90029
  • broman191
    #86784
    zöld flém on A Titan X mellett elfutogat a Witcher 3 1080p @ 60 FPS mellett, ha a remek HairWorks kikapcsolásra kerül...4K-ban éppen nyalja a 30 FPS-t és Titan X SLI-vel is álom a fix 60. Imádnivalóak a HairWorks nélküli állatmodellek, gondolom direkt csinálták meg úgy őket, mintha fél évtizeddel ezelőttiek lennének... A Far Cry 4-nél legalább volt alternatív szőrözés ami alig nézett ki rosszabbul, igaz hogy statikus volt, de akkor is...

    #hairworksyay #mindenféleworksyay

    ui.: Legalább úgy tűnik, hogy nincs hatalmas teljesítménybeli űr a hasonló kategóriájú zöld és piros megoldások között, fix 30 FPS-t tud minden felsőbbkategóriás megoldás, 60-at meg egyik sem...sőt 50-et sem.

    ui2.: Az 'öreg Titan' pedig a GTX 960-nal és R9 285-tel küzd egy szinten, kerekedhet a Titan tulajok szeme... :DD
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.05.18. 19:24:15
  • Inquisitor
    #86783
    Általában vigyáznak, hogy a gyorsulás gyök kettő és 1.5 között legyen, ne több. Egyetlen kivétel anno a HD4850-70 volt.
    Persze ott ahol profitál a kártya újításaiból (színtömörítés, VR, DX12) ott talán több lehet, de ez meg olyan, hogy addigra már az X490-et várjuk majd mire aktuális lesz. Egyszeri ember úgy is azt nézi majd mit hoz a GTX980, 980Ti, Titan, Titan X kártyákhoz képest, nyilván az lesz alap amihez árban közelebb lesz.
  • BooMiller
    #86782
    Kb mint a 290x amin nyitott , nem? Már csak az a kérdés mennyivel gyorsabb, sokkal nem valszeg.
  • grebber
    #86781
    380X ~420 euro....
  • BooMiller
    #86780
    Már annyit húzták hogy tökmindegy:) Ez az egy hónap séta galopp:)
  • Inquisitor
    #86779
    Éppen most írta valaki másik fórumon, hogy az NDA 2015.06.17. (02:00 GMT) ideig tart, ergo onnantól lesz tele X390 tesztekkel a WEB. Sajnos az bő egy hónap, addig is bízzunk benne, hogy a kínaiak szivárogtatnak némi infót, ahogy szokták. :D
  • Palinko
    #86778
    neki lett volna a legnagyobb szája, hogy mi ez :D de szerencséjére az amd még nem csinál ilyen gusztustalanságokat
  • bardocz
    #86777
    Akkor indulna a parasztlázadás.
  • arty
    #86776
    én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy ahoz mit szólt volna, ha az amd fizet az SMS-nek és az ő csodavidiáján megy félefpéessel a játék - akkor ő "így járt és kussolt" volna vajon?
  • BooMiller
    #86775
    Remélem a Lenovo reklám része és eltűnik:D
  • Blum
    #86774
    OFF:

    prohardveren ez a gusztustalan vörös dizájn ezmiez?
  • BooMiller
    #86773
    Kérdeztem hogy az mennyire tetszene neki ha ez megvalósulna és 200k ért vehetne 1 évente új VGA-t csak azért mert:))

    Válasz az volt hogy troll vagyok, borggyanús nekem ez:DDDD
    Utoljára szerkesztette: BooMiller, 2015.05.18. 14:27:18
  • Solt
    #86772
    Ennyi... :DDD
  • BooMiller
    #86771
    Ez a nagy megmondó ember a pcars PH topicban:DDD Nem bírtam ki, mennyire okos:D

    "Roppant egyszerűen el lehet ezt a vitát dönteni, NV karikat kell venni és akkor a kedves játszani akaró felhasználó nem ütközik ilyen problémákba. Ha meg valaki AMD fanboy akkor így járt és kussoljon, hiszen nagyon jól tudja, hogy egy csicska banda szarjait vásárolgatja (szoftveresen mindenképpen azok, azzal meg csak a tökét vágják le az egésznek...) és max buksi simi jár érte, amiért képtelen felfogni és a maga javára hasznosítani a játékpiaci törvényszerűségeket."
  • BooMiller
    #86770
    Most az van hogy a 390X-et az E3-on mutatják be az pont egy hónap:)
  • Solt
    #86769
    Ha nem sürgős, akkor várd meg az új szériát, kb egy hónap és itt vannak...
  • macleody
    #86768
    Skacok, cserélném a 7850-et 290x-re. MSI-re vagy Asus-ra gondoltam, de nem igazán tudom, hogy a sokféle típusból melyiket lenne érdemes megvenni. Ötlet?
  • bardocz
    #86767
    Nekem tökéletesen futott multiban, semmi szaggatás, aztán az egyik patch után mindegy volt mit hova húztam, elkezdett szaggatni, meg ugrálni az fps. Több embernél is jelentkezett.
  • BooMiller
    #86766
    Nem tom nekem soha nem volt gondom 7870-et multiban, de egy [email protected] megy alatta valszeg azért:)
  • bardocz
    #86765
    AC-ban kb minden ultrára van állítva, és Nordon stabil 60fps-sel megy egyedül. Multiban kíváncsi vagyok. Az olyan szinten el van cseszve benne, legalábbis pár patchel ezelőtt még el volt.
  • BooMiller
    #86764
    970 rendben van:) Ugyis szimezel főként, a garázs enginek meg szeretik:)
  • bardocz
    #86763
    Zotac 970. Pár évig jó lesz ez. Vagy elkezdem cserélgetni majd a következő generációnál.
  • BooMiller
    #86762
    Most nem tom mit vettel igazából:) 970-nel nincs nagy baj jó gyors szép meg jó jelen pillanatban, de a 960 az bűn szar ár/teljesítményben gondolom ott arra alapoztak hogy a 970/980 milyen jó és az elviszi a 960-at ami egy raklap fos:)
  • bardocz
    #86761
    Szerintem ahhoz a ph-n lévő gari nélküli 290x árához hasonlítja az új gtx960-at. Én használtat nézve se jöttem volna ki jobban mint az új 970, mert tápot kellett volna cserélnem ahhoz már... És a 7870-et ha most nem adtam volna el, pár hónap múlva már ennyiért sem ment volna el, szóval muszáj volt most inkább. A színek tényleg eléggé mások, meg alapból sokkal sötétebb volt a kép. És a zotac gyári hűtő nagyon terhelve elég hangos, mondjuk nálam a hangszóró napközben elnyomja, este meg a fejhallgató. Zavaróbb, hogy furmarkban nézve melegebb a kártya, mint a 7870 volt, pedig abba biztos volt valamennyi por, igaz nemrég pucoltam.
  • BooMiller
    #86760
    Lehet:))))
  • bardocz
    #86759
    Ez tuti valami troll :D
  • broman191
    #86758
    Remélhetőleg, mindenesetre a #86752 OMG LOL...bár a szükség nagy úr... :Đ
  • Solt
    #86757
    A legjobb megoldás a türelem... Ha valaki képes kivárni a megjelenés utáni káoszt, akkor 1-2 hónap után helyre áll a rend, megszűnnek a hibák, és marad a motorból eredő különbség a kártyák között. Aki nem bír magával, az meg vegyen 960-t a 290x helyett kb ugyanannyiért! :D
  • grebber
    #86756
    Az ilyen embereknek 2 külön rendszerűk lehet és van ati VGA-juk is mert láthatóan 1-1 játék miatt vesznek xy VGA-t.

    Tulajdonképpen ez lenne a legjobb megoldás (bár a legdrágább is) két külön rendszer azt hol pl 970-el küldi a game-elet az ember aztán ha olyan game -el tolná amiben az amd a jobb ,rendszer váltás ás csapassa a 290x-el.
  • Solt
    #86755
    Megmondtááák? :))) Te megint miről beszélsz? :D

    Én nem érvelek? :D Most komolyan, én megértem, hogy szar érzés állandóan beégni, de azért ilyen pofátlanul ekkorákat kamuzni, azért elég erős! Ez még tőled is sok(k)... Annyira gáz amikor érdemi válasz helyett csak a fröcsögés meg a terelés megy... :((( Mondjuk ebbe jó vagy... Ez a mentalitás topikban is jól ment anno. :)

    Nyuszifül, velem lehet vitázni, és az értelmes véleményeket, érveket el is fogadom. Ott a cikk amit linkeltem... Az egy korrekt összevetés például, azt olyan ember írta, akiről messze nem lehet mondani, hogy AMD fanboy. Vannak érvei, gyakorolja az értő olvasást, nem lebeg zöld köd a feje körül... Érdekes módon, vele soha nem volt vitám... Fura nem? :)

    Egyébként mi a reged PH-n? Ott is megkaptad a magadét, azért ez a nagy sértettség? :)) Van ott 2-3 agytröszt akivel bajszot akasztok néha... Melyik vagy te? :D

    Végezetül mégegyszer... Ott a cikk amit linkeltem, az messze nem AMD propaganda, javarészt egyetértek vele. Ezek után miért állítasz hazugságokat, miszerint ide csak AMD propaganda jöhet? Ha hazudsz, valótlant állítasz, nem alkalmazod az értő olvasást, akkor továbbra is troll maradsz, bármennyire vergődsz meg kamuzol össze-vissza! Lépj szintet Borg, ott a példa... Ha meg nem megy, akkor ne lepődj meg azon, ha hülyének vagy nézve! ;)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.05.17. 12:10:40
  • Palinko
    #86754
    mivan? és nem azt vette? azért 4k hufot csak megért volna, meg várakozást is :D
  • steweee
    #86753
    ez mikor következik be itthon ? mert én egy r9 270x-et néztem ki az új gépbe, de akkor már érdemes lenne inkább ezt sztem....
  • BooMiller
    #86752
    Muhaha sírok a PH-s Pcars topicon:DDD

    "Én is most vettem egy gtx 960-at, nagyon szerettem volna egy 290x-et, papíron sokkal jobb kártya és 4 eHuf-al drágábban tudtam volna megvenni mint a 960-at."

    Még hogy nem számít az akta táska:DDDD
  • Borg
    #86751
    Tudod, ahogy odaát is nem egyszer, meg nem kétszer megmondták neked, felesleges veled vitatkozni. Ugyanis nem vitatkozol, csak szimplán hülyének kezelsz le mindenkit, aki nem a te hiedelmeidet osztja, és nem nyal be jó mélyen, aztán csak ismételgeted ugyanazokat a baromságokat, mintha másodszorra, vagy harmadszorra már nagyobb igazad lenne.
    Mindenre be tudsz dobni valami választ, de azt se veszed észre ha röhejes, vagy izzadtságszagú, lényegében bárki bármit mondhat, akkor is ugyanazt folytatod. Ahogy nekem támadsz az is csak szimplán mosolyogtató, még egy épkézláb érvet se tudsz felhozni, ahogy másokra se a PH-n. Arra a 2-3 csahosra itt meg főleg nem lennék büszke, egyik jobban le tudja égetni magát, mint a másik... de te tudod.
    Mr. Renomé :D lol... terelőmanőver, meg kristálygömb... szoktál tükörbe nézni néha? :D

    Itt kizárólag AMD-s propagandát lehet hangoztatni, meg egy egyszerű tényért/cikkért is letrollozzák az embert ha nem mélyen nyal az AMD-nek, ráadásul teljes meggyőződéssel hirdettek ordenáré szakmai baromságokat... így meg nem kell csodálkozni, ha csak röhögni jár ide az a kevés ember is.
  • BooMiller
    #86750
    Én nem is látom hogy mit ír, felesleges kb 1-2 fajtát tud mindig be helyettesítem:D
  • Solt
    #86749
    Szerintem szórakoztató... no nem mindig, de általában igen! :)
  • Palinko
    #86748
    azért mert tapsoltok neki
  • Solt
    #86747
    Udvari bolond! :DDDDDD Ez telitalálat, tényleg úgy viselkedik... :D

    Bár a Tirexi 2.0 is illik rá... :)))))))
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.05.16. 20:46:25
  • Solt
    #86746
    Most jön a terelő manőver... beszólsz valami hülyeséget, az orrod alá dörgölöm, erre elkezdesz valami másik hülyeséget iderángatni! :D Igazán fejlődhetnél már egy kicsit, mert ez így ebben a formában már nagyon átlátszó, no meg unalmas! :)

    Ha már így rákérdeztél, nem, nem izzadság szagúak, és nem, nem magyarázkodom a PH-n sem! :) A véleményemet nagyon szívesen megvitatom bármikor, bárkivel, aki nem szenved zöldhályogban, és képes a tények mentén lavírozva értelmesen érvelni! Aki így tesz, azzal PH-n is jól megvagyok, aki meg azt a szintet képviseli amit te, azzal ott is ugyanúgy összerúgom a port... :) Hogy írjak valami pozitívat is, vannak nálad nagyobb tökök PH-n! :D

    Hogy tudj mihez igazodni, EZ az a szint, amit meg kéne közelítened ahhoz, hogy a romokban heverő renoméd egy hangyafasznyit regenerálódjon! ;)

    Azzal a cikkel 99%-ban egyetértek... ha az is piros szemellenzős neked, akkor tényleg menthetetlen vagy! :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.05.16. 20:41:44
  • Borg
    #86745
    Biztos ezért válaszolgatsz mégis :facepalm: