90029
  • KranaZoli #70368
    Ez mondjuk nem az, de mind1. :) Különben meg Mi vagyok Én magyar nyelvű Radeon BIOS flash-elős tutorial megalkotó?! :D

    Legyen kreatív akinek kell, majd megírom Neki. :)

  • Jakuza001
    #70367
    Magyar nyelvut ?
    Csinald csak meg te magad. :DDD

    http://www.techpowerup.com/rbe/

    Turorial az oldalon elerheto, mint ahogy rengeteg modositott vagy gyari BIOS file a VGA kartyakhoz.

    Sry de nincs kedvem most irkalni magyar leirast, meg kulonben is, aktivizald te is kicsit magad. :L
  • KranaZoli #70366
    Sziasztok!

    Nem tudtok vhol magyar nyelvű leírást arról, hogyan kell flash-elni VBIOS-t?! Semmi kedvem leírni. Nem Nekem, másnak lenne rá szüksége, de egy részletes How To...-t semmi kedvem megkreálni. :(

    (Olyan érdekelne, hogy BOOT USB kulcsos - hogyan kell olyat is kreálni, stb... ha 1általán létezik ilyen leírás)

  • Gibor
    #70365
    Ha most lenne kedvem költeni a gépre egyből rendelnék egyet :D
  • kifli
    #70364
    POFÁTLANSÁG-e?
  • Solt
    #70363
    Ő is Giga 6950@6970
  • Solten
    #70362
    HD 6670 / 6570 haromtremark eredmenyek
  • Solten
    #70361
    Ohm, Lacae milyen manufakturabol valo?
  • Solt
    #70360
    Óóó... holnap majd bombázlak kérdésekkel!!! :)) Jó éjt!

    ( Solten! Laca is kér Radeon logót! :D )
  • Her Laca
    #70359
    Jó:) Akkor megyek én s aludni,lévén csak miattad maradtam gépközelben:)
  • Solt
    #70358
    Majd holnap fejezem be... reggel kelnem kell! :(

  • Her Laca
    #70357
    Na???? Mennyi ideig tart az a win telepítés?
    Remélem jó lesz.De ha nem hát addig zrikállak amíg veszel egy másikat:XD
  • Solten
    #70356
  • Solt
    #70355
    Ennyi...
  • Her Laca
    #70354
    Ezt meg elfelejtettem. Ne húzd az időt , csapj bele a lecsóba:) Füstöljön az a kártya:XD
  • Her Laca
    #70353
    Kedvem lenne írni egy két sort de lusta vagyok regisztrálni.
    Mind1 nem mérvadó az arc. Jelzem az új bétával majdnem tökéletes lett. London felett full maxon még alacsonyan is 30-40 fps ,de többször 50. Van mikor 80.
  • Solt
    #70352
    Jobb lett volna, ha valami hozzáértő teszteli! :D
  • koocos
    #70351
    Mivel sokat volt róla szó...
  • Solt
    #70350
    Köszi! :)

    @Laca: Előbb winfos telepítés... :)
  • Her Laca
    #70349
    Na ne már:)
    Lássuk a medvét. Azonnal csinálj belőle 70 est.
  • morcosqtya
    #70348
    Grat!
  • Solt
    #70347
    Na megvan a Giga 6950-m! :) Kéretik egy Radeon logó... :)
  • morcosqtya
    #70346
    Nálam meg olyan távol vannak, hogy nem is látták még egymást szerintem.. :))
    (akkora a ház, hogy ha kiraknak az albérletből szerintem beköltözünk oda)

    Nem vagyok a passzív hűtés híve én sem.
    6850HD-nál a dupla ventilátor 35%-os fordulatszám alatt szinte hangtalanul suhan, húzásnál felrakom 77-85%-ra, akkor meg nagyrészt túlordibálja a játék, úgyhogy nincs gond.. :)
  • Blum
    #70345
    Szerintem olyan 70-80deka körül lehet.
  • Blum
    #70344
    Hűti,hűti,de akormekkora benga lamellákkal is burkolják körül a VGA-t,soha nem lesz olyan jó a hűtés,mint egy aktív hűtéssel ellátott társánál.
    Egy időben használtam én is a 3850-emet passzívan (=venti kábelét kihúztam :D). Úgy jó 18-20°C-al volt melegebb,mint ventivel. Bajom nem volt vele,csak valaki itt a topikban mondta,hogy hosszútávon nem jó ötlet,úgyhogy inkább visszadugtam.

    Na meg a kis szutyok házban,annyira közel van egymáshoz a vinyó és a VGA,hogy a VGA fűtötte a HDD-t. :D
  • tonyo9
    #70343
    még mindig bannolva, azért üdvözlet!
  • tonyo9
    #70342
    szevasztok
  • TomBond
    #70341
    Kíváncsi lennék a súlyára!!! :-)
  • janihunk
    #70340
    Jah és a hang HDMI-n megy a TV-re.
  • janihunk
    #70339
    Sziasztok mostanában olyan gondom van hogy játszok valamivel és egyszer csak megfagy egy percre elsötétül a kép majd visszajön de hang nincs. Én GPU hőfokra gyanakszom. Sapphire 5750 512 es és most mértem rajta 64°c-t ez normális? Hűtő 48°% on pörgött. CPU-t is teszteltem az max 60°C volt. Jah és MSI Konbustorral teszteltem DX9 ben. DX11 ben meg 60°C volt.
  • morcosqtya
    #70338
    szerinted lehűti?
  • Blum
    #70337
    'Nyád :D



    "A HD 6850 SCS3 névre keresztelt videokártya végre elnyerte végleges formáját, így most már hivatalos megjelenésére sem kell sokat várnunk. A 2010 novemberében bemutatott modellhez képest a mérnökök végeztek némi átalakítást a PCB kialakításával kapcsolatban, így tökéletesítve a terméket, hogy az stabilan és megbízhatóan működhessen. A hűtő összesen öt darab, rézből készült hőcsővel rendelkezik, amelyek egy nagyméretű, alumínium lamellákból álló tömbnek továbbítják a GPU által termelt hőt. A videokártya egyetlen egy hattűs PCI Express tápcsatlakozó alkalmazását követeli meg a stabil működéshez.

    A 40 nm-es Barts GPU 960 stream processzorral rendelkezik és 256-bites adatsínen keresztül kapcsolódik az 1 GB-nyi GDDR5-ös fedélzeti memóriához. A GPU a referenciának megfelelően 775 MHz-es magórajelen ketyeg, a memóriachipeknél pedig 4 GHz-es effektív órajelet alkalmaznak.

    Egyelőre nincs pontos információ azzal kapcsolatban, hogy mikor jelenik meg az újdonság és mennyibe fog kerülni, de a pletykák szerint most már nem kell sokat várni a termék hivatalos bejelentéséig."

    ipon.hu
  • [HUN]FaTaL
    #70336
    És az én XFXem is unikum ezekszerint, mert ez meg 150/200ra (150/400) veszi le az órajelet. :)
  • pxxl
    #70335
    én is :)
  • Jakuza001
    #70334
    BIOS fuggo. Atol fugg az UVD es egyeb modok hogy vannak beallitva.
    Manapsag siman atlehet irni az erteket es visszaegetni a BIOS-t, hogy 2D ill. 3D vagy mas modban, milyen orajelen menjen a kartya, sot meg az alap ventillator fordulat ertekeket is modositani lehet.
  • IMYke2.0.0.0
    #70333
    Jól tudod - nekem egy slotos referencia Sapphire-om van, és nem veszi lejjebb.
  • arty
    #70332
    ventifordulatot tud a CCC is szabályozni (mármint állandót vagy profilonkéntit)

    a referencia 4850 ugytudom 500ra veszi vissza a gpu frekit csak, a zafir dualslotosa unikum volt
  • Jakuza001
    #70331
    Hany aktiv kijelzo lehet egy 6850-en ?

    Jelenleg egy 4850-m van es azt szeretnem lecserelni.
    Ezen csak 2 aktiv kijelzo lehet. KEt monitor megy rola es hozza van kotve egy TV, de nem tudom ugy megoldani, hogy egyszerre mind a harom kijelzot kulon vezerelje. Vagy a TV-t es az egyik monitort, vagy pedig a ket monitort tudom csak egyutt meghajtani.

    Azt tudom, hogy a 6850 tamogatja az Eyefinity technologiat, de engem az erdekelne, hogy az is mukodik e, hogy mas mas teljesen kulonallo kepet is kepes e megjelenitteni 3 mas kijelzon ? Tehat nem egy kep lenne harom megjelenitore kiterjesztve.
  • repvez
    #70330
    az alap refhütös kivitel.
    -en ment a kártya mikor frissitettem a kakalisztet és a ventifordulat miatt feltettem az ATT-t, aztán visszaállitottam az eredeti értékeket, de win alatt még mindig csak 500 magorajálet mutat a current értéknél ezért kérdeztem hogy visszavesz e a frekiböl 2D alatt és ha igen akkor hol lehet ezt kiiktatni, hogy csak egy orajelen menjen állandoan és az a referencia értékek legyenek.
  • arty
    #70329
    a fekete háromszögeket okozhatja, hogy az ATT hülye frekire kényszeriti a kártyát...

    ez melyik sapphire amugy? a ref modell?

    nekem a dualslotos 160/250mhzre szedte a gpu/ramot!