtszottam ilyenekkel de azthiszem rákaptam az izére :)
  • dante3
    #369
    Két kártya van: Az egyik a CT gépeknél! Amásik pedig abban a szobában , ahol megtámad az a pók szerü mutáció, az egyik ágy melletti asztalon!
  • dante3
    #368
    A tányérok hátoldala a lényeg!
  • Project Zero
    #367
    Haliho! Corey-val és Amy-vel vagyok egy kórházban. Szereztünk is egy azonosítókártyát, amivel be lehet lépni 1 bizonyos ajtón. Az ajtó mellett bal és jobb oldalon is van hely ahol be lehet dugni a kártyát. A gép nekem azt írja ki hogy 2-szer húzzam át a kártyát. Megpróbáltam az 1-ik felén 2-szer egymás után, de semmi. Azután a másik felén 2-szer, szintén semmi. Majd megpróbáltam egymás után először a balon azután a jobb oldalon, de így sem jártam sikerrel. Most akor szereznem kell valahonnan még 1 kártyát,mert ha igen akkor hol vagy /és hogy találom meg. Előre is köszönom a segítséget.