90029
  • zotya10002
    #72534
    Sziasztok!!

    Nem vagyok túl profi ebben a témában,ezért kíváncsi lennék a véleményetekre!


    Alaplap neve Gigabyte GA-G31M-ES2C
    CPU típusa DualCore Intel Pentium E5200,
    Videokártya NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB)
    RAM 2x 1GB

    Játékra használom általában!
    Mi lenne előnyösebb?Mit cseréljek először a gépen hogy pörgősebb teljesítményt érjen el??

    Tudom.Nem nagy szám gép.-(De ez van:-)

    Válaszotokat előre is köszönöm!!
  • Her Laca
    #72533
    Esett is:) De most tűz a nap. Nem baj a fele már kész.
    Ja az az első opció.


    gurubefree

    Ha ilyen árakon tudnék beszerezni dolgokat ebből élnék:)
    De ők sem szeretet szolgálat sajnos:)
    Monitor is lesz ,csak kicsit később. De ott már a zsebbe kell nyúlni:(
  • KranaZoli #72532
    Azért annyira messzire nem menjél füvet nyírni, vagy majd PÜ-ben megkereshetlek-é GTX-ekkel kapcsolatban, ui. VGA váltáskor igencsak hajlok az új Fermi VGA-k felé.

    Úgy látom, hogy sajnos az, hogy a Catalyst Creator-ok gyártani is fognak és nem csak kreálgatni a sufniban amolyan never ending story, amit már Én is unok...

    Épp az ilyenek miatt szimpatikus Nekem az nV, pontosabban a driver szekció, asszem új játékok közül egy évben ha 3-at fel fogok tenni, de több mint vszínű azokat is félóra game után megunom majd.

    Én is jobb örülnék egy grafikai bug-októl mentes VGA-nak, mint annak, hogy a BF12 jól fusson a gépemen. Legközelebbi nagyobb címek, amik Engem érdekelnek Far Cry 3 és STALKER2.

    Amiket E3-on látni lehetett, azok vicc kategória voltak. (megnéztem az egészet archívon HunBaly kommentjével)

    Aztán többet troll-kodni egy vason Én nem akarok...
  • morcosqtya
    #72531
    Köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #72530
    Vagy, hogy a fűnyíró megjavításához az interneten kellett segítséget kérni...
  • Solt
    #72529
    Mármint "mezei" full screen opció az ajánlott helyett?

    Mond azt, hogy esett az eső! :D
  • gurubefree
    #72528
    nem ertem ha az embernek ilyen baratai vannak akkor miert vett 64ezer-ert HD6950-et :)

    viccet felre teve ... hasznald egeszseggel . kivancsi vagyok hogy muzsikal. homerseklet felesleges mert a monitorodat ismerve terhelve nem lesz :)
  • Her Laca
    #72527
    A Full screen-t tedd alap helyzetbe. Az nekem megoldotta . Ne arra amit az Ati kártyáknak szántak.
    Bakker asszony megöl,mindig be bejövök a gép elé:)
  • Her Laca
    #72526
    Mint később írtam is ,kicsit megmozgattam a baráti körömet:)76 lett.
    Mondjuk nehéz szülés volt azt meg kell hagyni:)
  • Solt
    #72525
    Milyen linkre gondolsz, nem vágom...

    Tudtommal 76-ért vette Laca... ezen az áron én is elgondolkoznék...

    A mikrolag egy gonosz ( magas fps mellett is akad a kép ) dolog, ami teljesen vga független... nekem volt GTX460 alatt is, és megmaradt a 6950-l is...
  • gurubefree
    #72524
    A multkor 95ezret mondtal .... akkor most mennyi is volt ?

    ui >>>> a 6950@70-el 5760x1080as felbontasban jatszottam .... hidd el passzianszt csak ilyen szinten erdemes .
  • Her Laca
    #72523
    Na ! Ezért használsz te 6950@70 et. Pasziánszhoz,ilyesmikhez kis lövöldözéshez tökéletes:)
    Úgy látszik komoly játékhoz ,komoly kártya kell. Most mit csináljak?:)

    VICCNEK szánom mielőtt felpaprikázod magad!!!!!

    76 ezer volt 64 az ATI ,én nem érzem ,hogy rosszul jártam volna.:)
  • gurubefree
    #72522
    alljon meg a menet ... az a 95ezer afa mentes a link keresemre valasz nem erkezett

    Mi ez a mikrolag ? nekem nincs a eg adta semmi bajom a modolt kartyammal ..... osszinten.
  • Solt
    #72521
    Igen! Nekem is ez a bajom, csak én emiatt nem váltok, mert ezt az nv és a programozók számlájára írom.

    Mondjuk nálam csak a 3 csík van, a többit amit Laca írt nem tapasztaltam. Sőt, GTX460 alatt is megvolt a mikrolagom...

    Mondjuk, ha olyan olcsón jutnék GTX580-hoz ahogy Laca, lehet én is elgondolkoznék...
  • gurubefree
    #72520
    Amugy hasznald egeszseggel >>>> nem akartam kotekedni csak meg mindig ugy gondolom teljesen felesleges :)
  • gurubefree
    #72519
    Nekem ilyen problemam nincs ..... Valakinek van ilyen problemaja ?
  • Her Laca
    #72518
    Ne kezdjük el jó.

    Csak így hirtelen,(és ez nekem szempont ,másnak kevésbé valószínű)
    Elbaszott szimem alatt megszűnt a horizonton látható 3 db vízszintes kék csík. Megszűntek a grafikai bugok ( nem mondom ,hogy ez az AMD kártya hibája előre bocsátom) ,az élsimítás normálisan működik,és nagyon folyamatos a játék. És! A régi még elbaszottabb szimem alatt újra van VÍZ pl.
    Tudom ez neked nem fontos ,de én szeretem ha van:) Nincs röcögés sem.
    Az FPS nem érdekelt ,hiszen bőven elfogadható volt a másikon is.
    Magyarázatnak remélem megfelel,de tényleg hatolok mert asszony mindjárt hazaér:)
  • gurubefree
    #72517
    Mert mi gondod volt 1680x a HD6950-el ?

    let me guess >>>> nem volt 200 fps csak 150 fps. don't be mad
  • Her Laca
    #72516
    Haha:)
    Igen ,igen. Sajna nincs többet gond ,baj és így nincs miről írni
    Uncsi lesz az élet:)
  • IMYke2.0.0.0
    #72515
    Hogy fogsz hiányozni ebből a topikból...
  • Her Laca
    #72514
    Itten van .
    Egyelőre csak betettem ,driver fel stb,még nem húzom újra a wint mert holnap viszik a másikat és működés közben szeretném megmutatni,ne legyen vita belőle.
    De így is hibátlan .
    Egyelőre annyit ,hogy csendesebb és halkabb. 65 fok eddig a max most , a lakásban 26,6 fok és durván párás a levegő.
    Este majd jobban megnézem,most mennem kell füvet nyírni mert az asszony
    "megkért!" rá:)
  • IMYke2.0.0.0
    #72513
    Mivel eléggé ritkán használom, most nem tudok egzakt választ adni Neked, de emlékeim szerint, nem túl érzékeny a középső gomb, így nem szokott gebaszt okozni nálam.
    S ez nekem plusz pont.
  • KranaZoli #72512
    Az az a Trust, amelyiknek erősen kell nyomni a középső görgőjét, hogy klikk-eljen is?!
  • gurubefree
    #72511
    best price ever ... meg is vettem gyorsan :) itt
  • IMYke2.0.0.0
    #72510
  • pxxl
    #72509
    tisztára bekk tu dö fjúcsör :D
  • gurubefree
    #72508
    "ronda de finom" tipikus esete .... nem ketseges hogy ezt fogom megvenni.

    Olyan arakkal dobaloztok itt hogy lassan mar azon gondolkodom hogy megveszem ezt a combo-t :itt

  • Blum
    #72507
    En azert elfogadnam..:) Majd pedig eladnam.
  • pxxl
    #72506
    veled vagyok :D
  • IMYke2.0.0.0
    #72505
    másodperc
  • IMYke2.0.0.0
    #72504
    Szerk.: Végig sem néztem, mert az első 30 perc elég volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #72503
    A videó még jobban elmélyítette a véleményemet. "Nagyon nem kéne!" kategória.
  • IMYke2.0.0.0
    #72502
    Jaaaa...

    A Trust-omon nincs semmiféle hézag, így nincs szükség a takarítására sem - ellenben az a RAT nem kevés kiszögelléssel, réssel bír, ha olyanom lenne, havonta portalaníthatnám, fújhatnám ki belőle a szöszt.
  • pxxl
    #72501
    egy olyan vékony fehét textil kesztyűre, amit akkor kell felvenni, ha a megrendelő kifejezetten kéri, hogy csak abban nyúljunk a diáihoz pl. vagy spéci nyomtatóparírt azzal berakni, hogy ne legyen rajta ujjlenyomat.

    gondoltam ha nem akarod takarítani az egeret, adok ilyet, aztán azzal fogdossad :D
  • kifli
    #72500
    neked ronda, szerintem kúrvajól néz ki, ha megnézed elég testreszabható (más egében nemnagyon van ilyen)
    így nemvalószínű, hogy lelóg róla a kezed, vagy belelógna az újad az egyik lyukba.

    videoteszt...
  • IMYke2.0.0.0
    #72499
    Kicsit lassú vagyok ma... mire is gondolsz a fehér textilkesztyűvel? :)
  • pxxl
    #72498
    adok fehér textilkesztyűt szívesen :D van 2 pár zsír új.
  • pxxl
    #72497
    most pl fable, aion, mass effect, dragon age ilyenek. néha free mmorpg :D semmi komoly. :D viszont az mx1000 kezdi megadni magát. egyre többet kell tölteni (1-2-3 naponta), hiányzik 1 teflon talp, dupla kattintás néha...
  • IMYke2.0.0.0
    #72496
    Kezdjük azzal, hogy az az egér - mondhatsz bármit - randa.
    Folytassuk azzal, hogy rohadtul randa, és kiegészíteném még azzal, hogy kibaszottul ronda.

    Ha kezembe fogom az elektronikus rágcsálót, akkor nem kiszögelléseket, éleket, kitakaríthatatlan üregeket akarok látni és fogni rajta, hanem tenyerembe simuló, észrevétlenül ergonomikus munkaeszközt, ami nem mellesleg nem a számítógépem legrondább kiegészítője egyben.
  • pxxl
    #72495
    jah, az igénytelenek tuningja :D

    btw van pár nagyon szép rat :)