566
  • Jake FX
    #486
    hali.hogy lehet ketten tolni a játékot?
    a beállításoknál csak az egyik játékos irányítását engedi.vagy a másiknak gamepad kell?
  • neptum
    #485
    nekem nem tom mért először nem engedet túl az ajton a könyvtárba de mégegyszer neki este és akor már átengedet. most ott tatok amikor bejutotam a korházba jött egy bejátszás és Meijel meg egy csávóval vagyok de majd holnap fojtatom
  • Agy Halott #484
    LOL, erre a legegyszerubb megoldasra megint nem gondoltam volna... KÖSZI

    amugy amit dante3 linkelt videok azokat most nezem es tok jo, mert mind a 25 chapter videoja ott van. :D
  • Seth
    #483
    Mert a főbejáraton kéne bemenni. A csaj fel tudja törni a kódot
  • Agy Halott #482
    neptum - akkor megoldottad? en itt akadtam el, amikor a masik két parral kezdem el es ide jutok, a csávó nez felfele (amerre a csajjal bejutottam) de semmit nem ir ki.

  • neptum
    #481
    megoldotam a problémám
  • neptum
    #480
    tovább jutotam de megint elkadtam a videot is meg néztem de ott sincs a megoldás most ott vagyok amikor Meiék is ott vanak a bulinál bejutotam bal bal bla a könyvtárba vagyok ahol Meinek kellet segíteni hogy feljuson at emeletre megöltem a szörnyet is de amikor az ajtót ki akarom nyitni jön egy hülye szöveg és ott mit kell csinálni mert egy kulcsot se találatm ? a video a Chapter 3-ról szól és ott akdtam el
  • dante3
    #479
    Itt találtok segítséget: link
  • neptum
    #478
    engem az érdekelne a könyvtárba mi a sorend mert van egy gamma,Delta és Theta jelek de a sorrendet nem tom meg hogy hova kell őket beálítani ?
  • Agy Halott #477
    most meg itt akadtam el, bementem a hazba, kinyirtam mindenkit, szefbol pisztolyt kivettem és most ebben a helysegben vok, de az ajto LOCKED es nincs tobb kulcsom. esetleg a masik iranyban levo konyvtarban kene vmit csinalni? PLS HELP...

  • dante3
    #476
    nm
  • Agy Halott #475
    ááááá 1000 köszi....
  • dante3
    #474
    Hátra mész az épület oldalához, ládát odahúzod a teraszhoz, felmászol és onnan már tudni fogod!
  • Agy Halott #473
    én is itt akadtam el, de még előrébb:
    nekem a csaj meg a csávó még be sem maszott azon az ablakon. felvettem egy krikett ütőt vagy mifenét és most mit kell csinalni, hogy bemasszon az ablakon? melyik ablakon maszik be egyebkent?
  • Gili
    #472
    Köszi szépen! Amugy minden be van kapcsolva pl felirat és értem is amit elgagyognak csak ez kissé furán van megoldva. Az ajtóhasználatra gondolok. Magamtól nem tom mikorra jöttem volna rá. THX
  • wesker24
    #471
    Ja igy már teljesen értem hol vagy !! Mi sem egyszerübb ennél te !! A feliratok neked be van kapcsolva ??
    Mert ha nincs akkor sürgösen kapcsold be mert ha csak egy kicsit is tudsz angolul akkor egyből tudni fogod mit kell csinálni !!

    Na szóval ott az a lényeg hol ahol a csaj bejött és ahol az a nagy szörnyeteg bejött ott van egy kulcs na szóval azt a kulcsot ott kell használni annál az ajtónál ahol a monster volt de ugy hogy megkeresed a tárgy használat billentyűt (Objects) ki kikeresed a kulcsot amit kaptál nyomsz egy space-t rámész a USE használ parancsra és ismét space !! És VOILÁ az ajtó kinyitva !!

    És onnantól kezdve már elég egyértelmű hogy mit kell csinálni !!
    A játék során mindig használd a tárgyhasználat billenytűt ahol pl: a kulcsok medkitek stb. cuccok lesznek !!
  • Jake FX
    #470
    hali!
    nekem annyi lenne a gondom,hogy haverral tolnánk coop-ban,de nem engedi beállítani a 2. játékos irányítását és nem is mozog a karakter...vista-n van a game,de nemhiszem,hogy ez lenne a baja.
  • Gili
    #469
    Ja a billiárd teremben van 1 játékgép azt lehet tologatni még, de nem tudom mi céllal. így már biztos tudod hol akadtam el
  • Gili
    #468
    Ott akadtam el pontosan hogy a csaj meg a csávó elmennek 1 partyra és nem engedik őket be, aztán a csávó+a csaj bemásznak egy ablakon és elszabadul a pokol a házban. Egy csaj ront ki sikoltozva 1 ajtón hogy a barátját megölték és hogy szerezzünk fegyvert. A kódot megtaláltam a kiscsajjal belevésve az asztalba és azzal kinyitottam a billiárdteremben a széfet. Abba volt 1 pisztoly amivel a folyosón kinyírtam a szörnyet és kaptam még 1 kulcsot. Ennyi tovább nem tudok se merre menni. Help
  • wesker24
    #467
    A para is megvan meg az akció is megvan csak hát ja kutakodós game ez !!
  • wesker24
    #466
    Ird le pontosan hol akadtál el ?? Mert amit leirtál abból nehéz megállapitani hol is vagy most ?? Talán a könyvtáras résznél akadtál el ahol a könyvespolcokat kell tologatni ??
  • Gili
    #465
    Valaki tud segíteni a 460 -as kérdésemre??
  • Code92
    #464
    :( ehh már leszedtem, nah mind1 én egy ilyen para-akcióra gondoltam minimális kutatással de majd elleszek ezzel is ^^
  • Gili
    #463
    A 460- ra vki segítsen plz!
  • Seth
    #462
    Hát kutakodósabb mint a resi 4, viszont egyeltalán nem para, nekem legalábbis nem volt az, kivéve talán a legelejét kicsit
  • Code92
    #461
    mennyire para ez a game? csak mert most v.mi resident evil 4 szerűségnek néz ki vidin és gondolkodtam rajta h. akkor lehet h. le kéne szedjem, remélem nem olyan túlzottan kutakodós nyomozós ^^
  • Gili
    #460
    Hi! Valaki segítsen plz. Elakadtam annál a résznél hogy felvettem a szórakozóhelyen a pisztolyt és kicsináltam vele a szörnyet. Van még továbbá 2 kulcsom és ennyi. HELP
  • atesszan
    #459
    Közben rájöttem.Nem volt egyszerü
  • dante3
    #458
    Én úgy csináltam, hogy mindkét karakterrel odaáltam egy-egy kártyaolvasóhoz, és egyikkel az egyiket, másikkal a másikat használtam!
  • atesszan
    #457
    Helló!Elolvastam az előzményeket,a videót is megnéztem de a kórházban nem tudom kinyitni a 2 kártyás ajtót,pedig nálam van mindkettő.Ki is választom egyik ajtóhoz az egyiket stb.Nem hajlandó lehuzni sem a csaj sem a másik.Ötlet?
  • DarkSector
    #456
    Mit szedtek ki a kissebb verzióból (RELOADED)?
    Nincsenek videók talán?
    Próbálta már valaki?
  • Boroskóla
    #455
    Majd 2GB al kevesebb, van hozzá Crack nem kell a Daemon Toolsal baszakodni.
  • superbayern
    #454
    amúgy mi a különbség a RELOADED és a többi között????
  • Prince23
    #453
    OBSCURE 2 R E L O A D E D!!!! 1 dvd-s telepítővel!!!!
  • superbayern
    #452
    ott mit kell csinálni, amikor leromboltam a azzal a géppel az épületet??? megölöm a 2 szörnyet és utána
  • superbayern
    #451
    amy segítsége nélkül leolvastam.. király vagyok :D
  • superbayern
    #450
    na már megvan :D nem amyval csináltam... de annyit mondhattatok volna hogy fürdőszoba.. nem simán szoba :D de köszi
  • Shep
    #449
    Hát mert ne legyél bamba :), még mondja is, hogy Amy el tudja olvasni, ő a kódfejtő
  • superbayern
    #448
    a fürdőszobára gondolsz? mert ott van egy olyan kép, de abból nem sokat látok :D
  • wesker24
    #447
    A kis gondolatolvasó !!!