90029
  • Solt
    #70488
    Ez már a végleges? ( gondolom az, mindjárt itt a hónap vége... )
  • KranaZoli #70487
    AMD Catalyst szivárgás: AMD Catalyst 11.4 (8.84.1 April 5) Win7/Vista/XP x86/x64

    Csak azért akadtam rá, mert tovább keresgettem a Fox4 és VGA órajel bennragadás témában. (azt olvastam róla, hogy ebben javították)

    Ezért hát feldobtam.

  • Solt
    #70486
    Ne foglalkozz ilyenekkel... 3 év garancia van rá... ha beszarik, kapsz másikat.
  • Puhos
    #70485
    http://hardverapro.hu/apro/gianni_bazarja_2/hsz_6583-6583.html
  • zöldeshányás
    #70484
    Megkérdezhetem hogy hol találtad ennyire olcsón?
  • Her Laca
    #70483
    Urak.
    Szó volt róla máshol,hogy az 50 esek memóriái,kevesebb feszt kapnak gyárilag,vagyis lehet nem bírják hosszú távon a 70 esek magasabb memória feszét.
    Tudja valaki,hogy ezt hogyan és mivel tudja az ember fia beállítani?
    MSI AB vel elméletileg lehet ,de nekem nem menti el ,vagyis nem engedi elmenteni.
    Ötlet ,jó tanács:)
  • Solten
    #70482
    Sajat tapasztalat Gurubefree moddolt XFX HD 6950-e alapjan: a hutest a 6970-re terveztek alapbol, a venti fordulata maximum 40%, emellett teljesen hangtalan (bar igaz egy kelloen szigetelt nem filleres Antec haziko belsejeben) es a hofokok is rendben vannak. Nagyon jo munkat vegeztek a mernokok a referencia hutes tekinteteben.
  • Jakuza001
    #70481
    - VGA Sapphire Radeon HD 6870 1 GB DDR5: 42.990,-
    - VGA Sapphire Radeon HD 6850 1 GB DDR5: 36.990,-

    Mindketto jo vetel, de foleg a 2. variacio ennyi penzert szinte mar ajandek kategoria.
  • lo9in
    #70480
    köszönöm a segítséget , külön ebbe tuning nincs ahogy elnézem , majd 11.4 driverrel megpróbálom megint az att-ot lehet az a gond hogy elöbb a driver lett feltéve , egyébként egész jó kis programnak tűnik még egyszer köszönöm
  • KranaZoli #70479
    Itt van a Users Guide, meg FAQ okosságok. Lehet nincs benne tuning opció.

    link...
  • KranaZoli #70478
    Ha referencia kártyát veszel, akkor szinte teljesen mind1. Nézd meg melyikre adnak hosszabb garancia időt.

    lo9in

    Nem tudom. Nem használom. 1x; 2x volt fent de csak azért, hogy kipróbáljam. (tuning-ot akkor nem néztem)
  • Her Laca
    #70477
    Ha engem kérdezel , akor ASUS ,GIGA , esetleg SAPPHIRE.
    Pontosítok. Amelyikre 3 év garancia van. Én csak úgy vagyok hajland hardvert venni ha az megven. Az említett első két gyártónál ez áll a Sapphire aszem csak 2 évet ad.
  • lo9in
    #70476
    felraktam , ebbe hogy lehet tuningolni ? mert overdrive csak 900/1150 mhzt enged de a kártya 975/1050et megy és ebbe a pro-ba nem találtam tuningot , vagy csak nem értek hozzá XD
  • zöldeshányás
    #70475
    Köszi a választ.

    De melyiket PowerColor, Sapphire, HIS vagy melyik?Többnyire csak a hűtés a különbség nem?
  • Her Laca
    #70474
    Akarom mondani ha találsz 6950 et:) Bocsi az elírásért.
  • Her Laca
    #70473
    HD 6870, ,ennek nem tudom most mi az ára de a GTX560 is jó és 50 körül van ,vagy ha a hardveraprón körülnézel és találsz 1gb os 6850 est picivel 50 fölött.
    Én ezek alatt nem vennék most új videó kártyát.
  • zöldeshányás
    #70472
    Hali!

    Milyen videokártyát érdemes mostanában venni 40-50e Huf körül?Annyi fajta van hogy képtelen vagyok eldönteni hogy melyiket lenne érdemes megvenni.Ha valami konkrétat mondanátok azt megköszönném.
  • [HUN]FaTaL
    #70471
    Tegyed fel a directxet.
  • janihunk
    #70470
    Van már crack az 1.2 höz is. De csak délután 4-5 órától lehet játszani.
  • IMYke2.0.0.0
    #70469
    Naiv vagy ám, ha azt hiszed, hogy a csalás kuriózum a konzolokon...
  • DummyBoy
    #70468
    Ehh ... a Battelfield széria mindig is Multi game volt :) Csak beledobtak valami kis szinglit, hogy elcsendesítsék a kisebbséget ...

  • KranaZoli #70467
    OFF: Elmentünk picit OFF irányba, igaz Én is benne voltam. :) Ilyenkor mindig "elgondolkozom" azon, hogy vajon valóban van-é jövője így a PC-s játékoknak?! Az egy dolog, hogy hw-esen jobbak, mint a konzolok és több benne a lehetőség; fantázia de a pöcsömnek sem hiányzik az, hogy pl.: FPS multiban 14 éves seggek god módban egy lövéssel leterítsenek, vagy hátulról elkapjon, aztán legyilkol.

    Kárjzisz mondjuk erre azért jó pl. mert az egész game tipikusan tinédzser kategória. Elnézést azoktól, akik érettebb buksival is fun-ok!!!

    Hova fog ez így vezetni?!

    Notice: Az egész a BF3-ból jött, hogy az multi game lesz. De már szinte minden game a multira hajaz.
  • Jim Morrison
    #70466
    jaja, infinity is meg mindenki csak fogja fejet, hogy ezt most hogy? :D baromi allat.
  • IMYke2.0.0.0
    #70465
    Hát még a hétvégén beszélgettünk - nagy volt a sirám, mert az ország minden táján lévő (multis) haveri köre igen gyorsan megcsömörlött a csalóktól, és hiába vette meg a 6 fős társaság külön-külön a Limited Edition-t, csak kidobott pénz lett.

    Helyette nyomják a Crysis 1-et és a Warhead-et multiban, meg a Bad Company 2-őt.
    Bár utóbbit a laptopja már nagyon nem komálja - ezért veszi meg a gépet, talán már a a héten.
  • KranaZoli #70464
    RadeonPro



  • kifli
    #70463
    Be van linkelve egy ilyen Crysis 2 1.2 MP Crack+Serial Generator Working-NoGRP

    de az erre a képre mutat



    Az nyilvánvaló, hogyha nem eredetisek is képbe kerülnek, akkor nekik nincs mit veszteni a csalással, így azt használnak amit akarnak.

    Azt viszont nemtudom, hogy azóta van-e megoldás, csak itt az off topikban nincs bent :)

    IMYke2.0.0.0: Mikor nézte ismerős a multit utoljára? A patch kb egy hete van kint. Ha a szorgos kódolók még nem törték fel akkor nagy az esély, hogy kevesebb a csaló.
  • MR ME
    #70462
    de megint fellehet elvileg, napokban jött új törés, igaz én nem próbáltam, de topikban azt írták h jó
  • MR ME
    #70461
    vannak vannak, mint mindenhol máshol, de legalább nem annyira agyatlan lövölde mint a codok
    krájzisz 2 multi meg pfff...engem vhogy nem köt le, még akkor se ha megya multi tört werzióval is :)
  • item
    #70460
    A multi a lényeg benne! Persze a sok gyökér cheater ide is el fog érni,ha a "kockás" srácok nem találnak ki valami durva védelmet a megjelenésig.
  • lo9in
    #70459
    ha fut az msn vagy a skype akkor meg azokat is kilövi a tray tools , tököm teli ezzel a sz@rral , most mit csináljak , nem tapasztalt még senki hasonlót , nincs valami ötlet ?
  • IMYke2.0.0.0
    #70458
    Személyes ismerősöm tapasztalata által tudlak cáfolni - előrendelt Limited Edition szomorú gazdája.
  • IMYke2.0.0.0
    #70457
    Egyszeri lúzer csitri megveszi (anyuci/apucit elküldi) osztálytársával a játékot és este már minimum a "god" előcsalogatásával kísérletezgetnek...

    Amint megjelenik egy trainer, mint egy falat kenyérért, megy a harc érte, és függetlenül attól, hogy nagy részük fake, vagy trójai, letöltik, használják.

    "Igazi" profik meg, hiába keresnek "csítermentes" public szervert (első napokban talán, de a trainer után a lehetetlennel egyenlő).

  • kifli
    #70456
    már törtel nem lehet felmenni a rendes szerverekre, szerintem hatalmas mértékben csökkent a csalók száma :)
  • Inquisitor
    #70455
    Crysis 2 multi? Ehhh. Mindek oda cheater, amikor falon/plafonon keresztül le lehet lőni valakit és hasonló okosságok vannak benne gyárilag? Volt pofájuk ennyi buggal kiadni ... :(
  • [HUN]FaTaL
    #70454
    Trackmania :D FPSek közül még nem találkoztam egy játékkal sem, ahol nincs cheater, igaz mostanában nem játszottam egyikkel sem.
  • BIZ0906
    #70453
    Egyre jobban el lesz/van baszva az összes multi a sok szemét csicska gyökér csíter miatt :S Elkeseritő! Melyek azok a játékok amikbe eredeivel rendelkező emberke egy darab csítert nem lát? Battlefield 2142?
  • KranaZoli #70452
    Csíterek vannak, lesznek-é?!

    Krájzisz 2 MP-je megtetszett, mert eléggé COD:BO-s lett, csak épp remek karakter animációval. Erre miket olvasok?! Tele vannak a szerók csíterekkel. :(
  • MR ME
    #70451
    nincs háááát, multi nagyon is élvezetes :) kellenek ilyen játékok is
  • IMYke2.0.0.0
    #70450
    Ott a pont.
    Ráadásul, ez (is) multiplayerre van kiélezve... háááááttt....
  • KranaZoli #70449
    Nem, itt még nem volt, de már láttam. :D

    1 gondom van már ezekkel a játékokkal. Annyira lineárisak, hogy már borzasztóan unalmasak.