90029
  • fery02
    #68360
    Dal a távolból? Nem találom, pedig érdekel. :)
    Most néztem meg a először a hűtő szétverést meg a Kórájhetet és ezekeután az is érdekelne már. :D
  • Solten
    #68359
    HIS Radeon HD 6850 IceQ X Turbo 1 GB

  • Solten
    #68358


    Ki ne hagyd a korajhetes videoit is, utana meglatjuk hogy velekedsz errol a szimpatia-dologrol... Ja kihagyhatatlan az intel-huto szetverese (mert rez), valamint a "dal a tavolbol".
  • lo9in
    #68357
    corsair cx 500
  • Blum
    #68356
    Még ~1,5 hónap múlva is eladó lesz,meg a gépemet is el tudom passzolni,akkor asszem megveszem.
    4890CF-hez gondolom 450-es Chieftec táp kevés lesz..:(
  • item
    #68355
    Ha a kártyák nem halnak be idő előtt,akkor simán!
  • lo9in
    #68354
    meg
  • Blum
    #68353
    OFF:

    Megér szerintetek ez a gép 120k-t?

    Giga ga790fxta-ud5 lap
    Phenom II 965BE - 2,5év papiros gari
    ocz amd be series 2*2giga ddr3-1600@165V/cl8 14k - 5év ipongari
    +
    2db Sapphire 4890 OC (gari nélkül)
  • KranaZoli #68352
    Én csak szimplán azt hittem mert kevesen tudják megfizetni.
  • gurubefree
    #68351
    ebbol latszik miret keszul keves rolls royce ... mert a mennyiseg a minoseg rovasara lehet. vannak kivetelek lsd. ATI kartyak
  • KranaZoli #68350
    Ez valóban kimaradt; kimarad az életemből.

    Én vmilyen aspektusból kedvelem ezt a Tirexi gyereket. :) Vidám perceket lop az ember életébe, pihentető megnézni pl. a GTX570-es unboxing SLI művét. :)

    Én abból indulok ki, hogy mindenki jó ember. :D 1edül még a GamerOnline.Org-ot szoktam látogatni, szóval nem tudom de lehet igaza van abban az állításában is, hogy Neki van a Mo-i legnagyobb FullHD YT vidi gyűjteménye. Passz!

    Nem annyira rossz srác ez a Tirexi.
  • item
    #68349
  • gurubefree
    #68348
    a nagy igazasag ..... intel base PC koltsegesebb.
  • item
    #68347
    Ja,te lehet nem vettél részt a "mester" óráin,szóval ez is egy gémpléj videó meg egy kis extra audiócd-s teszt,hogy milyen baró a "gépem" (Sega Saturn) 1995-ös a cucc,és már akkor is ilyen frankó grafikával meg multimédiával rendelkezett..
  • IMYke2.0.0.0
    #68346
    Heheh:

  • IMYke2.0.0.0
    #68345
    Attól függ, mi a főbb szempont számodra:
    - ha Intel rajongó vagy, lennél szívesebben, és vállalod a következő váltáskor az alaplap+CPU váltás okozta plusz költségeket, akkor 'korájöt'.
    - ha költséghatékonyan akarsz csúcsközeli teljesítményt, és a következő CPU váltáskor esetleg (!) megúszni egy új alaplap vásárlását, akkor meg AMD.
  • zooleeh
    #68344
    Sziasztok kis segitseget kerek ket proci kozt vacilalalok:core 5i 760 vagy amd PhenomII 1075T ,melyikre erdemesebb rendszert epiteni?(jatekra kellene).Tudom nem ez a topik de a szakik erre szoktak jarni
  • darki81
    #68343
    Van egy csomó ilyen hibajelentésem, ezt érti valaki? (hd 5870)
  • [HUN]FaTaL
    #68342
    Jééé bekerült a gpu scaling win7 alá is :D
  • gurubefree
    #68341
    benevezek ... de nekem 3mat er mert 3 monitorom van.
  • Solten
    #68340
  • Solten
    #68339
    Na ez mar valami! Igy kell ezt... Remelem felfedezik mennyire tálented vagy es rongya keresed magad Samubaeknal...

    #68314: igazabol szvsz a kalibralo ficsorje miatt erdemes hasznalni, pl. egyreszt ket kilo idot sporolsz vele a gombnyomogatashoz kepest.

    #68321:

    #68326: irigy vagyok.
  • KranaZoli #68338
  • item
    #68337
    Ez is + egy kis Audioszídíí teszt,hogy érezzétek,hogy a nyomomba sem érhettek,meg különben is irigy vérpistikék vagytok!


  • item
    #68336
    Csináltam egy gémpléj vidiót,meg amúgy is irigy kutyák vagytok,és nem léphettek a nyomomba semnem!

    Gémpléj Vidijióóó
  • bertino
    #68335
    -.-
  • [HUN]FaTaL
    #68334
    Beraknám egy szobába ~600db monitorral sötétbe és 72 órán keresztül kifulladásig egy hangszóróból kapná az utasítást hogy mit állítson be. Rontásonként egy péklapáttal való fejbebaszás lenne a jutalma...
  • fery02
    #68333
    Ezzel nem azt állítottam, hogy neked CRT-d lenne. :D
    Tudom, hogy nem CRT-TFT függvénye az érintőgomb dolog.
    Profilokkal meg nem fogok szórakozni szórakozni, mert mint írtam, nem a megszokott eredménnyel állítja a fényerőt meg a kontrasztot.

    Majd megszokom az érintőgombokat és kész.
    Ezzel le is lehet zárni.

    pixxel, imi: nektek is azért működik mert 4xxx-es kártyátok van. :)
  • MR ME
    #68332
    aki azt kitalálta azt halálra kövezném
    az egy dolog h nem látszik, nem érzékelhető tehát kell hozzá fényforrás, de h a közelébe megyek kicsit vagy akár csak egy zsinór és már csinálja a fesztivált hát faszom inkább raknák vissza a rejtett gombokat azt jóvan mint ezt h 2 lámpa fényével is alig tudom rendesen állítgatni a monitort...
  • mrzoltan
    #68331
    Figyelj nekem se crt-m van, és képes vagyok váltani profilt, 1 gombot kell nyomkodni, neked se lehet bonyolultabb, lévén minden frimware ua. csak más kicsit a felület...
    Ha erre képtelen vagy, neked találták ki a szoftveres cuccot, de mivel csak egy kiegészítő szoftver, ne várj nagy fejlesztést és hibamentesen működő programot, főleg a Samsungtól.
  • IMYke2.0.0.0
    #68330
    Nálam meg a Magic Tune - igaz, kábé leszarom, mert már az elején kézzel beállítottam, majd profiloztam.
  • Blum
    #68329
    Ja,és LG-nél működik a forteManager is
  • Blum
    #68328
    LG W2253 is :)
  • pxxl
    #68327
    jah én is így voltam vele :D király, nem lógnak ki gombok stb :D aztán mikor állítani kell...halál. még jó h nekem megy a magic tune :D
  • IMYke2.0.0.0
    #68326
    A P2770H kivilágítja a sensor gombokat :)
  • fery02
    #68325
    Valami szörnyű, pedig aszittem milyen fasza lesz, meg dizájnos, de végülis nagy tapasztalat volt ez. :)
    Remélem nem minden mostani monitor érintőgombos.
  • fery02
    #68324
    Volt CRT monitoromnál nekem sem jutott volna eszembe, hogy a dedikált gombok helyett szoftveres kínlódást használjak, de látom te se ismered ezt a monitort. :)
  • pxxl
    #68323
    na ne is mond :D de utálom azt a rohadt érintőgombot :D
  • fery02
    #68322
    Ha ismernéd a Samsung 2494HS-t, akkor nem állítanál ilyet.
    Sötétben mindenféle segítő fény nélkül (pl. teló kijelzője), ha bírsz rajta állítani bármit is, azt mondom király csávó vagy. ;)
  • fery02
    #68321
    Itt forgolódok a gép előtt. :D Ez nagyra sikeredett.

    tudok már közbe monitoron fényerőt állítani, csak úgy kellett hozzá újraindítani a gépet, hogy már boot folyamán nyomtam a menü gombot monitoron és úgy is hagytam egész Win betöltésig... :D