90029
  • item
    #70448
    Lehet vót má???! Gigamegabrutál lesz, alig várom már!!!!!
  • mjanika
    #70447
    Helló!
    Én a ConvertXtoDvd 3-ast használom erre a célra. Gyors, magyar nyelvű. Mérettől függően negyed óra alatt végezni szokott. Csak kijelölöd az avit meg a feliratot, a többi automatikus. Meg lehet olyant is, hogy pl. sorozatnál 3-4-részt egy lemezre konvertál, menüvel (ezt is automatikusan csinálja).
  • lo9in
    #70446
    jó estét !

    újra raktam a wint és most gondok vannak ati tray toolsal
    ha elindítom akkor a gpu-z hibával leáll és a minialkalmazások is elszállnak , több verziót is próbáltam , mitől van ez most ? XD eddig jó volt
  • Her Laca
    #70445
    Mégy +1 et a Ref Gigára.
  • Solt
    #70444
    Én pár napja vettem referencia Giga 6950-t. Az iponból azt a "belső" információt kaptam, hogy a nagykerben ezek a vga-k kb 2 hónapos szállítmányból származnak, tehát 99%-ban biztos, hogy moddolható. A referencia Giga 6950-l nem tudsz melléfogni.
  • radical
    #70443
    köszi ezeket én is mind olvastam a techpowerupon, eléggé beleástam már magam a témába de engem helyi vonatkozásban érdekelne, hogy itthon melyeket lehet kapni amelyeknél megy a mod mert az a lista 3 hetes és pl a sapphirenál már most vannak olyanok amelyek nem flashelhetők. XFXnek is már kétféle verziója van kint.
  • Her Laca
    #70442
    Bár én 50 es ként ki sem próbáltam ,így összehasonlítani nem tudom őket,de ha lehet és ebből nem származik probléma én azt mondom had szóljon.
    Ha erősebb gyorsabb akkor abból baj nem lehet:)Mint egy autóban:XD
  • KranaZoli #70441
    Azért ahhoz elég masszív game kell, hogy folyamatosan 40-50%-os ventifordulat legyen. (és/vagy rosszul szellőző ház)

    Ha fel is megy game alatt 40-50%-ra, azok általában csak rövid ideig tarthatnak aztán illene visszahűlnie halkabb üzemmódba.

    Notice:

    Mennyi a különbség egy alap 6950 és 6970 között?!
    (gondolom azért nincs akkora "szakadék" mint az 5850 és 5870 esetében)

    Csak, hogy megéri-e 1általán ez az unlock-olás. Azon kívül, hogy lett belőle egy 6970-es Radeon. Szal nem jobb választás inkább egy alternatív hűtésű 6950, mint egy ref. 6970?!
  • Her Laca
    #70440
    Ez relatív:) Kinek milyen a füle:XD
    Én süket is vagyok,meg vak is így én elvagyok vele.
  • kifli
    #70439
    off: (walahova már beírtam csak elfelejtettem hova, szal lehet ide :D)

    Mivel tudok dvd-t csinálni egy aviból úgy, hogy a feliratot is ráteszem?
  • Jakuza001
    #70438
    Nem hangos ? :D Iszonyat, nem hogy nem hangos. :D Eleri a 40-50% fordulatot es nem lehet megmaradni mellette.
    Az alapfordulaton nem olyan gaz, viszont ugy meg nem hatekony a hutes.
  • Her Laca
    #70437
    Mi a baj a ref hűtővel?
    Se nem hangos ,se nem melegszik a kártya.Ki is fújja a meleget.
    Ezt nem értem.Jó azt nem mondom,hogy 50 % tól mem jön meg a hangja:) és 100 on megijedtem,de játékoknál pontosabban 1 nél mivel csak az van a gépen abszolúte nem zavaró.
  • Jakuza001
    #70436
    Az a baj hogy a ref hutes az, nem igazan jo.
    Mas verziok nem unlockolhatok ?
  • KranaZoli #70435
    ATi Tray Tools 1.7.9.1560 (2.13MB)
  • Solten
    #70434
    A Gigabytenal eddig 100%... :) A relative magas szamot tekintve a Sapphire es XFX -nel se rossz az arany.
  • fery02
    #70433
    Jaa, túlreagáltam a dolgokat, aggódás meg kíváncsiság azért nem egy tényleg. :)
  • Solten
    #70432
    Udv, azok a 6950-ek moddolhatok amik ezeknek megfelelnek:

    - 2GB VRAM-al rendelkeznek,
    - referencia hutosek,
    - van rajtuk BIOS kapcsolo.

    A siker persze igy sem 100%:


  • IMYke2.0.0.0
    #70431
    Gigabyte, 2 GB-osok.
  • radical
    #70430
    Sziasztok,
    tanácsot szeretnék hogy jelenleg melyek azok a 6950es kártyák amelyek mennek 6970re moddolva, főleg az érdekelne hogy valaki mostanában milyen 6950est vett ami moddolható volt 6970re, mert állítólag több gyártónál is kijöttek már újabb verziók amelyeket nem lehet moddolni
    , sapphirenál állítólag a 218as cikkszámmal kezdődők mentek de a 118asok már nem de a többi gyártóról nem tudok.
  • KranaZoli #70429
    Nem aggódom. :) Te kérdezted. :)

    Azonban kíváncsi leszek majd erre a fícsörre, hogy egyáltalán fog-é működni, s ha igen, akkor hogyan.
  • fery02
    #70428
    Szerintem kár amiatt aggódnunk, hogy hogyan dolgozik majd a beépített frissítő. Gondolom csak úgy, ahogy azt AMD-nél jónak látják.

    Túl sok dolog miatt aggódunk az a baj (rám fokozottan igaz), főleg ily szép vasárnap délután. :)
    Nem egészséges ez.
  • KranaZoli #70427
  • Blum
    #70426
    Nem,pont most néztem én is.
  • KranaZoli #70425
    Fijjugok!

    PH fórum működik Nálatok?!?!
  • KranaZoli #70424
    Miért ne?! Megvan pikk-pakk. :)

    1.) Első körben majd kíváncsi leszek erre a beépített frissítés menüpontra. (szkeptikus vagyok, hogy fog-é vajon működni - viszont ha működik, akkor kíváncsi leszek hogyan fog frissülni és települni: rátelepül; vagy először uninstall; kér egy restartot, majd települ)

    2.) PH-n olvastam Abu-tól, hogy Ő és a tesztelők hogyan telepítik az új Cata-kat. Ők unistallálják a fent lévő Cata-t (semmi 3rd party alkalmazás); majd utána installálják a friss driver-t. (kikapcsolják a vírusnyalogatót arra az időre; a tűzfalat) :D

    3.) Lehet csak rátelepítem a mostanira, aztán ha probléma van, akkor vmelyik előző pont. :)

    Annyira nem izgat, mert 5xxx-ek nem fognak Tőle meglódulni. ;)
  • fery02
    #70423
    Azt mondod az 11.4 kedvéért lehet újrahúzod az OS-t?
  • benőmenő
    #70422
    Ez esetben lehet mégis beneveznék egy 6950-re, mert lényegében az én tépom is egy 400w-os fsp, csak átmatricázva.
  • KranaZoli #70421
    De, ez már az újraírt driver (lesz). Ha jól tudom hónap végén jön a végleges úgy tudom már nem lesz újabb preview driver.

    A beépített driver frissítőről Én még azt sem tudom, hogy működni fog-é?! :) Ha kijön a végleges:

    1.) vagy jelenlegi pre uninstall és 11.4 install;
    2.) vagy OS reinstall
  • kifli
    #70420
    Még mobilommal is sync-eli a könyvjelzöket, jelszavakat, megnyitott oldalakat
  • fery02
    #70419
    Érdeklődnék, hogy ez a preview 11.4-es driver ez még nem az alapoktól újraírt driver ugye? Az majd csak a most április végén kijövő végleges lesz ugye?
    Bár a "preview" szócska miatt úgy lenne logikus, hogy már ez is az alapjaiban újraírt verzió, csak ugye nem a végleges.

    Másik meg, hogy ti (legalábbis akik használják ezt a preview driver-t), a beépített driver frissítőn keresztül fogtok frissíteni vagy inkább a jelenlegi nem végleges "preview" miatt most még inkább egy tiszta telepítést fogtok végezni?

    Shift 2 meg rohadjon meg, mert nem driver miatt fagyott ki verseny töltések előtt, hanem mert korábban egy játék miatt nagyon régi verziójú Fiziksz-et kellett telepíteni.

    Bár most a Max Payne is szórakozik nálam, hogy idő után eldobja magát, de az remélem már csak a 64 bit-es Win 7 miatt van.
  • Blum
    #70418
    Ezt a FasterFox-ot eddig nem is ismertem. Hihetetlenül gyors lett így a Mozilla,pedig töltök fel folyamatos 3MB/sec-el.
  • DIESEL DOG #70417
    Szintén FF4-et használok. Alapból sem egy lassú jószág, de nekem fent van a Faster Fox kiegészítő, ami turbóra van állítva... szóval majdnem egy szempillantásnyi az oldalbetöltés sebessége, letöltés FF-ben is teljes sávszél majdnem... egyszóval: gyors... :D
  • kifli
    #70416
    én amradok az ff4-nél
    megszoktam az ff-et, és a 4 már nem is olyan lassú mint a 3.6. NEm kell várni pár percet indítás után :D
  • [HUN]FaTaL
    #70415
    Semmivel nem lomhább a Chromenál. De legalább van normális reklámszűrési lehetőség, nem akadnak össze a funkciók egymással és normálisan beállítható rajta gyakorlatilag minden. :)
  • Solten
    #70414
    Operaval tolnam en is ha nem lenne lomhabb a Chromenal.
  • BIZ0906
    #70413
    Nekem így néz ki. Hogy kéne kinéznie?
  • [HUN]FaTaL
    #70412
    Használtam azt a fostalicskát, kösz nem. Buta, mint a segg. Majd ha belehet állítani olyan apróságokat, hogy:

    - Hova települjön
    - Mennyi cachet zabálhat fel

    és akkor ennél részletesebb beállításokról nem is álmodtam... Inkább nézem a szürke dobozt, simán tudok írni így is.
  • Jakuza001
    #70411
    Azert kerrdeztem mert nekem is egy FSP FSP400-60GHN-80+m van.

    Igaz csak egy C2D-vel, viszont ugy gondolom ha csrelnek egy 2500k-ra, akkor tuti kellen egy uj tap, bar ugy vagyok vele, most mar megvarom a buldozert.
  • Solt
    #70410
    Kikérem magamnak! :D ( opera )

    Nem furmarkolok... ha játékok alatt bírja marad, ha csak egyszer is újraindul csere! :)
  • Solten
    #70409
    Nincs mese, at kell ternetek Chrome-ra...

    update: Operaval nalam oke, egyedul Explorellel benazik.