AMD Radeon Series
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
Nem volt valakinek ilyen problémája? (haveromnak is ezt csinálja)
|MSI H97 Gaming 3|Core i7 4790K 4GHz|16GB Corsair Vengeance Black|MSI GTX 980 Ti Gaming 6G| |Seasonic S12G 550W|Samsung 850 PRO 128GB |WD 2TB & 2x WD 1TB|Corsair Carbide 200R|
Nekem van egy ati radeon 5870-em, és rohadt forró a kártya, ezért felhuztam 50-rõl 80-ra a ventit, meg gondoltam megnézem mennyi a hõfok ha teljesen lehuzom a cpu-t meg a memoriat 600-600-ra a catalystben, de most amikor felakarom húzni vissza, avgy az alapértelmezettre kattintok, akkor fekete lessz a képernyõ, és csak a reset gomb segit!
Hogyan lehetne visszaállitani, vagyis mért lessz fekete a képernyõ? Olyankor várnikéne?
Elötte meg auto tuningot nyomtam, és 2 órán keresztül fehér volt a képernyõ, ott is csak a reset gomb segitett!
Ötlet?
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
Nekem sem moduláris tápom van jelenleg, de, ha már elhatározom magam a váltásra, akkor olyat veszek, mert engem zavarnak a felesleges kábelek, a kötegelõs módszerrel meg nem vagyok kibékülve...
www.smart-bus.hu
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
www.smart-bus.hu
Ha 3 drót félre van rakva, akkor attól még tudok majd éjszaka aludni.
Legalább nem veszítem el, mert mondjuk elkeveredik a polcról.
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
Véletlenek nincsenek, csak walaki annak nevezte el őket véletlenül.
@Poi: Ez olyan, mintha most is pelenkába szarnék... vágod, attól, hogy megszabadultam tõle, a szar még ott van! 😄
www.smart-bus.hu
#67644, arty: én mostanában váltottam moduláris tápra, és azt kell mondjam: az életben többé nem akarok simát. Baromira kényelmes, jól kezelhetõ, ezáltal gyors/gyorsan módosítható is.
Minden tápnak ilyennek kéne lennie! <#idiota>#idiota>
Véletlenek nincsenek, csak walaki annak nevezte el őket véletlenül.
www.smart-bus.hu
Másodikra meg már ilyet csináltam: 😄
sample
úri huncutság 😊 szerintem tízezret semmiképp sem ér, azt inkább direkt teljesítménybe ölném (jobb proci, több ram, jobb vga, stb)
Forza.
www.smart-bus.hu
Ez gyors volt!<#zavart1>#zavart1>
De ez itt nagyon off... EZT olvasd át...
www.smart-bus.hu
Azt akarom kérdezni, hogy SSD-tõl mennyit csökkent a töltési idõ (játékoknál, meg WIN bootolásnál), mennyit gyorsult úgy általában a géped? Megéri beruházni egy ilyenre? Csak mert én is gondolkodom egy SSD-n... <#whatever>#whatever>
Köszi!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
béna vagyok?
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
@67632: Ha már veszek, akkor moduláris kell... elég kevés plusz kiegészítõm van, és agyfaszt kapok a kábelrengetegtõl... 😊
@67633: Na igen... és akkor még az új monitort ( dell u2311h ) és a 120GB-s ssd-t nem is számoltam! 😄 Inkább kurváznék... én marha... 😄
www.smart-bus.hu
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
www.smart-bus.hu
Manapság 400 W nem elég.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A "Fallout 3" és a "Titan Quest: Immortal Throne" alatt is érzem, hogy erõsebb VGA kellene. (Optimális az lenne, ha egy erõs 4 magos társaságában)
Fallout 3-nál mindent (tényleg mindent) maxra állítottam, és FHD-ban játszom (otthon): a hatalmas játéktér (Wasteland) mellett érzem, hogy lehetne gyorsabb is.
TQ:IT esetében pedig sehol máshol nem akad, csak akkor, amikor a teleport animáció elindul, meg van egy terület, ahol sok millió kis tûz ég.
De, ahogy írtam, tudom hogy értelmetlen lenne még nekem is váltani: nincs még a piacon olyan játék ami miatt megtenném.
A repülõgép- és harci szimulátorok rajongóit meg tudom érteni
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Húzott Q9550 + @6970-nek már tuti, hogy nem elég a 400W-s táp... PH tesztben metro alatt 400W-t környékét mértek vele!
www.smart-bus.hu
Egyébként én is a ház felé hajlok, de egyelõre még nem jutottam dûlõre...
www.smart-bus.hu
"Értékelés
Tehát akkor egy jó minõségû 400 wattos táp elég mindenhez? Lényegében igen, bár a teljesen korrekt válasz az, hogy majdnem mindenhez. Ha valaki nem használ abszolút csúcskategóriás GPU-t, akkor még komoly négymagos processzorral ellátott gépbe sem kell 400 wattnál nagyobb táp. A Chieftec modellje megmutatta, hogy az ágak elosztásában viszont probléma lehet már olyan grafikus kártyáknál is, melyek teljesítménye jelenleg a felsõ-középkategóriába sorolható. Ha ilyen esetbe futunk bele – játék közben lekapcsol a gép – akkor tápcsere elõtt érdemes átvariálni a csatlakozókat. Nem vizsgáltuk meg azt a viszonylag gyakori esetet, amikor több merevlemez kapcsolódik a géphez. Nem, mert a mai winchestereknek a számítógép bekapcsolásakor jelentkezõ pillanatnyi maximális fogyasztása 10 watt körüli, amikor pedig már felpörögtek, ennél lényegesen kevesebb az igényük."
Tesztalanyok:
Chieftec GPS-400AA-101A
Cooler Master eXtreme Power 400
Enermax Cyclops 405
FSP ATX-400PNF
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A GTX460-al el tudsz lenni még egy ideig.
A PC-ház vásárlásra már költenék (egy jó alap a legfontosabb), ahogy a tápegységre is.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
egy ido utan felszivnak rengeteg port ami osszeall es lerakodik a venti legcsatornajaban es elallja a levego utjat.
Szepen vedd le a hutot es levegovel fujasd ki, esetleg lehet, hogy le kell szedned, hogy ki tudd rendesen tisztitani, ilyenkor ha mar megtetted mehet az uj paszta is a GPU magra.
Ha nem segit es es viszonylag nem draga hutot akarsz, akkor arra a tipusra javaslom a ARCTIC COOLING Accelero S1 Rev. 2-t.
Felcsatolsz ra +2 12 vagy 8 cm-es ventrit, akkor 50 fole sem nagyon megy terhelten a VGA hofoka.
amugy lehet hozza venni kulon Turbo Modul-t is 2500 penzert is amin van ket kisebb ventri, de a 12cm-es hutot jobb megoldasnak hiszem.
Amugy pedig szerintem eleg lesz az is, ha kitisztitod az original ventrit, hogy a helyzet normalizalodjon.
Na most egy rendes táp, amivel a következõ 3-5 évben nem kell foglalkoznom, 25-30 ezer. Egy rendes kuckó, ami jól szellõzik, és hely is van benne bõven, hogy ezzel se kelljen a következõ 3-5 évben foglalkoznom, szintén 30 ezer környéke.
Viszont, ha 40 ezer környékén el tudnám adni a gtx460-m, akkor tudnék venni egy HD6950-t... viszont, ha ennek meg kevés a 400W-s táp, akkor befonom a szemöldököm! 😄
Nagy dilemma, hogy honnan kezdjek a dologba... 😄
www.smart-bus.hu
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A 6950-nek elég lehet egy 400W-s táp? ( minõségi )
www.smart-bus.hu
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
eddig az elözö években még nyáron sem volt vele probléma, nerm tudom mi lett vele.Az ujrapasztázás menynit jelentene ha cserélem?
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Nagyobb térfogatú levegõt kell megmozgatni a bordák között, vagy hidegebb legyen a közeg amivel érintkezik.
Egyszerû ez elméletben.
Gyakorlatban meg hûtõt cserélni egyszerû.
<#nemtudom>#nemtudom>
Ha 1 évnél régebbi a kari, esetleg újrapasztázás segíthet. De levenni le kell a kártyáról akkor is.
ezt az alábbi tesztet egy 10 perces ARMA2 alatt csináltam
Höfokok és venti fordulat.