90029
  • Solt
    #86824
    Vagyis 4GB-s lesz a 390X... :))
  • Solten
    #86823
    Memóriakímélő Catalysten dolgozik az AMD?
  • grebber
    #86822
    Különleges nevet kaphat az Amd csúcskártyája
  • BooMiller
    #86821
    Erről mondjuk hogy igaz e, úgy kellett volna írnom ha ez pl igaz, de van egy gyanúm hogy igen..

    "Az Intel rendszerprogramozója nem először fogalmaz meg nyíltan nyers kritikát az NVIDIA-val szemben. Korábban konkrétan kijelentette, hogy ostoba húzás csak azért lassítani a GeForce-ok teljesítményét, mert egy adott technika jobban fáj a konkurens hardvereknek."
  • bardocz
    #86820
    Lehet azért azt használni, de akkor más beállításoknál kell kompromisszum. 970-en kb über/hairworks off, vagy high/hairworks on. De még kisérletezgetek vele.
  • arty
    #86819
    most a hairworksről van szó?
    vagy a korábbi, eszetlen és végül öngólként berúgott metro2033/34 tesszelációról? ;)

    a hairworks amugy nem csak lassításnak van (nyilván lassít), hanem mert jobban néz ki általa a szőr... az, h nekünk parasztkáknak nem telik titánXsli-re, az már a mi nyomorunk :(
  • BooMiller
    #86818
    Ez atjott:)))
  • Zegi Norbi HUN
    #86817
    szarkazmus volt :)
  • Zegi Norbi HUN
    #86816
    Ezzel a saját potenciális vásárlóikat is átb*sznák. Ilyet az NV nem tenne
  • BooMiller
    #86815
    Az azert durva hogy lassitom a sajat kartyam hogy az ellenfele meg jobban lassuljon.... Es van olyan felhasznalo aki orul? Na az mar nem fanboy kategoria azt azt az embert sajnalom. Gondolom az udvari bolond ezt is megmagyarazza...
  • alyr2
    #86814
    azt a jatekot letoltottem probabol..aztan kb 15 perc utan könyvtarostol töröltem, mert idegesitoen szar lett...vagy igy az ido mulasaval az en igenyeim nottek volna? :D
  • Solt
    #86813
    No igen... :))
  • arty
    #86812
    ez az az intel ugye, aki a gridekbe intel-only füstöt rakatott?

    namerakkor elmehetnek a büdös picsába, szép kussban.... (ahogy az amd is a tressfx letiltásáért abban a számomra tökismeretlen játékban :( )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.05.19. 21:00:33
  • Solt
    #86811
    Na már EZEK is piros ködben úsznak!
  • Zegi Norbi HUN
    #86810
    Igen, csak mire kicsiny hazánkba is elér, addigra drágább lesz gondolom :/
  • alyr2
    #86809
    az 150k körül van, olcsobb lesz mint a 980 most..
  • Zegi Norbi HUN
    #86808
    Szerintetek mennyibe fog kerülni sima 390? Eddig bizakodó voltam, de olvastam, hogy USA-ban 700 dodó lesz :/ Úgy néz ki a 380X lesz a maximum számomra vagy valami a zöld oldalról(ha árat csökkentenek).
  • alyr2
    #86807
    Ez nem igaz mer nvidia az isten! Rossz a teszt! AMD taskazott:D
  • Palinko
    #86806
    hát én inkább visszafizetném, mint sokan meg se próbálnák venni, mert gyenge a gépük, de mégis menne. meg ugye a demozásról leszoktak, pedig az megoldaná a dolgot.
  • bardocz
    #86805
    Nem csoda, gog-on pl pénzvisszafizetés van, ha nem fut, pedig kéne, legalábbis ennél az olt írva. Én is inkább direkt fölé lőném.
  • Palinko
    #86804
    mostanában nem ritkán volt ilyen, sokszor fölé lövik. régen meg az volt, hogy pl a TES Oblivionben meg az Operation Flashpointon a minimum diavetítés volt :D
  • bardocz
    #86803
    Pedig a hivatalos minimum HD7870.
  • arty
    #86802
    :DDD
  • Palinko
    #86801
    ugyan már 5770en megy meg 4 giga ramon :D
  • Solt
    #86800
    Az ilyen vesz hozzá gsync-s monitort, hogy ne legyen gond, ha nincs meg a fix 60 fps... :))))
  • Inquisitor
    #86799
    Az se lehet rossz, hogy van egy zsák pénzed, veszel 2db(!) Titan X-et, mert fúúúú 4K Gaming, aztán nincs meg a 60Fps maximumra húzva.
    Ehhez képest a CryEngine bármelyik verziójának moddreke által készített Ultra High részletességű bemutatója lópikula gépigényben.
  • BooMiller
    #86798
    Az fantasztikus erzes lehet hogy pistike megveszi a 960-at kapott hozza kodot, felinstall es maxra rakja mert most vett 900-as uj vga-at:)))) oszt 15 fps:D
  • BooMiller
    #86797
    TitanX-en jo mi akkor a baj?:)))
  • arty
    #86796
    witcher3 - szarul fut mindenen, amit a látvány annyira azért nem igazol

    lehet írni a köszönőlevelet a vidiának, hogy segítette a fejlesztők munkájkát :D
  • Palinko
    #86795
    ja, ez gáz, csak fejlődést hiteti el az emberrel, meg főleg a pénz lefölözése :D
  • Inquisitor
    #86794
    Mindkét csoport mai napig átnevezget, nézd meg a GeForce kártyákat, főleg mobil fronton.
    A dolgok azért bosszantó, mert a Fiji (X390, 390) és a Tonga (x370?, X285) új generációs színtömörítéssel és VR-hez való extra funkciókkal bír.
    A Hawaii meg NEM. Pont olyan bosszantó, mint ahogy előző szériából csak az X260/290/x290 volt új GCN architektúra és volt bennük TrueAudio. Így ezek pont ezért totál kihasználatlanok maradtak, mert csak AMD piacát nézve is egy szűk réteg! Erre most megint?
  • Palinko
    #86793
    nagyon ajánlom hogy ne menjenek bele az átnevezgetésekbe, az nvidia is az átnevezések miatt tűnt el egy jó időre
  • Inquisitor
    #86792
    Ha el akarják adni MEGINT az X290-et csak drágábban (LOL), akkor valamit tuningolni kell rajta. Csúcs GeForce kártyákon is van 1700MHz-es (effektív 3400Mhz) GDDR5, ahhoz képest ez csak 1500Mhz. Lefordítva azt jelenti többet eszik mint 290x, de legalább jobban melegszik. :P
    A 8GB-ot meg ki lehet használni High textúrákkal 1920x1080-ban is. Lásd Shadow of Mordor és az ultra textúra pack, meg a 6GB VRAM igény.
  • mulli1986
    #86791
    Számomra a jelentős változás a 8GB memória lesz. De kihasználja egyáltalán ezt a kártya?!
  • BooMiller
    #86790
    Juni 16 E3 kiderül minden:)
    Mondjuk azt nem értem hogy pl oculus megjelenésére valakik már 490-et vizionálnak:) Miközben lassan 2 év a modellváltás...
  • Solt
    #86789
    Nyilván ez utóbbi is benne van a pakliban... bukni biztos nem buksz azon, ha kivársz, szerintem.
  • macleody
    #86788
    Na igen, de aranyárban lesz gondolom, én meg nem "szeretem" az aranyat, csak megmunkálni. Ha mondjuk az új szériára való tekintettel jelentősen csökkentik a 290x árát, akkor oké.
  • BooMiller
    #86787
    Ez mennyire valós, a memória sebességek alapján semennyire:DDD
  • grebber
    #86786
    380-380X
  • arty
    #86785
    egy titánosnak mindig az aktuális titánja van, a régi titán a szegények fegyvere, őket meg ki nem szarja le?! :D