90029
  • DIESEL DOG #70408
    Én meg sem lepődök rajta... 500W-os táppal hajtok 2db 5770-est, és minden zavartalanul működik... :)
  • [HUN]FaTaL
    #70407
    Itt is szürke a szövegmező, állítsd be rendesen. :)

    (Opera)
  • Solten
    #70406
    Sejtem mi a gond. Explorert hasznalsz? Atyaeg... :)

    "Egyébként meglepett, hogy a 400-s FSP BS2 elviszi a 6970-t... :)"

    Engem is :) Engedj ra egy furmark-ot, ha azt kibirja, nem kell a tapegyseg miatt aggodnod.

  • Solt
    #70405
    Annyira nem lényeg, inkább megyek repkedni! :D

    Egyébként meglepett, hogy a 400-s FSP BS2 elviszi a 6970-t... :)
  • Solten
    #70404
    A szovegmezonek kisse atlatszonak kellene lennie. Engedelyezd az arnyekolas-effektet a kurzornal :)
  • Solt
    #70403
    Szürke a szövegmező, és annál egy picit sötétebb csak a kurzor... alig látni merre van! :D

    Tuti összefügg a szövegmezővel, mert eddig nem ilyen volt! :)
  • Solten
    #70402
    Lehet hogy ez a valasz nem fog megnyugtatni: fogalmam sincs :) Nalam feher.
  • Solt
    #70401
    :D Igeeeeen... miért lett ilyen? :)
  • Solten
    #70400
    Szurke a kurzora kollega? :)) ;)
  • [HUN]FaTaL
    #70399
    Akkor no problem. :)
  • DIESEL DOG #70398
    Csekkoltam, ott minden rendben kerek 4,00Gb RAM-ot ír, tehát akkor aggodalomra semmi ok...

    Köszi a segítséget! :)
  • Solt
    #70397
    Q9550 @ 3.6 GHz

    Csak egy vinyóm van, és egyelőre viszi a 400-s FSP BS2 :)
  • Jakuza001
    #70396
    Milyen gepbe lett ?
  • Solt
    #70395
    Én Ipon mániás vagyok! :)) Ő lesz majd az áldozat! :)
  • Her Laca
    #70394
    Van is:XD
  • Her Laca
    #70393
    Még nyitva vannak a boltok:) iszkiri egy 650 es ért:) Pólusban tuti az Aqua:) Fogyjon az a pénz ,fogyjon:)
    Amúgy örülök:)
  • Solt
    #70392
    Itt vagyok! :) Siekrült a moddolás, most tölti a steam a CoD-ot... :) Viszont a tápom tuti nem fogja bírni. :)

  • Her Laca
    #70391
    Hol van Solt?
    Csak nem történt baj a moddolás közben?Aggódom.
  • [HUN]FaTaL
    #70390
    Ja giga lapod van. Award biosokon máshogy hívják.

    Ne az élményindexet nézd hanem a rendszer tulajdonságainál, ha csak annyit ír, hogy mennyi ramod van és nincs zárójelben másik érték akkor jó.
  • DIESEL DOG #70389
    Nos kis kutakodás után a BIOS-ban azt vettem észre hogy olyan funkció nincsen hogy memory remap, de a BIOS látja mind a 4096Mb RAM-ot, mivel kiírja, időzítéssel, mindennel cakk-pakk. Viszont legalább átállítottam a HPET-t 32-ről 64-re...

    Tehát a helyzet az hogy A BIOS látja, az op- rendszer nem... illetve mint ahogyan az előbb említettem, az all cpu meter gadget 3959-et ír összes memóriára, az élményindex csak 3,87-et. Na én ezt nem értem...
  • Blum
    #70388
    Húú,akkor bocsánat. Érdemes volt felkelnem :)

    Amúgy még anno 4GB RAM-al,nekem is kevesebbet jelzett-3,91-et azt hiszem-de nem kerítettem nagy feneket a dolognak.
  • DIESEL DOG #70387
    Köszi a gyors választ! :)
  • [HUN]FaTaL
    #70386
    "Volna egy nem igazán témába vágó kérdésem... nem rég felraktam a 64bites Win7-et (Ultimate). Élményindex alapján a telepített 4Gb RAM-ból mégis csak 3,87Gb ami használható. Ez most normális, vagy van valami gebasz? "

    BIOSban memory remap featuret kapcsold be.

    #70385: Hülyeség, amit most írtál. :) Az egészet látja a hddnél is csak a kedves gyártók 1000-el számolják, hogy mekkora a vinyó, az OS meg normálisan, 1024el így jön ki a különbség.
  • Blum
    #70385
    Nincs azzal gond,olyan ez mint a vinyóknál,ott sem látja azt a bizonyos adatmennyiséget az adott program vagy épp a Win.
  • DIESEL DOG #70384
    Üdv az Uraknak!

    Volna egy nem igazán témába vágó kérdésem... nem rég felraktam a 64bites Win7-et (Ultimate). Élményindex alapján a telepített 4Gb RAM-ból mégis csak 3,87Gb ami használható. Ez most normális, vagy van valami gebasz? A dolog pikantériája viszont az hogy az All CPU Meter gadget szerint 3959Mb-ot lát a Win... most akkor melyik mond igazat?

    Sosem használtam még eddig 64bites op. rendszert, nem igazán ismerem még...
  • Her Laca
    #70383
    "De, ha már szóba jött Solten... Uram! Nem látom a kurzóóóóóóóórt!!! :D Mi ez a szürke bigyó? :D"

    Milyen szürke?:) Milyen kurzor?
  • Her Laca
    #70382
    Ez mit csinál?
    Lehet hasznos lehet.
  • Her Laca
    #70381
    Na hajrá:) Én is veszek magamhoz ,folyékony kenyeret.
  • Solt
    #70380
    ok... megkajálok, oszt nekifutok... bár terhelve tuti lekapcsol majd a 400W-s tápom! :D
  • Her Laca
    #70379
    Igy van. Ahhoz ne nyúlj ,csak ha gebesz van akkor átkapcsolod értelem szerűen kikapcsolt gépnél ,akkor a másik biosról bekapcsol a videó kártya. Ha már felállt a rendszer akkor nyugodtan visszakapcsolsz ,és visszaírod az eredetit.
  • Solt
    #70378
    A bios kapcsoló alapon marad? Hogy van ez? A jelenlegi állásában lévő biost írjuk felül, és, ha tré van akkor váltunk a másikra? :D
  • Her Laca
    #70377
    Van kettő giga az egyik 880 as órajelű a másik 900. Én a 880 ast választottam,ne kísértsük a jó istent:)
  • Her Laca
    #70376
    Meg ez a Bios.

  • Solt
    #70375
    Azt vágom, csak az ő neve után kérdeztél rá a moddolásra... félre értettem akkor! :D

    Szedem... melyik biost tetted rá? A giga 6970-t?
  • Her Laca
    #70374
    Ő adta a logót:)
    Na Ati winflash legújabb. asszem 2.0 .1.14 es
  • Solt
    #70373
    Gyönyörű... :D

    Pont most küldtem pivátot... :)

    ( bár semmi bajom Solten mesterrel, de, ha még egyszer összekeversz vele, a saját halottamnak foglak tekinteni! :D:D )

    De, ha már szóba jött Solten... Uram! Nem látom a kurzóóóóóóóórt!!! :D Mi ez a szürke bigyó? :D

  • Her Laca
    #70372
    Mit tettetek velem:) Radeon Logó.XD.
    Solten ,Solten:)
    Na mi a helyzet azzal a moddolással. Megöl a kíváncsiság.
  • Jakuza001
    #70371
    Neked biztos. :D
  • KranaZoli #70370
    Akkor meg rossz oldalt link-eltél be. :)

    Nyáhhh!
  • Jakuza001
    #70369
    Ez pont az, csak a tutorial utolso lapjan van leirva, hogyan kell visszairni a BIOS-t :D