90029
  • KranaZoli #68400
    Legyél Sapphire klubtag és nyerj egy VGA-t!

    Írta: Abu85 | 2011-02-21 12:01 | Forrás: PROHARDVER!

    Értékes nyereményekért lehet regisztrálni a vállalat klubjába.

    A Sapphire meghirdetett egy nyereményjátékot, melyen Észak-Amerika, az Európai Unió országai, valamint Ausztrália vehet részt. A nevezéshez nincs más dolgunk, mint regisztrálni egy Sapphire klubtagságot, amit az alábbi oldalon lehet megtenni (aki rendelkezik érvényes felhasználónévvel, az át is lépheti ezt a procedúrát). Ezután el kell látogatni a nyereményjáték hivatalos felületére, és a feltételek elfogadása után rá kell kattintani a nevezést szimbolizáló gombra. Gyakorlatilag ennyi a teendő és a regisztrációnk részt is vesz a sorsoláson.

    A nevezési határidő február utolsó napjának utolsó perce, vagyis érdemes sietni. A közlemény értelmében a Sapphire a nevező klubtagok között három grafikus kártyát sorsol majd ki. Az első helyezett egy AMD Radeon HD 6970-es izompacsirtát kap, míg a második szerencsés egy Radeon HD 6870 Vapor-X jelzésű versenyzővel gazdagodik. A harmadik győztes számára egy Radeon HD 6850 van bekészítve, ami tény, hogy lassabb a fenti két megoldásnál, de ettől függetlenül komoly értéket képvisel.

    A regisztráció után lehetőség van az eredetileg ezüst klubtagságot arany fokozatra váltani. Ehhez egy birtokolt Sapphire VGA regisztrációja szükséges, amit a Sapphire fel is ajánl nekünk. A Gold, azaz arany tagsági számos extrával jár, aminek hála a felhasználó jogosult különböző exkluzív programok és játékok kipróbálására, illetve használatára. Fontos megjegyezni, hogy a nyeremények sorsolásánál a klubtagság fokozata lényegtelen, vagyis a Sapphire kártyával rendelkező felhasználók nem birtokolnak előnyt. Természetesen több regisztrációval játszani nem szabályos, és a vállalat fenntartja a szabályszegők ellen a kizárás jogát.

    link1

    link2

    Lottózni nem lottózom, de ezt nem hagyhattam ki.
  • NEXUS6
    #68399
    Szerintem alapból nem igazán kell, bár nem árt, de ha tuningolni akarod akkor már jól jöhet.
    A videokari RAM-ok viszonylag jól túlhajthatók, az előző karimon is 700 MHz-ról olyan 1GHz-ig simán fel lehetett csavarni (DDR3). Na ez százalékosan is kb ennyivel nagyobb hőkibocsájtást jelenthet, amire már nem biztos, hogy tervezve van a dolog.
    Arra a karira még sem raktam ilyeneket, főleg mert akkora huzat volt a gépházban, mint egy ódon dél-skóciai kísértetkastélyban. (Meg is lett az eredménye, minden xart be is szívott és 1-2 hónap után a pormacskák ott gubbasztottak jó meleg alkatrészeken).

    A mostanira viszont én is tervezem, ugyan is a GPU/CPU nem igényel akkora hűtést, mint az előző generációs/jobb a gyári hűtő, ezért nem kellett telepakolni ventikkel a házat.
  • kifli
    #68398
    ilyet nem, én vettem rá (hardverapro-ról, töredék áron), de egyáltalán nem melegek a tüskék...
  • TurboX
    #68397
    anno 4850-en sz@rt sem ért
  • DIESEL DOG #68396
    És van érezhető hatása?
  • zooleeh
    #68395
    En kezdesbol a kartyaval egyszerre megrendeletem ezt ,nem olyan vagesz de megteszi
  • DIESEL DOG #68394
    Üdv Urak!

    Van egy kérdésem: a VGA kártyám hátulján lévő VGA RAM-okra érdemes efféle hűtő "tüskéket" rakni?
  • BIZ0906
    #68393
    Hey "Cooler Master Gladiator 600" a házba el fér egy SAPPHIRE HD 6950 2GB GDDR5?
  • Solten
    #68392
    fotosop
  • Solten
    #68391
    Jol nez ki, csak nem sokat er... (nezz teszteket)
  • NEXUS6
    #68390
    Optikai tuning.
    Leharaptam, bocs!
  • NEXUS6
    #68389
    De hogy a fórumhoz is hozzászóljak mostanában újítottam a gépem. Semmi különös, csak egy Athlon II X3 - természetesen első indításnál 4. mag is bekapcsolva:), meg egy HD5770 képezik a főbb elemeket.

    Azért utóbbi időben iszonyatosan támogatják a gyártók az OC-t, hülye aki nem használja ki. Mondjuk még csak óvatos duhaj módjára engedtem el a kezem. Amíg nincs komolyabb hűtés a CPU-n, meg a karin addig nem nagyon próbálkozom, pláne, hogy a plusz CPU mag bekapcsolása után elvileg a hőmérsékletet már nem jól jelzi ki a rendszer.

    Azonban eléggé meglepő volt, hogy mennyivel csendesebbek a ventik, mint pár éve. Az előző karim egy Sapphire HD3850 volt, amiről kb a 3. napon lekerült a gyári hűtő, mert nem bírtam a hangját, CPU gyári hűtője dettó. Most meg bekapcs után után ugrok a gépházhoz, hogy megnézzem, hogy mi van, mert azt hittem, valamelyik kábelbe beakadt a venti. A videokarinál dettó, az öngyujtóm zseblámpájával kukucskáltam, be hogy mifax van már.

    De jövőhéten bizony kezelésbe veszem a gépet!:)
    Először is valszeg a videokari hátulján levő memóriamodulokra rakok valami kis hűtőbordákat. Ezek már most befűtötték a házat, szal azért egy ventit már most beraktam, hogy ne akkumulálódjon a hő.
  • Blum
    #68388
    Mi ez a levágott mellbimbó? :D
  • NEXUS6
    #68387
    OFF
    Nem rossz, de hasonló dizájnban nekem ez a változat jobban bejön:

  • Blum
    #68386
    Ha egy ilyen kinézetű kártyám lenne,istenbizony leszarnám,hogy GeForce vagy sem. :D
  • MR ME
    #68385
    dugnám
  • IMYke2.0.0.0
    #68384
    A táska többet ér, mint a kártya - s persze GeForce felirat nélkül.
  • goso
    #68383
    én hasonló proci hűtőt láttam de tényleg elég egyedi
  • Blum
    #68382
    OFF:

    Ez de rohadt jól néz ki!
  • [HUN]FaTaL
    #68381
    Nem használom, ATT. :)
  • arty
    #68380
    profilok+hotkey? mennek? 11.2 alatt létrehozottak? biztos? :D

    nálam régi catás profilok mennek, ujak nem :(
  • TaRka0107
    #68379
    Igen, azt elfelejtettem írni, hogy még igaz hogy béta, de akkor mind1. Csak én azthittem hogy van olyan driver ami még a 4800-as szériákat javítja leginkább, mert a mostaniak inkább az 5000 és felettieket.
  • [HUN]FaTaL
    #68378
    Crysis 2 igen bugos még (nem véletlen BETA), a driverrel nekem semmi problémám nincs. Minden működik mindenhol :)
  • TaRka0107
    #68377
    Képen nem hiszem hogy látni. Crysis2betánál volt ilyen nekem, 11.1-es driverrel viszont nem:D
  • arty
    #68376
    képet muti! :)
  • strebacom
    #68375
    Köszi....érthetetlen, mert csak a elöbbi iróval megirt lemezekkel csinálja, amúgy faxán ir olvas más mindent...
  • TaRka0107
    #68374
    Szevasztok! Szerintetek HD4870-hez melyik a legjobb driver? Most 11.2 van fent, de némelyik játékoknál recés a tárgyak éle. Mert mondták hogy már az új driverek nem "foglalkoznak" úgymond a 4800-as és elődjei szériával.
  • item
    #68373
    Vezérlési gondjai lesznek,próbálj egy új firmware-t ráfrissíteni,ha az sem oldja meg, próbáld meg áttenni más kábelra/portra, ha az sem segít,akkor pedig valószínűleg csere érett a meghajtó. Esetleg még próbáld ki másik gépben,ha van rá lehetőséged.
  • strebacom
    #68372
    Sziasztok...kérnék egy kis segitséget....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    DVD iróról van szó, a lényeg, hogy nem látja a lemezt amit a régebbi iróval irtam meg, de ha újraindítom a gépet akkor, meg már látja, ezt teljesen random jön elö, új NEC7260S iróról van szó....miért lehet ez??


    Köszi.....Irjatok!!
  • KranaZoli #68371
    Úgy látom már törölte azt a kommentet, amelyikben azt ecsetelte vki, hogy a kutyájára lett volna kíváncsi, amikor 1xcsak csutka hangerőn megszólal a zene. Ezen a kommenten fetrengtem; amikor olvastam - de már nem lelem. EPIC volt pedig!

    De ez sem rossz:

    "tirexi az internet új celebe, mindenhol ott van :D torrent oldalak, xfire, jutub még az ipon webshop is :D"
  • fery02
    #68370
    Köszönöm. Egyelőre elég lesz ennyi, mert lehet túl lehet ezt adagolni. :)

    Nekem bőven van önkritikám, neki is szüksége lenne rá és talán rájönne, hogy nem kéne ilyeneket kiraknia netre.
  • TaRka0107
    #68369
  • item
    #68368
    Lol ezt még nem is láttam, EPIC FAIL!!! Ismét..
  • Solten
    #68367
    Na ez jo volt...

    Amugy mi ertelme ennek a musornak? Okoskodnak itt kora hajnalban, ahelyett hogy felkelnenek del korul.. Rajuk ferne.
  • item
    #68366


  • KranaZoli #68365
    Láttam Őket. :)

    Totál OFF; de totál GÁZ!

    "Batman Videójáték egy film? TV2 Fail...

    Comment Blog olvasása közben végig sírtam ezt a pár percet, nagyon jó reggelre virradtam. Batman hamarosan visszatér a mozivászonra is, és a videójátékok piacára, hiszen érkezik az Arkham City címet viselő konzolkaland, ami a TV2 szerint FILM lesz :D.... A sötét lovag c. film egy nagyon jó film volt, de ennyire lezúzni, mint ahogy Puzsér Róbert tette... Lehetséges, hogy egy bizonyos szintig igaza volt, méghozzá szerintem addig, amíg azt mondta, hogy Heath Ledger halálával jóval megemelkedett a népszerűsége a második Batman filmnek, de itt meg is áll a történet. Bejátszották a beszélgetés elején az Arkham City trailer-ét, ami teljesen cinematic trailer, tehát ezzel is megvezették a nézőket, hogy ez egy animációs film lesz, ráadásul a balfasz Puzsér gyereknek sem volt annyi esze, hogy ezt felhozza. Természetesen a trailer végén nem játszották be, hogy Xbox-ra, PS-re meg egyéb platformokra érkezik a 'FILM' :D.... Sírok, sírok... Bruce Wayne egy nagyon jó figura, szeretem Batmant, de ennyire lehúzni azért nem kellett volna, főleg olyan embernek, aki gyűlöli a Batman világot. Nagyon gáz, hogy ennyire tudatlanok csinálnak műsorokat, és sokmillió ember nap mint nap ezeket az információkat szívja be az agyába, és valóban hülyének lehet nézni az embert ezek szerint..."

    Mokka TV2 valóban Epic Fail részlet...

    Forrás - GamerOnline

    Na, ez a homlokon csapom Magamat videó, nem amiket Tirexi készít.
  • MR ME
    #68364
    meg a papucs :D
  • modelcar
    #68363
  • Solten
    #68362
    Es meg tobb reszlet a villabol... :)))
  • MR ME
    #68361
    ő lenne az :)