90029
  • lo9in
    #71128
    lehet hogy rossz a kártya akkor , egyáltalán nem lehetetlen , ki kéne próbálni másik gépben is és így másik szoftverkörnyezetbe kerülni és ha úgy is rossz lenne akkor hardverhiba biztosan
  • redmonk
    #71127
    Maximum 60ig ment
    Windows 7 Ultimate 64bit van fenn minden Update fent van
  • Her Laca
    #71126
    A wint felfrissítetted?
  • redmonk
    #71125
    Mindig valamilyen driver kékhalállal dob ki. Vagy éppen valamit dx...gondolom directx
  • redmonk
    #71124
    Rendben kipróbálom. Ki kellene deríteni mert még éppen garanciás a gép.
  • lo9in
    #71123
    http://www.techpowerup.com/downloads/1978/TechPowerUp_GPU-Z_v0.5.3.html

    ezt szedd le és a második fülön alul jelöld be mindkettő négyzetet és játssz egyet aztán nézd meg hány fokos volt :)
  • lo9in
    #71122
    az is lehet , vagy a nyákon valami nem működik megfelelően vagyis rossz , ezt inkább ne feltételezzük , bár én zafírt soha többé nem veszek magam részéről....
  • arty
    #71121
    his

    (kár hogy a dirt2 már megvan neked! :D )
  • ajem kisa
    #71120
    Hehe, végre valami értelmes dolog fészbúkon!
    A his france a "kedvencekben" van, hogy kapjam az infokat...erre amiután megrendeltem a 6870 his-t a shogun2-vel, másnap kirakta fészre, hogy "akcio", én hozzászóltam, hogy már úton van, ma megkaptam, beirtam, hogy minden baba...stb., és erre beszól, hogy küldjem el a cimem, mert kapok valamit! Aztán email-ben irta, hogy postán elküld nekem egy dirt2 kupont!
    Nem mintha nagydolog lenne, de ilyen gesztus akkor is jól esik!:)
  • redmonk
    #71119
    Melege lehet vagy mi?
  • lo9in
    #71118
    azt érdemes megpróbálni , de ez a driver file gpu insabilításnál szokott rosszalkodni ....
  • redmonk
    #71117
    semmit sem húztam rajta. egész eddig nem volt semmi baj.
    azóta fordul elő mióta feltettem egy 64-bites ultimate-t és játszom a Brink nevű játékkal. Hotfix nem segít. Talán ha visszarakom a 11.4-es drivert?
  • lo9in
    #71116
    az nagyon jó táp , még enyém is tanulhatna tőle , pedig egy kategória akkor a kártya lesz a hibás , tuningolva ugye nincs ?
  • redmonk
    #71115
    Egy Corsair CX400-as. 64-bites Windows 7 van fent ha ez számít.
  • lo9in
    #71114
    nekem is ez volt sapphire 3850el elég gyakran pedig jó tápom van , neked milyen a tápod ?
  • redmonk
    #71113
    Sziasztok

    HD5750 Sapphire kártyám van. 11.5-ös driver van fenn. És viszonylag sokszor előfordul, hogy mikor játszom akkor atikmdag.sys (azt hiszem ez a pontos neve) kék halállal kidob. Mit tudtok tenni ellene?
  • IMYke2.0.0.0
    #71112
    Like
  • arty
    #71111
    lehet nem kéne bedőlni a "nagyobb szám a jobb" elvnek :)

    aki nem olvas, az nvidiából is megvette anno a 8800gt után a 9600gt-t...

    vásárlás előtt tájékoződni kell, üdv a valóságban
  • Gubberx
    #71110
    Katt e szerint a teszt szerint nem igazán jobb az 5850 mint a 6850 viszont az 5850 többet fogyaszt :)
  • Solt
    #71109
    A 6950-t simán fiszi egy FSP BS2 400W.
  • Klemice
    #71108
    akkor vegyél nvidiát alreg
  • zöldeshányás
    #71107
    Kezdem nemérteni hogy azon kívül hogy "olcsó" miért szeretik sokan az atit.Nem sok tapasztalatom van videokarik terén de eddig nemigaztán jön be ez az ati dolog.
  • lo9in
    #71106
    én a 7600gt után azért vettem 3850et mert olcsóbb volt 5ezerrel mint a 9600gt most meg azért van 5670em mert gariba csak azonos gyártóéra cserélik , de már egész megkedveltem azt az új rendszert , de hogy nvidia partnerei valamivel jobb minőségű kártyákat csinálnak nameg a driverek is jobbak az már biztos
  • zöldeshányás
    #71105
    Ez a k..va számozás.Tököm kivan.Lehet én is áttérek nVidia-ra.
  • lo9in
    #71104
    6850 < 5850 < 6870
  • zöldeshányás
    #71103
    Az 5850 olcsóbb és jobb kártya mint a 6850?Akkor én mi a fa..ért 6850-et vettem?
  • benőmenő
    #71102
    Arra én is kíváncsi lennék, hogy a 460w-os giga táp megbírkózik-e egy hd5850 extremmel, mert ez már tényleg pofátlanul olcsó
  • Blum
    #71101
    Bírni fogja simán.
  • Klemice
    #71100
    chieftec
  • Blum
    #71099
    Attól függ,hogy pontosan milyen az a táp?
    Amúgy Radeon 6950-től alig pár %-al lassabb.
  • Klemice
    #71098
    Meg 550-es táp elég-e hozzá... 4magos proci meg 2 vinyó van mellette...
  • Klemice
    #71097
    Nagyon sürgősen kéne a segítség!! Felajánlottak csere kártyának egy gtx 560-at, ez atiban milyen erősségűnek felel meg???
  • ajem kisa
    #71096
    Nálam nemjó sem a link, sem a képbeszúrás...szal majd késöbb!
    Solten cseréld le kérlek HIS 6870 1gb-ra a logómat!
    Baromi nagy és nehéz az 5770-hez képest!:O
  • arty
    #71095
    játékok deaktiválása/uninstallja, C:-ről csomo könyvtár elmentése (appdata/programdata, többi user folder, sokaknál a my documents is...)

    elég macera tud ám lenni :(
  • KranaZoli #71094
    Ezt már nem akartam írni. Így meg végképp nincs miről beszélni.
  • bullseye9
    #71093
    Ez lesz a következő lépés, csak nehezen szánja el magát az ember.
    Mondjuk azért is egyszerűbb lesz, mert én pl. szoktam csinálni az alap op. rendszer felhúzása után, még a driver-ek felrakása előtt egy ghost-os mentést Hiren Boot segítségével, ez sokszor megmentette már a helyzetet (főleg xp-s időkben volt hálás dolog.
  • Gubberx
    #71092
  • KranaZoli #71091
    Újra kell húzni az OS-t. Nem tudom, hogy ettől sokan miért ódzkodnak. Win7-nél ez már megvan pikk-pakk. Ha még utána telepíteni is kell pár alkalmazást, azokat már sokkal könnyebb mint pöcsölni a driver-ek eltávolítása, restart, mégsem indul a játék, ... Én nem pöcsölnék ennyit. OS reinstall és akkor garantáltan működni is fog. És nem hiszem, ha vkinek fenn van egy raklapnyi alkalmazása, azokat rögtön használná is mind. Nem ráér 1más után telepíteni, amikor majd kell... (?!)

    Néha érdemesebb a kályhától indulni.
  • bullseye9
    #71090
    Én sem nagyon fordulok elő arra, mondjuk 2 hónapig nem volt rendes gépem...

    Szóval: miután felraktam a Catalyst drivert, újratettem a játékot (ETS), töröltem a config.cfg-t, elindítom a parancsikonnal, molyolás, egy pillanatig fekete képernyő, majd egy hibaüzi a tálcán, valami ilyesmi, hogy hiba után helyreállt a CCC. Játék el sem indul. Majd este pontosan meglesem, mit ír ki hibaüzenetben.
  • Blum
    #71089


    Jó rég láttalak téged is egyébként itt SG-n. Bár ennek lehet,hogy köze van ahhoz,hogy befejeztem az ETS-GTS topik látogatását illetve a moddolást.

    Na,de hogy ne térjünk el a tárgytól...
    Pontosan mit jelent az,hogy nem indulnak el az OpenGL-es játékok?