90029
  • morcosqtya
    #71328
    Gigabyte GTX 560TI SOC melyik Radeonnal van egy szinten?
    Mennyire komoly kártya?
  • kifli
    #71327
    8600gt silent volt az én cserekártyám :D

    15 perc cs után úgydöntöttem rábaszom a szekrényben lévő 8cm-es ventit, nehogy behaljon ezis :D
  • redmonk
    #71326
    Köszönöm szépen az infókat.
    A grafikon alapján az 5770 15%-al lassabb ugye az 5750 meg még lassabb az előbbinél szóval egy jó 20%-os gyorsulást azért tapasztalni fogok. Azért az nem rossz. + még a processzor is jóval-jóval gyorsabb lesz. Nagyon leg leszek elégedve, köszi mindenkinek.
  • Klemice
    #71325
    az én logómat meg lassan lehet törölni, remélhetőleg a héten megkapom a gtx 560 ti-t ...
  • morcosqtya
    #71324
    Én kértem nVidiát, és ha lehet nem szart, erre ez volt bent a legjobb cserekártya (az eladó jó ismerősöm, így kiadta ezt.. :)) ).
  • lo9in
    #71323
    ő legalább erős kártyát kapott én meg egy 9400gt ddr2-t anno , burnout hasított igaz , de szinte minden más megfogta még 10 éves játékok is ....
  • Solten
    #71322
    Mindenkinek Nvidia cserekartyat adnak szerviz idejere?? Ennyire a nyakukon maradt!??
  • Solten
    #71321


    Az 5750 meg az 5770-nal kb 12-13%-al lassabb.

  • morcosqtya
    #71320
    Na, 6850 a szervízben.
    Átmenetileg kaptam helyette egy nVidia GTX 260 OC-t.. :)
    Esett is az élményindex..
    DirectX 11-et nem támogatja hardveresen, így a 3DMark sem indul el.. (gondolom egy korábbi DX10-esre írt menne)
  • redmonk
    #71319
    Mellesleg %-ban mennyivel jobb, komolyabb az 5830 az 5750-hez képest?
  • Gubberx
    #71318
    Ha hibátlanul működik szerintem elzavarnak vele :)
  • redmonk
    #71317
    Olyan hatalmasat nem akarok lépni nem vagyok fps függő.
    Amire főleg szükségem van úgy érzem, hogy egy 4 magos processzor.

    Köszönöm szerintem ez így jó lesz.
    Mellesleg azt meglehet tenni, hogy ugye garanciális a cpu és bemegyek azt mondom szeretnék egy újat és számítsák be. Vagy ilyen esetben mi a teendő?
  • Solten
    #71316
    Udv, inkabb mindenkepp ez a CPU: link

    VGA: link. Igazabol jobb lenne ha gyujtenel meg egy kis lovet es beruhaznal min. egy 5850-re de 6850-ek is kaphatoak mar ~37k -tol.
  • redmonk
    #71315
    Sziasztok

    Azért ide írok, mert itt legalább hozzáértők fordulnak meg.
    Szóval adott egy konfiguráció.

    MSI 770-G45
    X2 240
    4GB Kingmax 1600MHz
    Sapphire HD5750 512MB
    Corsair CX400
    a többi azt hiszem nem érdekes a kérdésemhez.

    Szóval a lehető legolcsóbban nagyon max. 50k kellene némi fejlesztés amit tényleg az. Mivel a processzor garanciális még éppen ezért arra gondoltam, hogy ahol vettem megpróbálom egy PhenomII X4 840-re becserélni persze ráfizetéssel. Valamint vennék egy HD5830-t. Mi a véleményetek?
  • Her Laca
    #71314
    Na jó ez a verseny tender kicsit vicces akart lenni.
    580 azért az 580:) nem hiszem,hogy pariban lennének.
    Azért kíváncsi vagyok rá mennyivel jobb,azt még kimérem de utána mehet az 50 es. 64 ért vettem 59 ért eladom,ha érdekel valakit.
  • IMYke2.0.0.0
    #71313
    Ez a játék PC exkluzív - közölték, hogy a fejlesztés elsődlegesen erre a platformra készült, a mai modern eszközök teljes kiaknázására.

    A konzolosok majd kapnak egy ezen minőségen alulit/közelit.
  • janihunk
    #71312
    Hát talán megveri a konzolost nem tudom nem láttam az milyen lesz. Azért sajnálom hogy DX11 et nem raktak a játékba meg nézném úgy hogyan fest de így se csúnya na.
  • pointer4
    #71311
    köszi, meglesem
    Amúgy olyan minősége van a játéknak, kiléptem a sátorból, és az a táj, ahogy élt... megkockáztatnám azt a kijelentést hogy na ez van bőven a konzolok minősége fölött, csak félek, hogy én ugye nem láttam mindent, és máris rám támadnának, hogy de az xyz is tud ilyet.....
  • IMYke2.0.0.0
    #71310
    Übersample-t (Legjobb mintavétel) ki kell kapcsolni - felezi a sebességet.
  • pointer4
    #71309
    nemszóltam
  • pointer4
    #71308
    Ez milyen géphez beállítás? Mert felraktam tegnap arra az ultra spec valamire, ott azért nem volt meg a 60fps, de high-on jó.
  • janihunk
    #71307
    Nem sértődök meg mer szerintem ez is egy tűrhető beállítás:



    Töbségben 28-32FPS csak az zavar mikor ok nélkül leesik 20-22 re aztán visszaáll.
  • IMYke2.0.0.0
    #71306
    Ne sértődj meg, de HD5750-el nem is csodálom.
  • janihunk
    #71305
    Ezzel már jó a Witcher 2? Mert néha minden ok nélkül belagol.
  • Solten
    #71304
    Le kellett volna csapnod az eve vetelere: 5850 Xtreme. Bar meg akadnak 5830-as peldanyok 24-25k -ert.
  • IMYke2.0.0.0
    #71303
    Nem adtam el. :)
    4 magos CPU nagyon kell már sajnos a játékoknak, és akkor viszont új VGA is kéne, és egy kisebb SSD is jól jönne = v-a-g-y-o-n!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #71302
    Azért írtam feltételes módban (is)...
    De, az igazat megvallva, az a 4850-es már tényleg kezd karcsú lenni.
    Ebben az évben már bizonyosan.
  • KranaZoli #71301
    Jöhet az ide is, nem kell titkolódzni. :) Max, akinek konkrétan kell, akkor PÜ. :D

    Imy: Végül is, hogy döntöttél?! Most akkor maradt a géped és nem adtad el kollégádnak? Jahhh, már Rád férne egy jó kis AMD Radeon.
  • Blum
    #71300
    1280*720-ban elmegy még az :)

    (Te mondtad még régen,hogy neked jó úgyis..)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó..nem kukacoskodok..:D
  • IMYke2.0.0.0
    #71299
    The Witcher 2 miatt nekem is kell(ene) vennem már egy jobb VGA-t...
  • kifli
    #71298
    6950-et mennyiért aqdnád el? jöhet pm-be is :)
  • KranaZoli #71297
    AMD Catalyst 11.5a Hotfix (8.85.6 RC3 - May 16)

    "@CatalystCreator Andrew D
    Catalyst 11.5a hotfix will be updated later to RC3 (tomorrow) - it fixes performance for Brink (single GPU)"

    from Tripper. :)
  • Solt
    #71296
    Látod, minden júzer error!! :D:D:D

    ( annyiért ajándék az 580! )
  • KranaZoli #71295
    1ébként miért volt fent az Afterburner?! Mire használtad a 6950@6970-el?!

    Driver-el vannak gondok, de BSoD-nak nem illene jelentkeznie. Gondolom AB meg összehányta Magát, amikor a driver telepítés kihúzta alóla a széket, ergó a VGA-t.

    Ill. ha jól értem, akkor most mégsem akarsz 1,2,3-ra megválni a 6950-től, hanem előbb kipróbálod az 580-ast és utána döntöd el, hogy melyik marad?!

    (Én tuti OS reinstall-t csinálnék az 580-al; majd a 6950-el is. Többek között az ilyen bosszúságoktól is megkíméli Magát az ember.)

    Mennyi lenne a 6950 ára, amiért rögtön megválnál tőle?!
  • Her Laca
    #71294
    Amúgy én voltam a balfasz ,mert valóban az MSI AB okozta a hibát.
    Mentségemre legyen ,hogy eszembe nem jutott ,hogy ez beleszólhat,bár az első kék után lekapcsoltam. Azért is siklottam el a dolog felett,mert utána is voltak anomáliák ,miután már nem ment az AB,de ez valószínűleg az összekuszált sikertelen telepítésnek köszönhető már.
    Minden esetre a driverekkel kapcsolatban még mindig fenntartásaim vannak .
    Megversenyeztetem a résztvevőket és győzzön a jobbik:)
    Ráadásul 80 ért kapom az 580 ast , ha nem kell max eladom.
  • Her Laca
    #71293
    Már meg van rendelve:XD
  • KranaZoli #71292
    Kössz!

    #71283: Telepítés alatt is aktív volt az MSI AB?! Akkor szerintem van rá sansz, hogy nem a driver-el lesz probléma, hanem inkább ezzel. Ha mást nem is, azért ilyen 3rd party alkalmazásokat illene lelőni a telepítés idejére.

    Aludva 1et rá, szerintem adj még egy esélyt egy korrekt(!) driver telepítésnek.

    Most volt időm feltenni amit link-eltem a #71235-ban. Kipróbálni ma már nem lesz időm game alatt, de telepítés hiba nélkül lement. Most rátelepítettem az előző hotfix driver-e.
  • Solt
    #71291
    Az AB rendre bekavar nálam is. Mondjuk én driver telepítésnél azzal indítok, hogy kilövöm. Mint minden más egyebet is... ahogy ugye azt a gyári ajánlás is teszi! :)
  • [HUN]FaTaL
    #71290
    "utóbbi időben driver sweeper trükkös, mert úgy lepucolja a drivert, hogy nem lehet belépni win-be, csak csökkentettmodban."

    Ilyet én nem tapasztaltam, mert a generic driver akkor is feltelepül. Bár igaz hogy utoljára talán 11.2-nél volt szükségem rá.
  • kifli
    #71289
    amúgy ha már biost modoltál, miértnem tetted bele a szükséges fordulatszámokat is?

    Az -1 program, és többet nem is kell vele foglalkozni