90029
  • KranaZoli #70968
    AMD Catalyst™ 11.5a hotfix

    AMD Catalyst™ Driver 11.5a Hotfix Feature:

    Includes performance optimizations and resolves various quality issues for the upcoming release of Brink™
    Resolves transcoding video lagging issues seen when converting multiple H.264 clips to MPEG2 Blu-ray video
    Resolves the intermittent mouse cursor lag issue seen by some users
    Resolves intermittent flickering issues seen in the following applications in a system using an AMD Radeon™ HD 6600 series graphics card with DDR3 memory and running in DirectX® 9 mode:
    Civilization 5
    Dead Rising 2
    Fallout 3
    Mafia 2
    NBA 2010
    ShenGuiChuanQi
    Starcraft 2
    Warcraft III
    World of Warcraft
  • KranaZoli #70967
    Egyelőre átlapoztam a Verdikt részre:

    "Az MSI egyedi tervezésű kártyája jelenleg kb. 100 000 forintba kerül.
    Az ASUS 95 000 forintos árcímkével rendelkező behemótja,"

    Qrva drágák.
    6950 pörfekt!
  • kifli
    #70966
    Mivel innen nem tudlak bannolni és eltüntetni a hozzászólásaid, kénytelen leszek megbocsátani :/
  • IMYke2.0.0.0
    #70965
    Várj, még hüppögök, ezért nem lesz jó ez a hozzászólás...brprprggidéhiort (kifújtam az orrom a sírás miatt).

    Na, most:

    Ezennel bocsánatot kérek tőled, kifli mester...
  • kifli
    #70964
    nakabbe, megsértödtem, mert világéletemben németes voltam, és nemtudom mit jelent a spoiler, és micsináljak vele? :D

    De most nem mocizok, rosz az idő, és szekszboxolok, a memoriakártya tartóba pont befér a kukim <3
  • Gubberx
    #70963
    csinálnék róla videót is a telómmal, de nem lenne fúhádé :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70962
    Hooooppp, 1 felkiáltójel elmaradt :Ö
  • IMYke2.0.0.0
    #70961
    Mé' mész az elektromos rollereddel a szabadba? Vigyázz, ne tépje le a karodat a menetszél?
    Ugye érted?


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megsértődsz, orrba váglak ám! :)
  • kifli
    #70960
    énakkor meg pont most leszek nagyon gonosz, és leszarom ki mitcsinált XD

  • IMYke2.0.0.0
    #70959
    Én meg pont most nem olvasom el a cikket, és nem is fogtam egyiket sem a kezemben.
  • Gubberx
    #70958
    Pont most fogtam a kezemben a képen az utolsót :D jó súlya van :D
  • Klemice
    #70957
    pont most olvastam el :D
  • Solten
    #70956
    Radeon HD 6970, MSI és ASUS receptre


  • Solten
    #70955
    Ja, o a leendo hatepecevel nagyon green... Korajharom ftw!
  • IMYke2.0.0.0
    #70954
    "Ezeket kihagyom, majd tajrexi támogatja a ződeket, nehogymá'...!:D"

  • ajem kisa
    #70953
    :D Jólvan, hát nemtudtam, hogy a fortron az = fsp!
    Naccerű, bár a corsair "ultra silence" 14cm-s ventivel van, és a haccázas fsp már +90€!:s
    A "marque" legördülőben kipipáltam az ismerteket, és eddig a corsair (#70952) talán előnyösebbnek tűnik (legalábbis árban), amik a listában vannak, vannak olyanok is amikhez "sli" támogatás is van!:D
    Ezeket kihagyom, majd tajrexi támogatja a ződeket, nehogymá'...!:D
    Asszem corsair tx marad (lehetőség, raktárhiány hijján)!!
    Köszi mind a kettőtöknek!:)
  • Nightt
    #70952
    En ezt valasztanam, ha az is fontos, h a kovetkezo konfigodat is elbirja, ez egy CF rendszert is siman elbir.
  • DIESEL DOG #70951
    3-ik oldal... :)

    De itt viszont drágábban vesztegetik...
  • ajem kisa
    #70950
    Az király, csak ahonnan venném nekik nincs fsp!:S
    Azért adtam a linket, mert onnan veszem a cuccaim 90%-át, sajnos az ipon nemjó, külföldre drága lenne a csomag!:)
  • DIESEL DOG #70949
    Az általad leírt árfekvésben szvsz EZ nem lenne rossz választás, vagy ha erősebbet akarsz akkor ugyanebből a szériából EZ. :)

    Gold minősítésű tápegység család, ezek tudják is a ráírt teljesítményt, nem utolsó sorban megbízhatóak... link.
  • ajem kisa
    #70948
    WTF?:s Szóval lehet szűkíteni a találatokat, de az előző én általam szükitett lista nemvolt okés!:s
  • ajem kisa
    #70947
    Hello!
    Bocs, hogy ide teszem fel a kérdést...
    Asszem totál kidőlt a tápom (spire 650w), játék közben kikapcsolt, nemindult a táp égett szagú!:D
    Remélem csak azzal lesz a gáz, mindenesetre tuti csere lesz, bár túl sok pénzem nincs jelenleg!
    Szoval a kérdésem a következő lenne, a gépemhez hány wattot ajánlanátok legalább?
    Az lenne a szempont, hogy halk(!!!), megbízható, és azért egy köv. konfigot még elbírjon a közeljövőben is!
    A gépem:athlon x4 630, 5770, 4gb ram, 4 vinyó(ezt már 100x akartam cserélni, de mindíg közbejött valami)!
    Ami még fontos, hogy =COOLER+MASTER&m[]=CORSAIR&m[]=OCZ+TECHNOLOGY&m[]=THERMALTAKE&m[]=ZALMAN&pma=]innen kellene kinézni!
    Szavazatokat és érveket szeretnék ~80€ körüli árban (van választási lehetőség, de nekem olyan kellene ami szerintetek is a "tuti")!
    Köszi!:)
  • Klemice
    #70946
    én a benzinkutakon szipkázok a mai napig jó nagyokat
  • KranaZoli #70945
    Én is szerettem a szagát, meg némelyik kétütemű autó füstjét is.

    Aztán az is lehet, hogy csak a hatása miatt. :D
  • Klemice
    #70944
    volt egy osztálytársam elsőben aki ette a teknokolt
  • Solten
    #70943
  • kifli
    #70942
    de, celluxszal van összeragasztva!
  • Klemice
    #70941
    q8200 nem két egyberagasztott e5200?
  • Máté94
    #70940
    Miért is? :DD
  • Máté94
    #70939
    58xx-68xx szériát akkor gondolom nem tudja kihajtani. :)
  • Klemice
    #70938
    haverék most akarnak 37ért 5870-et venni, az is bitang ár érte

    PS:
    holnap megyek seggeket rugdosni garancia ügyben
  • Solten
    #70937
    Mer' 1080p-hez egy is boven eleg (FULL HD 1080P DOLBY THX - Tajrexi tm)... :)
  • KranaZoli #70936


    Mér csak egyet?! CF aztán büntet.
  • Solten
    #70935
    Na ja, mar csak gep kell hozza... Hajlottam a Szandira, de megvarom a Bulldozert.
  • Apocalipto
    #70934
    Gyűlölöm ezt a procit.
  • kifli
    #70933
    mibe megy?
  • Solten
    #70932
    Rendeltem is egy 5850 Xtreme-t, ~30k HUF koruli osszegert bun lett volna kihagyni :) Atfutottam par tesztet, custom rovid PCB, a hutot agyondicserik (halk, ~ 30 - 65 fok). A 7-es szeriaig elleszek vele... :)

    ........
  • KranaZoli #70931
    Hehhh! Próbaképp flash-eltem volna egy Xtreme5850-es BIOS-t a VGA-mra, FAIL. Nem indult el vele a gép. Se hang, se kép. :(

    Azonban találtam egy frissebb 5850-es BIOS-t, mint ami jelenleg rajta volt (pedig már az frissített VBIOS volt) PCI-os VGA be és ráflash-eltem ez utóbbi 5850-es BIOS. Ezzel már okés.

    Csak megosztani akartam, hogy az Xtreme 5850-es VBIOS-ok úgy látszik nem kompatibilis-ek az előző 5850-esekkel.
  • lo9in
    #70930
    ha tuningolod 3-ghz körülire és nagy felbontáson játszol akkor nagyjából ki , de milyen kártyáról lenne szó ?
  • Máté94
    #70929
    Szerintetek Q8200 ki tudja hajtani még a mostani kártyákat?