90029
  • balint1111
    #67559
    Nee a HD57xx-hez még legyen mlaa!!!
  • KranaZoli #67558
    Ebből az utóbbi elég is.

    Melyik driver van fenn?! MLAA; új Cata AI-s; AMD Opt. Tessellation verzsön?! Kíváncsi vagyok, hogy ezeknek van-é már gyakorlati haszna is. Hiszen AVP MLAA-s; ill. mind2 DX11 is.

    from Abu:

    "Hivatalos: Az MLAA a 10.2-es driverben engedélyezve lesz a HD 5800-5900 sorozathoz.
    A HD 5700 és a gyengébb termékek esetében valószínűleg egy eltérő implementáció lesz bevezetve. Ez valószínűleg az ami a HD 6400-6600-hoz készül."

    PH
  • IMYke2.0.0.0
    #67557
    S közben sűrűn káromkodj majd az ugató kutya miatt! Ne feledd!
  • IMYke2.0.0.0
    #67556
    Az tudom, hogy lefeküdtek - nem volt véletlen az utána lévő néhány epizódban a köztük lévő feszültség sem, és ugye a "jövőből" érkező Enterprise legénység sem, a gyerekükkel - de mutatni nem mutatták.
  • Solten
    #67555
    Jaja, Gyozike fog szolni a tavolbol a 2000W-os (PMPO) Elta hangszorokbol, a falu-bike-al meg eltekerek messzire a teszkos strandpapucsban.
  • pointer4
    #67554
    Megdugta az!
    Hát hogy nézed te a filmeket?
    Trip felpróbálta a luvnyát :D
  • Solt
    #67553
    Tényleg lesz... tedd csak meg!
  • item
    #67552
    Azt pont kivágták...
  • mflex #67551
    Az nem jó, mármint az udvar, úgy verd széjjel, hogy közben szóljon a zene a távolból és legalább két kilométerre legyél a házadtól, tehát egy elég erős hangrendszert is építs ki :D
  • IMYke2.0.0.0
    #67550
    Húzták? Miről beszélsz?
    A sorozatban nem húzták meg - volt egy olyan epizód, amikor félmeztelen volt, hogy a gépész (Charles 'Trip' Tucker III) masszírozta, és kész.

    De ha tényleg volt ilyen, kérlek, emlékeztess!
  • IMYke2.0.0.0
    #67549
    Világvége a faxt - jövőre nem világvége lesz, hanem 2012. Utána meg 2013, 2014... és utána meg jön a Kánaán, mert végre megjelennek az első bugos 'új konzolok' és lesz miért új PC-t venni :)))
  • pointer4
    #67548
    Jó cunci, bírtam amikor meghúzták :D
    Mindig a gépészeknek a legjobb :D
  • item
    #67547
    Éppen ezért kell most megvenni majd a 6990-et is,mert jövőre doomsday Addig meg jókat játszunk,csajozunk,iszunk,eszünk,autózunk,motorozunk,lazulunk..
  • Solten
    #67546
    "inkább a halálba kúrom magam"



    Valaki mondja mar meg hogy tenyleg vilagvege lesz-e, mert ha 100%, veszek egy 6990 Quad CF rendszert es csinalok egy szetveros videot (udvaron, a fuben talalt kalapaccsal).
  • Solten
    #67545
    no wonder...
  • [HUN]FaTaL
    #67544
    ATT is elég nem kell bios turka.
  • mflex #67543
    Évtized, kicsit soknak találom, de mivel úgyis ez a jövő, ezért mostanában ez fejlődik a legjobban. Pl az én 1 éves gépemet, tudnám jobbra cserélni? Nem, akkor mit fejlődött 1 év alatt a pc, az AMD is kidobálta az új kártyáit, de pár fps miatt, ha egyáltalán van, nem érdemes cserélni. Várom már 6990-es VGA-t, de még egy okot nem olvastam, hogy értelme lenne lecserélnem. Most meg megint kezdik a shit driverek kiokádását, furcsa népbutítás az egész :D Jövőre meg világvége, tehát nincs értelme cserélni, inkább a halálba kúrom magam :DDDD
  • item
    #67542
  • item
    #67541
  • IMYke2.0.0.0
    #67540
    Küldöm a koordinátákat, T'Pol, sugározzon fel! :))))

    Imádtam a sorozatban (is):

  • Solten
    #67539
    Es a legenyseg meg felteleportalja magat az Enterprise-ra...
  • IMYke2.0.0.0
    #67538
    "Amúgy remek, hogy jön még egy visszahúzóerő"
    Bizony, félek én is, így lesz.
  • item
    #67537
    Szerintem meg 25 év múlva már nem ilyen számítógépek lesznek. Bioneurális chipek vezeték nélküli kapcsolattal és minden mindennel összeköttetésben lesz. Az egész "számítógép nem lesz nagyobb mint egy gyufáskatuja,és 100000x gyorsabb lesz a ma kapható leggyorsabb gépnél is.
  • pointer4
    #67536
    Maximum annyi történik, hogy lesznek a konzolosok, meg a pc-sek meg jön hozzá sok hülye mobilos.
    Ezek a mobilok 2 év múlva fogják tudni azt amit a mai PC-k, de az akkori PC sebességét csak a PC fogja tudni.
    Amúgy remek, hogy jön még egy visszahúzóerő, hogy ne fejlesszenek olyan játékot, ami kihasznál egy erős gépet. Hanem csak a gagyi, szar sorozat játékokat.
  • Solten
    #67535
    Jo otlet, lehet 25 ev mulva akkora lesz az egesz szamitogep, mint a kartya...
  • item
    #67534
    Rendben...
  • w77d
    #67533
    inkább tényleg megtartom, egy 25 év múlva majd megmutatom a gyerekeimnek hogy apátok régen ilyennel is gamelt XXXD
  • w77d
    #67532
    eddig csak az AVP-t és a Metro 2033-at..
  • Solten
    #67531
    Az meg jo par ev (talan evtized) mire hozzak ezek egy PC teljesitmenyet (A 2 magos ARM egy egyszeru, beleposzintu egymagos X86-hoz kepest is ultragyenge). Ahogy fejlodik a technologia, egyre kisebb cuccok egyre nagyobb teljesitmenyt nyujtanak... :) De ez eddig is igy volt.
  • Solten
    #67530
    Sietnek? AMD-tol az a megszokott hogy nyar vegen piacra dopjon egy uj generaciot... Az teny hogy a szoftver nem bir lepes tartani a hardver-fejlodessel, ezert DX11-esek lesznek.
  • item
    #67529
    Elküldhetnéd nekem,a posta felét állom.
  • mflex #67528
    Nyilván ezt Te döntöd el, és marad is a pc a piacon, főleg akinek szüksége van rá, de nem fog az lemerülni, hiszen a HDMI csatlakozással visszafelé tölti is, de ez a jövő zenéje még.
  • mflex #67527
    Kösz, akkor majd kipróbálom.
  • KranaZoli #67526
    5850-esnél jó. (157/300) It's up to you!
  • IMYke2.0.0.0
    #67525
    Hát, én maradnék a végtelen óráig életképes PC-mnél - a játékkal 3 óra alatt lemerülő "zsebnintendóval" szemben.
  • mflex #67524
    Lassan ez az egész úgy is "kihal", a mobiloké a jövő, már most egyik másik eléri azt szintet, ami 3-4 évvel ezelőtt volt pc-ben, 2 éven belül meg hozzácsatlakoztatsz egy bill-t, egeret, meg HDD és full hd-ban nyomod a legdurvább játékokat, persze, hogy ez a jövő, ezáltal a warezt is kinyírták (nagyrészt), mert minden online történik. ez a telefon állítólag már elavultnak számít:



    Mert arról olvasni, hogy az MS és az intel fejlesztések 2-3 éven belül, valami elképesztő brutális hardver pakol bele majd a mobilokba, ami miatt a számítógépek szép lassan kihalnak.

    A videón látszik, hogy full HD-ben nyomja a faszi, és nem is akármilyen grafikai megjelenítéssel. Pedig ebben csak 1ghz-es 2 magos lófütyi proci van.
  • mflex #67523
    Ha a kártya órajele visszaáll 300/157 (ha jól emlékszem), akkor esetleg felteszem, egyébként nem látom értelmét. A 10.10-es nálam nagyon jól szuperál.
  • KranaZoli #67522
    Próbáld ki a 11.1a hotfix-et. Pár oldalt kell esetleg visszaolvasni (talán) és megleled a link-et hozzá, amit Én tettem be.

    w77d: Köszi! Mely DX11-es game-eket próbáltad?!
  • w77d
    #67521
    véleményem szerint is fölösleges még a gép fejlesztés, én is csak azért tettem mert meghalt a 4870x2-esem.. ha ez nem következik be, biztos vagyok benne, hogy kb még egy évig meg sem fordult volna a fejemben cserélni, hisz az is vitt maxon mindent. De ha már kellett új kari, akkor már mindenképpen valami előrelépést akartam, hát az meg is van. Ez a 6970-es kb 40%-al gyorsabb az X2-es nél pedig az sem volt piskóta na :D
  • IMYke2.0.0.0
    #67520
    Hát igen, 2013-14-ig ez lesz. Ha nem tovább.
    A konzolok komoly féket jelentenek a 90-es években vizionált, szinte már realitást megjelenítő játékok fejlesztésének folyamatában. Hiába fejlődik milliméterről-milliméterre néhány dolog [lásd: L.A. Noire], amikor mellette szinte minden más alig. Tömeget, valóságos városokat még mindig nem tudnak megjeleníteni például a mai game engine-nek [a GTA4-é is nevetséges].
    S akkor a fizikáról, a részecskékről, mesterséges intelligenciáról és persze a futási sebességről, optimalizációról, az elvárható minőséget jelentő DirectX 10+ API támogatásról nem is beszélve.
    Stb., stb.