90029
  • [HUN]FaTaL
    #70288
    Pont ugyanilyen érzésem van, ha épp jobbkézzel kell szenvedni az egérrel. Elegerészek vele de azt inkább hagyjuk. :D
  • morcosqtya
    #70287
    Most kipróbáltam bal kézzel egerezni... hát száradjon le inkább a bal is ha már jobb nem lesz amivel kattintgassak... :)
  • [HUN]FaTaL
    #70286
    "Ez már hűde perverz. :)"

    Miért is? Még 1db balkezes emberrel nem találkoztam aki átállítja balkezesre winben az egeret. Összes balkezes ismerősöm így használja, ahogy én.
  • KranaZoli #70285
    Egy gond van ezzel az egerentyűvel: A görgő klikk az sajnos nagyon nem finom mikro klikk. :(((

    Majd átslattyogok a rágcsáló topic-ba - nem szándékoztam egeret vásárolni - ,de most, hogy fény derült a titokra új távlatok nyíltak meg előttem. :)

    Tudtok ajánlani olyan rágcsálót, ami vezeték nélküli és finom a középső klikk-je is. (ennek a MS-nak a gomb klikk-je nagyon finom, viszont a görgő kattintást az úgy nézem nagyon elqrták.)

    Vmi olcsóbb példány érdekelne, lehetőleg elemes verziós nem akksis. Az csak akkor ha nagyon tuti. :)
  • item
    #70284
    Na ja,van,illetve volt pár jobbkezes kollégám,és van egy haverom is aki jobbkezes.
  • item
    #70283
    Senki sem tanította,így állt kézre(ujjra). Ahogy Blum kolléga is megaszonta,szal a kezdetektől,mióta fény gyúlt az "alagút" végén és felsírtam a mutter kezébe adva.
  • KranaZoli #70282
    Áhám! Biztos írtad, csak gondolom átsiklottam rajta. (nem akarattal!) Ez már hűde perverz. :)

    (wazz. nem értem, ezt a rágcsálót nem lopják el a flash-ek. 1xűren hihhetetlen.)
  • [HUN]FaTaL
    #70281
    Már említettem, hogy jobbkezesen használom a winben az egeret, nekem senki ne állítgassa el (állandóan el akarják). A bal klikk az bal klikk és nem jobb...


    Kétkezes egerem van egyébként (MS LaserMouse 6000).
  • KranaZoli #70280
    Van kollégám aki szintén bal kezes (nem is egy :) beleizzadok, ha a gépükön kell csinálni vmit, mire átállítom jobb kezesre a rágcsálót. Kattintok Én minden szarra, mire sikerül. :D

    És milyen egered van?! Bal kezes, vagy bal és jobb kezes?!
  • [HUN]FaTaL
    #70279
    Nálam mivel balkezes vagyok ez kicsit fordítva van. :)

    Bal kéz középső ujj a bal gombon, mutató újj a jobbon. :) És a mutatóujjal görgetek ha kell. De sokszor van hogy a mutatóujj kerül a bal gombra is, változó. Ez ilyen reflex, nem is figyeltem amíg valaki rá nem kérdezett itt a topicban. :D
  • Blum
    #70278
    ULPS-nek a crossfire-höz lesz valami köze.
  • KranaZoli #70277
    Áhhhh! Veletek nem stimmel vmi. Átlagosak vagytok. :)



    Amiket bekereteztem, azok milyen államtitkok lehetnek?!
  • Blum
    #70276
    A "mester" egyik régi videójában lehetett látni,amint így fogja az egeret (#70274) és azóta csak úgy használom. :)


    Viccet félretéve,amióta először értem számítógép egeréhez azóta így használom.
  • KranaZoli #70275


    Radeon HD 5800-asokat dob piacra a Sapphire

    "Mindkét videokártya a Sapphire egyedi hűtőjével érkezik és mindkettőjükhöz elérhető a gyártó TriXX névre keresztelt tuning segédprogramja, amelynek segítségével könnyedén megemelhetjük a GPU- és a memóriachipek órajelét, illetve feszültségét."

    Hmmm. Ezt a Trixx alkalmazást még nem is néztem. Cool! Van benne egy nagyon részletes Windows Gadget is. :)

    Trixx

    Notice: Eszméletlen miket bénázok így az egérrel. Nektek ezt ki tanította?!
  • item
    #70274


    Én így egerezem: Jobb kéz, mutató ujj a bal gombon,középső
    mutogatós ujj jobb egér gombon,gyűrűs ujj pihen. Görgetés a mutató ujjal,ilyenkor felemelem a bal egér bill-ről és akkor azzal görgetek.
  • KranaZoli #70273
    OFF:

    Ritkán eszem virslit. Ennek cca. 3x-ig az volt az oka, hogy fingom nem volt miért jó az, hogy megfőzöm és amikor lehúzom a bőrét, akkor az 1/3-a amortizálódik.

    Mígnem akkori párom azt mondta együk virslit. Együnk. Megfogja, belevág, lehúzza a bőrét és berakja a mikróba. WHAT! :O Mit csinálsz?! A virslit mindig így szoktam készíteni - mondja Ő. FÁKKK! És ehhez Nekem miért kellett 3x évet megélni, hogy ezt megtudjam?!?! (főzés; majd bőr lehúzás EPIC FAIL) Anyámtól mindig azt láttam, hogy Ő főzte Én meg nem vagyok egy Stáhl Jucus.

    Nem véletlen kérdeztem ma az egeres kérdésem, hogy ki melyik ujjal, csak akkor kevés időm volt melóban. Eddig 1általán nem figyeltem ki, hogy egerezik. Véletlen szemet szúrt, hogy kollégám mutató ujj és középső ujj. WHAT?! Hogy a rákba egerezel Te?! Miért, hogyan?! Hát mit csinálsz a gyűrűs ujjaddal? Semmit. Semmit?! Mert?! Hát, mondom azért, mert azé van bal; jobb és középen görgő, hogy hüvelyk ujj és kis ujj két oldalt középen meg 3 ujjal. Azt Ő nem tudja! Nem tudok gyűrűs ujjal klikkelni. Azért mert b*lfasz vagy!!! Utána elkezdtem nézegetni, hogy ki hogyan egerezik. WTF! Mindenki így, akit láttam. Kezdett érdekes lenni a történet... Ezek után már célirányosan elkezdtem közvélemény kutatást végezni az egész iroda házban ki, hogyan egerezik. Senki, zéró nem használja a gyűrűs ujját a jobb egérgombon történő klikk-eléshez. Mi a pcsa! Ez után tettel fel itt a kérdést, hogy Ti hogyan egereztek? Senki nem írta, hogy használja a középső 3 ujját. :O Ekkor már kezdtem nagyon aggódni, hogy Velem van a baj. Én megyek a forgalommal szemben. :D

    DE! Miért kell Nekem a 4x-hez közeledni, hogy megtudjam hogyan kellene egerezni. SŐT! Néha-néha elmegyek MM-ba körbenézni és olyankor megnézem az egereket is. Ergonómikus faintos egerek. Ezek?! Mi a pöcsöm kerül ebbe ennyibe, meg se tudom normálisan fogni. Nem tudom felemelni, mert kiesik a kezemből. :D 1xűeren nem akartam elhinni, hogy nincs egy normális egér. :O

    Erre ma bizony rá kellett ébrednem, hogy semmi probléma az egerekkel, hanem Velem a probléma. Hát nem szép az élet! :)

    SŐT! Van Nékem egy faszányos kis MS-os egerem, amit ritkán használok, mert Rám jellemző, hogy elég sokszor emelgetem az egeret. Ezt azonban nem tudtam, mert mindig kiesett a kezemből. :) 1xerűen nem tudtam elképzelni, hogy a rákba tudtak ilyen tré egeret csinálni. (Bill + egért kombó)

    Azonban van egy érdekes és kellemes mellékhatása. Számomra és többek által is megfejthetetlen az, hogy Fox-ban Flash tartalmak ezt az egeret nem tudják "ellopni". Ergó, mindenféle flash tartalom fölött lehet vele görgetni, ami Számomra EPIC! Mert rühellem, hogy némelyik Flash ellopja az egeret és görgetnék Én, csak nem tudok.

    Ez az egér évek óta szinte használaton kívül van, mert mint arra ma fény derült nem az egérrel van a probléma, csak épp meg kellett élnem cca. 4x évet, hogy megtudjam már megint Én vagyok a gyenge láncszem. :O

    Ez Nekem ma bearanyozta a napom. Ha lenne blog-om, egyre jobban gondolkozom, hogy blog-olnom kellene, mert Velem mindig történnek ilyen történések, amiken talán Mások is tudnak vidulni. :D

    Szép az élet! :D

    1ébként Róla van szó:





    Éljen! Újabb kihívás elé nézek. Meg kell tanulnom, ha nem is újra járni, de majdnem olyan nehezet - áttérni a helyes oldalra és nem a forgalommal szembe menni továbbra.
    (Hogyan használjuk az egeret helyesen napjaim kezdetét vették. :)

    Ez maga a szett:









    Annó, még Solten ajánlotta ezt a kombót. :)

    Sorry a sok OFF-ért! Szerintem vündersőn sztori. :D
  • KranaZoli #70272
    "Még a végén felrakom az áprilisi preview-et."

    Ne habozz. Kezdetektől fogva használom. ;)

    link...
  • fery02
    #70271
    Tudjátok, hogy mikor jön a következő driver?
    Mert momentán Shift 2-vel az alábbi okok miatt egyáltalán nem tudok játszani.
    Még a végén felrakom az áprilisi preview-et.

    MR ME: köszi a választ!
  • MR ME
    #70270
    meg meg :D
    ott topik scriptje változtatja meg aki kéri oszt kiírja hanyas szintü vagy :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70269
    Na, látom, a logo tényleg megvan :)
  • MR ME
    #70268
    nekem ilyet nem csinál, igaz csak bc2-vel játszottam az utobbi időkben...
    mondjuk tegnap egy pillanatra netezés közben kaptam fekete képernyőt majd üzenetet h nem válaszolt a képernyőillesztő, de ez már másiknál is volt :D
  • fery02
    #70267
    Nektek nincsenek gondok ezzel az aktuális 11-3-as driverrel?

    Úgy értem, hogy nálam a gép mostanában játékok alatt olyat csinál, hogy néha random módra befagy teljesen, ilyenkor a hang beakad, majd újraindul a gép.
    Tegnapi nap folyamán is eljátszotta párszor, de tegnap már csak exe problémával léptek ki a játékok, de a hang ugyanúgy beakadt és csak gépújraindítás segített neki.

    Mondjuk nálam most picit kínos a helyzet, mert ezzel az aktuális driverrel együtt, közvetlen előtte SSD is került a gépbe, arra áttelepítve frissen Win 7, AHCI SATA vezérlésre átállás, meg új hangkártya is került még a gépbe.

    Szóval sajnos egyáltalán nem biztos végülis, hogy ATI driver kavar be. :/

    KranaZoli: mutató-középső ujj.
  • kifli
    #70266
    az én lapom esetében is van egy 16x és egy 4x. Ha két vga-t pakolok bele, akkor mindkettő 8x sebességen megy. Mégpedig azért, mert a chipset max 20x sebességet bír el, ezt kb szabadon tudja mindkét slotra küldeni. 10x sebességel nem futhat, mert az nem osztója a 16-nak, és nem többszöröse a 4-nek (egész számokról beszélve)

    Így a legmagasabb érték amin fut, az a 8x mindkét slot esetén.

    DIESEL DOG: Application profiles levan szedve? Az leginkább cf rendszerek esetén optimalizál.
  • DummyBoy
    #70265
    F@sza ...

    Mindegy, tápom úgyse szeretné ... meg CF-et, SLI-t egyik komolyabb szimem sem szereti ...

    Nyugtassuk magunkat kicsit :)
  • KranaZoli #70264
    Takaríthatnák a 69xx-eket is.

    (Köszi FATAL)

    Ha már tavasz, akkor lehetne tavaszi nagytakarítás. :)
  • [HUN]FaTaL
    #70263
    Mutató és középső (csak fordítva mivel balkezes vagyok, de az egér jobbkezesre van állítva).
  • MR ME
    #70262
    biztos takarítják a raktárat :D
    am ennyiért valóban best buy
  • KranaZoli #70261
    Ilyenem van. Fasza! Köszi az OFF-ot. (Neked is Kula :)
  • MR ME
    #70260
    mutató - középső + hüvelykujj az oldalsó gombhoz
  • Solt
    #70259
    Odab@sz! :D Ha lenne rendes cf alaplapom és tápom, gondolkodás nélkül rendelném is a kettőt... :)
  • Solten
    #70258
    rola lenne szo:


  • Solten
    #70257
    mutato + kozepso
  • IMYke2.0.0.0
    #70256
    My fault.
  • Solt
    #70255
    Én sem, elhiheted! :D Hírhozónak jók ezek, másra nem! :)
  • Solten
    #70254
    Kozben leesett hogy a Sapphire-rol van szo, itteni webshopokban mar kaphato: ~ 32k-ert...!!
  • KranaZoli #70253
    OFF-os kérdésem van:

    Ki hogyan, melyik ujjakkal használja az egeret?! (mutató és középső, vagy mutató-középső-gyűrűs ujj) Kisebb fajta közvélemény kutatást végzek.
  • [HUN]FaTaL
    #70252
    Ilyet sehol nem írt. Egyik x16ban fog menni a másik x4ben, nem mindkettő x4ben.
  • [HUN]FaTaL
    #70251
    Persze, hogy jó, de ilyen noném szarokhoz azért nem rohannék megvenni. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70250
    Valamit félreérthetsz:

    Az egyik slot 4x-es
    A másik 16x.

    Akkor hogy lehetne 2-szer 8x?
  • Solt
    #70249
    Pedig indításnak jók ezek... előbb utóbb akkor rendes boltokban is e körül lesz... Főleg, hogy csak most lett bejelentve.