90029
  • MR ME
    #68280
    ilyet soha nem állítottam :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68279
  • gurubefree
    #68278
    csak ironia volt :)
  • item
    #68277
    Csak nem "kórájhétre" ? ÚÚÚÚ,
  • IMYke2.0.0.0
    #68276
    Remélem, csak ironizálsz - egy hatmagos hogy lenne már szar? :)
  • gurubefree
    #68275
    Az enyem 45K volt. nagyon szar. gondolkodom is hogy lecserelem
  • arty
    #68274
    50k alatt csak szar procik vannak?
  • DIESEL DOG #68273
    Rendben, köszi! :)
  • gurubefree
    #68272
    igen
  • DIESEL DOG #68271
    Ja még valami érdekelne... a jelenlegi 500W-os tápegységem elegendő volna a CF-re?
  • KranaZoli #68270
    "* The default selection “AMD Optimized” setting is intended to set the best level of Tessellation on a per application basis. The “AMD Optimized” setting is designed to help users get the maximum visual benefit of Tessellation, while minimizing the performance impact associated with enabling Tessellation. Currently no applications have been profiled."

    Akkor ennek így sok értelme van. :)
  • DIESEL DOG #68269
    Értem, köszi a választ. :)

    Azért érdeklődöm a CF iránt mert a GTS450OC-s kártya vissza lett küldve garanciába és ha lejön az új akkor ismerősömmel meg tudnám oldani hogy elbartelezzük egy ugyanilyen hd5770-esre... mert eredetileg el akarnám adni a kártyát de most megfordult a fejemben a lehetőség, meg ugye adtak az 5770-hez egy flexibilis CF hidat is... majd meglátom hogy mennyire fogok anyagilag állni, de nem lenne rossz a CF...
  • gurubefree
    #68268
    lesz teljesitmeny novekedes. de egy FX lapban azert jobban muzsikalnak.
  • DIESEL DOG #68267
    Van egy kérdésem a Crossfire-el kapcsolatban.

    Támogatja ugyan az alaplapom a CF-et, de az a nagy helyzet hogy az egyik PCI-E slot x16-os, a másik pedig csak x4-es. Ez teljesítményben mennyire befolyásolná a kártyákat? Illetve lenne valami érezhető hatása?

    #68256: Köszi, hűvös is a kártya, nem az a melegedős fajta. :)

    Solten! Neked pedig köszi a logót! :)
  • KranaZoli #68266
  • lo9in
    #68265
    http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

    na meg:

    http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst112ReleaseNotes.aspx
  • kifli
    #68264
    na erre most benedvesedtem, má tötöm is :D

    szerk: deszeretem a stemet, leszedte magától, install előtt már nem tötögetett, csak elkezdte rakni :)
  • lo9in
    #68263
    közbe jelezném hogy kijött a 11.2 catalyst , hibátlan verziószámmal és HD 5xxx morphological szűréssel , az új catalist ai-val meg tesszelláció vezérléssel , végre minden hd 5 és 6 ezres egyenrangú legalábbis szoftveresen nálam 5670en mindent engedélyez az újításokból már felraktam
  • Solten
    #68262
    Hi.: link.
  • Solten
    #68261
    Jó vétel volt, grat.
  • gurubefree
    #68260
    ime
  • Inquisitor
    #68259
    Ja 13.5K volt. Picivel többért (15K) voltak 4850/4830 kártyák (érdekes módon 4770 nem!), de azoknak vagy gányolt hűtése volt, vagy nem volt gari ... boltban meg ennyiért 4670-et kaptam volna csak. Annál meg csak 2x jobb.
  • Inquisitor
    #68258
    Egy sráctól vettem használtan kb. 14 hó garival. Egyébként egy PowerColor 4730 helyett kapta gariba , és igen Sapphire. Csak meglepett milyen nagy. Nem is a ház miatt, hanem eléggé rálóg a SATA kábelekre, meg pont ráfekszik a chipset hűtőjére is.
  • astrobal
    #68257
    Sziasztok!

    Egy ASUS P6T SE alaplapon van egy Radeon 4870X2 1GB VGA-m és ezt szeretném kibővíteni még egy ilyen kártyával, crossfirebe kötve. A nagy gond a hűtés, illetve az, hogy az Arctic Cooling már nem gyárt ehhez a kártyához aftermarket hűtőt, a gyári iszonyat hangos és nem hatékony.
    Valakinek ötlet a hűtésre? Ismer valaki másik aftermarket hűtőt ami jó a 4870X2-höz? Gugliztam sokat, de nem lettem okosabb, van pár vízhűtéses rendszer, de azok nem érdekelnek.
  • KranaZoli #68256
    Baba a hűttője! Grat!
  • Solten
    #68255
    Wow, 4730? Ritka mint a feher hollo. Hol es hogy sikerult beszerezni? :) Melyik cegtol? Sapphire?
  • Solten
    #68254
  • DIESEL DOG #68253
    Na ma végre megjött a Gigabyte Radeon HD5770-es kártyám. Letörölgettem az nvidia drivereit, beraktam a kártyát, feltelepítettem meg frissítettem az ATi komponenseit, majd neki estem tesztelteni... hát nagyon elégedett vagyok vele, s a szó legkomolyabb értelmében mondom hogy megveri a GTS450 OC kártyát (GTS450OC-ről váltottam). Szóval örülök, meg elégedett vagyok vele maximálisan, és nem bántam meg a vásárlást. :)

    1.
    2.
    3.
    4.
  • Zoli007
    #68252
    Talán mert olyan volt neki?
  • gurubefree
    #68251
    Nem is ertem mi a fityisznek kell ATI kartyakra PhysX .... jok azok anelkul is.
  • KranaZoli #68250
    THX! Közben megtaláltam, csak Én Editor-nak hívtam. De még nem használtam. Egész nap a kecci multi-ja szíííívat. Pontosabban a Tunngle nevű alkalmazás. Asztali gépemen vmiért hibaüzit írt indításkor. Noti-n nem. Újrahúzom a gépet...

    Nahhh, de Én prószáltam ezt a Sandbox nevű cuccost is, csak épp miutén betöltök vmit benne, Nálam tiszta meghülyül a graf.

    No, de mind1. Ez itt OFF.
  • Inquisitor
    #68249
    Egy srác önerőből el is kezdte csinálni a fordítót Radeonokhoz, az első verzió HD3xxx szériával ment is (de miért pont azzal?), aztán félbehagyta a fenébe. Igaz az sose volt hivatalos.
  • item
    #68248
    Most kötekedsz vazze:

    Sandbox editor
    Main article: Sandbox (video game editor)
    Crysis contains a level editor called Sandbox, much like Far Cry's, in which new levels can be created and edited.

    A level editor (also known as a map, campaign or scenario editor)

    Szóval ugye,hogy ugye...

    Wikinéni pédiája...
  • [HUN]FaTaL
    #68247
    Jó lesz az pálya szerkesztőnek is, videojáték szerkesztő lol :D
  • item
    #68246
    Sandbox editor
    Sandbox (video játék szerkesztő)
    A crysis tartalmaz még egy video játék szerkesztőt is,ahova betölthetőek és szerkeszthetőek a játékpályák. Könnyű valósidejű szerkesztési funkciókkal van ellátva. Ha kész vagy a szerkesztéssel átválthatod játékmódra és egyből kipróbálhatod ,hogy mit alkottál. Ez a szerkesztő pont ugyan olyan,mint amit a crytek is használ a játék fejlesztésénél.

  • MR ME
    #68245
    egy erős vga azért nem sokat ér egy szar proci mellett :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68244
    Ezt kuksizzátok meg akkor! T-R-Xi tápig
    Ja, és fikusz a CoD-nak is kissé.

    Lusta kutyáknak:

    Komoly Edition


    Kinevető Edition
  • arty
    #68243
    50k procira?? miafrancnak?? ;)

    (vga-ba minden pénzt, aztán jólvan)
  • KranaZoli #68242
    No, úgy látszik csak az első küldinél volt ez az anomália. Ha már úgy választom ki külön-külön pl. a következő Mission-öket, azok már úgy jók.

    Nem hiszem, hogy annyira erőltetni fogom Én ezt a kiszivárgott verziót, csak kíváncsi voltam rá, ha má 1x megvan. :)

    Mijjaza Sandbox?!

    Ez-ez miez?! Én ezt nem ismerem.
  • item
    #68241
    Nekem, fut, a multit indítom és frankón betölti a pályákat,végig lehet járkálni őket. Viszont inkább a sandbox-ot használom,simán be lehet töltetni ott is a pályákat és akár + cuccokat is rakhatsz a pályára.
    Sandbox Crysis 2