90029
  • Her Laca
    #71569
    Ez azért van ,mert kis hazánkban ha szar a forint az eurohoz képest drágulnak a dolgok. Ha az euro romlik akkor is:) Végül is mid1 csak az a lényeg ,hogy mi picit se profitáljunk semmiből:)
  • Solten
    #71568
    Par napja meg 24-25k volt.
  • KranaZoli #71567
    Ha vkit érdekelne. Akciós áruk között van most Ipon-on:

    SAPPHIRE 11169-06-20R HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE Webshop Ár: 27.331Ft

  • morcosqtya
    #71566
    spanyolfal .. :)
  • Solten
    #71565
    EyeFinity kijelző állvány jelent meg az XFX kínálatában




  • kifli
    #71564
    amúgy szerintem pont a giga nem lesz hanyagabb az alkatrészekkel, mert ők 3 év garit adnak, így nekik ha szeretnének spórolni, min 3 évig kitartó anyagokkal kell dolgozniuk.
  • Solten
    #71563
    Azert a normal szobahomersekletet itt is kultivaljak.

    Off: mivel ez mar az "eszaki sarkkor", es jon a nyar, megint "egesz nap" vilagos lesz... -.- Ejfelkor lemegy a nap, hajnali 3-kor meg felkel.
  • kifli
    #71562
    vagypedig, ti az északisarkkör közelében laktok, ittmeg 30 fok van :D
  • Solten
    #71561
    "Én csak azt mondom amit tapasztalok.."

    En is. De a cimborad szerint elfogult vagyok es suket.

    Szoval a Gigabyte kicsit "hanyagabb" lenne az alkatreszekkel mint az XFX...?
  • Her Laca
    #71559
    Én Troll? Ezzel vigyázz ha kérhetnélek. Ez oda vissza dolog tudod é?
    És kikérem magamnak ezt a hályogozást,szerintem inkább neked nőtt a szemedre csak más színben.
    A házról. Ilyen van
    Két nagy ,3 db 9 centis venti plusz a tápé.
    Ha valami jól szellőzik az ez. A vinyók hője el sem ér az alaplap közelébe pl.
    És ebben a házban szokott 75-80 körül lenni a hőmérséklete,ez persze változik a kinti hőmérséklet viszonyában. Ekkor 50-60% között mozog a venti.
    Megnéztem. A ref hűtés alapon 24% on megy tényleg hangtalan mondhatni.
    30 -35 % ig ez így is marad. 40 től már hallani,50 nél hangos.
    Fölötte már kár is beszélni róla.


  • Solt
    #71558
    Én csak azt mondom amit tapasztalok... Kénytelen voltam AB-vel profilt csinálni neki, és még így is alig bírom 85 fok alatt tartani... ha 90%-s kihasználtság felett dolgozik, akkor bezony elég keményen melegszik. Már a ház oldala is lekerült...

    Nem tartom lehetetlennek, hogy a GTX580 halkabb...
  • karajjj
    #71557
    :DDD
  • Solten
    #71556
    Ezek szerint kulonbozo forgalmazok referenciai kozt kulonbseg van, mert az XFX nem tekeri fel 50% fole es ugy 75 fok (de hangsulyozom 100-adszorra hogy jol szellozo hazikoban min. 3 db 12-es ventivel - sz@rul szellozo hazba is lehet tenni mondjuk halk kartyat, max. 100 fokos lesz). Elteresek lehetnek meg BIOS-ok szerint.
  • Solt
    #71555
    Na Urak! Lacát nem nyektetni... nem az a júzer, aki alap nélkül csak úgy bebüfög dolgokat, én hiszek neki...

    A referencia 6950@6970 nálam is irdatlan hangos és meleg. ArmA2 alatt van, hogy fülesen keresztül behallom a hangját, mert feltekeri magát 70-75%-ig... :)
  • Solten
    #71554
    Tobbek kozt o is zoldhalyogos meg troll. Lehet hogy Gubberxnek feltunt a parhuzam... :)
  • Her Laca
    #71553
    Most meg a fogyasztás:)) Hát te nem semmi vagy az tuti.
    Aggódsz ,mintha te fizetnéd:)
    DE tudod mit. Fogalmazzunk úgy ,hogy az nem érdekel.
  • pxxl
    #71552
    instant life ban?
  • kifli
    #71551
    ez egy nagyon szép egyenlet, ki mondta? ki ként tüntetni valamivel...
  • Gubberx
    #71550
    alap, ezt még hunbaly is tudja ;)
  • pxxl
    #71549
    de ne pojénkodjá már ilyennel! még viccből se

    (am tudjuk h Kifli = pixxel = w77d = Tirexi)
  • pxxl
    #71548
    fuck yea
  • Gubberx
    #71547
    Csak poén volt ne vedd magadra :)
  • Solten
    #71546
    A futesen megsporolt penzt szepen beleinvesztalhatja az arameba, a GTX 580 tobbet zabal mint a ket magos 5970... :)
  • Her Laca
    #71545
    Kérdezhetem miért Tirexi el le bobek?
  • Gubberx
    #71544
    köszönöm, köszönöm :D
  • IMYke2.0.0.0
    #71543
    ÚRISTEEEEEN! Az év hozzászólása! Nem is, az évtizedé...!


  • Her Laca
    #71542
    ?
  • Solten
    #71541
    :DDDDDD
  • Gubberx
    #71540
    Tirexi te vagy az? :D
  • Her Laca
    #71539
    A prohardveren is kb ezt mondják. Nem is értem miről beszélsz:)
  • pxxl
    #71538
    nem azt mondom, hanem hogy drágább, de nem kell fűteni = visszahozza az árát :D
  • Her Laca
    #71537
    Mért? A 6900 sorozat az arról híres ,hogy hűvös?
  • Solten
    #71536
    Szoval mar az egesz Prohardvert nezed hulyenek. Meg jo hogy te meg a szomszedod tudjatok a tutit! Ezentul csak ratok hallgatunk...
  • Her Laca
    #71535
    Én veled nem vitázom.
    Jöhetsz itt a grafikonokkal , én meg most jövök a szomszédból , a ref 580 as teljes terhelésnél max 70 fok és halkabb. Hályog ide vagy oda.Te csak nézegesd a grafikonokat:)) Piros hályogon keresztül:))
    És még mindig gyorsabb:)) Ja meg drágább is :XD.
  • pxxl
    #71534
    de legalább nem kell majd fűteni télen
  • Solten
    #71533
    Termeszetesen...



    A zoldhalyog gyogyithatatlan...? Kar hogy nem mentettem el, a 6970-e mokkolt 6950 74 fokos volt max.
  • Her Laca
    #71532
    Ennél csöndesebb. Sokkal:)) No meg jóval erősebb is ,meg hűvösebb,meg drágább:)) E van.
  • Solten
    #71531
    Whatever man... Arra akartam kilyukadni hogy nem igazan erzem szuksegesseget a ref. hutes cserelesenek, mert eleg jol sikerult (vapor chamberes elvileg), es csucskartyahoz kepest igencsak elfogadhato zajszintet produkal (ha igy jobban tetszik). De ha van felesleges koltenivalod, a Te dolgod.
    Csak jeleznem hogy a GTX 580 eseteben is nyavajogni fogsz, mert terhelve az se igazan csondes...
  • pxxl
    #71530
    a P193 V3 53-56.000 ft
  • Solten
    #71529
    Elvileg ez mar nyugdijazva van a rancfelvarrt utodjat forgalmazzak (tok igy nez ki - P193): ~£120-tol.