90029
  • DIESEL DOG #70046
    Azért annyira nem olcsó az a 8 csiga RAM... :D
    De legalább Corsair...

    Őszintén szólva... költenék gépre ennyit ha milliomos lennék... de a gazdagnak is csak addig van amíg el nem herdálja, szóval még ha milliomos is volnék, akkor is meg gondolnám... :)
  • koocos
    #70045
    És abból, amit megspórolsz, veszel egy jól hangszigetelt házat :))
  • IMYke2.0.0.0
    #70044
    Több mint nyerésre - a cikk is kitér rá, hogy az 590-es csak csendességben nyerő.
  • IMYke2.0.0.0
    #70043
    Hát, ez igaz - kérdés, hogy milyen célra.

    Havernak nem sikerült 300.000 alá csúsztatnom egy Core i5 2500K-s gépet, csak 24-es Samsung monitorral, 1 db HDD-vel és nem csúcs VGA-val...

    Feltétele az volt, hogy ne 2 GB RAM legyen - raktam bele neki 8-at, olcsón :)
    A VGA pedig egy Gigabyte 6950-es.

  • koocos
    #70042
    Kövezzetek meg, de szerintem a 6990 erősen nyerésre áll..
  • DIESEL DOG #70041
    190k-ból már komplett PC-t is lehetne venni... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70040
    Lehet morfondírozni, melyik ~190.000 ezres kártya éri meg jobban :)
  • KranaZoli #70039


    THX! Blum! Majd notira feltolom. Azon szoktam "gányolni". :)
  • Blum
    #70038
    flock.com
  • pointer4
    #70037
    Neked is ha lesz :D
    akkó újra

    HBD Fatal! :D
  • KranaZoli #70036
    Köszi, de odaírhattad volna a végére, hogy Fatal, mert ez így Nekem szól. :D
  • DIESEL DOG #70035
    Isten éltessen Fatal! :)
  • KranaZoli #70034
    Köszi! :)

    No, majd notin meglesem, de egy URL-t lökhettél volna, hogy ne kelljen gúglizni utána. Én még nem hallottam róla.

    Bár a Chrome nem csupasz, csak be kell lakni kiegekkel. :)

    Nekem csupán ennyi van Chrome-hoz is. :D

    Nézd át, hátha lesz benne ami megtetszik. ;)

    Adblock Plus for Google Chrome™ (Beta) - Verzió: 1.1.2
    Blokkolja a reklámokat a Firefox Adblock Plus szűrő segítségével. Mondj búcsút a reklámoknak és böngéssz békében!

    Auto HD for YouTube - Verzió: 2.2.1.187
    Minden YouTube videó HD-ban indul el (ha elérhető a HD felbontás), vagy amilyen minőségben akarod.

    Auto Replay for YouTube - Verzió: 1.9.7
    Adds an Auto Replay button in Youtube Page. For Issues or Feature requests, mail to: [email protected]

    Chrome Toolbox (by Google) - Verzió: 1.0.19
    A quick access tool that allows you to put your favorite browser commands in one drop down menu, save unsubmitted form data, magnify images, view videos in standalone windows, and define shortcuts to open all links in any bookmark folder.

    ChromeAccess - Verzió: 1.6
    Quick access to 'about:' and 'chrome://' pages.

    Clickable Links - Verzió: 1.1.2
    Turns unclickable urls & email addresses into clickable ones.

    Drag and Go - Verzió: 1.7.0.1
    Super Drag and Go, plus 6 most frequently used gestures with left mouse.

    Forecastfox - Verzió: 2.0.10
    Get international weather forecasts with this highly customizable extension

    IE Tab Classic - Verzió: 0.9.8
    Internet Explorer inside Chrome

    Image Properties Context Menu - Verzió: 0.5.1
    Show the properties of an image

    middle click mini - Verzió: 0.3
    fix middle click behavior for a lot of pages

    Neat könyvjelzők. - Verzió: 0.8.8
    Egy elegáns popup könyvjelző fa.

    Scroll To Top Button - Verzió: 6.0.0
    Adds a scroll to top or bottom button.

    SearchPreview - Verzió: 1.4
    Adds preview images (thumbnails) to your Google™ search results.

    Sexy Undo Close Tab - Verzió: 7.0.3
    Accidentally closed your last tab? Tired of losing tabs in Incognito? Don't worry, everything is possible with this sexy extension!

    SHOUTcast - Verzió: 1.1
    Official version: Listen to thousands of free radio stations while you browse the web.

    Ultimate Chrome Flag - Verzió: 0.3.7
    This extension displays country or region name, Geo, Google PageRank, Alexa Rank and WOT info for the websites you're visiting.

    X-notifier (Gmail, Hotmail, Yahoo, AOL ...) - Verzió: 0.8.1
    Notifier for Gmail, Hotmail, Yahoo, AOL and so on

    ------------------

    Ami (még) gyengus benne a Download Manager ésatöbbi hiánya, ill. az UndoClosedTab nem jegyzi meg a history-t. :(
  • pointer4
    #70033
    HBD!!! :D
  • Blum
    #70032
    OFF:

    Utálom magam ezért,de folytatom a múltkori böngésző flémet,szóval előre is elnézést! :)
    Ma délután kicsit felba..ta az agyamat a Mozilla is,meg az Opera is. Chrome meg nekem túl csupasz. Szóval,lényeg,ami lényeg,hogy találtam egy olyan nvezetű böngészőt,hogy Flock. (Ti már biztos hallottatok róla én még csak ma ismerkedtem meg vele.) Szóval,feltelepítettem és kellemes meglepetés ez a cucc. Egész gyors,egyszerű,letisztult,bármit betölt (nem úgy mint néha a Chrome),nem fagy ki random (nem úgy mint néha a Mozilla)....
    Ja és Zoli! Ez nem szaggat nálam zoomolás közbeni görgetésnél. :)
    Van hozzá rengeteg kiegészítő (bár semmit nem használok). Szóval ha valaki kísérletezgető kedvében van,akkor ajánlom nyugodt szívvel,nálam eddig bevált.

    HBD Fatal!
  • Solten
    #70031
    HBD Fatal!



    :)
  • KranaZoli #70030


    Lencsevégen újabb négy Radeon HD 6790-es

  • Jakuza001
    #70029
    En se akarom ismetelni magam :D


    * Enter about:config in the location bar to access the advanced preferences.
    * Look for toolkit.zoomManager.zoomValues and replace the default values with your preferences. For example to set quicker values like 10%, 50%, 100%, 200%, 300% and 500% you will need to enter .1,.5,1,2,3,5.
    * You will also need to increase the default 300% zoom in level. Look for zoom.maxPercent and set it to 500 to match the highest step set above.
    * You may need to to do the same with the lower limit. Look for zoom.minPercent and set it to 10 to match the lowest step set above.

  • KranaZoli #70028
    #70020 Nem szeretném ismételni Magam.
  • KranaZoli #70027
    Azokon az oldalakon átállítod másra ennyi az egész és azt jegyzi meg. De minden új oldal, pl. Gúgli eredmény; stb... egy alap nagyítással fog bejönni. Pl.: 133%-on biztos semmi sem fog kilógni Nálad sem, de 150%-on sem. :)

    Nekem is egyéni az SG és még jó pár oldal, a többi meg default 150%.
  • Jakuza001
    #70026
    Mar a 3ban is volt, CTRL+egergorgo :D

    Amugy meg https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/nosquint/

  • KranaZoli #70025
    Ó bakker, csak most látom.

    Sok-sok boldogságot és örömöt kívánok Neked FATAL és ezúton is nagyon szépen köszönöm a rengeteg okosságot Tőled!

    Boldog születés napot!


  • Sir Quno Jedi
    #70024
    Azé nem hiszek az ilyesmiben, mert pl. a Gametrailers-hez tök más nagyítási arány kell, mint a gmail-emhez, vagy az SG-hez. Abszolúte. Jegyezze meg, köszöntem.
  • KranaZoli #70023
    Bonyolult a jó édes anyucim. Ő bonyolult. :)

    Imyke! Figyuka, pl. egy oldal mi Nálam Chrome-ban ahogy görgetem szaggat, míg Fox4-ben szalad. link...

    Tudom, hogy ratyi az oldal, de sajna nem csak ez az 1. :(
    144%-os Chrome nagyítás mellett.

    Sir

    NoSquint (!); Default Full Zoom Level.
    ;)
  • Sir Quno Jedi
    #70022
    He? Szal. az a baj, hogy nem oldalaként akarod megjegyeztetni vele, hanem fixen. Hmmm... Na ilyet én senem láttam, igaz nem is kerestem.

    Amúgy igen, bonyolult amit írtál! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70021
    Chrome-n nálam hasít minden mint az istennyila - bele sem gondolok, mi lenne, ha több megabites netem lenne...

    Én is, helyből kicsit nagyítok (helyből tudja, nem kell hozzá beépülő), mert szemüveges vagyok, és ez a bolhafingnyi monitor (1680*1050, 20 inch) ront a helyzeten.

    Nálam nem laggol semmi. Persze, a betöltés más tészta (0,5 megabites), de utána minden mint a szél.

    Csak ezeket tettem fel:

  • KranaZoli #70020
    Miért nem kell a 4-es Fox-hoz?!?!
    Van benne alap nagyítás?! Én nem vettem észre. Arról beszélek, hogy minden megnyitott oldal pl.: 150% legyen. Nem arról, hogy megjegyzi a zoom értékeket oldalanként! És nem a Fox4 laggol, hanem a Chrome és független a megnyitott lapok számától. Ennyire bonyolult volt amit írtam?
  • KranaZoli #70019
    PC Humor topic-ban láttam. Induljon jól a hetetek, vagy sírjatok és essetek depresszióba.



    Notice:

    Amit nem tudok megrejteni, hogy ezt miért kellett 1080p-ben?
  • Sir Quno Jedi
    #70018
    Foxhoz sem kell vaze. Új négyes foxhoz pl. tutira nem és nekem nem is lagol kb. semmit. Igaz én nem is tartotk 1000 oldalt nyitva 1xrre. Szépen műxik és minden oldalra megjegyzi a beállított nagyítást. Kell is, mert 2560*1440-ben szart sem látnék egy 800*600-hoz optimalizált oldalból.
  • KranaZoli #70017
    Ez mit csinál?! (nem is hallottam még róla. :)

    Nincs helyette vmi egyéb alkalmazás?!

    Ha kipróbálod a Chrome-ot Imi, az lenne a kérésem néz már meg légy szíves, hogy Nálad ha nagyítod az oldalakat akkor nem fognak-e laggolni; szaggatni az oldalak ahogy görgeted a lapokat. Chrome-hoz nem kell kieg, mint Fox-hoz, hogy nagyítsa a lapokat van benne gyári funkció ahogyan Opera-ban is. De Nekem sajna Chrome-ban 1xerűen szaggattak az oldalak nem is kicsit. :(

    És kiderült, hogy ez csak abban az esetben van, ha nagyítom az oldalakat. Márpedig Nekem Fox-ban is alap, ha jól emléxem Te is tettél fel kieget arra, hogy megnövelje a kép/font méretet a Fox. Ez Nekem FullHD-ban olyan 150% körül van. Fox-hoz vannak nagyon jó is kiegek, sajnos Chrome-nál mind1ik bug-os, mert a gyári Zoom funkcióra építenek ami eleve bug-os, de lehet csak Nálam bár kétlem, mert Chrome topic-ban váltottunk pár hsz-t. Fatal volt a legnagyobb segítség. :)

    Ez volt a legnagyobb gondom vele, hogy ez Nálam bug-osan működik. A Smooth Scroll nem érdekel - mert azzal a kieggel még szörnyűbb, de Nekem jó a sima scroll is. :)

    Szal ha kipróbálod nézd meg légy szíves. Nekem a 100% 1920x1080-ban nagyon kicsi, apró, élvezhetetlen, de inkább olvashatatlan. :D (korral jár :)

    Chrome gyári Zoom-ja ha jól emléxem 120-144-172%-okat ismer. Ettől eltérőt nem lehet beállítani. Talán kieg, de azok is laggoltak; szaggattak; stb... Esetleg küldöm PÜ-ben olyan oldal címet, ahol Nálam kínszenvedés volt a Chrome.

    Minden más hiba apróság ehhez képest és ez is csak ekkor jön elő, de sajna ezért nem használom, vagy már csak nagyon ritkán (notin) a Chrome-ot. :(

    Pedig jó kis böngésző lenne az és nagyon meg is tetszett. Óriási kellemes csalódást okozott!!! Csak ez a hiba ne lenne. :(

  • IMYke2.0.0.0
    #70016
    Rád is - csak ebben a témában nem írtál.
  • Sir Quno Jedi
    #70015
    Rám nem. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70014
    Köszönöm srácok a segítséget! Tudtam, hogy számíthatok Rátok!
  • Armagedown
    #70013
  • Armagedown
    #70012
    az a kártya egy átnevezett GeForce 240 , annak kb a HD 5670 felel meg
  • IMYke2.0.0.0
    #70011
    A hulladék GeForce GT440-esnek melyik az ATI-s megfelelője?

    (Ismerősömnek kellene összeállítanom egy gépet, és meg akarom mutatni neki, hogy a boltban összerakott gépnél válogatva mennyivel jobbat tud kihozni az adott összegből)
    (Nem, semmi kedvem a "milyen gépet" topikhoz)
  • Blum
    #70010
    Jó kérdés. Lehet,hogy ezért volt csak 10k (?).
  • [HUN]FaTaL
    #70009
    Chromeból meg nagyon sok alapfunkció hiányzik..
  • Solten
    #70008
    "Garancia csak 1 év volt rá"

    Az enyemre miert adtak 5 evet?? 3 eve hibatlanul uzemel btw.
  • IMYke2.0.0.0
    #70007
    Megkapta az utolsó szeget is nálam a Firefox 4 koporsója: a SnagIt nem tud vele automatikus görgetés mellett képet lopni.
    Érdekes módon, a Chrome-mal működik.