90029
  • item
    #70006
    Kondi cserélgetés rulz..
    Köszi,hát igen,ha az ember kiakar kapcsolódni/szakadni a mindennapos mókuskerékből,akkor legalább megfelelő minőségben tegye. Amúgy ha kocsival megyek,nekem ott is a lossless a favorit,nem igen hallgatok rádiót sem. MP3-at meg a hasonló veszteséges tömörítést meg egyenesen utálom.
  • Bence94
    #70005
    hehe ezzel IS szoktuk tesztelgetni a hifit, amikor megint kicseréltünk egy kondit talán "jobbra"...
    A rendszeredhez meg gratulálok szép :) jó is az a b&w
    Más:Jó tudni, hogy vannak itt sg-n is "Hifis" emberek
  • Puhos
    #70004
    Szerintem ebből kár messzemenő következtetést levonni. Nekem is ilyen tápom van, lassan két éve hibátlanul működik. Ja és az enyémnek hangja is alig van.
  • Blum
    #70003
    Na ja,néztem is egy videós tesztet,amiben volt olyan rész,hogy az 5V-os ágon volt,hogy 9 voltot is leadott. Sajnos több lóvém nem volt,érettségizni meg nem ártana...:D
  • IMYke2.0.0.0
    #70002
    A kivétel erősíti a szabályt. Mondhatjuk úgyis, hogy szerencsés vagy.
    Ebben a könyvtári gépben már a második tápegység van - s mivel semmi beleszólásom nem volt: a második Mercury...
  • Gibor
    #70001
    Nekem a csapágyas mercury 7évig működött :) abból 3évet csapágyasként :) Mai napig működik, csak nincs használatban.
  • IMYke2.0.0.0
    #70000
    Mondjuk, azzal még mindig jobban járt, mint mondjuk egy Mercury-val, melynek fél éven belül "csapágyas" lesz a ventilátora, majd leég...
  • IMYke2.0.0.0
    #69999
    Nem véletlenül olyan halk az a táp...
  • [HUN]FaTaL
    #69998
    Imádkozzál is, mert a hkc nem ilyen szelíden fog megpusztulni, hanem magával rántja a fél gépet. :)
  • Blum
    #69997
    Jelentem,ma reggel elhunyt a 13 hónapos Chieftec GPS 450-es tápegységem. Belül 3 vezeték csak 1 darab szén. :( Garancia csak 1 év volt rá,ami múlt hónapban le is járt.
    Épp tételeket nyomtatgattam,mikor hangos puffanás,gép leáll,kurva égett szag a gép belsejében.
    Sajnos sok pénzem nem volt,nekem meg gyorsan kellett valami,úgyhogy most ideiglenesen egy 430-as HKC-ra esett a választás. Imádkozok,hogy kibírja azt a pár hónapot a gépben. :DD
    Viszont meglepő,hogy fele annyira hangos,mint a Chieftec.
  • steweee
    #69996
    rendben, köszönöm a válaszokat !
  • Solten
    #69995
    Vehetsz egy masik 6850-et termeszetesen, elvileg akarmilyet, mukodni fognak egyutt CF-ben.
  • Solten
    #69994
    Hehh, legkozelebb lenyulja sort is... :)))
  • item
    #69993
    Hát igen...
  • Solten
    #69992
    Na, hal'isten...
  • KranaZoli #69991
    OFF

    "Így ha az egyik process elszáll, nem viszi magával az egész böngészőt, mint FF esetében."

    Fox-nál már rég nem találkoztam ilyennel. Vagy ratyi oldal ha ezt csinálja, vagy ratyi az OS(gép); vagy ratyi addon-okat használ vki.

    "Chrome magasan veri kompatibilitásban az összes böngészőt. Talán a Safari van hozzá a legközelebb."

    Az lehet, hogy kompatibilis csak épp az oldalak többségét IE alatt tesztelik le. Fox-ra még jó esetben. Chrome topic-ban nem épp ilyen hsz-eket olvastam és személyes tapasztalatom is ez.

    Beágyazott flash tartalmat nem játszik le, amit IE; Fox élből. Ilyennel 1el találkoztam, de rendszeresen látogatom az oldalt. IE Tab kellett, hogy működjön.

    1920x1080-ban próbáltam volna a saját beépített nagyítójával nagyítani a weblapokat, és belaggolnak az oldalak. Nem rossz, nem rossz. Vmelyik notimon még mindig fent van és használom, mert szépek hozzá a témák. :D
  • pointer4
    #69990
    Bákelitről Depeche Mod, hát majd beszartam, olyan hangokat még az íletben nem hallottam :D

    Én ezt ajánlom:

    vagy bármi a "The Six Wives of Henry VIII" lemezről :D
  • item
    #69989
    Ja és még ez,iszonyatosan brutálúl szól,szinte beleborzong az ember mikor hallgatja,fantasztikus!
    Chris Jones - Long After You're Gone


    Bocs az OFF-ért több nem lesz
  • IMYke2.0.0.0
    #69988
    Hú, ez nagyon jó szám volt! Köszi!
  • item
    #69987
    Ez az egyik kedvencem a tesztlemezről.
    Allan Taylor - Colour To The Moon. (B&W Audiophile Recordings vol. 1)

  • pxxl
    #69986
    nyomtam azt is, fél centi különbség az egész, rájöttem magamtól is erre a kombóra
  • item
    #69985
    Általában az élő, valós hangszerekkel készített zenéket,mivel ezzel lehet a legjobban tesztelni az egyes rendszereket. De mivel szoktam mixeket és egyéb zenei aláfestéseket készíteni így minden esetben jól jön a megfelelő rendszer. Rengeteg zenei stílust kedvelek,és ezeket elég jól feltudom használni az egyes általam készített anyagoknál is.

    Amúgy szeretem a Robert Miles,Jean Michel Jarre, Andrea Bocelli , Schiller és még sok ezekhez hasonló alkotó munkáját! De hallgatok Sting-et,Michael Jackson-t, Linkin Park-ot, Metallica-t,Armin Van Buuren-t,Sasha-t,Paul Kalkbrenner-t,Red Hot Chili Pappers-t,Paul Oakenfold-ot,Tiesto-t,Faithless-t,Dave Seaman-t,RnB zenéket,és rengeteg Audiophile tesztet,minimal zenéket,stb stb. Lehet ez kicsit skizónak tűnik,de mindegyiknek megvan a maga hangulata akkor amikor éppen olyan hangulatom van.
  • pxxl
    #69984
    aztán jön az April Fool duma?
  • [HUN]FaTaL
    #69983
    ctrl+f5 :)

    Tegyél fel operát vagy ff4et :D
  • MerlinW
    #69982
  • IMYke2.0.0.0
    #69981
    ALT + F4 és Mozilla Firefox parancsikon duplaklikk... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #69980
    Jé, nekem is olyan a buksim, mint neki: majdnem hajnélküli-szint :))))

    Szerk.: Első két képkocka - akár egy western párbajhős. Kemény kötésű srác :)
  • pointer4
    #69979
    CTRL+F5? :D
  • pxxl
    #69978
    akkor már mégegy off

    végre itt a tavasz :)

    on
  • pxxl
    #69977
    nekem annyi bajom van a chrome-al, hogy sokszor nem frissíti a weboldal tartalmát. pl cserélek egy képet, és az sokáig még a régi marad. hiába nyomom, hogy F5, Shift+F5 akkor sem :/
  • MerlinW
    #69976
    OFF

    "De Chrome-nál meg ott van, hogy megnyitod a taszk manager-t és benne figyel 3xdb Chrome.exe fájlt, mert minden tabfül és kieg külön taszk."
    Így ha az egyik process elszáll, nem viszi magával az egész böngészőt, mint FF esetében.


    "Ill. könnyedén futhatsz bele inkompatibilitási problémákba. Vagy nem jól jelenik meg egy weboldal, vagy nem indulnak el flash elemek, stb..."
    Chrome magasan veri kompatibilitásban az összes böngészőt. Talán a Safari van hozzá a legközelebb.

    Egyébként Chrome már a 12-es verziónál tart egy ideje, ami még gyorsabb, csak az ugye másik tárolóból elérhető, miután nem kapta meg a stabil címkét - amitől függetlenül teljesen stabil, azt használom nap mint nap.
  • KranaZoli #69975
    Nem értem teljesen?

    Most 4830-at akarsz CF; vagy 6850-et, vagy csak 1db 6850-et?!

    4830 mellé másik 4830 és mehet a CF.
    Az 1db 6850 is jó választás. Később minden további nélkül mehet mellé egy másik 6850. Nincs olyan, hogy CF kártya.

    6850 jobb választás pl. ha csak az új driver-ek VGA támogatását nézzük.
  • KranaZoli #69974
    ATI Catalyst™ Application Profiles 11.3 CAP1

    New profiles added to this release:
    - Crysis 2 (Steam version) – resolves flickering seen when running in CrossFireX configurations.

  • steweee
    #69973
    69.887-re vki ?
  • IMYke2.0.0.0
    #69972
    Már csak egy kérdés merül fel bennem: mit hallgatsz ezen a gyönyörűségen? :)

    [No, nem a kábelen, hanem a kontextusban értendő szetten.]
  • item
    #69971
    Nem egy elveszett gyerek!
  • item
    #69970
    Enyim! A frontokhoz ezek a kígyók mennek..


    a "kis sárga DLD" 1.3 mm2-es,csak a viszonyítás miatt.
  • kifli
    #69969
    parasztkolbi kenyérrel, nincs is jobb annál :D
  • pointer4
    #69968
    Már ki van nézve a zárda :D Na jó nem :D Csak majd be ne szedjen egy almot idő előtt :D
    Amúgy inkább az anyját üti :D


    MFlex: ebben egyetértünk, én is :) A CD játékos volt az uccsó ami bekerült a szettbe :D
    Ami nem ilyen kábellel van bekötve, az már komolytalan :D
  • IMYke2.0.0.0
    #69967
    Nagy bajban leszel, mikor már eladósorba kerül. Az már biztos. Gyönyörű a 'kiccsaj' - Biztosan nem rád ütött :))))))