90029
  • KranaZoli #72294
    1.) Írtam is korábban. De nem mindenkinél jelentkezett ez sem, vagy sokkal kisebb mértékben.

    2.) Szerinted Én vágom, hogy Te Bp-i; vidéki vagy-é?!
  • arty
    #72293
    lehet maszlag, de nekem a lap+proc (vissza)csere anno "megoldotta" - röhej, hogy anno a 3.6-3.8ghz e5200 után az athlon2 3ghz-en is jobb érzés volt játszani stutter nélkül, amikor pedig pár nap után a phenom2 x3 bekerült a gépbe, maga volt a mennyország :)

    aztán a 4870et váltotta a 6870, azzal se volt semmi gondom. most a 6950el ez a hűtésmizéria, nem hiányzott, remélem a microstutterrel legalább nem kell ismét szembesülnöm, egyelőre nem is tudtam rá figyelni, hogy van-e (számomra az LFS puritán grafjával lett nagyon szembetűnő anno, előtte fel se tűnt utána meg láttam mindennel) - szal nálam pszichologia is a microstutter :)))
  • Jakuza001
    #72292
    Ugyanmar Fallout3 http://hardforum.com/showthread.php?t=1360932 az engine miatt csinalja fix is van ra, ne keverjuk a szoftveres hibat a hardveressel.

    2. Szerinted videki szamitastechnikai boltokban orrba-szajba tartjak a 60ks VGAkat ? Nem, hiszen meg egy dragabb HDD-t se igazan szoktak tartani, nem hogy 60-80K koruli VGAt, csak es kizarolag rendelesre hoznak.
  • KranaZoli #72291
    Igen, nem csak Giga lapoknál fordul elő. Én azt írtam, hogy többségében Giga lapoknál (vagy vmi hasonlót, de azt biztos nem, hogy csak és kizárólag Giga lapoknál; szerintem Arty sem írt ilyet). De ennek az éremnek is van legalább 2 oldala. Az egyik, hogy elég sok Giga lap van, ergó nem nehéz Giga lapos konfigot találni.

    Amikor Nekem is volt (Fallout3) dettó ugyanezt csináltam. Gúgli, raklapnyi fórum, de már Te is észrevetted, hogy nincs rá egzakt megoldás.

    Bármennyire is szomorú, de együtt kell élni vele.

    Vagy csináld azt, amit írtam Neked PH-n is a válaszban:

    "Ha van rá lehetőséged Én ezt tenném:

    Bevinném egy számtech. boltba, hogy mi is a jelenség (főképp olyan, ahol van szerviz is). Természetesen vásárlási céllal. És ha ehhez szerintük VGA-t kellene cserélni, akkor azt veszel, ha mást akkor azt, csak legyen okés.

    Legtöbb szervizes boltban vannak kicsomagolva VGA-k. Szerintem bele is próbálnának egy másikat, csak próbaképpen.

    Vagy csak 1xerűen kérd ki a véleményüket, hogy vajon mitől lehet ez...

    Amennyire Én tudom nincs rá egzakt megoldás.

    Bp.-en pl. 7. kerületben ajánlanám az Aqua Computer-t. Szerintem Náluk ezt meg lehetne valósítani, ha Bp-i vagy."
  • Jakuza001
    #72290
    Nem csak giga lapoknal fordul elo az csak maszlag.

    Ideirok par lapot, amin ugyanezen single GPU microstuttering megfordult a google szerint.

    MSI 790FX-GD70
    Asus P5Q Deluxe
    Asus Rampage 2 Extreme
    Asus P5KC
    BioStar T-Power i45 AA512


    Amugy egy kis okositas : "Triple buffering and Vsync help against tearing, not microstutter. 120Hz monitors (with fast enough GPU) results in a smoother gaming experience (a 60Hz monitor can only display 60fps max, a 120Hz monitor can display 120FPS).

    Micro-stuttering is when rendering a single frame takes a lot longer then the previous/following frames.

    FPS = 1000/Time to render (in ms)
    60 FPS = 16.666666666666666666666666666667 ms
    FPS is normally measured by simply counting how many frames have been rendered in a certain second (or by conversion from an average of ms values). so if you see 60FPS that means the average frame took 16.67 ms to render, but individual frames could be a lot lower or a lot higher. If the time to render individual frames was fluctuating a little, say, between 14 and 19 ms... no big deal. But if it fluctuated between 10ms and 50ms+ you have a problem (specifically, a micro-stutter problem). You can have micro-stutter even though your average FPS is 60+

    10ms = 100FPS
    20ms = 50FPS
    30ms = 33FPS
    40ms = 25FPS
    50ms = 20FPS"


    Valamint mar benchmarkot is kitalaltak ra itt olvashato. : http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=200700

    Vagy itt : http://forums.steampowered.com/forums/archive/index.php/t-1471297.html

    Mivel mar elozo konfignal is ilyen gondom volt mar hosszu hetek ota ezzel a problemaval foglalkozok, tehat jol atneztem az anyagot.
    HPET on beallitas is okozhatja a lap biosban, de nalam az sem segit ha kikapcsolom.
  • arty
    #72289
    tényleg, gurubefree!

    te több monitort hajtasz, neked is 500mhz az idle a 6950el?
  • KranaZoli #72288
    OFF; érdekesség:



  • KranaZoli #72287
    Ok-Ok, de mi lesz ha nV-nél is lesznek hibák, problémák?!
    Nincs több alternatíva. (a gond, hogy ezt Ők is tudják) A felhasználók meg pattognak AMD és nV között.
  • Her Laca
    #72286
    "azt fogod kapni, amit szeretnél - melyik cég a szimpi ;) "

    Nem nem:) Objektív leszek. Megfogadtam:XD
    Élsimi,tesszeláció ,árnyékok,ilyesmik érdekelnek. Lévén minkét gyártó máshogy oldja meg ezeket.
    Pontszámokat nem is fogok nézni:) az olyan erkölcstelen lenne:)
  • Her Laca
    #72285
    msi afterburner

    Teljesen jól állította amikor próbálgattam.
  • arty
    #72284
    AB? az mi?
  • arty
    #72283
    azt fogod kapni, amit szeretnél - melyik cég a szimpi ;)

    - nálam most nincs driver gond, de havernál 2 monitorral mindenképpen 500mhzen megy a moddolt 6950-ese - boszantó AMD drivergond
    - céges notebookomon nézhetetlenül szaggatnak a flashvideok, más driverekkel reboot után ikonok átrendeződnek, egy quadro a vga - bosszantó nvidia drivergond
    - itthoni notebookom, ha elalszik és utána felébresztem a kép össze van szemetelve. régi driverrel a DXVA nem okés. i5 a proci... - bosszantó intel drivergond

    :D
  • Her Laca
    #72282
    Ott a kártya a ludas. Nálam bármelyik catával hibátlanul üzemel a venti állítás. Igazság szerint jó kis kártya ez:)
    AB vel nem tudod állítani?
  • arty
    #72281
    áh, arra se jó :( volt egy zafir 4850em, ami csak és kizárólag az egyik 3dmark egyik tesztjében (konkrétumra nememlékszem, de ezzel is lett gariztatva!) sakktáblázott/képhibázott, játékok, más 3dmarkok alatt nem jött elő semmi.

    unigine alatt okés a 6970 modom, de dirt3 alatt kaptam a gpu recovert - hűtést kellett felpörgetnem (90 fok körül volt a recover mindkétszer), hogy "elmúljon"

    ehez kapcsolódóan: megőrülök, hogy biosmoddal nem tudom megoldani a jó hűtést, sehogy se megy fel 40%-ra a venti :((( mindhárom opciot belőtte már biosban, egyik se segit - csak ha a CCC-ben manualisan felhuzom játék előtt a ventit 40%-ra
  • Her Laca
    #72280
    Driver? Nekem megoldotta,másnak is.
  • Her Laca
    #72279
    Nekem Giga a videó kártya:)

    Zolinak igaza van,
    Most néztem ezt a progit csak úgy szabadon kóricáltam.
    Feltűnt,hogy bizonyos helyeken vibrálnak az élek,meg az árnyékok.
    Na jövő héten összehasonlítom a két gyártó termékét,vajon melyiknél tapasztalható több probléma.
  • KranaZoli #72278
    Józan paraszti logika, ha a microstuttering (mint jelenség) jelentkezik 5850-el; 6950-el; GTX-el, akkor talán mégsem VGA okozza a jelenséget.

    Csak mindenki erre gondol, mert VGA-n jelentkezik a bug.
  • arty
    #72277
    durva, amit irsz, mivel amikor nekem volt microstutterem, az intel e5200 alatt tényleg egy giga lap volt :O (persze lehet véletlen is, de ahogy visszaálltam amd-re, a hiba megszűnt! vga maradt ugyanaz a 4870es)
  • Her Laca
    #72276
    Pl stabilítást?
    csak találgatok:)
  • KranaZoli #72275
    A Benchmark-ja igen. A tesztprogram szó nem egyenlő: benchmark

    Próbálta itt vki NEM benchmark módban futtatni, használni a Unigine Heaven-t, vagy senki?!

    Szerk: Mit tesztelek vele és mit tesztelek a teszt programokkal Én(!). VGA-t váltok, gépet cserélek, sötöbö. Fenn van pl. 1db játék. Azon jól fut, hallelúja. Később indítok egy játékot DX9-ben és crash-el; vagy DX10-ben; sötöbö.

    Felteszem a Unigine-eket; 3DMark11-et; játék benchmark-okat és letesztelem vele, hogy mennyire stabil a VGA; mennyire melegszik + FurMark. Olyan mintha feltennék 10-15db játékot szimultán... (nem teljesen, de kb. erre használom)
  • arty
    #72274
    "Arty: De. A legjobb tesztprogram. Miért ne létezne olyan, hogy a legjobb tesztprogram?! Engem nem érdekel, hogy melyik VGA-ra mennyi retkes pontot ad. Leszarom. A tesztprogram, mint VGA tesztprogram a legjobb. Legkomplexebb, leg"okosabb" VGA tesztprogram jelenleg."

    és mit "tesztelsz" vele?

    egy példa: szerinted számít, hogy a bugatti veyron 15 mp alatt süllyed el, ha bedobod a balatonba, a ferrari f430 pedig 22 mp alatt? ugye hogy nem... :)) pedig az unigine kb ilyesmit mond meg a videokártyádról.

    kocsikat ki kell vinni a pályára és ott megnézni, videokártyákon pedig játékot kell futtatni és úgy összemérhetőek
  • KranaZoli #72273
    Goodmornin'

    Érdekes éjszaka volt. Imy, szerintem nem szívjuk 1més vérét. Más az amikor tizenévesek anyázzák egymást és más amikor 3x; 4x körüli felhasználóknál kicsit elszabadulnak az indulatok. Ez szerintem teljesen normális. Visszaolvastam a hsz-eket és úgy érzem sikerült olyan keretek között maradnunk, hogy senki nem hozta a másik jó édes anyucikáját. Ilyen hsz-ek pedig elkerülhetetlenek, ha jobban belemegyünk egy témába és az érem két oldalának teljesen más az álláspontja az adott kérdésről.

    Én Laca-val értek egyet. Azt illetően is, hogy kinek milyen VGA van a gépében és azt illetően is, hogy ki kit fizet le, vesz meg, pénzel, stb... Hiába jók a Radeon kártyák, ha már megint(újra) jók a Fermik is, ráadásul maradnak a lefizetések mellett is.

    És igaza van abban is, hogy így visszaolvasva valóban egy dologról beszélünk, csak más a konklúzió.

    Ti úgy álltok hozzá a Unigine-hez, mint benchmark program és azért szar, mert fals értékeket produkál a végén. Az érem ezen oldaláról (ha így van - szélesebb körű teszteredmények után is) akkor egy szar benchmark alkalmazás.

    Én úgy állok hozzá, hogy nagyon jó VGA tesztelő alkalmazás, mert NEM csak benchmark módja van. Ezt persze jóval kevesebben nézték, próbálták ki. Én igen, sőt elég sokat bolyongtam a map-en free kamera nézetben; állítgattam a napszakokat (árnyékok miatt); kapcsolgattam a tesszellációt a köveken, a házak tetején; stb... Ezzel Én nagyon sokat el tudtam játszadozni, szerintem EPIC. Az, hogy közben kiírja-é az fps értéket, vagy sem, 1általán nem érdekelt, ui. még csak közelébe érő tesszellációt felmutató game sincs. Régebben volt hír arról, hogy készül majd game a Unigine motorjával, nem tudom lesz-é belőle vmi, vagy sem. Ezzel az alkalmazással nagyon komplex módon le lehet tesztelni egy VGA-t, hogy mennyire stabil; hogyan melegszik; stb...

    Az, hogy van benne benchmark, biztos marketing oka (is) van. Bár ne lenne benne benchmark. Mutassa be, hogy jelenleg kb. hol tart a DX11; mikre is lenne játékon belül a tesszelláció ha alkalmaznák és egyben bemutatja azt is, ha ilyen mértékben alkalmazzák, akkor minden bizony még bőszen megfekteti a vasakat. De szerintem ez a lényege egy VGA tesztprogramnak. Hangsúlyozom, szerintem(!) Ilyen szempontból pedig igenis nagyon jó a 3DMark11 is. Abban is nagyon jó a DX11 mód + tesszelláció. És azért diavetítés, mert jelenleg kb. ilyen lenne ha ekkora mértékben alkalmaznák a tesszellációt a játékokban. Dettó ugyanez volt a 3DMark korábbi verziónál is. Több év kellett, mire normálisan tudták futtatni a hardverek. Gondolom (biztos) ez sem ad korrekt (megbízható adatot, mint benchmark) de Engem úgyszintén nem érdekel. Szintén, amiket fentebb írtam Számomra az a fontos már ezekben az alkalmazásokban.

    Ha az érdekel, hogy a jelenlegi vasam mennyivel jobb mint pl. egy előző akkor lefuttatom a mérvadó game benchmark-okat. De Én erről is azt írtam, hogy manapság már sokkal inkább szólnak ezek is arról, hogy bemutassák mit tud az alkalmazott motor, mint sem hasznos benchmark utility-k legyenek.

    Minden éremnek van legalább 2 oldala. Nekem a fenti oldala a lényeg, a másik nem - mert a kapott érték nem lesz megbízható a lentebb felsorolt érvek miatt (ki; kit fizet le; vesz meg; ...). És ez ellen sok mindent tenni halandó felhasználó nem tud.

    Szumma: Unigine, mint benchmark szar, Én nem is mondtam, hogy nem az. De ettől még nem lesz szar az alkalmazás. VGA tesztelésre és a fenti opciók kipróbálására kiváló alternatíva.
  • Jakuza001
    #72272
    A legfontosabbat kihagytad.
    A VGA-d tesztjet. Hasonlitasi alapot kapsz, hogy a VGA-d megfeleloen mukodik e.

    Nem kell mindig az E-Peenre gondolni, lehet arra is, hogy az user latja, hogy 100 hasonlo VGA mint az ove mondjuk teljesit benne 800 pontot a sajatja viszont nem eri el mondjuk a 600 pontot, mikozben ugyanolyan kartyaval rendelkezik mint a tobbiek es ebbol egybol rajohet, hogy a szoftverkornyezete vagy valami egyeb mas ok miatt, gond van nala.
  • MerlinW
    #72271
    #72193
  • IMYke2.0.0.0
    #72270
    "Viszont arra jó ,mert sokan ez alapján vásárolnak." - és növelik az e-penist, ahelyett, hogy arra használnák a gépet, amire való.
  • Her Laca
    #72269
    Jó. Legyen igazatok.
    És akkor most mi van ,lesz.
    Engem mint usert ez hidegen hagy igazából,hiszen nekem a végeredmény számít.
    Pl tök mindegy számomra,hogy a zárt gépemben zöld színű avagy piros színű videó kártya lakozik ,éppen melyikre adok ki egy raklap pénzt(portalanításkor látom max) Jobbat mondok! Ha úgy írják meg a drivert ,hogy a hardver azon textúrákat nem is számolja amit nem is látok az sem érdekel. Azt számolja amit látok ,de azt gyorsan. Most nincs igazam?
    Mindenki írhat ilyen drivert. Ezek a szememben nem érvek.
    A tesztprogikkal kapcsolatban akkor egyezzünk meg abban ,hogy ezek szerint semmi másra nem jók csak marketing.
    Viszont arra jó ,mert sokan ez alapján vásárolnak.
    És béke:)
  • Jakuza001
    #72268
    Pedig gurubefreenek van igaza.

    Pro primo, egy ilyen tipusu tesztprogramnak az a celja, hogy a felhasznalo behatarolhassa a videokartyajanak teljesitmenyet, ezen esetben peldaul a Radeon kartyak kozti kulonbseget.

    Mi alapjan donti el az user, a vegeredmeny alapjan, hiszen az adja az osszehasonlitasi alapot a VGAk kozott.
    Ha nem jo a program valamiert az osszehasonlitas alapjanak, hogy a valos teljesitmenyt lemerje, akkor nincs ertelme a teszt szoftvernek, vagy legalabbis nem ad jo osszehasonlitasi alapot, hogy felmerd megfelelo a teljesitmenybeli kulonbseg vagy sem, ha pedig ezt egy tesztprogram nem jol kepezi le, akkor az nem nevezheto jonak.

    Pro secundo, ne legyel te benne olyan biztos, hogy a nagy gyartok nem a sajat erdekeiket nezik, az az elsodleges mindegyik szamara, az user a masodlagos es ezert kisebb-nagyobb csalasoktol vagy erdekutkoztetestol sem riadnak vissza.

    Lasd kiderult az Nvidia hogy manipulalta a regi tesztprogramoknal a jobb eredmenyt, mert a betoltok texturakat nem generaltak le rendesen, ezzel fals eredmenyeket kaptak a 3DMark hasznalok, majd aztan mindket cegrol kiderult, hogy elore definialtan a driveruk, erzekelte a tesztprogramok jelenletet, majd olyan elore definialt beallitasokkal futtatak a teszteket le, amik magasabb ertekeket adtak a valosnal.

    A szoftver keszitokrol se higyjuk azt, hogy artatlan szuzlanyok, az AMD hosszu idon keresztul ennek a levet itta meg, mert a jobb eladas erdekeben az Nvidia/Intel mindent megtett azert, hogy a fejlesztok az Nvidiara optimalizaljak a jatekaikat tesztszoftverjeiket, hogy magasabb eladast produkaljanak, ezzel ismet csak atverve a vasarlokat.

    Szoval ezek megtortent esetek, nem kitalaciok igy teljes mertekben igazat kell adni gurubefreenek, a vilag ilyen, ahol penz van, ott azt meg is probaljak midenaron megszerezni, ha kell kisebb stiklikkel, akkor azzal es ezzel nem lehet mit tenni.
  • redmonk
    #72267
    Nekem egy kérdésem lenne. Mi az a microstuttering? Mikor jelentkezik és hogyan?
  • mjanika
    #72266
    Sziasztok!
    A microstutteringhez hozzászólnék!
    Nálam Core2Duo e8400+4870-es Radeonnal a Fifa 10 alatt 10.4 Catalystig minden driverrel csinálta, 10.5-sel megszűnt egycsapásra, úgyhogy tutira nem vga hiba, inkább szoftveres dolog. Ez még abból is látszik, hogy panaszkodnak néhányan hogy csinálja egy adott géppel, utána fejleszt, rákölt egy csomó lóvét és az új géppel ugyanúgy előjön. Mi ez ha nem szoftver hiba? Sőt nekem az a gyanúm, hogy a Win hibája, csak a Catalysttal javítják időlegesen a problémát. a következő, vagy az utáni Win frissítésnél ha leszed valami szart, lehet megint előjön... Ezzel nem akarok flémet indítani, csak jeleztem, hogy ilyen is van. Én nem fogok senkivel vitatkozni...
  • Her Laca
    #72265
    Ja lehangoló.

    Normális arcokat ismertem meg itt,ráadásul még egy a "tábor" is és hova tovább már lassan csúnya szavak is előkerülnek.

  • IMYke2.0.0.0
    #72264
    Hihetetlen, hogy már itt is egymás vérszívása megy...
  • Her Laca
    #72263
    Urak! Ne marjátok egymást,oly értelmetlen:)
    Olyan érzésem van,hogy elbeszéltek egymás mellett.
    Eleve tök ugyanarról beszéltek ,csak más konklúziót vontok le .
    És igen én is azt mondom játékkal kell megnézni az adott hardver t,drivert.Azzal amit használunk. Persze mindenki másfélét használ,ezért vannak aztán a vélemény különbségek.
    Lehet ,hogy gurubefree -nek igaza is van (bár én evvel nem értek teljes mértékben egyet) a lefizetéssel ,arra írták-al ,de én azt mondom olyan hardvert kell venni ami az adott egyénnek a legjobban megfelel az ő általa használt alkalmazásokban. Aztán ,hogy ki kit,hogyan ,mivel vett meg ,fizetett le,hogyan oldja meg az adott hardver a feladatot amit el kell végezni, az már pont nem is érdekes,csak annyi kell ,hogy azt tökéletesen megcsinálja a felhasználó legnagyobb megelégedésére. Eszközök semmi más.

    A mikrolaggról vagy nevezzük akárminek ,meg az a véleményem,hogy inkább szoftveres a probléma ,mint a hardverekben keresendő.
    Bizonyos konstellációk szerencsétlen együttállása okozhatja,amit vagy sikerül megszüntetni ,vagy nem.

  • KranaZoli #72262
    "Szoval azt allitod hogy ha a "pont eredmenytol" elhatarolodunk es csak a teszben lathato nyers ertekeket veszuk figyelembe ( lsd fps ) akkor az valos es hasznalhato adat ? "

    Guru. Erre most nem tudom miért Nekem kellene választ adnom?!

    Ti mondjátok, hogy mennyire nem jók a Unigine pont értékei. Ami Engem ebben az alkalmazásban cseppet sem érdekel. Nem tudom, biztos szar adatokat ír ki. Passz... Nem jók az FPS értékek. Hazudik. Komolyan nem értem, hogy mi a Ti problémátok ezzel az alkalmazással.

    Bizonyított, hogy fals eredményeket ír ki. Igen, és?! Írtam Én, hogy Nálam azért number one, mert az FPS értékeket és/vagy mindenféle táblázat értékeket korrekt módon jelenít meg?! Szerintem nem.

    Hol kritizáltalak Én Téged?!

    De azt sem értem, hogy miért Tőlem várjátok ezekre a választ. Ha Nálam azt írja ki, hogy 1FPS az sem érdekel, mert olyanokat tud ez az alkalmazás, amit semmi egyéb amiket ismerek.

    Sleep well!
  • gurubefree
    #72261
    Jo ejszakat ...... a mondokadhoz nincs hozzafuzni valom .

    "Én a kezdetektől fogva oly mértékben elhatárolódom mindenféle pont értéktől, hogy csak egy jelzőt tudok rá minden hsz-ben felhozni: "leszarom""

    Amit en kerdeztem >>>

    "Szoval azt allitod hogy ha a "pont eredmenytol" elhatarolodunk es csak a teszben lathato nyers ertekeket veszuk figyelembe ( lsd fps ) akkor az valos es hasznalhato adat ? "

    Ha problemad van a szovegertessel akkor ne engem kritizalj.
  • KranaZoli #72260
    Miért mondanék ilyet?! 1xerűen nem értelek. Szakadok a röhögéstől, de nem értelek. SORRY! :)

    Én a kezdetektől fogva oly mértékben elhatárolódom mindenféle pont értéktől, hogy csak egy jelzőt tudok rá minden hsz-ben felhozni: "leszarom"

    Nekem azoktól EPIC, hogy: #72259 -> Na, ezeket próbáld ki a Unigine Heaven-ben és rájössz, hogy miért is annyira jó ez az alkalmazás. És ne futtass benchmark-ot.

    Szerk: A legnagyobb butaság volt a Unigine-be benchmark-ot tenni. Állítom benchmark nélkül alig használta vki. Rövidebben: Létezik Neki egy nem benchmark módja is! És ettől lesz a legjobb VGA tesztprogram. Persze lehet, hogy van másik is, csak Én azt nem ismerem. Ha 1x kipróbálod, hogy Én miről vakerok 3 órája...
  • KranaZoli #72259
    Mondtam Én, hogy bízd rá bármelyik családtagod?!

    Mondj még egy olyan VGA teszt(bench; utility) alkalmazást, amelyikben:

    - tudom változtatni a DX API-kat 9-11-ig;
    - szabad kamera nézetben barangolni a map-en;
    - valós időben ki-bekapcsolni a teszzellációt DX11 módban;
    - valós időben változtatni a napszakokat;
  • gurubefree
    #72258
    #72251

    Szoval azt allitod hogy ha a "pont eredmenytol" elhatarolodunk es csak a teszben lathato nyers ertekeket veszuk figyelembe ( lsd fps ) akkor az valos es hasznalhato adat ?
  • gurubefree
    #72257
    Sot .... Jakuza meg peldaval is szolgalt amibol tisztan lathato hogy az Unigine nem igazan sorolhato a megbizhato "tesztprogram"-ok koze ...
  • KranaZoli #72256
    És Én ezt nem értem szerinted?! Én ezt értem, csak ettől miért lenne szar a teszt program?! Ezért írtam Én ezt:

    "VGA tesztprogramok közül a legjobb. DX API-k (9-11-ig); Tesszelláció ki-bekapcsolása valós ideőben; free camera nézet; napszakok változtathatósága; ... ettől lesz jó egy teszt program és nem attól..."

    És megbukik abban, hogy mennyi pontot ad?! És ezért szar. Ühümm. "Értem".
  • gurubefree
    #72255
    Igen .... ezt probaljuk elmagyarazni neked kb. 3 oraja. :)