90029
  • KranaZoli #68240
    OFF:

    Fijjugok! Van itt vki, akinek sikerült Radeon kártyával elindítani a Crysis 2 kiszivárgott verzióját?! Írtam a topic Off-jába is.

    Köszi!
  • grebber
    #68239
    De jaj hát nem érted az 50k-s prociddal nem tudsz arcoskodni
    Jó fej ez a dinószaruszós gyerek sokat lehet rajta röhögni.
  • gurubefree
    #68238
  • MR ME
    #68237
    erre már nem írok semmit, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, ha neki erre van igénye akkor hajrá, én inkább eliszom/elkúrvázom/eldrogozom és elvagyok a szaros 50k-s procimmal ami ígyis mindent visz fullon :)
  • item
    #68236
    Bocs az OFF-ért, de ez...

    IPON
    "Tirexi - 2011-02-14 22:38:5528
    "Szerintem 300000 Ft-ért nem sokan vesznek processzort."
    Akkor te még nem ismersz engem.

    Asszem itt az ideje elkezdenem gyűjtögetni...."
  • gurubefree
    #68235
    ha jol emlekszem akkor az nvidia alltal megszelloztetett hir volt evekkel ezelott hogy az ATI kartyak is tamogatni fogjak a PhysiX-et.

    ATI Runs PhysX With Modified Drivers info
  • DIESEL DOG #68234
    Volna egy kérdésem...

    Ez az APEX PhysX technológia ATi kártyák alatt valóban életképes, meg ha igen akkor hogyan? Ez nekem egy kissé zavaros víz mert, valahol azt írják hogy működik valahol azt hogy nem...
  • DIESEL DOG #68233
    Jó dolog ez az Eyefinity.

    [de azért látom próbálod kopizni a nagy mestert... ezernyócvanpéfúédzsdí] :D
  • item
    #68232
    Királyság, jó lett,ja és grat a zeneválasztáshoz is LP 4ever..
  • Solten
    #68231
    Lajkoltam
  • gurubefree
    #68230
    trokkoztem egy kicsit ... amit lattok az 1 fraps record amit KMPlayer-el jatszok le es veszek fel egy Panasonic SDR-S50-el .... ezert ilyen hoki a quality. mint lathato fix 30fsp. Jatek alatt az avg 45fps korul mozog . high setting X2 MSAA ; 2X AF. AWSOME
  • MR ME
    #68229
    nekem is csak nem írtam le :D
  • kifli
    #68228
    az anyád picsáját :D

    Ez volt az első gondoloatom :)

    Elfogadnék egy ilyet itthonra :D
  • MR ME
    #68227
    nem rossz
    végén a kép meg :DDDD
  • gurubefree
    #68226


    Nem egy Tirexi kvaliti de a lenyeg latszik. Madj meg csinalok jobbat csak bele kell tanulni hogy is kell.
  • gurubefree
    #68225
    kesz egy rovid videjo ... majd linkelem :)
  • item
    #68224
    Tirexi...
  • KranaZoli #68223
    Kérdezd Imikét. Ő legalább már töltött fel gameplay FullHD YT vidit. :)

    Biztos tudna abban is segélni hogyan kell pl. konfig-ról készült vidi-vel dolgozni. Vagy Tirexi. :D
  • Solten
    #68222
    AMD hutto' szetverese lesz, mert tul sok benne a rez.
  • gurubefree
    #68221
    Megint szarnyal az SG server ... bocs a duplaert. nem tudok a UK-bol Vip-t fizetni ugy hogy nincs torlesi lehetoseg :(
  • gurubefree
    #68220
    need
  • Armagedown
    #68219
    videó is lesz ? :)
    de ha csináltok akkor verjetek szét majd egy Intel hűttőt is :)
  • Solten
    #68218
    Hello emberek, kicsit jatszogattunk Guru 6970-evel:



    Manualis ventiszabalyzas (40%), Idle 50 fok, terhelve 84. Power control csuszka: 0%-on.



    Manualis ventiszabalyzas (40%), terhelve 87 fok. Power control csuszka: 20%-on.

    Jo cucc ez az XFX :)
  • Inquisitor
    #68217
    Most átgondolva egy HD6xxx kártyában az UVD3 vonzana, DX11 értelmesen úgy is csak a 69xx szériában van, ezért is gondolkodom majd egy HD7xxx kártyában.
  • Inquisitor
    #68216
    Nézd, a HD46xx-ben 320 shader van csak. A régi gépemben Hd2600XT volt, kemény 120 egységgel. Ebben van 640 shader. Most nekiállhattam volna keresni picivel többért valami 800 shaderes cuccott, de minek? Egyenlőre jó ez, aztán vagy veszek ár-csökkent HD6850-et vagy annak 7xxx-es utódját. Addig meg nem full HD-ban nyomulok. Azért a HD4250-es 40 shaderéhez képest hidd el, hogy gyorsabb lett. Igaziból ha találtam volna forrást, akkor beértem volna egy HD6670-el is ... de nem találtam ;)
    A hD5750/5770 kártyák meg mostanában brutál áron vannak, anno majdnem szereztem egyett 22K körül. De most inkább 30K(!) és momentán 22 se volt rá.

    Ámítástechnikában amúgy is vigyázni kell a "picit többért kapsz jobbat" témával, mert hamar egy 60-80K-s kártyánál köt ki az ember.
  • Armagedown
    #68215
    nem kellett volna olyan régi kártyát vegyél
  • Inquisitor
    #68214
    Már évek óta NINCS külön Dx9 és DX10-11 update, csak DirectX update van, ami meg havonta vagy kéthavonta frissül. És igen, vannak benne DX9 frissítések is.
  • Inquisitor
    #68213
    Gondoltam veszek valami alacsony költségvetésű VGA-t, mert azért a Hd4250-es nem egy olajozott istennyila, nézegettem HD46xx kártyákat, de végül olyan árban vettem még garis HD4730-at. Azért még is csak 2x annyi shader van benne. Most akarom tesztel ni FarCry 2010-el :D
    Viszont. VGA és driver csere után a FarCry megy jól, de a Delta Sector szétfagy, ha optionsba akarok lépni ... no nem baj.
  • IMYke2.0.0.0
    #68212
    Szívesen!
  • Blum
    #68211
    Unlocker segített,köszi szépen!
  • IMYke2.0.0.0
    #68210
    Folyamat használja - érdemes megnézned a processeket.
    Ha minden kötél szakad, akkor ajánlom ezt a programot: CopyLock vagy az Unlocker-t.
  • Blum
    #68209
    OFF:

    Hogy a rossebbe töröljek 2 olyan mappát a gépről,amit ha törölni akarok,akkor állandóan ezt írja ki?



    Megszüntettem az írásvédettséget,természetesen én vagyok a rendszergazda.
    Szóval passz. :S Még nem találkoztam ilyennel.
  • arty
    #68208
    ott a fos forrasztóanyag és a gagyi, elvetemedő nyák még adott neki egy plusz pofont - emellett a hűtőborda nevetségesen kicsiny volt, befedve egy dvdrommal :))

    ebből az ati kártyán csak a hőingadozás van meg, ami szvsz önmagában nem akkora gond
  • kifli
    #68207
    nem okoz gondot, de a kérdés jogos, ugye xbox-oknál is ez a probléma, vagy már csak volt...
  • item
    #68206
    Igen én csak az SP-ket unlockoltam,nekem nem ér annyit,hogy több feszt kapjon meg melegebb legyen, és hangosabb a nagyobb ventifordulat miatt. Amúgy én is azzal mérem,csak nekem van még egy G15 billem is, ami kiírja.

    AIDA64 Extreme Edition. Build: 1.50.1200
  • DeviloftheHell
    #68205
    az már nem fog gyorsulni elfogy a vramja nagyon gyorsan hiába még birná maga a proci nekem megfelelt neki az 1 éves driver is már azse gyorsitott semmit rajta
  • Solten
    #68204
    Ez a hoingadozas nem tesz kart, ha bekapcsolod nyilvan hamar felugrik idle homersekletre (lasd grafikon) terheles utan pedig nyilvan nem a szobahomersekletre fog visszesni... A problema a terheles alatti homersekletbol adodhat es hogy mennyi ideig van kiteve ennek.
  • pointer4
    #68203
    Én meg hőingadozásról beszélek. Honnan hova. 22°-ről 95°-ra...
  • [HUN]FaTaL
    #68202
    Érdekes, mondjuk sok dllből áll a dx9. Na mindegy a lényeg hogy telepíteni kell. :)
  • arty
    #68201
    most néztem, van játék ahol ott egy "dx9 dll" a játék könyvtárában :O