90029
  • kifli
    #72574
    majd ha megjön írj már róla, mert komolyan elgondolkodtam, hogy lecserélem a g9-et :D
    De szeretem ezt az egeret, úgyhogy nemtudom :/
  • Her Laca
    #72573
    Nem tudom:) Az 570 nél minden bizonnyal.

  • gurubefree
    #72572
    Persze .... most hogy nezem a Crysis 2 tesztet nem hinnem hogy ennyire szar lenne.
    Az en HD6950-en vitte 5760x1080-as felbontasban ( very high )

    Na mindegy .... kiprobalva nem lesz :) ezek a kartyak nem nekem lettek kitalalva. En CF ( 2 kartya ) parti vagyok .

    Ezt nezegettem itt
  • IMYke2.0.0.0
    #72571
    Még mindig elhiszed ezeket?!
    Hát nem tanultad meg az évek alatt, hogy csak azt hidd el, amit a saját géped produkál, a saját monitorodon?

    Hányszor derült már fény turpisságra ilyen +60 /+100%-os teljesítmények során, nVidia részről?!

    Hahó!!!
  • gurubefree
    #72570
    Most neztem egy tesztet ahol az 590es 60% ( avg ) gyorsabb a 6990-tol sot .... van hogy dupla teljesitmenyt produkal
  • KranaZoli #72569
    "Amit észrevettem és szembeötlő volt,hogy megszűntek villódzások bizonyos textúráknál. Heaven alatt is volt ,no nem komoly de látszott."

    Figyuka Laca! Ezeknek a jelenségeknek ugyanígy illene viselkedniük GTX560; 570 esetén is?!
  • gurubefree
    #72568
    En tobbet vartam a 6990-tol ...
  • IMYke2.0.0.0
    #72567
    Mondjuk, én sem értem, hogy mi a baj a jelenlegi csúcskártyával.
    Mflex mesélhet, ha rákérdeztek - neki az van. S ő ráadásul nem is szimpla Full HD felbontáson használja, hanem 2560*1600 mellett.
  • Her Laca
    #72566
    Mi a baj a teljesítményével. Minden tesztben a legjobb amit én néztem. Bár a hangja az tényleg érdekes ,hogy finom legyek:)
  • IMYke2.0.0.0
    #72565
    Jájjj.
  • Her Laca
    #72564
    Akkor visítanék mint a tengeri malac:)
    Különben ha és mint látjuk vannak jelek erre,lecsökken az ára 90 körülre ,szerintem jobb alternatíva mint egy gyári 70 es.
    Az 50 esnek a moddolhatónak nincs alternatíva ,bár!! valamit kreáltak az NV nél driver ügyileg ahogy olvasom,mert ettől az új (jó nem ujj XD) drivertől megtáltosodtak a fermik és az 570 es bizony van ahol jobban teljesít mint a 6970 esek. És azoknak jók az áruk,nagyon jók a fogyasztási mutatóik is.
    Szerintem ,nyár közepére le is esik a kártyák ára,akkor lesz érdemes bármit venni,még jó,hogy megvették most tőlem,egy hónap múlva valószínű nagyot buktam volna rajta.
  • gurubefree
    #72563


    Ez lett ... jobban megeri mint a 7es.

    A bill. lemondtam. Meg mindig azon ragodom milyet vegyek
  • gurubefree
    #72562
    Manapsag mar nem issue a cf kerdes mint anno. A zaj meg nem programozas alapu hanem tervezes .... nagyon mellenyultak. Ha terhelve van be kell latni hangos ( lattam 590-et teszt alatt ) iszonyat halk. Nem akartam elhinni
  • IMYke2.0.0.0
    #72561
    Na, az egérért még kapsz tőlem, főképp ha képeket is linkelsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #72560
    Na-azé'

    Viccet félretéve:

    Érthető, ha sokan meginognak a driver-kérdés miatt - de ezt tartsa mindenki szem előtt: az nVidia szponzorálásával készült ilyen-olyan játékok még szép, hogy nagyob támogatást élveznek a gyártó [optimalizálás] és a fejlesztők [optimalizálás, PhysX és persze mittomén titkos dolgok] által.

    Ezért, nem tartom mérvadónak, hogy egy játék anomáliákat produkál egy AMD/ATI-n, és nVidia alatt "megtáltosodik" akkor a Catalyst meghajtók a hunyók...
  • gurubefree
    #72559
    Bar azt igen szomoruan vettem hogy a 6990 teljesitmenye ... finoman szolva is minosithetetlen. a hangjarol nem is beszelve.

    ui : tukon ulok >>> jon az eger :0 nagyon kivancsi vok
  • pxxl
    #72558
    ujj win? :D hüvelyk vagy mutató ujj? :D
  • gurubefree
    #72557
    csak vicc volt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #72556
    Kitagadunk.
  • gurubefree
    #72555
    meg a vegen atpartolok en is .....
  • Her Laca
    #72554
    Szombaton csinálok. Akkor teszek ujj wint is.
    Egyelőre annyit,hogy nagyon bitang egy szerkezet,és érdekes az órajele is kevesebb mint a 70 esé egy 100 assal ,(mondjuk a mem sávszél az meg 384 bit)
    és gyorsabb. Mi lesz ha meghúzom egy kicsit? Bár ahogy nézem fölösleges.
    Amit észrevettem és szembeötlő volt,hogy megszűntek villódzások bizonyos textúráknál. Heaven alatt is volt ,no nem komoly de látszott.
    Most nincs.
    Na mind1,nem akarom én ezt sztárolni,nekem megfelel maximálisan.


  • KranaZoli #72553
    Red Faction Armageddon fizika (Havok)

  • KranaZoli #72552
    FC2-vel minden okés, de abban DX9-et használok mert DX10-ben csúnyábbak az árnyékok és a fű textúra is butított. (így nem meglepő, hogy gyorsabb - DX9-ben szebb az FC2)

    STALKER játékokban vannak inkább anomáliák - villódzó háttér villámlás esetén (ez a legdurvább); ill. Clear Sky-ban mikrolag. Előző konfiggal; ezzel is. :(

    Egyelőre nincs humorom most így nyár elején foglalkozni a vasakkal, de szívesen kipróbálnám akár egy GTX560Ti-vel (Nekem az 5870-es teljesítménynél jobb nem nagyon kell - hozzáteszem, szerintem elég az még mindenhova. Mármint 5870 és az 560Ti meg 5870-al eléggé pariban van) abban vannak-é ilyen anomáliák; vagy sem.

    Azon kívül AMD driver-ével állandó problémám, hogy UVD szinten teledobálja az eventlog-ot atikmdag bejegyzésekkel; melyet csak regedit beállítással lehet ignorálni, plusz 11.4 óta a DCOM error hibaüzenet. Az utolsónak nincs káros mellékhatása, az elsőnek viszont lehet. Tökön, seggbe kellene rúgni a Catalyst Creator-okat.

    Szimplán csak annyi, hogy szívesen tennék egy kitérőt egyelőre egy cca. 50k körüli GTX-be akár úgy, hogy megtartom az 5850 aztán utána eldönteni, hogy melyik alternatíva marad.
  • IMYke2.0.0.0
    #72551
    Total Recorder. Például.
  • KranaZoli #72550
    Hát nem tudom, hogy az AIMP2 tud-é ilyet; vagy sem. 1ébkébt a legtöbb Internet rádiós szoftver is tud ha jól tudom mp3-ban rippelni. Pl.: Screamer Radio-t nézd meg. Én még nem használtam erre, de mintha tudna.
  • arty
    #72549
    neked konkrétan mi nem megy? far cry 2 és stalker 1 -el csak nem volt gond... ;) (azért merészeltem ezeket irni, hiszen a folytatásokat méltattad a felhozatalból)
  • gurubefree
    #72548
    off >>> a winamp forum dead ... egy kis progi kell nekem ( amit hasznaltam par evvel ezelott ) amivel real time tudom az mp3-t lehuzni az internet radiorol . teljesen kiment a fejembol a neve .elore is koszi <<< off

    Laca ... Valami eredmenyeket dobhatnal :)
  • kifli
    #72547
    pedig pont utána jönnek a cserélhető faceplatek, súlyozás, állítgatás stb...
  • Her Laca
    #72546
    Ok megvan bocs:)
  • Her Laca
    #72545
    Melyik 580 89? Mert én nem találom.
  • franc0
    #72544
    gianni-nál mindig érdemes körbenézni, itt kétezerrel olcsóbb.
    Ha valaki még kedvet kapott GTX580-hoz, itt 89-ért már az is van.
  • Her Laca
    #72543
    Ha valaki ilyet akar és még valós is ez az ár

    Véletlenül találtam,de gondoltam megosztom veletek:)
  • rumkola
    #72542
    igen, pl. ez
  • zotya10002
    #72541
    Pl. ez?
  • Solten
    #72540
    Szamomra is az ergonomia az elso az egernel, a kinezetet letojom :) Hiszen orakat kell markolaszni es jo ha permanens karosodas nelkul. Ez a szajborg klusore nem tunik kenyelmesnek de a puding probaja az eves.
  • zotya10002
    #72539
    Köszi:-)

    De mégis ezt mennyiből úsznám meg?
  • MerlinW
    #72538
    HD5770. Aztán pakolj bele egy 4 magos procit, +2GB RAM-ot.
  • rumkola
    #72537
    5850/5830 ha még kapni annyiért a legjobb vétel
    ha már nincs, akkor 5770
  • zotya10002
    #72536
    Értem!!

    De mégis milyent ajánlanál?Olyan 20-25 k környékén?
  • Blum
    #72535
    Eloszor VGA-t,utana meg minden mast.