90029
  • mflex #67519
    Na ezzel jól megszenvedtem, vagy ötödikre sikerült visszaraknom a 10.10-et.
    Az AMD-nél megint ugyanaz van, mint tavaly? Itt vannak az új kártyák és írják a szarabbnál szarabb drivereket, nem is váltok addig a kártyát, míg normális driver nem lesz. Nem tudom van-e egyáltalán értelme az 5970-es lószart cserélni, mert kihasználni nem nagyon tudják egyelőre, főleg addig még a 2 fos konzolra portolgatnak a játékfejlesztők. banda...

    A hőmérséklet megint a régi :)
  • mflex #67518
    Na akkor vissza is rakom a tízest, baxki 15-20 fokkal melegebb a kártya alapon, ezek hülyék, ráadásul nem tetszik a kezelőfelület sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #67517
    Mások is panaszkodnak rá - nem lehet lejjebb venni. Bár szerintem, BIOS-turkával bármit.
  • mflex #67516
    Feltettem a 11-es CCC-t, ez most alapból 400/1200-on fut? Hogy lehet lejjebb venni, ha lehet?
  • benőmenő
    #67515
    Nekem egy szavam nem lehet a szervizekre (bár alaplapot küldtem vissza gari időn belül bőven) mert egy általam elcseszett bios frissítés után szó nélkül ráforrasztottak egy másikat, amivel már fel is tudtam oldani a 4. proci magot, szal hatalmas up aki csinálta.
    #67514: Ezek meg hova sietnek? A mostani kártyáik bőven jók a mostani játékokra és az nv-től sem kell túlságosan félniük, mivel az árcsökkentést már meglépték a gtx560 megjelenésekor így még mindig a radeon a nyerő
  • Solten
    #67514
    Az év végén érkezhetnek az új generációs VGA-k
  • lo9in
    #67513
    ha a gyerek lenyelte ezt akkor megteheti a szerviz , de amúgy ilyet nem lehet mondani és csinálni .
  • Solten
    #67512
    Te aztan laza vagy... Gratu az uj eromuhoz
  • w77d
    #67511
    jaja, de neki nem is kell majd tudnia, hogy halott volt a kártya, még a dobozába is vissza teszem majd és onnan szedem ki XXXD
  • w77d
    #67510
    hát a szervizek nagy francok.. msot amíg vártam a vidikártyám tesztelésére hozott be a srác egy tápot.. hallottam hogy mondja hogy már másodszor hozta vissza ugyanazzal a hibával, most már tényleg kér egy teljesen újat. Nem kapott.. kapott emgint egy papírt hogy javítják, 30 napig várjon...
  • Solten
    #67509
    A "mester" besargul majd az irigysegtol ha meglatja...
  • lo9in
    #67508
    én garanciával eddig még mindig csak szívtam , 30 nap vége elött 1-2 nappal cserélték a kártyámat aztán az új is ugyanolyan rossz volt és még csak nem is volt új ,visszavittem akkor kaptam egy tényleg újat és erősebbet a vételárhoz közeli értékben , a monitorom is 30 napig volt javítva aztán fél óra alatt a képembe villant és majdnem füstmérgezést kaptam

    monitornál még nem tudtam a jogaimat ezért még 2 hétig visszament újabb javításra , de arra az időre már kaptam kölcsön a boltból monitort hogy tudjam használni a gépet
  • Solt
    #67507
    Nekem IPON-ban volt garanciális memória cserém, azt szó nélkül a 2 évvel azelőtti áron vásárolhattam le...
  • [HUN]FaTaL
    #67506
    A legtöbb helyen ezt nem igazán tartják be és csak maradványértéken vásárolhatsz le. Igaz az is több mint a semmi...
  • Solt
    #67505
    Na azért! :D

    Csak mert 2 hete leadtam a G940-t, oszt nem nagyon történt eddig semmi... ha a jövőhéten is kuss lesz, kénytelen leszek fenyegetőzni ezzel a 30 nappal...
  • kifli
    #67504
    30nap után, már a bíróság neked ad igazat :D
  • Solt
    #67503
    Magyarul addig húzhatják amíg akarják...
  • item
    #67502
    A kijavítást vagy kicserélést - a dolog tulajdonságaira és a jogosult által elvárható rendeltetésére figyelemmel - megfelelő határidőn belül, a jogosultnak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül kell elvégezni. A vonatkozó GKM rendelet nem ír elő napokban meghatározott határidőt a kijavításra, kicserélésre, csupán annyit rögzít, miszerint: „A forgalmazónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze”.

    Nyilvánvaló, hogy mindig az adott eset összes körülményére tekintettel lehet csak meghatározni, hogy mit lehet megfelelő határidőnek tekinteni. Amennyiben azonban a forgalmazó a fent hivatkozott, 15 napos határidőn belül egyáltalán nem tesz intézkedéseket a kijavítás/csere elvégzése iránt, úgy felelőssége kétséget kizáróan megállapítható.
    fogyivédelem oldala...
  • Solt
    #67501
    Ha már garancia... mennyi idő alatt kell a javítást, vagy a cserét megoldaniuk? 30 nap?
  • fekete0012
    #67500
    valszeg akor a tesszelácios bealitás miatt emelték
  • Solt
    #67499
    Főleg... :D Mennyi volt 2 éve egy 4870X2? 130000?
  • kifli
    #67498
    visszakérheted a pénzt, nem vagy köteles levásárolni :)
  • goso
    #67497
    szoktál játszani? csak mert érdekelne hogy kb mennyi fps ed van ilyen configgal
  • w77d
    #67496
    az is igaz XXD
  • Solt
    #67495
    Ha érvényes a garanciád, és ez idő alatt a kártya befosik, akkor cserélniük kell. Mivel 4870X2-t már nem gyártanak, így tudtommal a vásárláskori értékét levásárolhatod!
  • SZilaJMaGGoT
    #67494
    Mostmár úgyis mind1... :D
  • w77d
    #67493
    igen???
  • Solt
    #67492
    Na igen, csak ugye most az X2 újkori árában választhattál volna magadnak vga-t! Ingyen!
  • w77d
    #67491
    erre a sapphire 6970-re is két év garit kaptam.... sebaj.. két évente a mai pc fejlődés meleltt, már úgyis cserélni kell XD
  • balint1111
    #67490
    VTX3D csak 2 évet adott sajna.(bár én még sose gariztattam bármilyen kártyám is volt koppkopp)
  • kifli
    #67489
    asus is 3 év

    (giga 6970 91e péz iponba)
  • MR ME
    #67488
    powercolor is 3 évet adott, nem olyan ritka manapság már
  • Solt
    #67487
    Gigabyte... minden vga-ra 3 évet ad... én ezért veszem mindig a gigát...
  • w77d
    #67486
    az elég ritka...
  • kifli
    #67485
    ezé kell olyat venni amire 3 éve van :D
  • w77d
    #67484
    de gyerekek azt hittem, hogy egy full dx11-es beállítás, minden bizbaszt bekapcsolva és maxra tolva megfogja még ezt a kártyát is 1920x1200-ban... hát nem fogja meg, álomszépen rezzenés nélkül megy minden magas fps-el :D már most imádom ezt a karit XD
  • w77d
    #67483
    2008 augusztusi volt és tavaly november végén járt le a gari... nyomtatási hiba lehet de a garilevélen 27 hó gari ált 24 helyett :D
  • benőmenő
    #67482
    az átballagásig megvan de máskor az én asztalomra is kib@szhatsz 104 ezret az asztalra, majd hazakotorhatsz
    csak hülyülök amúgy (meg épp a sárga vmelyik árnyalatából igyekszem kigyógyulni) sok játékórát a kártyával
    Solten légy szíves nekem is csinálnál egy radeon logót?
    (kártya az aláírásba)
  • kifli
    #67481
    hány éves volt az x2? Gari mikor járt le?
  • item
    #67480
    "átballagtam az eladó pulthoz, kibasztam az asztalra a 104ezret és kotortam hazafelé XD"