90029
  • Her Laca
    #71048
    Érik ,érik:)
    Már az elején megmondtam,és most sem változott a véleményem.
    Egyrészt ha belefeccölök a gépembe egy pár havi átlagfizetést ,akkor nekem ne vacakoljon.Mindezt úgy ,hogy asszzem semmin sem spóroltam! A hardverrel semmi bajom,nagyon jó,de sajnos az nem minden. Kézen fogva járnak a szoftverrel. Értem én ,hogy olcsó a termékük, olcsóbb mint a konkurensé,(meg még azt is elfogadom,hogy néhol fejlettebb) de nekem ez a csodavárás nem fér bele .Adja drágábban ,aztán lesz zsé megfizetni a programozóit. Vagy a tököm tudja,de én öreg vagyok már a kísérletezéshez.
    Ha a gép elé ülök én nem a driverek rakosgatásával akarok foglalkozni,tudom ez nem trendi hozzáállás de én már csak ilyen vagyok.
  • DIESEL DOG #71047
    Köszi! :)
  • DIESEL DOG #71046
    Akkor nem vagyok egyedül a problémámmal...

    Nálam is ugyanez a mikrolag fordult elő DiRT 2-nél, Metro 2033-nál, Crysis alatt meg olyan volt mintha nem is lenne CrossfireX, gyakorlatilag alacsonyabb volt az fps szám érezhetően... először a 11.5-ös drivert raktam fel, majd gondoltam megpróbálom a 11.5a hotfix-el de a helyzet nem javult, én is visszapakoltam a 11.4-est, meg hozzá a legfrissebb CAP-t és minden működik tovább tökéletesen. :)
  • Solten
    #71045
  • Solt
    #71044
    Annyit mantrázod ezt, hogy ebből úgyis 580-lesz előbb vagy utóbb! :D De sebaj, majd én megveszem a 6950-d, és jó kis cf rendszert építek... :)
  • Her Laca
    #71043
    Megmenekült. 11.5a val jó. Asszem hozzá nem nyúlok ehhez az egész hóbelebanchoz mert csak a végén felidegesítem magam.
    De rezeg a léc rezeg.
  • Solt
    #71042
    Nem működik hibátlanul! Ott vannak a távoli kék csíkok...

    Nem elrontják, hanem nagy valószínűséggel fogalmuk nincs róla, hogy van egy COD nevezetű játék. Változtatnak valamit, ami lehet, hogy másik játéknál gond volt, és itt meg ezt eredményezi... Nyitni kéne neki egy topikot az AMD oldalán, csak sajnos az én hunglishom gyengusz ehhez.

    Az NV-nél azért nem történt változás driver csere után, mert arra készül a játék, így marad minden a régiben. És emlékezz rá, nekem GTX460-n ugyanúgy mikroakadt például az ArmA2... no meg RoF alatt nem volt hónapokig SSAA csak valami tweak-l...

    Emlékszem 4870-hez hónapokig nem volt normális opengl driver... régit használtam... aztán egyszer csak jó lett.

    Használd a 11.4-t, aztán majd jönni fog egy olyan amin az újdonságok is menni fognak, és a CoD sem fog akadni... :)
  • Her Laca
    #71041
    Nono!!! Ezeddig hibátlanul működött az NV szponzorált játék az AMD kártyámon!! Az nem ugyanaz. Ha az elejétől fogva röcögne akkor igazad is lenne ebben,de azért álljon már meg a menet.
    Ha valami jó és nem röcög azt miért kell elrontani? Nv nél volt egy driver működött ,és pont,jött az újabb az is működött és ennyi. Olyan nem volt ,hogy rosszabb legyen,na ez az igazság.
  • Solt
    #71040
    Eltúlozzátok... Laca egy olyan programmal "szív", amit NV szponzorált programozók készítettek, neked meg az a fő gondod, hogy valami totál lényegtelen bejegyzés kerül egy log fájlba... :D
  • Solt
    #71039
    Telhetetlen vagy! :D NV-nél azért nincs ilyen gondod, mert félévente kiadnak egy drivert, amiben semmi újítás nincs, csak a friss megjelenések bug javítása... így könnyű! :D

    A fő gond az, hogy az AMD nem alkalmazkodhat ahhoz a trendhez, hogy gyakorlatilag az összes orosz programozó érdekes módon, valami fatális véletlen folytán szinte csak az NV kártyákat ismeri! :)

    Ennek ellenére érthető amit írsz, de szerintem ez most olyan dolog, hogy egy ekkora váltás után várható volt, hogy lesznek gondok... türelem, itt minden hónap új remény! :)

  • KranaZoli #71038
    "Esetleg próbáld meg a 11.5a-t a 11.5 helyett."


    Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos AMD(ATI) ilyen "volt". :(
  • Her Laca
    #71037
    Elmondom:)
    Új driver ,meglepő pozitívumai. Eleinte csak furcsa volt,mintha egy új monitor előtt ülnék. A színek mintha mások lennének. Szebbek. Film lejátszásakor is pl az Angliai csata ami egy elég rosz minőség ,na az is láthatóan szebb. Paraszt örül. Ja!! Arma II fut mint a veszedelem,hibátlan.
    Paraszt még jobban örül. Repkedne a földműves. Erre mi fogadja? Röcög!
    Kérdem én. Miért röcög? Mi az anyjuk keserves úristenéért nem tudnak egy olyat csinálni,hogy jó legyen minden és a paraszt jelen esetben én örüljek.
    Most visszatettem a 11.5 öst és London felett ,hidak alatt 32-35 fps stabilan,de egy egy pici röcc megjelent. Nekem ne röcögjön,ha meg visszateszem amit javasolsz akkor a felsorolt dolgokat kell nélkülözni ami pedig tetszik.
    javallom menjenek tanulmányi útra az NV programozóihoz,ha nem tudnak egy tisztességes driert megírni.
    És itt már a pénz nem érdekes,a nyugalom az ami megfizethetetlen.
  • KranaZoli #71036
    Megbicsaklott a "bizalom". :D

    Laca: No, kb. ilyen anomáliákra gondoltam. :(

    Esetleg próbáld meg a 11.5a-t a 11.5 helyett.
  • Solt
    #71035
    Van egy kiválóan működő vga-d, ami kiválóan működik egy adott driverrel. Most próbáltál egy másikat, azzal nem az igazi, és erre elgondolkozol azon, hogy veszel egy dupla ennyibe kerülő másik kártyát, ami kb 10%-l tud többet... én ezt nem értem! :) Számomra egyszerűbb megoldás, hogy marad az a driver ami működik... :)
  • Her Laca
    #71034
    Mért?
  • Solt
    #71033
    Hihetetlen vagy! :D
  • Her Laca
    #71032
    Azzal nem. De most tesztelgetem még,de amíg ezt a szutykot nem tettem fel semmi baja nem volt.
    Lehet veszek egy 580 ast.
  • Gibor
    #71031
    Egy kis ON/OFF :) fele fele arányban :)

    Tudtok olyan programot amivel a polariod 3d-s műanyag mozi szemüvegemmel tudnék esetleg játszani? Iz3D-t próbáltam, de nem találtam működő beállítást.
  • Solt
    #71030
    És azzal nem akad?
  • lo9in
    #71029
    az AMD-t ezennel driverkorlátozottnak nyilvánítom
  • Her Laca
    #71028
    Na ,hogy ne legyen kerek a dolog:) A 11.5 ös el mikroakad a COD:)
    Megy vissza a 11.4 es. Ami jó azt mért cseszik el?:))
  • item
    #71027
    Kábbe,nekem még mindig nincs ccc-m..
  • KranaZoli #71026






    Amiket bekereteztem, azoknak mi a funkciója?!
  • ajem kisa
    #71025
    Igen köszi, szép de sajna nemtalálom, hogy a 6870 az 1 vagy 2 gigás?
    Ez az oldal amit linkeltél megbizható-e?:)
    Ilyen teszteket én is találtam, de...
    Amugy ha azt nézem, hogy az 5770 még mindíg ~100€ körül mozog, és ha sikerül ezt eladnom még ha félárban is...kár, hogy most nem megyek haza, otthon eltudnám sütni akár a komplett gépet, hogy vehessek egy uj szettet!
    De itt nehéz! Najólvan megrendelem!:P
  • zöldeshányás
    #71024
    ennyivel :)
  • zöldeshányás
    #71023
    Nekem jobb lett egy fokkal.megoldásDe még így sem üti meg a 2011-es szintet.

  • ajem kisa
    #71022
    Igen! Vigyek majd sajtot?:D
  • IMYke2.0.0.0
    #71021
    Francia földön élsz?
  • ajem kisa
    #71020
    Nemtom Mo.-ra szállítanak-e, én "helyben" vagyok, és a posta ehhez ajándék a sógun2-vel!
    Az 5770-hez képest mennyivel jobb a 6870 1gb-os? Az 1.4-es hdmi az oké!:)
    De egyéb?
  • Blum
    #71019
    Én anno szoptam vele rendesen.
    Megoldást ne kérdezd,mert nem találtam rá értelmes magyarázatot-->Uninstall.
  • zöldeshányás
    #71018
    A bulletstorm nálatok is retek csúnyán néz ki maxon?
  • KranaZoli #71017
    Jahhh, de miért is 60k; 80k; 100k egy VGA?
    Simán lehetne olcsóbb a 6950 is, meg a 6970 is. (szerintem) Egyelőre még nem esik sokkal lejjebb, mert nincs 7xxx széria. Itt vannak ezek az újragyártott Xtreme 5xxx-ek "nevetséges" áron. Nehogy már 2x, 3x annyi legyen a 69xx-ek előállítási költsége.
  • Nightt
    #71016
    Es mennyi a szallitasi koltseg?
    Sztem most az 5850 Xtreme volt a bestbuy 32ert es az csak alig lassabb a 6870-nel...
  • DIESEL DOG #71015
    Kösz-kösz! :)

    Pixxel: az a 18 jó lesz 21-nek is... :D
  • ajem kisa
    #71014
    Aztaq mit leltem!:O
    Lehet nem most rendelek tápot, a régivel valami noname 600W-os van épp!
    Ezt lehet nemkéne kihagyni!:D
  • Her Laca
    #71013
    Jó de akkor meg az 50 es marad a nyakukon:) Vagy azt is ocsósítani kéne?
    Adják ingyen a fene essen beléjük,és ígérem mindenem AMD-s lesz a gépben:)

  • KranaZoli #71012
    "Nem is értem ki vesz 70 es kártyát:)"

    Lejjebb kellene vinnie az árát az AMD-nek, ennyi a történet.
    Tök feleslegesen tartják olyan magason.

    Vagy majd nyakukon marad aztán kisöprik a raktárakat, és akkor kell megvenni. :)
  • ajem kisa
    #71011
    Köszi!:)
    ~360mb nekem!



    DD BSZ!:D
  • Her Laca
    #71010
    Jól körülírtad:)
    Egy biztos. NV nél nem figyeltem a drivereket,mert soha semmi gondom nem volt velük. Mondjuk lekopogom én már a 11.4 el kezdtem az AMD- vel és avval sem volt semmi gondom.Evvel a 11.5 el sincs.
    Valószínű nem is fogom cserélgetni egy darabig,mert nálam minden jó.
    Én azt látom,hogy nincs igazán különbség a két gyártó között ,még árban sem nagyon,kivéve ezt a 6950 es kártyáját az AMD nek. Mármint ami modolható.
    Mert a hetvenes az kb egy árban van az 570 essel talán drágább is egy picit az 580 az meg ugye egyszerűen a leggyorsabb. 560 is jó, a 460 is.
    Alatta tarol az AMD ez is tény.
    a6950 es az egy nagyon jó kis reklámfogás volt az AMD részéről ezt be kell látni, ez nem is kérdés. Okosan csinálták.
    Nem is értem ki vesz 70 es kártyát:)
  • pxxl
    #71009
    jah most lett 18 aztán hallod, már mentek is piálni mint a nagyok