90029
  • Blum
    #67679
    380 új üzenet..
    Sziasztok!
    Most jöttem haza kórházból,történt valami lényeges? :)
  • item
    #67678
    Felraktam a szerverünkre, ez az enyém,ami moddolva van.
    item6950modded bios

    Ez csak a shadereket unlokkolja a többi marad a gyári értékeken.
  • kifli
    #67677
    ismerősöm kérdi, hogy 6950-hez, honnan lehet letölteni a 6970 biost. Azt amelyik nem nyúl a memória időzítéshez :)
  • [HUN]FaTaL
    #67676
    Mert nem játékhoz vannak, hanem tervezéshez és abban jóval gyorsabbak. Ezenkívül amit arty is említett. :)
  • arty
    #67675
    körítés, támogatás
  • tomo05
    #67674
    Szerintem azért mert ezek tervező kártyák.
  • tomo05
    #67673
    A táp biztos nem gyenge!sőt szerintem még sok is :) A kártya nem melegedhet túl mert msi afterbournert szoktam néha nézni télen 64fok nyáron 30fokba 100%os gpu kihasználtságon max 71fok. A ram se hinném...szeritem valami progi miatt lehet. Mert haveromnak és nekem is a catalyst 10.10 van fennt. szerintem az lehet.
  • balint1111
    #67672
    Két új taggal bővül az amd firepro családja
    Ezek a kártyák mér ilyen drágák?????
  • darki81
    #67671
    Értem! Köszönöm a segitséget!
  • pointer4
    #67670
    Hát a nulláról már iszonyat rég gondoltam bele. Ahol nézelődök alkatrészekért, ott vannak komplett csomagok, kis megtakarítással.
    egy, kettő
    Meg ugye függ attól, hogy mit akarsz vele hűteni..
    Használtban itt is sokat lehet spórolni, PH!-n.
    Sajna a VGA hűtőblokk bazi drága, azon sokat lehet hozni, ha régebbi cumóhoz kell. Újonnan 20k, használtan 5k...
  • item
    #67669
    Büntetünk és leigázunk! (Transformers)
  • darki81
    #67668
    oksa! Ezen a kártyán lehetne sütögetni is bad campany 2 közben :D
    Amugy, mennyi lenne egy vízhűtés erre a káryára? (5870)
  • pointer4
    #67667
    Nagyon nem vagyok tisztába, a mostani kínálattal ez ügyben, hogy mi hűti le jól ezt a kártyát.
    Evvel kérdezzük meg az itteni okosokat. Illetve a bannerban is találni sok linket.
    Én maximum vízhűtő blokkban tudok segíteni.
  • darki81
    #67666
    így már értem! Mennyiért vetted, meg milyen?
  • pointer4
    #67665
    Lecseréltem a hűtőt. A gyári még dísznek is rossz.
  • darki81
    #67664
    majd lehet kipipálom akkor THX
    100-on nem megy tönkre a ventrid? vagy annyit kibír?

    (nekem 10 fokkal több 80%-on)
  • pointer4
    #67663
    Az a pipa, amit elvileg be kellett hogy pipálj, hogy egyáltalán állíthass ventit.
  • darki81
    #67662
    at miaz?
  • kifli
    #67661
    és ha csak egyszerűen kikapcsolod az ati overdrive-ot?
  • pointer4
    #67660
    Hát az lehet akár memória hiba, túlmelegedés, vagy akár gyenge táp is. Így első pislantásra.

    darki81: bocsi, erre nincs ötletem, sosem állítgattam az 5870 ventijét. Nekem 100%-on is felengedte nyáron 98°-ra a RAM-ot, és 50%-on is zajos volt.

    IMYke2.0.0.0: tényleg ne vedd magadra, fogd fel úgy, hogy nem meri Solt bevallani, hogy paranoiás, én meg csak direkt imádom bosszantgatni :D
    De amúgy, csak a homikat zavarja pár feles kábel :P
    Meg akkor már üvegfalas ház, meg világító ventilátor :D Na nem kék, pink! :D
  • darki81
    #67659
    lehet neked is túlmelegszik a kártya
  • tomo05
    #67658
    Hy! Lenne egy problémám. Elég gyakran (2-3hetente kb) olyat csinál a gép, hogy játék közbe bejön egy csíkos kép vagy elsötétül a monitor és 5mp múlva a hang beakat. Restart...
    Nem volt valakinek ilyen problémája? (haveromnak is ezt csinálja)
  • darki81
    #67657
    Hello all!

    Nekem van egy ati radeon 5870-em, és rohadt forró a kártya, ezért felhuztam 50-ről 80-ra a ventit, meg gondoltam megnézem mennyi a hőfok ha teljesen lehuzom a cpu-t meg a memoriat 600-600-ra a catalystben, de most amikor felakarom húzni vissza, avgy az alapértelmezettre kattintok, akkor fekete lessz a képernyő, és csak a reset gomb segit!
    Hogyan lehetne visszaállitani, vagyis mért lessz fekete a képernyő? Olyankor várnikéne?
    Elötte meg auto tuningot nyomtam, és 2 órán keresztül fehér volt a képernyő, ott is csak a reset gomb segitett!
    Ötlet?
  • Solt
    #67656
    Ne vedd magadra... Poival direkt szívjuk egymás vérét... :)

    Nekem sem moduláris tápom van jelenleg, de, ha már elhatározom magam a váltásra, akkor olyat veszek, mert engem zavarnak a felesleges kábelek, a kötegelős módszerrel meg nem vagyok kibékülve...
  • arty
    #67655
    +20-25%
  • IMYke2.0.0.0
    #67654
    Akkor én is az vagyok, mert nem moduláris tápom van, és rohadtul nem izgat, hogy van néhány összekötegelt, de nem használt tápkábel a gépem belsejében (amit nem nézetegek, mert nem érdekel)?
  • Solt
    #67653
    Megértem, hogy valamivel magyaráznod kell, hogy trehány vagy...
  • pointer4
    #67652
    Jó, hát nem mindenkit csak egy cérnaszál választ el a homokos énjétől
    Ha 3 drót félre van rakva, akkor attól még tudok majd éjszaka aludni.
    Legalább nem veszítem el, mert mondjuk elkeveredik a polcról.
  • jetblack
    #67651
    Sapphire PCIE HD 5750 512MB DDR5 mennyivel szarabb egy 5770-nél ? tudnátok nekem segíteni?
  • Loál János #67650
    Abszolút megértem, én is így vagyok vele. -.-
  • Solt
    #67649
    Köszönöm, de van még egy úri hóbortom... csak újat veszek... :)) Szeretem én kicsomagolni, és elvenni a szüzességét... mint a csajoknál! :)

    @Poi: Ez olyan, mintha most is pelenkába szarnék... vágod, attól, hogy megszabadultam tőle, a szar még ott van! :D
  • pointer4
    #67648
    Erre találták ki a kábelkötegelőt :D Adjak? Van sok színben, hosszban :D
  • Loál János #67647
    Van egy újszerű Cooler Master Silent Pro 500-as tápom eladó ócsóé, ha netán izé...

    #67644, arty: én mostanában váltottam moduláris tápra, és azt kell mondjam: az életben többé nem akarok simát. Baromira kényelmes, jól kezelhető, ezáltal gyors/gyorsan módosítható is.
    Minden tápnak ilyennek kéne lennie!
  • Solt
    #67646
    Lehet, de én tényleg agykukit kapok a sok felesleges "madzagtól"... :)
  • pointer4
    #67645
    Na jó ez az AIDA64, igazából különbség nincs tényleg az Everesthez képest, csak az, hogy a konfigot nem lehet áthozni. (legalábbis nekem nem sikerült elsőre)
    Másodikra meg már ilyet csináltam: :D



    sample
  • arty
    #67644
    "Ha már veszek, akkor moduláris kell."

    úri huncutság :) szerintem tízezret semmiképp sem ér, azt inkább direkt teljesítménybe ölném (jobb proci, több ram, jobb vga, stb)
  • Solt
    #67643
    Szolgálunk és védünk, azaz száguldunk és félünk... vagy valami ilyesmi! :D Nincs mit... ;)
  • mjanika
    #67642
    Köszi!
    Ez gyors volt!
  • Solt
    #67641
    Rengeteget! A w7-s "beköszönő" kép csak felvillan, majd a rendszer használatra kész. De nem csak a töltési idő csökken, hanem komolyabb textúrákat használó játékoknál a minimum fps is megnő... nem kerregteti a vinyót, nincs töltögetés...

    De ez itt nagyon off... EZT olvasd át...
  • mjanika
    #67640
    Hali!
    Azt akarom kérdezni, hogy SSD-től mennyit csökkent a töltési idő (játékoknál, meg WIN bootolásnál), mennyit gyorsult úgy általában a géped? Megéri beruházni egy ilyenre? Csak mert én is gondolkodom egy SSD-n...
    Köszi!