90029
  • mflex #69966
    A laposra van csatlakoztatva a HK, oda meg brilliáns, egyébként az analóg hifi hangot részesítem előnyben, ezért is egy eléggé ritka darab toronyra van kötve az emu.
  • pointer4
    #69965
    Gihi :D
  • pxxl
    #69964
    "már tudja mi a frankó"

    ezt most hogy értsük? :D a kolbász, mint kaja, vagy a mozdulatsor?


    am aranyos
  • pointer4
    #69963
    OFF
    Fog nélkül, még tápszeres korban, azért már tudja mi a frankó :D



    Kilopta a kezemből :D
    ON
  • item
    #69962
    Na ugye,erről beszélek...
  • Sir Quno Jedi
    #69961
    Nekem anno 2x92k-ba fájtak a hangfalaim, de azok ugye fél ember méretűek és egyedül mozgatni sem triviális őket. Szólnak is. :D
  • item
    #69960
    A HK természetesen alap a minőségéről,de azért azt tegyük hozzá,hogy a fizikai korlátait nem tudja ez sem legyőzni. Azért ez elég messze van a profi kategóriától,ahogy ezt a tisztelt apple dealerek és bizonyos apple tulajdonosok állítják. Ez egy nagyon szépen megtervezett "apple" termékek mellé designba is odaillő multimédiás hangfalszett! És mellesleg nem éri meg az árát! És mielőtt nekem esne valaki,van némi tapasztalatom a hi-fi és high-end rendszerekkel kapcsolatban is. Többek között nekem is van itthon HK által tervezett multimédiás hangfalszettem,szépen szól a maga kategóriájában,de nem az a "leülök tőle kategória",ahogy azt sokan állítják!
  • pointer4
    #69959
    Mondjuk ilyet PC-re kötni vétek :D
    Kapcsolóüzemű tápegységű rendszerből hangot... kár vele foglalkozni :D
  • pxxl
    #69958
    jah olvastam róla, h profi cucc :)
  • mflex #69957
    Nem az komoly, hanem a hangminősége, egyszerűen elképesztő, leírni úgysem lehet, ha ezt valaki szóban mondja el nekem, nem hiszem el. Az árát tökéletesen megéri.
  • IMYke2.0.0.0
    #69956
    Harman-Kardon-tól mit vársz :)
  • pxxl
    #69955
    wow ez komoly :D

    GLA-55 (kb 180.000ft...)
  • IMYke2.0.0.0
    #69954
    Én ültem MAC előtt (már írtam róla) - és azt kell gondoljam, hogy ha nem játszanék [[[Gyorsan teszem hozzá: MAC-en is lehet azért klasszikusokkal játszani!]]], akkor egészen biztosan MAC-re gyűjtenék.
  • DummyBoy
    #69953
    Roppant egyszerű - ha valaki nem grafikával - fotózással - tördeléssel foglalkozik, akkor annak egy drága - dizájnos és gyakorlatilag használhatatlan oprendszer.

    Az OSX egy szuper rendszer, fotós haverom imádta ... de ha DOLGOZNI kellett, akkor máris indult a win a gépen ...

    Ugyanez vonatkozik a játékokra is ...

    Hálózat és erőforráskezelés szempontjából meg a linux a jobb ...

    Az OSX és a Linux is rétegeknek való ... a tömegnek a Win ...
  • mflex #69952
    Ne forgassátok már ki a szavaimat, nem erről volt szó, és nemcsak a böngésző indul így, hanem sok más durva program is. Egyébként meg nem tudom, hogy mi a picsa bajotok van az osx-el, azon kívül, hogy nekünk magyaroknak drága. Részemről zártam, talán még annyit, hogy a mac pro gépemben egy ati 5870-es VGA van, nagyon jól megírt kext-el.
  • pointer4
    #69951
    Na most ezért , hogy így induljon el egy böngésző, nem fogok lebutulni mac szintre :D
  • mflex #69950
    Nem szeretem ide kitenni az sg-re, mert jön a fikázás, csak a PH-en nem nagy szám ez, illetve nem csesztetnek miatta, azért már inkább, ha nincs kiírva.

    konfig
  • IMYke2.0.0.0
    #69949
    Én láttam Mflex gépének leírását - nekem is leesett az állam.
    Ráadásul, akkor még gyengébb is volt a gépe iciri-picirit, mint most.
  • arty
    #69948
    4ssd rai0-ban?? nane :)
  • IMYke2.0.0.0
    #69947
    4 db van neki, RAID-ben.
  • arty
    #69946
    ssd van a gépben amugy?
  • kifli
    #69945
    ittmég nem :)

    ahogy ez se :D

  • [HUN]FaTaL
    #69944
    :DDD
  • mflex #69943
    Vótmá?


  • [HUN]FaTaL
    #69942
    Evvel kezdtem, hogy unix alapúak.

    #69941: FF4, Chrome feature.
  • kifli
    #69941
    váó, átmérethezhető a szövegbox :O
    Ez eddig is volt?
  • kifli
    #69940
    most ménemhagysz trollkodni? :D

    Amúgy ha jóltudom mindkettő unix szerű oprendszer :)
  • [HUN]FaTaL
    #69939
    FAIL. Unix alapú mindkettő, semmi közük egymáshoz.
  • kifli
    #69938
    "És ugyanez igaz a linuxra is."

    az osx is linux
  • [HUN]FaTaL
    #69937
    Használtam már OSXet, vannak benne jó megoldások és vannak benne hülyeségek. Ugyanígy a winben is. És ugyanez igaz a linuxra is.
  • mflex #69936
    Nem ezt nézem, és nem is erről volt szó, csak megjegyeztem, hogy win alatt egyik program sem indul úgy, mint osx-en.

    Egyébként meg, gondolom a büdös életben nem használtad a rendszert, akkor mire téped szád. Én nem fényeztem az osx-et, használom az irodámban, otthon a wint és ennyi, a vicc kategória most te saját magad voltál, de én nem röhögtem.
  • [HUN]FaTaL
    #69935
    Kiegészítőkkel nekem is, de ha jól látom nincs rajta senki. Amúgy meg kb leszarom, hogy fél sec vagy 2 sec alatt indul el valami. Komolyan ez egy OS legfontosabb tulajdonsága, hogy nanosecundomokban mért szarságokat nézel?

    Ez már vicc kategória.
  • mflex #69934
    Tudod mit, majd ha csinálsz egy olyan videót, ahol boot után a dekstop és azonnal kattintasz, majd rögtön így indul, akkor elhiszem, érdekes az atomerőmű gépemen is elgondolkozik 2 másodpercig a chrome...

  • Solt
    #69933
    Pffff.... tragédia! :D Nem is tudom, hogy fogok aludni!!! :D
  • kifli
    #69932
    Köszi, de időközben rájöttem, maradok az ff-nél. Főleg most, hogy a telefonom, meg a desktop ff-em synceli a dolgokat :)
  • [HUN]FaTaL
    #69931
    Amióta van superfetch azóta kb chrome így indul winen is, opera, ie szintén. FF picit lassabb.

    most komolyan ettől nagy szám az osx, hogy fél másodperccel hamarabb elindul az FF?:D Ezért kerül 3x annyiba, mint egy PC?:D
  • mflex #69930
    Újabb érv, hogy felesleges pc-t fejleszteni :/
  • arty
    #69929
    ha sz*pni akarsz, feltétlenül! (munkára... :D)
  • KranaZoli #69928
    1.) Ha nincs YT vidi akkor rendben van.
    2.) Nem tapasztalok akadást, csak nem azért vettem 5850-est, hogy 3D-ben hajtsa a Fox-ot. :)
    3.) Egyelőre nem nagyon marad más választásom, ha engedélyezem a GPU Acceleration-t.

    De normális ez így?! Vagy csak Én találom ezt furcsának?! Voltak korábban a tesztek, amiket link-eltem. No, ott megértem, hogy szükség van a 3D-s renderelésre. Azonban ilyen teszteken kívül viszont semmi olyan weblapot nem lelek, ahol azt mondom értem mire föl a 3D-s renderelés. Nem lenne jó itt vmi plafon, vagy mit tudom Én micsoda ami nem engedi egy szint fölé az órajeleket?

    UVD-ben cca. 3-5 W-os + fogyasztással tesztelték le AMD-nél az UVD szintet. 3D-ben így GPU gyorsítással +30-50 W-os fogyasztással lehet számolni. (kicsit jobban melegedő VGA-val és hangosabb ventivel)

    Ez így persze légypiszok, de több órás; több napos; több hetes időintervallumban másképp fest.

    Közben másnál:

    "Sajnos a FF4 szivat.

    Én nem használom és semmi gondom w7 asztalnál a 2D órajellel. Most elindítottam a FF4-et és egyből maxigázra vágta a VGA órajeleket és a terhelést is ugye 99%-ra jelzi, de a VGA áramfelvétele "csak" 5.23A.

    A FF4-ből kilépve szépen megmaradt a maxigázos órajel. Gyorsban kikapcsoltam a hardveres gyorsítást a FF4-ben és most újra indítom a gépet, mert magától ahogy látom nem is fog visszaállni a VGA órajelei"

    A jó édes anyucikájukat!
  • arty
    #69927
    "Azért fentartom,hogy az NV beállításai,érthetőbbek."

    én meg fenntartom, hogy amit megszoktál, azt megszoktad ;)