90029
  • gurubefree
    #68320
    off : ha valaki jatszik Bad Company 2-vel dobhatna egy privi uzit : off

    koszi
  • arty
    #68319
    ujonnan létrehozott profilok mennek ccc2 alatt? jahogy továbbra sem?

    amd megint elkapta a lényeget, wifi on/off b*zmeg :(
  • kifli
    #68318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja, de kb 2-3 hónapja 2 katt, előtte aszem láttalak mibbiten :)
  • mrzoltan
    #68317
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm te is erepezel? Nem vagy nekem ismerős, onnan.:S
  • mrzoltan
    #68316
    Osztom a véleményed...
    Nem véletlen vannak dedikált gombok, azon a káván.
  • kifli
    #68315
    én még életemben nem használtam ezt a progit, mert előtte lg monitorom volt, előtte meg, aszem benq, előtte meg leszartam, de felbasz hogy nem megy ez a szar :D
  • Sir Quno Jedi
    #68314
    Nem bántásképpen, de aki szoftverből akarja állítgatni a monitorát, TV-jét (aka medzsiktyún) az sikeres ember nem lehet! OSU! :DDD
  • kifli
    #68313
    Amúgy szeretnék egy normálist is küldeni, abba segít valaki? A lényege az lenne, hogy mióta HD5770-em van, azóta a magictune, nem hajlandó felismerni a monitorom, és már elég régóta megy ez így, úgyhogy ideje lenne kezdeni vele valamit. Ráadásul az utolsó verzió nem is túl régi (2010 dec aszem), szóval frissítik, csak nem érdemben :D
  • mrzoltan
    #68312
    Látom az angol még mindig megy :D
    Bár nekem menne így :D
    Amúgy megírom én a MAgicTune-t
    */ A program jobb mint az eredeti MagicTune, legalább a fényerőt tudja állítani. Készítette: LT.ZOLE Idő: 2011.02.17 Nyílt forráskódú, szabadon felhasználható, még a Samsung-nak is. /*

    main() {
    int mukodik;
    printf("Kérem adja meg, hogy működjön-e ez a fos?('0' a nem, bármely más igen)");
    scanf("%d", &mukodik);
    If(mukodik == 0) {
    fenyero = 0;
    else
    fenyero =100;
    }
    return 0;
    }
  • Solten
    #68311
  • KranaZoli #68310


    A lényege ugyanaz.

    Notice:

    Nem a monitort nem támogatja, azzal nincs gond. Radeon-ból a HD5xxx és gondolom a HD68; 69xx szériákkal van gondja. Ha jól tudom.

    Kifli: Akkor figyeljük a Samu oldalát. (Te leszel-é az Elnök, vagy kapunk használható szoftver-t.)
  • kifli
    #68309
    :D

    Na ezt ígyminden módosítás nélkül elküldtem XD
  • MR ME
    #68308
    :DDDDDDD
  • Solten
    #68307
    To Szamszung szupport

    To vom it méj konszern,

    Áj em a Szamszung fen, szupporter, hevi juzer szinsz vaz áj born end áj hev szörprjájzd abut jur fáking inkompetensz regárding dö medzsiktun.
    Dö progrem fáking hoplesz szinsz vanendhalf jirz ago!! Tisz fáking medzsiktun dáz nát szupport máj fáking monitor. Ájm fáking tárjed end exzuszted.
    Plíz fáking du számting, áj hev a grét ájdia emploj mi méjbi i will nát szo hoplesz lájk jur szo kalld amatöris programmersz. Méjbi áj ken du a mirákl.

    Regardsz,

    Kifli
  • fery02
    #68306
    Elkezdtem állítgani "Display coor"-nál ccc-ben a képernyő beállításoknál, de valahogy másabb lesznek a színek is, ahogy állítom a kontrasztot meg a fényerőt. MagicTune profiljai sokkal jobbak voltak.

    Azért köszi, majd találok valami megoldást.
  • tommyknockers
    #68305
    Hali, most raktam fel a HD2400-hoz a legújabb drivert, és az agp-s hotfixet. Viszont akárhogy próbálom megnyitni a Catalyst Control Center-t - hogy esetleg valahogy a DXVA-t be tudjam kapcsolni - az istenért sem jelenik meg a program. Feladatkezelőben néztem a folyamatokat, a MOM.exe, CCC.exe megjelenik egy időre, aztán eltűnik. A DXVA-ra pedig szükségem volna, mert nincs egy izom gépem.
  • MR ME
    #68304
    én ezt 2 ccc profillal oldom meg, és máris ki lehet hagyni a magic tune-t és gyorsbillel váltogatok a profilok között :)
  • KranaZoli #68303
    Nem kell ezt ennyire csicsázni. F***k the MagicTune. End.
  • kifli
    #68302
    esetleg ha valaki jó angolos ír egy levelet programozói impotenciájukról, hogy már használhatatlan, minimum 1-1,5 éve, akkor én szívesen elküldeném nekik :D

  • KranaZoli #68301
    Ezt így szépen küld el a Samsung Support-nak is, hogy juttasd is az eszükbe. :)
  • fery02
    #68300
    Ti vagytok a bölcsek én meg a kis naív aki még próbálkozik (mint ahogy ugye a kutyák). :D
    Pedig már én is megtapasztaltam, hogy azzal mindig is csak a baj volt, de más alternatvíát meg nem találok a fényerő egérrel intézhető kényelmes kezelésére. Ez meg ugye csak hivatalos, direkt a monitorhoz készült cucc lenne. :/
    Na mind1.
  • KranaZoli #68299
    "Sz...on le az informatika."

    Ne általánosítsunk. Samsung ratyisága ez a never ending siralmas sztori, amit a MagicTune-al művelnek. Mondjuk Én már qrva rég nélkülözöm. :D

    Vki írja már meg helyettük!
  • MR ME
    #68298
    háhá :D
    magictune-t én már fel se rakom inkább, mindigc sak a gond van vele, nameg még nem is sikerűlt működő verziót se találni :D egy csoda az a program :D
  • fery02
    #68297
    Remek!
    Új driver végre haza is vágta az amúgy is elég instabil MagicTune-emet.
    Indításnál nem csinál semmit, csak berakja magát feladatkezelőbe 50% procihasználat mellett.
    A legszebb az, hogy még kilőve sem reagálnak semmit sem a monitor gombjai, mert jelzik, hogy fut a MagicTune. A hab a tortán pedig az, hogy még MagicTune uninstall után is ugyanez van (persze aztán újratelepítés sem segített, pedig régebben is volt ilyen probléma, de akkor megjavult tőle).

    Szóval most itt lesek tök sötétben egy 24"-os 100%-os fényerőn lévő csodát, amivel nem tudok mit kezdeni, míg telefonon bill kioldás után egy érintésre lentebb bírom állítani a fényerőt.
    Sz...on le az informatika.
  • lo9in
    #68296
    bár az igazsághoz hozzátartozik hogy nem fogom 25ért eladni
  • lo9in
    #68295
    3ghz-n hajtva x2 6400+ erejű , még hogy az intel drága
  • lo9in
    #68294
    én a pentium 4 631 eladása után 8 ezerért vettem a jelenlegi dualcore E1400-am , most akkor kezdjek félni ?
  • pointer4
    #68293
    Én 108.000,--ért vettem a 4400X2-őmet, és ~25 ér adtam el 3 évvel később. Akkor is ? :P
  • Blum
    #68292
    Még szerencse,hogy anno az E8400-at 55k-ért vettem :D
  • MR ME
    #68291
    TE vagy kitiltva
  • pointer4
    #68290
    Most akkor az 50k felett rendelkező processzorosok vannak kitiltva, vagy az aki alatta van ennek a határnak ?
  • Solten
    #68289
    Egyetertek, ertelme nem sok...
  • KranaZoli #68288
  • balint1111
    #68287
    Mert általában csak a legújabb szériákat szokták javítani. Tudom hogy nem nagy a különbség de akkor is. Mind1 nekem ez csak jó:D
  • lo9in
    #68286
    miért ne tennék ? az a legfrissebb széria , a hd 6000 az nagyon hiányos és igazából nem tud sokkal többet picit feljavított 5ezresek ennyi...
  • Solten
    #68285
    Wow, ezt meg nem is lattam, "airplane-mod" ficsor...

  • balint1111
    #68284
    Legalább még gondolnak a HD5000 seriara is.
  • DIESEL DOG #68283
    Remek!
  • arty
    #68282
    oké, már kezdtem rosszul érezni magam a 20k-s hárommagos phenomommal ;))
  • KranaZoli #68281
    Elérhető a Catalyst 11.2-es kiadása

    "A Catalyst 11.1a Hotfix esetében voltak először eléretőek a tesszellációval kapcsolatos beállítások, amelyeknek sok felhasználó örült. A manuális és „az alkalmazás határozza meg a tesszelláció szintjét” módok mellett egy harmadik mód is jelen van az említett beállítások között, amely az AMD által ajánlott optimális beállításokat alkalmazza: mind a három mód végleges állapotba került és tökéletesen, hibátlanul működik az új szoftver esetében. Az „AMD által optimalizált” beállítás tulajdonképpen annyit tesz, hogy az elérhető legmagasabb tesszellációs szintet alkalmazza a játékban úgy, hogy ez ne menjen a teljesítmény rovására, tehát az adott játék tökéletesen játszható sebességgel fusson. Ez utóbbi beállítás profilok alapján dönti el, hogy az adott játékban mi az optimális tesszellációs szint.

    A tesszellációs beállításokkal kapcsolatos fejlesztések mellett az AI Texture Filtering szolgáltatás is átesett némi fejlesztésen, így mostantól új metódust is kínál, amely segít a képminőség javításában úgy, hogy ezzel egy időben nem, vagy csak minimális mértékben csökken az adott konfiguráció teljesítménye. A harmadik legfontosabb újítás a Catalyst 11.2-es kiadásában az, hogy mostantól hivatalosan is elérhető az MLAA (Morphological Anti-Aliasing) technológia az AMD Radeon HD 5000-es sorozatú videokártyák esetében.

    * Call of Duty: Black Ops – 11%-kal jobb teljesítmény egyetlen ATI Radeon HD 5000-es sorozatú videokártyát alkalmazó konfigurációknál bekapcsolt élsimítás és anizotróp szűrés mellett.

    * Batman: Arkham Asylum – 4%-os gyorsulás egyetlen ATI Radeon HD 5000-es sorozatú videokártyát alkalmazó konfigurációknál kikapcsolt élsimítás és anizotróp szűrés mellett

    "